• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čáslavské maminy

(Zamčená)
22. října 2008 
Čus Čáslavačky... tak kdepak jste? Leni, dneska bylo hnusně, tak jste snad koupátko vynechali... :grinning: :grinning: A co cvičení, byla jsi? Mě to nevychází ani příští týden, zase má manža noční.. ach jo.... :frowning2:
Dneska bylo fakt škaredě, furt pršelo.. dopoledne byl manža s holkama na hodinu venku, měli pláštěnky. Odpoledne jsme seděli doma, až k večeru jsem sbalila Marki a pláštěnku a fičeli jsme do penny na nákup. Doufám, že se to počasí zlepší, příjde mi, že je dost brzy (polovina srpna) na to, aby bylo takhle škaredě a zima... takové počasí očekávám až tak v listopadu :wink: :grinning:
Leni, a co Linduška a očkování, jste bez problémů? My se chystáme na spalničky, zarděnky a příušnice, musím najít recept na Priorix a dojít si proto do lékárny... zítra má Marki přesně 15 měsíců, takže můžeme pro včeličku... :confused: :sweat_smile:
15. srp 2008 ve 22:21  • Odpověz
Ahoj holky, chtěla bych se zeptat, jestli je v Čáslavi nějaký cvíčo pro malý dětičky, mám to z Vilémova do Čáslavi kousek.
16. srp 2008 ve 14:47  • Odpověz
autor
Ahoj Silvi,
asi tu žádné Čáslavačky nejsou :unamused: .
Nene,koupálko rozhodně nehrozilo! :grinning: .Malá byla u babičky a my jeli nakupovat do Pardubek,bude mít Linda svátek,tak jsem sháněli hrací deku a i tak se procournout po obchoďákách.Hrací deku jsme tam žádnou kloudnou nesehnali,tak jsme ještě jeli dneska do Hory a ta už jsme pochodily. :slight_smile: A nevydrželi jsme to a už se na ní válí :grinning: .A taky jsme byyl ve čtvrtek v té ZOO,bylo to fajn :wink:
To je škoda,že nemůžeš příště na cvíčo,já budu moct,ale malou bych musela dát na tu hoďku k našim,Tomáš má taky zrovna noční po dovče začíná.S tím počáskem máš pravdu,je takový depresivní.I když velký tepla mě taky štvou,takže nějaký ten střed :slight_smile:
Linda je po očkování už v pohodě díkybohu.Hele Silvi,nechávali jste holky očkovat Prevenarem?Já o tom přemýšlím,něco nám aj hradí pojišťovna.
16. srp 2008 v 17:26  • Odpověz
autor
Ahoj Barke,
čoveče teď si mě dostala.Je tu cvíčo pro maminy po šestinedělí,to je 10 kurzů,můžeš tam brát aj svoje děcka,ale jestli je tu cvíčko pro malý děcka,tak to teď vůbec nevím.Zkusím něco zjistit a dám vědět.Lenka
16. srp 2008 v 17:28  • Odpověz
Dík,
tady ve Vilémově se bude otvírat Mateřské centrum, tak kdyby někdo měl zájem, tak budou všichni vítaní :wink:
16. srp 2008 v 17:32  • Odpověz
autor
To je fajn věc mateřské centrum,tady je taky v Čáslavi. :slight_smile:
16. srp 2008 ve 20:14  • Odpověz
Ahojky...
Leni, super, že očkování nemělo žádné negativní následky... já se docela bojím, aby se Markétce po těch spalničkách něco neprojevilo, je to prý živá vakcína, tak se může něco objevitv :frowning2:
To cvičení mě taky štve, docela jsem už byla nažhavená a teď mi to prostě nevychází.. to víš,když nemáme hlídání, tak to prostě nejde...
Barke, cvičení s dětma probíhá každý rok (snad tedy i teď od září) v sokolovně vedle divadla, bylo to cvičení rodičů s dětmi, chodili jsme tam s Barčou, uvažuju nad tím, zda tam už vzít od září i Markétku, ale myslím, že ještě asi počkám, byly tam spíše starší děti, tak minimálně od dvou let... Markétka by to asi ještě nezvládala, bylo tam hodně lezení po žebřinách, lavičkách, skákání přes kozu, ale i běhání s míči...
Ale je možné, že funguje i nějaké cvičení s menšími dětmi, o tom ale nic nevíím.... :wink:
16. srp 2008 ve 23:30  • Odpověz
Silviku, díky za info. Luky je stejně starej, jako Markétka. Tak já asi taky ještě rok počkám. Budeme tu mít nové mateřské centrum, tak tam zavedu nějaký to lehký cvičení pro úplně malé děti. A bude to vyřešený :slight_smile: :slight_smile:
17. srp 2008 v 08:19  • Odpověz
autor
Tak už nebudu shánět info o cvíčku. :wink: ASI TU OPRAVDU NIC NENÍ,KAMARÁDKA,KTERÁ TU TOHO ZNÁ SPOUSTU,TAK TAKY O NIČEM NEVÍ.Já budu chodit od září s malou plavat,tak se těším :slight_smile: .
Silvi neboj,Markétka to očkování zvládne. :wink: To cvíčko je teď v posl.době málo žádané,každý někde vandruje. :grinning: Te´d prý byla cvičit jen jedna!!!!My byly v těch Pardubkách a v ZOO.
Jinak Silvi,dnes jsem byla na hřišti se podívat s malou,ale moc mamin tam nebylo. :unamused:
17. srp 2008 ve 22:21  • Odpověz
autor
Nějak se mi to zas odeslalo,aniž bych chtěla :unamused: Silvi,já jsem taky přemýšlel o cvičení ve vodrantech s Luckou Lesákovou ten aerobic jestli znáš,ale trochu se bojím,že to hned taky nezvládnu,ona má složitější sestavy a já u ní byla naposledy asi před rokem a půl :unamused: Taky jedna kamarádka,chce začít běhat,ale na to asi bohužel nebudu mít s Lindou čas a výdrž taky asi ne,když jsem doma pořád v jednom kole. :frowning2: Ale fakt bych to potřebovala jak koza drbání :grinning: Po porodu jsem zhubla všechno a teď jsem zničehonic nabrala pár kilo :confounded: Kdyžtak mi Silvi můžeš napsat někdy na mobil,až budete na hřišti nebo se tam budete chystat a když budu doma tak ráda přijdu :wink:

Barke:kdybys někdy zavítala sem do mateřáku nebo prostě jen na nákupy,tak bychom se taky mohli seznámit,co říkáš?Už jsme se Silvou poznali Peťulky obě,tak další maminy jsou samozřejmně vítané,že Silvi? :wink:

Tak zatím ahoj děvčata a dobrou noc,jsem strašně utahaná,tak jdu spát.
17. srp 2008 ve 22:29  • Odpověz
autor
Jo a Peťulkám ještě jednou vše nejlepší k dnešnímu svátku :slight_smile: :wink: :slight_smile: :wink: :slight_smile: :wink: Lindunka bude mít taky brzy první svátek,tak se taky těším.Škoda že ještě nemůže dort :grinning: :grinning: :grinning:
17. srp 2008 ve 22:31  • Odpověz
Caklavko a kam na to plavčo budete chodit s malou ? Já vim jen, že v Brodě je plavčo, ale pro mě bez auta je Brod vyloučenej Čáslav je blíž, to by jsme zvládali i autobusem.

A srázek by byl fajn :slight_smile: , mohli by jsme jít třeba na to parádní hřiště, co je za Penny. Já bych mohla až od 28.8.. Zítra máme sraz s holkama tady z okolí, tak bych to dohodla i s nima :slight_smile:
18. srp 2008 ve 13:20  • Odpověz
Barke, my bychom na to cvičení museli s manželem, protože bych asi obě najednou neuhlídala... Asi s Marki ještě počkáme, no uvidíme, můžeme se pak během roku zapojit kdykoliv... Barči půjde do školky, tak se tam snad vyřádí dost, třeba už nebude chtít na to cvičení chodit.... :wink:
Leni, jasně, že jsou všechny další nové maminky s děťátky vítány!!! Určitě bychom se mohly domluvit, však víš, že my jsme na tom hřišti furt... Včera jsme teda nebyli, manža si vzal holky a jel s něma za babi a dědou. Já kapku doma uklízela a pak se jela zase projet na kole.. bylo to docela fajn...
O tom cvičení ve Vodrantech jsem taky slyšela, ale zároveň mi maminky říkaly, že je to docela náročné na hlavu, jako že si zapamatovat ty její sestavy... takže tam bych asi nešla, spíše by mi vyhovovalo něco méně náročného, třeba to vaše... takže doufám, že se to vaše pro nízkou účast nezruší... ale myslím , že až bude po prázdninách a venku ošklivěji, že maminky zase začnou chodit, ne? :wink:
18. srp 2008 ve 14:01  • Odpověz
Jinak taky dodatečně všechno nejlepší Petruškám!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
18. srp 2008 ve 14:54  • Odpověz
autor
Ahoj holky,
Barke na to plavčo budem jezdit do Kutné Hory,už jsem tam zasílala přihlášku předčasně protože se tam hlásí docela dost mamin s děckama.Měli bychom jít od září,tak nám to snad už co nejdřív potvrdí.Jinak tady v Čáslavi je taky bazén dobrej,ale jelikož se tam může až od 1 roku,tak jsem dočasně indisponovaní :grinning: .Jinak ten srázek by byl fajn.Už jsme poznali Peťulu s malou,tak další samozřejmně jsou vítáni. :wink: U toho hřiště bydlíme hodně blízko já i Silvik.Ty jsi barke z Vilémova,že?Přítelův švagr tam te´d poznal nějakou maminu co je taky na mateřský.
Silvi,byla jsi dneska na hřišti?My byli do 15 hod.doma s tím,že pak zkusíme jít s kočárkem ven,potřebovali jsme nakoupit a měla jsem obavy,že to horko nás snad sežehne,bála jsem se hlavně kvůli malé,ale bylo to celkem fajn,foukal i větřík,tak se to dalo v poho zvládnout :wink: Taky bych Silvi vyjela na kole,jenže kolo za 10 000kč mi dohuntovala ségra s váhou asi 110 kg a teď ho musím dát do opravy,snad mi ho spraví,potřebuji pak na něm ještě vozit Lindu až bude větší.Jo s tím cvíčkem to snad bude brzy ok,že začnou holky chodit.
Zatím se mějte holky,jdu chrnět,moc mě bolí hlava :frowning2:
19. srp 2008 ve 21:11  • Odpověz
Ahoj Leni.. tak ať je brzy líp :frowning2:
Jinak, na hřišti jsme dneska byli, přišli jsme tam ale až po páté, byli jsme tam docela dlouho, měli jsme tu návštěvu, tak jsme se tam zdrželi.. máme tady zase i neteř Dianku, tak je nám veselo. :wink: No a na kole jezdím jenom když mi manža hlídá holky a když není zrovna takový pařák jako dneska...
19. srp 2008 ve 22:51  • Odpověz
autor
Ahojky,
tak dnes opět cvíčko není,paní cvičitelka má dovču,ale mě to neva,já jdu cvičit do Vodrant.Včera jsem tam byla po dlouhé době s kamarádkou a bylo to sice po té dlouhé době výpadku celkem složitý na mě,ale mezi všema jsem se tam ztratila. :grinning: Chce to chodit častěji a půjde to. :wink: Potřebuji ze sebe dostat všechnu svoji nervozitu,kterou v poslední době trpím :frowning2: Jsem hodně podrážděná,moc toho doma s malou nestíhám,něco dělám po večerech a nocích a pak to takhle dopadá :frowning2: Nevím co s tím,je to opravdu protivné :frowning2: .Dneska je zas pařák,tak snad se na cvičení neusmažíme :grinning:
21. srp 2008 v 15:19  • Odpověz
Ahoj maminy, chodíte někdo ke Klumparovi? Mám tam k němu jít, protože můj dr je na dovče.... tak se chci zeptat jakej je... jinak jsme z Vrdů :wink:
21. srp 2008 v 17:37  • Odpověz
Ahojky...
Jovi, já chodím ke Hlasové... Klumpar, to mi něco říká, není takový starší, vysoký, hubený, přísný výraz? To asi ale nevíš, když se na něj ptáš, že? :sweat_smile: Nevím, neporadím, místní mudr. moc neznám, rodila jsem obě děti v Mělníku.... Jinak, přidej se k nám, budeme rády... :wink:

Leni, tak to jsi borka, že chodíš do Vodrant, já bych měla asi nahnáno, zda to zvládnu.. doufám, že to cvičení v Diakonii nezruší, tak bych chtěla chodit, ale vidíš, dneska bych stejně zase nemohla, manža má noční... :rolling_eyes:

Trpíš nervozitou? Z čeho jsi nervozní, že nic nestíháš? To je přece při dítěti normální :grinning: :grinning: Co teprv, když máš dvě... Koukni na hodiny, kdy todleto píšu, a to mě čeká ještě nádobí a úklid... holky prostě nechtěly usnout, doteď jsem uspávala..... :wink: :wink: Ale mě to nevadí, že chodím pozdě spát, jsem ráda, že mám na všechno klid, a ráno si přispím, holky vstávají až po osmé... I když od září se nám to změní, když bude Barčí chodit do školky, to bude budíček dřív... :unamused: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :dizzy_face: :dizzy_face: ¨

Poradím ti, dělej jen to nejnutnější, když můžeš,tak si lehni s Linduškou a odpočívaj, práce ti neuteče... :grinning:
21. srp 2008 ve 23:20  • Odpověz
Ahojky holky já sem ted dlouho nepsala, nějak nemám vůbec na nic čas. Pořád nějaké problémy a přes den mi naše malá protivka počítač furt jen vypíná tak sem moc nechodím. Lezou jí asi zoubky, bo je protivná jak činže!! :rolling_eyes:večer vždycky jen lehnu a usnu.
22. srp 2008 ve 12:33  • Odpověz
autor
Ahojtě všici. :wink:
Jovi:děvče ty jsi z Vrdů?Já mám odtamtud přítele.A znám tam spostu lidí,teda díky přítelovi převážně. :wink: Klumpar?Ano znám,celekm dobře už,jelikož jsem před porodem strávila v nemocnici nějaký čásek a ted k němu taky chodím.Jakej je?Vypadá přísně,ale je to dobrý doktor,teda primář a nic nenechá náhodě,prostě u něj si v dobrých rukou. :wink: Ke komu jinak chodíš?Ještě řekni že ke Štefánkový ve Vrdech? :astonished:
Silvik:včera jsem byla cvičit ve vodrantech podruhé,je to fajn,baví mě to i když to ještě pletu,je to na mě někdy moc rychlý,ale to se snad do toho brzy dostanu.Jináč co se týče té nervozity,tak ano,moc toho nestihnu a z toho jsem pak nervozní,nechci mít doma bordel a přítel mi s úklidem nepomůže :unamused: .Kam bude Barča chodit do školky?Sem k našim bytovkám?K Baště či jak se to tam jmenuje?Jinak s Lindou přes den nemohu odpočívat jelikož ona zavře oči maximálně tak na půl hodiny a to opravdu nemá cenu.Někdy dýl spí v kočárku,ale to jezdíme,takže když dorazíme domů,tak má po spaní :frowning2: Proto vše doháním po nocích.A pak jsem ráno vyplivnutá,když se v 6 hod.budí Linda na jídlo.
Pipetula:zoubky,jé,až my budem trpět na zoubky,to nechci vidět :grinning: Tak ať je malá brzy v poho a někdy zas zajeďte na hřiště :wink:
22. srp 2008 v 15:25  • Odpověz
JO asi nekdy příští týden s tam ukážeme.
22. srp 2008 v 15:45  • Odpověz
autor
Oki,Péťo,budeme se těšit :wink:
22. srp 2008 v 16:22  • Odpověz
autor
Ahoj maminy,kdepak jste?Jaký byl víkend?U mě nic moc. :frowning2:
24. srp 2008 ve 21:59  • Odpověz
autor
Ahojky,tak mám chvilku,kdy malá spí a píšu.Tak Silvi a Péťo,je to v cajku,nebudu zatím dvojnásobná mamina!!! :grinning: .Dost se mi ulevilo.Asi bych to nepobrala,bylo by to strašné,ani představit si to nechci.Dík za cukrošku,byla fajn :wink: Jo a Silvi,psala jsem té kamarádce ohledně cvíčka ve čt,tak se pak ozvu,až mi dá vědět,jo?PA.
25. srp 2008 ve 13:10  • Odpověz
Leni, tak mimi nebude? :grinning: :grinning: Byl by to kapku fičák, ale zvládla bys to, neboj... :wink: Dneska jsme byly dopoledne venku ve městě, pak i chvíli na hřišti. Teď holky spí, odpoledne asi vyrazíme zase na hřiště, pokud nebude pršet.... Kapku mě od včerejšího večera pobolívá v krku, snad to nic nebude, a na to cvičení dorazím. Tak jo, jdu něco dělat, je tu binec a kupa nádobí.... tak čauky..
26. srp 2008 ve 14:03  • Odpověz
autor
Ahojky lidičky.
Tak to by nebyl jen fičák,ale přímo uragán,být ted znovu těhotná,navíc když to plánuji nejdřív za 3 roky cca. :grinning: Jo Silvi,ve ČT to cvíčko není,ona má ještě dovču tento týden cvičitelka :frowning2: Tak snad už napříště to vyjde..... :wink: Jdu spát,jsem unavená,dobrou noc všem.
26. srp 2008 ve 21:37  • Odpověz
Ahojky...
Leni, to cvičení, to nevadí, stejně z toho by nic nebylo, protože Marki má teploty, má zánět nosohltanu, dneska jsme ráno letěli ke Špačkovi, je docela špatná, furt se chce chovat ... má antibiotika, tak doufám, že to bude brzy pryč...nejhorší je, že musíme být doma :frowning2:
Ach jo, jsem unavená, jdu ještě rychle poklidit a jdu si k ní lehnout, stejně se pořád na ní chodím dýchat, jestli se jí nepřitížilo... tak pa a dobrou noc
27. srp 2008 ve 21:33  • Odpověz
autor
Ahojky,kde jste všici?
Sivli,to mě mrzí,že je malá nemocná,tak ať jí je brzy líp,chudince malý :frowning2: .ATB do 3 dnů zaberou a bude líp.Jen aby je snesla a nezvracela je nebo neplivala :unamused: .Bude hodně spinkat,ale brzy jí bude líp,neboj.
Jináč já dnes byla už počtvrté na cvíčku ve vodrantech a je to fajn,baví mě to. :wink:
Tak zatím ahojky,jdu spát,ráno zase brzy vstávám :unamused:
Dobrou noc a hezké sny všem............. .
27. srp 2008 ve 22:26  • Odpověz
autor
Ahojky holky,
jsem tu na skok.Dneska jsme měli strašnou zkušenost. :frowning2: Večer po koupání Lindy jsem jí položila na postel k nám,že jí obléknu do pyžámka a ještě že skočím vyhodit plínku a půjdem do postýlky,jenže ta chvilka na vyhození plínky se mi stala osudným.Najednou jsem uslyšela ránu a strašný pláč,no vyděsila jsem se málem k smrti,sklouzla se nám z postele i když ležela v půlce postele,tak se nějakým zázrakem sesunula na zem,asi šla po nějaké hračce,co byla dál,nevím :frowning2: No každopádně jsme jí popadli a letěli do nemocnice i když vypadala v pořádku a po chvíli aj přestala plakat a smála se.Tak naštěstí na ní nic nenašli a ted jí hlídám,aby náhodou ještě nezvracela nebo něco.Tak sedím na netu a hlídám jí.Je to strašný,už jí nemůžem nechat chvilinku bez dozoru a když tak na zemi na dece
28. srp 2008 ve 22:18  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.