• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čáslavské maminy

(Zamčená)
22. října 2008 
Leni, věřím, že jsi se lekla, ale neboj, děti snesou hodně... :slight_smile: Vítej do klubu, my takové pády měli minimálně dva.... :frowning2: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale hlavně, že je malá v pořádku, je třeba jí chvíli sledovat, jestli není spavá, většinou se ale nic vážného nestane....Ale člověk se poučí, viď? :pensive: :sweat_smile:

Jinak, my byli s Marki ve čtvrtek na ušní, měla pořád teploty a sahala si na ouško, podle lékařky tam byl zánět, takže jí pravé ušičko píchali.. plakala, až mi z toho bylo ouzko... ale teď už je to lepší, je druhý den bez teplot, ale musíme být doma, protože bereme atb...... Jdu něco dělat, zítra jsem sama, Vašek jde do práce, takže bude veselo....
30. srp 2008 ve 20:51  • Odpověz
Leni nám se to taky stalo. Je to hroznej pocit no a hodně sem si to vyčítala, ale opravdu vydržej hodně no.

Silvi To je mi Marketky lito. Ouška to je neřád, ségra na to trpěla celý dětství snad se nám to vyhne no. :sweat_smile:
1. zář 2008 ve 12:44  • Odpověz
Čauky..
Tak jak jde život? Já hlásím, že už jsme v pořádku, teda myslím Markétku, už chodíme i ven, takže se můžeme opět vidět na hřišti!!! Jsem ráda, že už je OK, byl to docela mazec, když jí nebylo dobře... :frowning2: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Leni, je zítra cvíčo? Myslím ale v diakonii... šla bys tam?
3. zář 2008 ve 14:41  • Odpověz
autor
Ahojky holky :wink:
Silvi to je fajn,že už jste v pořádku.Já se teď na hřiště taky moc nedostala,nějak to nevycházelo,chodím taky ještě cvičit.Silvi jo,cvičení už by mělo být od 19 hod.Tak se sejdem v půl sedmý a pět minut u třetí bytovky na rohu(to je ta zelená),tam bydlí Petra a půjdem spolu.Kdyby něco tak mi písni na mobil : 720/436116.Na to cvíčo nic nepotřebuješ,jen čistý botasky.Karimatky tam jsou a platí se 30 kč.Zvedli to potvory :grinning: .Tak snad už se srazí víc holek zítra.Já teď chodím do těch vodrant,tak už jsem trošičku vycvičená :grinning:
Jo a holky z Jeníkova a okolí,přijedete někdy sem na to hřiště?BARKE si psala,že to někdy domluvíš,viď? :wink: Rádi další maminy poznáme :wink:
3. zář 2008 ve 22:04  • Odpověz
autor
Jo a PITÍ si nezapomeň Silvi na to cvíčo,člověk se zapotí jako blázen!!! :grinning: :grinning: :grinning:
3. zář 2008 ve 22:08  • Odpověz
Ahoj,
tak co třeba ve čtvrtek ? Dorazili by jsme po 14 h., má bejt hezky. Ale ve středu hlásej déšť, tak aby nebylo mokro. Ještě se domluvíme ve středu podle počasí. Hodil by se vám ten čtvrtek kdyžtak ?
A nebo ten další týden, to už tu bude z dovolený i Barča, ta se taky ráda sráží :slight_smile: a Pipetula, vůbec nevim kde je, neukázala se sto let, ale snad se brzy ozve a mohly by jsme dorazit větší banda :slight_smile: :slight_smile:
7. zář 2008 ve 20:36  • Odpověz
autor
Ahojky,psala jsem už k vám na diskuzi Barke :slight_smile: Tak můžem klidně počkat,až vás bude víc. :wink: Co je s tebou Pipetulko? :wink: Nezlobí Peťulka? :sweat_smile: A co Ty Silviku,taky se přidáš určitě ke srazu,že? :wink:
7. zář 2008 ve 21:00  • Odpověz
No, uvidíme, jaký bude počasí ve středu, a kdyžtak by jsme dorazili v ten čtvrtek a pak, až se objeví další holky, tak by jsme vyrazili zas :wink:
7. zář 2008 ve 21:57  • Odpověz
To víš, že jo, my jsme na hřišti jako doma... :wink:
7. zář 2008 ve 22:52  • Odpověz
autor
O.K.,budeme se těšit :wink:
8. zář 2008 ve 13:27  • Odpověz
Ahoj holky,

ve Vilémově se bude otvírat nové Mateřské centrum. První setkání maminek a dětí bude 30.9. v 8,30-10,30 v Základní škole v prostorách družiny.

Tak Čáslavandy, pokud se vám bude chtít, tak jste všichni vítaní :slight_smile: , ale vy máte v Čáslavi svoje MC, že jo... ale, kdyby se vám chtělo, tak doražte :wink: :slight_smile:
8. zář 2008 ve 22:08  • Odpověz
autor
Díky Barke za info :wink: Řeknu to dál,kdyby měl někdo zájem,tady jinak je MC.
8. zář 2008 ve 22:29  • Odpověz
No já jsem nezmizela jen manžílkovi se nějak začalo stejskat tak ted jezdím furt za ním do prahy.
9. zář 2008 v 11:30  • Odpověz
autor
Ahoj holky,tak kdo v ten čtvrtek přijede?Já můžu a dnes jsem mluvila se Silvikem a že prý na tu 14hod.to asi nestihnou,protože malá jí v tu dobu spí a oni chodí na hřiště až tak na 16 hod. :frowning2: Jak teda Barke?Vypadá to,že bychom tam byly jen my dvě,tak jestli chceš počkat na další tak se nebudu zlobit,jinak samozřejmně přijet můžeš.Tak se ozvi co Ty na to :wink: Lenka.
9. zář 2008 ve 21:32  • Odpověz
Ahoj, teď se vrátila Barča z dovči, tak se s ní domluvim, jestli budou mít čas. Uvidíme co se dohodne během zítřka. Dám vědět :wink:
9. zář 2008 ve 23:38  • Odpověz
Holky, mě teď došlo, že má Venda zejtra kroužek, takže to hřiště u nás padá :unamused:
Domluvim se ještě s holkama, jestli můžou jinej den a dám vědět .
10. zář 2008 ve 20:28  • Odpověz
autor
Ahoj Barke,se nic neděje,počkáme na ostatní :wink: Beztak mám docela dost práce s přípravami na víkend,odjíždím s malou na hory a ještě nemám nic připraveno :frowning2: Pořád jen peru a peru :wink:
Se tu zatím mějte a pak se nějak dohodnem,ju?Lenka.
P.S.Pipetulko,se omlouvám,že jsem dnes nezareagovala na smsku,ale zapomněla jsem moba doma a byly jsme celý den u T.rodičů. :unamused: Tak snad se taky brzy uvidíme. :wink: Zatím pa.
Jo a Silvi,jdeš zítra cvičit do Diakonie?
10. zář 2008 ve 21:27  • Odpověz
Ahoj Leni,
omlouvám se, že jsem se neozvala, ale od středy jsem nějaká KO, je mi zle od žaludku, bolí mě hlava a břicho, dneska se mi do toho přidal průjem, takže jsem na cvičení neměla ani náladu...
Měj se hezky na horách a pak dej vědět, že už jste doma ..
13. zář 2008 ve 12:27  • Odpověz
autor
Ahoj,
z hor jsem se vrátila v neděli večer a od té doby jsme s Lindou nachcípaný a ostatní děcka ze srazu odtamtud také. :frowning2: Tak jsme doma,kapeme a odsáváme z nosu a jsou to pěkné boje. :frowning2: Takže ve čtvrtek Silvi asi nepůjdu cvičit a to mám mít i počítače.
Snad do příštího týdne se vyležíme,má nám přiject návštěva a mohli bychom pak taky někdy dát ten srazík z holčinama a jejich děckama od Jeníkova. :wink:
Peťuli,kde jsi holka?Jak se máte s malou Peťulou? :wink:
16. zář 2008 ve 21:25  • Odpověz
Dobrý večer všem /ne/přítomným :grinning:
Leni, tak už jste v pořádku, viď? Odkud jste dneska jeli, když jsi mávala z auta?
Cvičit jsem taky nebyla, tatík byl v práci, nebyl kdo by hlídal...
Dneska jsme byli v cirkusu, Barunce se to moc líbilo, o přestávce jsem se tam vetřela i s Markétkou a ta taky koukala (zrovna byla drezůra tygrů).....
Zítra odpoledne čekáme návštěvu, takže ráno ještě s holkama vyrazím do města na nákupy....
Tak dobrou noc a sladké sny... :dizzy_face:
19. zář 2008 ve 23:56  • Odpověz
autor
Ahoj Silvi,
bohužel nejsme v pořádku,teda já jo,ale Linda ještě ne.Sice zo není už tak hrozný,ale rýmičku má pořád a chrmlá. :unamused: Celý týden jsem s ní nevyšla ven,poue v ten pátek jsme jeli nakoupit do Hory do Kauflandu a Lindu hlídala moje mamka.Taky jsme dnes zavítaly na Vala u Přelouče,sháníme Lindě fusak na zimu,ale zatím jsme nikde nepochodily.Teda např.na netu jich je hodně,ale převážně ty značkový Emitex a ty jsou docela drahý na to,že ho upotřebíme jen jednu zimu a pak už bude na něj velká příší rok,tak sháníme něco v trochu nižších cenových relacích.Nevíš náhodou o něčem Silvi?
21. zář 2008 ve 14:52  • Odpověz
autor
Jo Silvi,písni mi kdyžtak do IP Tvůj mobil,ať se kdyžtak domluvíme už na nějakým tom čtvrtečním cvíču,ju? :wink: Teď by to snad už mohlo vyjít,teda alespoň mě jo :wink:
21. zář 2008 ve 14:54  • Odpověz
Ahojky Holky. Omlouvámse, ale nemám ted vůbec čas psát. Jinak jsem byla včera v čáslavi houpala jksem malou na hřišti Silvi nebyl náhodou tvůj chlap s holkama venku tak kolem jedný?? Já jen že sem z dálky viděla pána s kočárkem c vipadal jak ten tvůj šli dolů okolo hřiště.
23. zář 2008 v 10:21  • Odpověz
Ahoj Peťko...
Jo, tak to mohl být ten můj, byl s Markétkou pro Barunku ve školce... :wink:
Jinak se holky zítra chystám na Moravu k rodičům, pojedeme vlakem z Kolína. Jsem zvědavá, jak to sama s holkama zvládnu.... k tomu kočár a krosna.... už teď se děsím :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: Ale bude to pro naše překvapení, až jím zazvoníme u dveří, nic totiž netuší... :sweat_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: Zdržíme se tam asi do pondělka.... :wink:
23. zář 2008 ve 14:12  • Odpověz
autor
Ahoj holky,
Peťi nic se neděje,já taky někdy nestíhám :unamused: Snad se brzy zase sejdeme na kafčo nebo do cukrošky. :wink:
Silvi,tak si to na moravě užijte a neboj,ve vlaku to zvládnete,holky už jsou větší,já jsem před časem přemýšlel,ajk to udělám s malou,potřebovala jsem do Prahy vlakem,jelikož autem se tam opravdu sama neodvážím,ale nakonec to padlo,tak jsem to nemusela řešit. :wink: Bych asi stejnak nic nevymyslela. :sweat_smile: A co manža,ten bude chodit do práce,co?Nebo aby rodiče nepřekvapili vás a nebyly doma! :grinning: Ale to snad nehrozí,ne? :sweat_smile:
Tak se mějte a ozvi se,až budete zase doma.Pa Lenka a Linduška.
23. zář 2008 ve 14:48  • Odpověz
Leni, tak Majka v pondělí do Kopretiny nedorazí, psala sms, že musí odjet domů, mají úmrtí v rodině :frowning2: :frowning2: Moc dlouho se tady tedy nezdržela.... :unamused:
A jak je jinak? Počasí hnus...
3. říj 2008 ve 14:05  • Odpověz
autor
Ahojky,já už to vím,chudák Majka :frowning2: Ale v pondělí přijedou do Kopretiny ty holky z Golčáku a okolí asi na 9 hod.,přijdeš taky?Barču budeš mít ve školce,ne?
No to počasí je dnes fakt hrozný,byly jsme tedy venku,ale ted jsme doma a pak půjdem ke kamarádce,venku bychom akorát chytily rýmu! :grinning:
Jo a jinak jsem se dnes ptala po práci k mateřské na půl nebo čtvrt úvazku,ale neměla jsem štěstí :unamused: Nevíš Silvi o něčem,co by se dalo dělat jako práce doma,přivydělat si?
Pa.Lenka
3. říj 2008 v 15:01  • Odpověz
Ahoj holky, psala Barča, že v pondělí nemůže, takže tu Kopretinu prozatim přesouváme na středu, ale ještě se domluvíme v úterý a dám vědět :wink: :slight_smile:
3. říj 2008 ve 22:26  • Odpověz
ahojky

díky za podporu. Jinak určitě jak příště dorazím tak se sejdeme :slight_smile: Užijte si to :wink:
4. říj 2008 v 11:11  • Odpověz
autor
O.K. Barke,takže ve středu prozatím. :wink:
Jasně Majko,bude ještě dost času se setkat,teď se hlavně drž,bude zase dobře.
4. říj 2008 ve 21:34  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.