• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čáslavské maminy

(Zamčená)
22. října 2008 
Jsou tu nějaké amminy z Čáslavi či blízkého okolí?
24. črc 2008 ve 21:30  • Odpověz
autor
Pardooooooon,maminy! :grinning:
24. črc 2008 ve 21:31  • Odpověz
Kuk!! Jsem z Čáslavi... :slight_smile:
24. črc 2008 ve 23:22  • Odpověz
autor
Ahoj.To je fajn,nečekala jsem tak rychlou reakci :wink: Snad se ještě někdo přidá :wink:
25. črc 2008 v 10:11  • Odpověz
autor
Máš pěkný děcka Silvi :wink: Nevadí,že jsem ti začla tykat?Jinak já jsem Lenka a je mi 25 let.
25. črc 2008 ve 13:14  • Odpověz
Ahojky!! Díky za pochvalu holek... jsou to naše zlatíčka a lumpíci zároveň :wink: :grinning: :grinning: Taky doufám, že se někdo ještě ukáže, jsou tady holky z KH, Jeníkova... uvidíme, kdo se přidá k Čáslavi.... Já jsem Silva a je mi čerstvě 33 :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
25. črc 2008 ve 14:35  • Odpověz
Koukala jsem na fotečky.... malá Linduška je taky krásná holčička, má nádherný pelíšek (myslím postýlku s povlečením) a s holkama má stejnou opici :grinning: :grinning:
25. črc 2008 ve 14:39  • Odpověz
Leni, že jsi dneska byla odpoledne na hřišti? Určo jsi to byla ty... chtěla jsem se s tebou osobně seznámit, ale buď jsem musela furt lítat za tou mou mladší cácorkou, nebo jsi se s někým bavila, tak jsem nechtěla rušit... ale určitě jsi to byla ty, podle fotek z MK jsem si docela jistá :wink:
25. črc 2008 ve 23:21  • Odpověz
autor
Ahojtě Silvi,tak to je gol,taky jsem si myslela,že jsi to Ty na hřišti,ale bylo mi blbý za Tebou chodit,ještě když jsi tam měla mamku nebo kdo to byl,ta starší paní :slight_smile: Chtěla jsem ti to napsat už večer sem,ale odpadla jsem dost brzy,courali jsme hodně po městě včera,tak jsem byla utahaná :wink: Dík taky za pochvalu Lindušky,je to fakt moc pěkná holčina,nemůžem se na ní vynadívat :slight_smile: Jinak z KH jsem tady popravdě nikoho nenašla,do Jeníkova jsem psala,ale většina je odtamtud a blízkého okolí,tak jsem založila Čáslav a blízké okolí,to bude asi nejlepší.V tom Jeníkově už maj svoje akce,svoji partu,tak jsem jim to nechtěla narušovat,stejnak bych tam asi z Čáslavi nejezdila,tak proto jsem založila tuhle diskuzi.Taky jsem si všimla na tvých fotkách zde,že nejspíš bydlíš za rybníkem,viď?Podle té cedule soukromé parkoviště pro auto,že?Jinak na hřišti jsem byla s kámoškou a pak přišel přítel z práce,tak tam s námi chvíli seděl.
26. črc 2008 ve 02:53  • Odpověz
Čau Leni... super hodina na net, ve tři ráno jsem tady ještě nebyla, po půlnoci ale jo, to bývám často, chodím spát tak kolem půlnoci až půl jedné.... :wink:
Včera jsem byla na hřišti sama s holkama, ta paní, co vozila malého Davídka, to byla sousedčina tchýně, takže jsme hodily řeč.. je fakt, že tam je každou chvíli někdo, s kým kecám, dost se tam už s maminama známe, jsem tam s holkama skoro pořád, protože to máme blízko, bydlíme hned v ulici Za rybníkem, jak píšeš, takže to máme ani né pět minut.... :slight_smile:
Jinak přes den na net nějak nestíhám, jen výjimečně se mi podaří se sem dostat. Takže brouzdám spíše takhle večer.. dneska teda jenom nakukuju, co nového, mám tady ještě dvě várky žehlení, takže mám ještě tak dvě hodiny o práci postaráno :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confounded:
Tak se měj fajn, třeba se uvidíme na hřišti!!
26. črc 2008 ve 22:24  • Odpověz
autor
Ahojky Silvi,já totiž jak jsem brzy vytuhla,tak jsem se vzbudila v noci a mrkla jsem jestli není tady něco nového a ono bylo :wink: Já Tě předběhnu,jsem lepší,mám to na hřiště cca 2 minuty! :grinning: Já tam spíše znám některé maminy jen od vidění.Chodila tam naše bývalá sousedka hodně často taky s holkama,takže znám ty některé její kamarádky.Mě je totiž blbý si tam jít sednout jen s kočárkem když malá ještě nechodí,ale už si sedá v kočárku,takže ji občas na chvíli posadím jak ve sporťáku,aby viděla okolo sebe,už je zvědavá :slight_smile: Co se týče toho žehlení,tak jsme na tom stejně.Teď jsem dožehlila asi 20 bodýček a mám toho plný zuby,tak něco nechám na zítra,zatím máme ještě v čem chodit :grinning: Je totiž fakt,že malá často slintá,ublinkává nebo prská a to je pak na den mít aspoň 3 čistý bodýčka aj dupačky.
26. črc 2008 ve 22:45  • Odpověz
Ahoj Leni :wink:
Tak jsi včera ještě večer nakukovala... no to já už se dala do toho žehlení, žehlila, jsem asi do třičtvrtě na dvanáct, pak už jen běžný úklid a mytí nádobí, suma sumárum jsem se do postele dostala před jednou hodinou.... :unamused: Dneska ale zapluju dříve, jsem z toho dnešního teplého dne nějaká unavená :stuck_out_tongue_closed_eyes:
A jakpak jste strávili krásnou slunečnou neděli? My byli u rodičů /manželových/, takže se holky koupaly v bazénku a užívali jsme si sluníčka... Rodiče ještě chodí do práce, takže si to takhle můžeme užívat jenom o víkendech.. :pensive:
Na hřiště chodím už dlouho, vlastně co jej postavili, hlavně kvůli té starší, to je takový rarach, co potřebuje furt někde běhat, skákat... takže, když přibyla Markétka, chodila s námi na hřiště už jako čerstvé mimi, nejdříve pochrupkávala, pak už koukala, no a teď už lítá a máma za ní....Myslím, že to nevadí, ostatní maminky jsou rády, když se objeví někdo nový s mimi.... :slight_smile:
27. črc 2008 ve 22:31  • Odpověz
No nic, proletěla jsem, co je na MK nového a už to balím... fakt si jdu lehnout, jsem KO.... Tak dobrou!! :dizzy_face:
P.S.: Mrzí mě, že jsme tu prozatím jenom my dvě.....třeba se ještě někdo přidá.... :sweat_smile: :wink:
27. črc 2008 ve 22:39  • Odpověz
autor
Ahojky,jsem tu jen na skok,jedem za mojí mamkou na chalupu se podívat.Přítel má zatím volno,jde do práce až ve středu na noc,takže pak budu zase sama 3 dny :unamused: .Také prycuji spíše po večerech,kdy už Linda spí,protože přes den spí výhradně jen v kočárku a doma když usne tak maximálně na půl hoďky.Dneska už druhý den držkovala ve 4 hod.ráno v postýlce a když jsem na ní koukla,tak se začla řehnit,pusu od ucha k uchu :grinning: Ve 4 hod.ráno jsem ještě sotva koukala :frowning2: Nakonec teda naštěstí ještě usnula,ale už u mě v posteli,přítel usnul u televize,takže jsem jí vzala k sobě.Včera jsme byli převážně doma,akorát po obědě jsme zašli na limču.Bylo hrozný horko.A dnes to bude to samé.No jo,tak uvidíme,jestli se ještě někdo připojí,myslím si,že sem chodí dost lidí aj z Čáslavi.Tak snad brzy na hřišti.Zatím pá.lenka
28. črc 2008 v 08:47  • Odpověz
28. črc 2008 v 09:16  • Odpověz
autor
Ahoj Andy,ale tam jste převážně z Jeníkova a okolí,ne? :slight_smile:
28. črc 2008 v 16:16  • Odpověz
Ahojky já se bavím i z holkama z Jeníkova, ale bydlím v Horkách a do čáslavi to mám co by kamenem dohodil. Zrovna dneska jsemtam bal na nákupek a jen tak se cournout. :sunglasses:
28. črc 2008 v 16:28  • Odpověz
Caklovko, to jo, ale je to Čáslav - Golčův Jeníkov. Já jen aby admini neměli problémy jakože je to tady 2x. A do Čáslavy to je z Jeníkova taky kousek.
28. črc 2008 v 19:04  • Odpověz
autor
Pipetula:tak to jo Horky jsou blízko,jezdíme tamtudy na chalupu a taky tam bydlí sestřenka,nevěděla jsem,že jsi odtamtud.Jasně že bychom se mohli bavit i s vámi,jen jsem chtěla nalákat nějaké Čáslavandy,které třeba ještě neznám,ale moc jich tu asi není. :unamused:
Andy:no tak uvidíme,jak to schválí administrátor.Tak Jeníkov není daleko,taky by se tam dalo někdy zajet,to neříkám. :wink:
28. črc 2008 ve 20:51  • Odpověz
autor
Silvi,kdy budeš mít cestu s holkama na hřiště,že bychom se seznámily? :wink: My jedem zítra na koupálko,tak třeba ve středu,nepřišla bys,jestli budeš mít čas? :slight_smile:
28. črc 2008 ve 20:54  • Odpověz
No já se sem přistěhovala v lednu bydlím přímona té hlavní vedle benzínky. :sunglasses:
28. črc 2008 ve 21:13  • Odpověz
autor
Ahojky,máš hezkou holčinu,mrkla jsem na album,jsem zvědavka :grinning: Tak moje sestřenice bydlí na konci Horek v posledním baráčku směr Tupadly,jmenuje se Martina Studničková,znáš jí?
28. črc 2008 ve 21:22  • Odpověz
já tady znám jen jednu martinu tak bydlí vzadu u těch nových domků. Tak nevím jestli je to ona. Moc lidí tu neznámjen od vidění a to málo. Díky za pochvalu máš taky moc krásnou holčičku. :wink:
28. črc 2008 ve 21:34  • Odpověz
Brý večír...
Leni, na hřiště určitě dorazíme, zítra snad, ve středu snad taky, zítra večer má dorazit můj brácha s rodinou, takže určitě půjdeme ve středu s holkama na hřiště... třeba se tam uvidíme... :wink:
Jinak jsem dneska furt jenom prala, myla okna, žehlila... ach jo, už mě to neba...... :stuck_out_tongue_closed_eyes: No a zítra ještě lux a vytírání..... Brouček si totiž doma v obýváku staví bar, takže je tu furt binec a zaprášeno, až hrůza... :confounded:
No a ještě k tomu mě dneska nějak pobolívá palice, takže jdu do hajan...
Měj se fajn :slight_smile:
Jinak zdravím i Pipetulu (jak se vlastně jmenuješ?) a Andy :wink:
28. črc 2008 ve 23:14  • Odpověz
autor
Děkuju.Tak to jí asi neznáš,možná jen podle vidění.Má dvě holky cca 14 a 7 let,nevím to jistě.A její manřžel Martin hraje fotbal.
28. črc 2008 ve 23:15  • Odpověz
autor
Tak asi spíš tu středu třeba nějak navečír kolem 17 hod.by to bylo fajn.Tak zatím pa a našetři síly na ten zítřejší lux apod. :grinning: Já jsem z toho taky někdy šedivá,nemysli si :grinning: :angry: .A to mi zatím malá bordel nedělá. :grinning: Dobrou všem.lenka
28. črc 2008 ve 23:18  • Odpověz
Jo, tak třeba tak nějak, uvidíme, jak to vyjde... hezky se vyspi. :dizzy_face:
28. črc 2008 ve 23:20  • Odpověz
Já jsem Petra :wink:
29. črc 2008 v 10:26  • Odpověz
autor
Ahoj Péťo :wink:
30. črc 2008 v 11:48  • Odpověz
autor
Silvi,byla jsi dnes na hřišti?Já ano,ale neviděla jsem tě a bavila jsem se tam s jednou paní,tak jsem se ptala jestli tě nezná a ona říkala,že Tvůj manžel má dovču,takže asi někde jste.Tak se tam uvidíme třeba jindy,ju? :wink: Lenka
30. črc 2008 v 19:30  • Odpověz
Ahojky...
Leni, já se omlouvám, ale včera večer přijel můj brácha s rodinou z Moravy, dneska dopo jsme pro déšť seděli na prdeli doma, ale odpoledne jsme vyrazili k babi a dědovi, manžel si tam chtěl něco vyřídit a tak jsme jeli všichni.... holky se vyřádily na zahradě.... mrzí mě to, ale snad se tam uvidíme někdy jindy...třeba zítra... já ale fakt nechci nic slibovat, protože my nic dopředu neplánujeme.... :wink:
30. črc 2008 ve 21:40  • Odpověz
1 2 3 ... 5
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.