• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Budou nam 2 roky aneb deticky z listopadu 08

(Zamčená)
6. března 2011 
@eyael ahojky, proč bys nemohla rodit podruhé normálně? určitě jo! povídej mi...mám z toho jakýsi komplex, že jsem rodila císařem...ani nevím co je kontrakce... :unamused: já doufám že se mu fakt vyhnu....děkuju! a jak ty? jak se cítíš?
27. únor 2011 ve 13:31  • Odpověz
díky @meleri, dobře, jako před mrchou :slight_smile: musím teda na sebe prásknout, že jsem nevydržela, a jak tu do mě @mamkamarketa hučela, já ráno testla - a sněhobílo. Jen mi to ale potvrdilo, co tak nějak vnitřně cítím - přijdu si absolutně netěhotně. Asi budeš namítat, že je to brzy na výsledek a tak podobně, ale já to tak cítím, myslím, že to nevyšlo. Zítra mám dostat menzes, bude asi trochu opožděná kvůli Utrogestanu, ale počítám do středy nejdýl přijde. Už mě bolí břicho.
27. únor 2011 ve 13:36  • Odpověz
autor
@eyael to mi nikej :frowning2: to je mi lito :cry: :cry: :cry: jeste mas cas,ale :frowning2: co je prosim nativ KET?
27. únor 2011 ve 13:39  • Odpověz
@eyael ty jsi šestý den po? já testla šestý den po. nebylo tam nic, ale asi po hodině, jsem odloupla ten ochranný pásek, šla k oknu a byla tam mini mini čárka. i když v návodu psali že nemáš čekat dýl jak půl hodky myslím. zkus se mrknout později..
no já právě taky nic necítila! ani prsa, nic nic....možná že podruhé už tělo není tak citlivé na ty příznaky...
jak to už zítra menzes? dyt je to týden teprve?
27. únor 2011 ve 13:39  • Odpověz
@eyael neházej ještě flintu do žita, po týdnu to je fakt brzo něco cítit, já myslím že tak ten druhý týden by jsi mohla nějaké příznaky už mít...držím palce at rotte tante nepřijde! :dizzy_face:
27. únor 2011 ve 13:40  • Odpověz
@meleri - jestli ještě někdy budu těhule, chci rodit normálně, i když to asi bude masakr, bude to jako poprvý a tělo už starý ztuhlý mám teď :grinning:
27. únor 2011 ve 13:41  • Odpověz
@eyael :grinning: neblbni starý ztuhlý! já si říkám jestli se to s tím porodem nepřehání! mě přišlo že nemůže být horší bolest než císař, fakt si myslím že ty kontrakce přece přijdou pozvolna tak si na ně člověk zvykne, a prý to tlačení je pak pohoda....budeš!
27. únor 2011 ve 13:43  • Odpověz
no holky, nebudete mi věřit, ale mě to tak nějak ani líto není. Je mi jen líto peněz co jsme za to dali... Máme ještě 5mražáčků, tak to asi tak má být, třeba vyplácáme všechny a vyjde až ten poslední pokus :wink: alespoň bych nemusela řešit co s nimi :dizzy_face:
poslední mrchu jsem měla 31.1., takže po 28dnech je zítra nejpozději. Utrouš to asi taky trochu zpozdí, tak počítám ve středu nejdýl.
v neděli byla embryjka 5ti denní, dneska další týden v tahu, takže to znamená 15dní od oplodnění, a to už by něco být vidět mělo...
jinak nativ KET je zjednodušeně přirozené vložení pův. zmrazených embryjek s minimální hormonální podporou, prostě jako kdyby se to stalo při normálním početí...
27. únor 2011 ve 13:44  • Odpověz
@eyael vím to čekání je strašné podle mě to je horší z celé té litanie, včetně těhotenství a porodu...
hele možná to tak nemůžeš počítat, přecejen, dycky se říká 14 dní po KETu i když ti si měla ten nativ, no já fakt se v tom nevyznám, ale počkej ještě, zkus to testnout znova.
5? tak to je super, podle mě to musí vyjít když ne ted tak příště, jíš tu kyselinu listovou? já to brala a dodnes věřím že mi to snad pomohlo...
27. únor 2011 ve 13:59  • Odpověz
@meleri - jj, beru listovku a vitamíny taky už asi čtvrt roku. Osobně jsem zvědavá na ten hormonální profil co tam vylezlo, to by mohlo být vodítko do dalšího KETu.
27. únor 2011 ve 14:04  • Odpověz
@eyael bereš tak super, to je důležité (podle mě) . co je hormonální profil?
27. únor 2011 ve 14:11  • Odpověz
@meleri - hormonální profil by měla být kontrola stavu hormonů v cyklu, měli by tím zjistit když je třeba málo estrogenu a tak.
28. únor 2011 v 10:04  • Odpověz
@eyael aha tak to mi dělali, ale z jiného důvodu, kvůli puregonu, aby mě nepřestimulovali..
28. únor 2011 v 11:33  • Odpověz
6. bře 2011 ve 13:24  • Odpověz
jdu ted sbalit tašku a vzbudit je už spějí moc dlouho...
6. bře 2011 ve 13:26  • Odpověz
není to ale super stabilní ale utéct z toho fakt nemůže, spíš začne řvát občas tak ho pak pustím jak už fakt nechce jíst..
6. bře 2011 ve 13:26  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.