• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čáslavské maminy

(Zamčená)
22. října 2008 
Ahojda No já pojedu do čáslavi asi někdy příštá týden, tak se třeba taky můžem někde srazit a poznat!=)
30. črc 2008 ve 22:21  • Odpověz
autor
Silvi to neva,jen jsem to zkusila. :wink: Zítra já tam možná zajdu,ale taky to nevím jistě,jdu večer cvičit a dopol.oběhávat nákupy a doktory a vaření.
Péťo,jo tak se nějak domluvíme,já mám příští týden do středy volno,to by bylo fajn a co Ty Silvi?Já akorát ten jeden den,ještě nevím který pojedu do Hory za kámoškama.
30. črc 2008 ve 23:13  • Odpověz
Jo, to by bylo fajn, Peťko, napiš, který den dorazíš a uvidíme, jak to vyjde... my nejčastěji býváme na velkém hřišti u zemědělky.... Ve středu jde ten můj už zase do práce, tak určitě, pokud se nic nestane, na hřiště odpoledne dorazíme....

Leni, kam chodíš cvičit?
30. črc 2008 ve 23:34  • Odpověz
Hele a to je který hřiště?? Já jsem byla s malou na tom velkým jak je tam ta lanovka. Je u toho vypuštěnýho rybníčku. Moc to tam neznám víš. NO já jedu ve středu ráno na rehabilitaci do Potěh, takže potom pojedu asi i do čáslavi.,ale bylo by to spíše dopoledne. Vadilo by to?? :sweat_smile:
31. črc 2008 v 19:50  • Odpověz
Jo, jo, je to tohle hřiště, v parku za vypuštěným rybníkem.... Chodíme ven i dopoledne, tak by to šlo, třeba to vyjde i Lence... tak trochu už s tím budu počítat... Do středy ale daleko, však se ještě domluvíme přes net....

Leni, ráda jsem tě osobně poznala, jsi fajn holka :wink: Už se těším, že poznám i Lindušku!! Dneska jsme dorazili na hřiště asi až po půl šesté, odcházeli jsme někdy po sedmé, bylo už příjemně, holky se vyřádily... Doufám, že jste se neutopili na koupališti, že jste si to hezky užili... :slight_smile:
31. črc 2008 ve 22:33  • Odpověz
autor
Ahojtě holky :wink: Tak jsem zas na příjmu,včera jsem spala u rodičů,tak jsem tu nemohla být :frowning2: Silvi na koupálku jsme se díkybohu neutopili i když synovec tam dělal takový kraviny,že mě málem opravdu utopil,syčák! :grinning: .Je to takovej živel,no.Ještě žw jsem tam Lindidlo nebrala,chudák by se zaživa uvařila :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak jsem dorazili k našim až po osmé večer a Lindunka měla nějaký problém,tak mi nějakou chvíli křičela,docela dost,že jsem se bála,že jí něco je,ale pak usnula a dobrý.Asi to vedro jí taky vadilo i když jsme měli v bytě celkem příjemně(teda naši).
1. srp 2008 ve 21:08  • Odpověz
autor
Nějak jsem to už omylem poslala a nedopsala,tak ještě pokračování :grinning: V tu středu dopoledne by to bylo moc fajn,já nic v plánu nemám,mladej bude v práci a já bych šla dopol.maximálně na nákup nebo k našim,takže to bude tak fajn.No ten Podměstskej rybník je fakt hroznej,viď Silvi?Vypadá to jak park z dálky,je celý zarostlý trávou,ale pořád lepší než to smradlavý bahno,blé :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Péťo tak nech auto u Penny ve středu dopol.,pokud sem pojedeš autem a sběhneš akorát dolů na hřiště.:slight_smile:My jsme se Silvou vyčůraný,máme to obě ani né 5 minut od baráku :grinning:
Jo a Silvi,taky jsem Tě ráda poznala a Lindidlo tě taky ráda uvidí a Péťu taky,nové tváře vítáme děvčata :wink:
1. srp 2008 ve 21:13  • Odpověz
autor
Jo všimla jsem si dotazu Silvi.Chodím cvičit aerobic do Diakonie,posl.dobou nás chodí docela málo,takže se můžeš taky přidat kdybys chtěla.Cvičí nás paní,kterýá tady v Čáslavi dělá u policie,je fajn.Včera to ale odpadlo,asi měla službu zrovna,tak proto jsem šla na to koupálko.
1. srp 2008 ve 21:15  • Odpověz
autor
Ahoj holky. :wink:
Silvi,kdybys šla náhodou zítra na hřiště,tak bychom se tam taky ukázali.
2. srp 2008 ve 14:41  • Odpověz
Ahojky lidi...
Leni, je fajn, že jste si koupátko užili, ve vodě je v takovémhle počasí nejlíp... :wink:
Linduška ti večer asi dávala najevo, že jsi ji chyběla :sweat_smile: :dizzy_face: Ale furt je ještě malinká, tak to jde, si od ní "odskočit"... To naše Markétka měla dneska usnout s tátou a co myslíš, zlaté oči, řvala jak pominutá, chtěla mámu... takže máma vyskočila a už uspávala :confounded: :rolling_eyes: :grinning:
To cvičení bych fakt potřebovala, ale nevím, jak bych to zvládala, jsou úplně KO s fyzičkou, zadýchávám se, jen co lezu do kopce.... jakpak je to náročné, myslím, třeba i co se týká choreografie, probíhá to jenom jednou týdně?

Dneska odpoledne odjel můj brácha s rodinou, na hřiště jsme dorazili, ale až tak kolem páté, byli jsme tam tak dvacet minut, pak jsem fičela domů, přijela návštěva... no a pak jsme se ještě na hřiště vrátili, byli jsme tam tak do třičtvrtě na sedm.....
Zítra razíme k rodičům do Dobrovítova, takže na hřiště nedorazíme....
2. srp 2008 ve 21:45  • Odpověz
autor
Ahojky všici..
Silvi,ten aerobic je jednou týdně ve čtvrtek a někdy se to třeba přesune na jiný den podle požadavků pí.Hruškové,kvůli službám u policie.Nevím,jak dalece umíš aerobic,ale zpočátku se cvičí nějaká sestava a pak posilujeme břicho apod.Trvá to hodinu.Když jsem tam přišla poprvé,tak jsem byla po cvičení dost ko,ale pak už dobrý.Já jsem totiž dřív chodila cvičit aerobic,ale v těhotenství už ne až teď.Není to podle mě náročný,je to ale účinný. :wink: Tak uvidíš,můžeš kdyžtak chodit nebo třebas jen zkusit jednu hodinu a uvidíš.
3. srp 2008 v 15:07  • Odpověz
autor
Ahojtě holky,tak ta středa dopol.platí?Abych s tím počítala. :wink:
4. srp 2008 v 10:24  • Odpověz
Jo JO tak středa platí mám rehabku v 9 takže tak v půl či třičtvrtě na deset bych tam měla být. Sejdem se u pískoviště ne? :wink: Já jsem byla ted na víkend v anglii tak jsem nemohla moc psát.
5. srp 2008 v 09:16  • Odpověz
autor
O.K.Péťo,tak zítra kolem třičtvrtě na deset na hřišti.A kdyby náhodou něco,tak já Ti napíšu moje číslo,stačí napsat sms.720436116.Silvik snad dorazí taky :wink: Těšíme se na vás s malou,zatím páááááááá.Lenka
5. srp 2008 ve 13:12  • Odpověz
Hoj holky, tak my se budeme snažit taky dorazit... dorazíme tak nějak po desáté... Už se na vás moc těšíme!! :dizzy_face: A Leni, když tak se tam domluvíme i na tom cvičení, jo?
5. srp 2008 ve 13:53  • Odpověz
Tak bezva kdyby něco číslo na mě je 774 86 26 75 :wink:
5. srp 2008 v 17:51  • Odpověz
autor
Oki děvčata,taky se budeme těšit,zatím ahojky a dobrou noc :wink:
5. srp 2008 ve 22:11  • Odpověz
autor
Ahoj holky :wink:
Péťo,ráda jsem Tě poznala,Petruška je taky fajn holčina :slight_smile:Snad se zase někdy sejdem.
Silvi,je mi líto,ale aerobic zítra odpadá,každý někam jede.Takže by paní cvičitelka musela cvičit sama :grinning: .Tak se domluvíme na příště,ju?Dnes přišel přítel po práci s návrhem,že pojedem zítra do ZOO do Dvora Králové nad Labem,kam teda cestu naplánovanou máme,ale po shlédnutí zítřejšího počáska to nepřipadá v úvahu.O nás nejde,ale chudák Linda by se v autě uvařila i když tam máme klimošku,ale v takovém pařáku jí nebudem tahat nějakáých 70 kilásků autem.To pojedem jindy.Takže to vypadá,že pojedem jen na koupálko do Hory.Nechceš jet s holkama taky?Kdyžtak mi písni na mobil,mám ho tu napsaný ve včerejším příspěvku.Nevím totiž jestli se dopol.ukážem na hřišti,to už možná pojedeme třeba tak na 10 h.,to uvidíme až zítra.
6. srp 2008 ve 22:49  • Odpověz
Leni, dík za zprávu, docela mě to mrzí, už jsem byla tak správně nastartovaná, každému jsem se chlubila, že jdu cvičit a nic... ale to neva, tak snad příště... :wink:
Leni, já s holkama na koupáku ještě nebyla, rachtají se ve vodě v bazénku na terase.... sama bych s něma nejela, to bych asi neuhlídala a chlopek příjde kdovíkdy z noční a bude určo vyspávat.. takže to vidím opět na tu terasu... :wink:
V ZOO jsme byli nedávno, když jsme byli u našich v Ostravě, bylo to fajn, ale jeli jsme až se holky vyspaly, takže jsem byli v zoo cca 3 hodiny... od našich je to do ZOO cca 10 minut autem.... holky byly ze zvířátek nadšené.... Linduška je ještě malinká, myslím, že by vám to spíše v kočárku prospala.... :dizzy_face:
6. srp 2008 ve 23:15  • Odpověz
autor
My už jsme byli v ZOO v Praze s Lindou a samozřejmně také pospávala,ale taky jsme jí nosili na ruce,aby viděla na zvířátka.Tak neví co to je,ale koukala se zájmem. :grinning: Byla tam staršná spousta lidí,děcek a aj menších děcek než je Lindidlo :grinning: Máme aspoň zážitky a fotečky a pěkný výlet. :wink: Ty si původem z Ostravy?Tomášův švára taky a my tam dokonce máme příbuzné.Tak my to máme s koupáním horší,jsme v bytě bez balkonu,leda můžem odjet na chalupu a bazének jí tam dát.
Jasně,příště cvíčko bude,neboj. :wink: Všici se nějak rozprchli k vodám a řekám a mořím a nějaký aerobic pryč s náím za hlavu :grinning: teda ale řeknu Ti,že by bylo skvělý jet na nějaký zájezd k moři,např.do Chorvatska s aerobicem,to by bylo úžasný cvičit u moře,úplně si to dokážu představit někde na terase :wink: Za našeho pobytu v Chorvatsku tam sice cvičili občas ráno na terase hotelu,ale to nebylo nic moc. :unamused:
6. srp 2008 ve 23:36  • Odpověz
Leni, jsem kousek od Ostravy, je to už vlastně okres Karviná, přímo z města Rychvald... v Ostravě jsem pracovala, než jsem se přestěhovala sem...
Já na to cvičení moc nejsem, jsem taková pohodlná, ještě tak kolo.. ale chci se k tomu dokopat, chci se sebou začít něco dělat.... doma mi na to nezbývá čas, tak bych právě chtěla začít někam chodit, to by mě přinutilo si ten čas udělat....
Takže u mě teda Chorvatsko, to jo, to bych brala, ale bez cvičení, opravdu se jen válet na písku a odpočívat :dizzy_face:
6. srp 2008 ve 23:40  • Odpověz
No nic, jdu zaplout do postele k těm mým malým cácorkám.... tak dobrou!!!
6. srp 2008 ve 23:53  • Odpověz
autor
Ahoj holky,jak se vede?Tak jsme v ten pátek byly v Hoře na koupálku a bylo to fajn.Spousta lidí samozřejmně a nijak velký hic taky nebyl,takže paráda.Je to fajn místo na řádění :wink: Doporučuji. :wink:
Silvi,kdy zas budeš na hřišti?Nemáš náhodou icq?A Péťo,až zas nějak porazíš do Čásky,tak napiš,sednem třeba někam na to kafčo,jak jsi minule navrhovala,ju?
Tak se zatím mějte,já půjdu s malou k našim.
Hezký zbytek víkendu vám přeji.Lenka
10. srp 2008 ve 14:43  • Odpověz
Ahojky...
Leni, icq asi mám (moc nevyužívám), ale jsem na netu přes den minimálně, takže z toho asi nic nebude.... :pensive: My v neděli byli u babi a dědy v Dobrovítově, holky řádily na zahradě..Dneska bylo fajn, myslela jsem, že to bude horší (teda víc vedro), ale dalo se to, byli jsme odpo na hřišti .. Zítra k nám dorazí dopoledne návštěva, uvidíme, třeba opět vyrazíme na hřiště.... :wink:
Jinak, holky, zítra budu myslet na moji mamču, budou jí řezat, budou jí totiž měnit kyčelní kloub... ach jo...snad to dobře dopadne a brzy bude fit, aby za námi mohla přijet a užít si holek... :wink:
11. srp 2008 ve 22:40  • Odpověz
Holky zejtra budu kolem desáté zase na hřišti tak když budete mít čas tak se tam můžem zase sejít :grinning:
12. srp 2008 v 11:14  • Odpověz
autor
Ahoj holky.
Silvi,já taky přes den nejsem skoro na pc,natož na icq,ale večer jsem tam často.My teď jezdíme po koupálkách s malou,už jsme ji namočili i v malém bazénku a vůbec jí to nevadí :slight_smile: Dneska jsme to ale vzdali.Mám doma spoustu práce :frowning2: a taky je tam pěkný vedro.Nerada bych,aby malá dostala úpal nebo úžeh.Jinak Silvi přeju mamce ať je všechno v pořádku,ničeho se neboj,to není náročná operace.Klouby se mění dnes a denně.V jaké je nemocnici?Dnes z hřiště si to na mě mávala Ty Silvi dopoledne?
Péťo,pokusím se přijít na chvíli na hřiště,snad nikam nepojedem.
Zatím pa holky,musím jít k malé,zase piští :grinning:
12. srp 2008 v 15:13  • Odpověz
Silvi Tak držím mamině palce, Hele Klausovi to taky udělali dobrý už prej vylez i na sněžku!! :grinning:
12. srp 2008 v 16:43  • Odpověz
Ahojky...Holky, díky za povzbuzení, celý den jsem na ní myslela, operovali jí po obědě, teď večer jsem tam volala, sestřička na JIPce byla moc hodná, dokonce mi dala mamku k telefonu.. snad to proběhlo dobře, teď už jen, aby se brzičko zrehabilitovala a mohla tady za námi přijet... :sweat_smile: Leni, operovali ji v Orlové /okres Karviná/, operovali jí tam už i ten druhý kyčelní kloub, takže věděla, do čeho jde...
Leni, jo, byla jsem to já, byli jsme na hřišti, protože přijela známá s malým tříletým Honzíkem, nikdy tady na hřišti nebyli, tak jsme to tam šli okouknout.... :wink:
Zítra dopoledne uvidíme, máme tatíka zítra doma, takže nevím, jestli nevymyslí jiný program... :wink:
Jinak tě Leni docela obdivuju, já bych se asi s takovým malým prckem jako je Linduška na koupák neodvážila.... spíše tak bazének doma, to jo, mezi více lidí by se mi asi v takových vedrech moc nechtělo... Ale pokud se to Lindušce líbí, tak proč néééé, určitě je to na koupáku nejmladší návštěvník, ne?
12. srp 2008 ve 21:19  • Odpověz
Leni, je zítra cvičení? Šla bych, ale nemůžu.. manža je v práci a nemá kdo hlídat holky.. ach jo.... Dneska jsem se byla po dlouhatánské době projet na kole a docela dobrý, akorát mě kapku bolí stehnal... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
13. srp 2008 ve 21:29  • Odpověz
autor
Ahoj holky,
Péťo,tak to snad vyjde zas jindy tady na hřišti nebo někde na kafču,přijeli jsme dnes až kolem poledne a pak jsem šla s Lindou k Dr.na 2 očkování,chudinka plakala. :frowning2: Navíc teď zvečera moc křičela,chvílemi až hystericky,až mě děsila,jestli se jí něco po tom očkování neděje :frowning2: Teď už díkybohu spinká,tak uvidíme ráno.Už jsem byla odhodlaná zavolat Dr.,ale od té doby usnula a spí pořád.
Silvi,zítra cvičení je,ale já ještě taky nevím,jestli půjdu,měli jsem jet do ZOO,ale uvidíme ráno.To je škoda,že nemůžeš,opravdu je to tam fajn.Tak příště už to snad vyjde :wink: Jináč Silvi,co se týče toho koupálka,tak je to úplně v poho.Poprvé co jsem tam byli,tak jsme ju nekoupali,jen se střídaly u ní v hlídání na dece :wink: ,ale pak už jsme jí koupili plenky do vody a osvěžovali jsme jí v bazénku dětském.Vůbec nebrečela,vodu má ráda a stejnak jsem tam s ni byli radši jen chvilku pro začátek.A nejmenší návštěvníci jsme opravdu nebyly,byla tam jedná známá s 6 měsíční holčinou a vedle na dece ležela taky mamina s holčičkou přibližně taky v našem věku a další taťka s chlapečkem,který byl sice už o něco větší,ale o moc také ne.Takže nejsme raritou :grinning: .
13. srp 2008 ve 22:16  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.