• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Časopis Maminka, Betynka, Máma a Já......apod. (fotosoutěž)

(Zamčená)
4. prosince 2009 
Holky která máte doma již červencový časopis Maminka a Betynka, (a jiné) moc prosím - napište mi téma na fotosoutěž.....já zkouším štěstí. (Jinak Máma a Já mám, tam je téma fotosoutěže "Konečně jsem na světe"). Děkuju. :slight_smile:
6. črc 2009 v 09:27  •  2 děti  • Odpověz
autor
holky která máte doma časopis Maminka, prosím napiště mi téma do fotosoutěže :frowning2: ...ona se ta fotka musí odeslat hned na začátku měsíce,....
6. črc 2009 ve 13:03  •  2 děti  • Odpověz
autor
nenajde se tu žádná, která má červencové číslo časopisu Maminka a napsala by mi téma do fotosoutěže?? :frowning2:
6. črc 2009 ve 20:21  •  2 děti  • Odpověz
vitaka tema na srpen je: Zazitky z prazdnin a je do 10.7.09
na zari je: Muj den ve skolce a je do 10.8.09
6. črc 2009 ve 20:40  • Odpověz
autor
Smilers díky moc....moc jsi mi pomohla.

Holky nemáte některá alespoň nějaké číslo časopisu Betynka??? je v něm mail, na který se můžou posílat fotky do fotosoutěže....Betynka nemá témata, ale já nemám ani ten kontakt (mailovou adresu) na kterou bych mohla poslat fotečku.

Díky!
7. črc 2009 v 08:16  •  2 děti  • Odpověz
Betynka má stránky: mojebetynka
e-mail do fotosoutěže(jen fotky miminek, ne žádné povídání) je: foto.betynka@burda.cz
7. črc 2009 v 09:06  • Odpověz
jej vitaka, ty jsi teda soutezici clovicek :slight_smile: Taky jsem parkrat poslala fotku do maminky, dokonce jsme tam uz byli vsichni 4x vystaveni :grinning:
7. črc 2009 v 11:40  • Odpověz
autor
holky díky za ty odpovědi.....no já jsem taková....no prd jsem vždycky vyhrála.....fotografování je můj koníček od dětství, teď už fotím i svatby a děti...těhulky.........prostě co kdo chce.........no a zkouším díky svému krásnému a milému synkovi i tyto fotosoutěže a už jsem 3x dostali balíček kosmetiky...aspoň to no........dělá mi to radost + už otiskli i dvě fotky mým kamarádkám (jednu jsem fotila jako těhulku a druhé jsem fotila syna)..........tak pokud ještě některá víte o nějaké fotosoutěži, uděláte mi tím radost..........jinak jak říkám, štěstí jsem zatím na soutěže neměla, ale co mám toho kluka mojého modrookého veselého :grinning: ....tak trošku štěstí na takovéto maličkosti máme. Dík.
7. črc 2009 ve 20:54  •  2 děti  • Odpověz
mám doma červencovou maminku a ta je do půlky ve slovenské verzi - je to jen můj výtisk, nebo se to poštěstilo i některé z vás?? :confounded: těšila jsem se na soutěže, ale takhle vyhraju prd :frowning2: no nejspíš by to takhle dopadlo i kdybych měla tu českou verzi :stuck_out_tongue_closed_eyes: dejte prosím vědět díky moc
7. črc 2009 ve 22:33  • Odpověz
ahoj, právě taky koukám do maminky a jsem zmatená, vůbec se v ní nevyznám..... :frowning2:
8. črc 2009 v 16:11  • Odpověz
Pravděpodobně se mi též poštěstilo koupit slovenskou verzi nebo nevím....
8. črc 2009 v 16:12  • Odpověz
autor
holky menší INFO:

která máte zájem o roční předplatné časopisu Máma a Já, tak v srpnu mají fajne akci, kdo si koupí předplatné časopisu na rok...za 440,- tak dostane deku s Křemílkem a Vochomůrkou v hodnotě 490,- dost dobré.
(my už bohužel předplatné máme, čtení se mi moc líbí)

jinak která víte o nějaké fotosoutěži dejte prosím typ, díky.
11. srp 2009 v 10:36  •  2 děti  • Odpověz
červencovou maminku mám taky z půky ve slovenštině,koukal jsem na jejich net stránky jestli tam mají upozornění na chybný výtisk,ale nic ani omluva za tiskovou chybu nic
Máma a já už jsem předplatila,ta deka se mi moc líbila
11. srp 2009 ve 14:26  • Odpověz
autor
POZOR! Tak dneska je poslední možnost objednat si předplatné Máma a Já s krásnou dekou v hodnotě 490,- s Křemílkem a Vochomůrkou !!!

...jsem jen chtěla upozornit ostatní, kdo by ještě chtěl, ať to dneska stihne objednat :slight_smile:

Jinak časopis Maminka už vyšel a je k němu buď kousátko pro miminko-různé tvary a barvy (to co se dá chladit v ledničce) nebo lžičky (melaninové jedna větší a jedna menší s různým obrázkem).

HOLKY a nemáte nějaké tipy na fotosoutěže v jiných časopisech??? děkuju.
31. srp 2009 v 07:27  •  2 děti  • Odpověz
vitaka maminka už vyšla, tak to bych ji dnes mohla mít ve schránce, jsme zvědavá co tam budu mít za dáreček :wink:

mám doma ještě Betynku, ale nekoukala jsem zda je tam fotosoutěž, ale pokud bys chtěla mohu kouknout :wink:
31. srp 2009 v 08:32  • Odpověz
autor
Wacinko, budu ráda, když se podíváš, co tam je za fotosoutěž......já fotím strašně ráda a moc ráda se zůčastním každé fotosoutěže na jakou příjdu, ale asi nějak špatně hledám, zatím jsem zkusila jen Maminku a Máma a Já :pensive:
moc dík.
31. srp 2009 v 11:32  •  2 děti  • Odpověz
v betynce je fotosoutěž posílejte fotky vašich dětí na betynka@burda.cz
napsat jméno dítěte, věk, a adresu fotky musí být v rozlišení 300 dpi. ty fotky které uveřejní tak vyhrají kosmetiku johnson´s baby.
31. srp 2009 ve 14:04  • Odpověz
autor
Wacinko a prosimtě není tam třeba náhodou už naše fotka? naše dítko se jmenuje Jakub Klíma :slight_smile: jinak...zkusím tam poslat fotečku, dík (už jsme tam totiž kdysi něco poslali, tak proto se ptám, ale je to dávno).
31. srp 2009 ve 20:04  •  2 děti  • Odpověz
v zářijovém čísle není :wink:
1. zář 2009 v 08:15  • Odpověz
autor
halooo, holky, opět prosím, jaké jsou témata na fotosoutěže?? v časopise Maminka ???? a co jsou za fotečky vlastně teď v říjnovém čísle? (jestli tam náhodou nejsme :slight_smile:
děkuju
2. říj 2009 ve 12:39  •  2 děti  • Odpověz
autor
Holky, které odbíráte časopis Maminka....nebo jste si již koupili prosincové číslo časopisu......jak je to s fotosoutěží ??? údajně tam vůbec nejsou otisknuté fotky dětiček prosincové soutěže s tématem Mikuláše.....a co příště ??? nechápu, jak to máte v časopise vy ostatní???
2. pro 2009 v 16:14  •  2 děti  • Odpověz
autor
holky.....halooo, neporadíte některá....co máte již to prosincové číslo časopisu Maminka??? :confused:
3. pro 2009 ve 20:20  •  2 děti  • Odpověz
U vás v trafice Maminku nemají? :grinning: :grinning: :grinning:
3. pro 2009 ve 20:47  • Odpověz
autor
Martimarti.....no u nás v trafice samozřejmě časopis Maminka mají.....jenže tento časopis je téměř vždycky zatavený ve folii a nedá se do něj nahlédnout......a bohužel jsem na tom asi tak, že mám cca 60,- do výplaty mateřské, takže bohužel si ji opravdu nemůžu jen tak koupit, abych pak zjistila, že fotosoutěž v ní není a články, které tam jsou, mne zrovna nezajímají........bohužel musím uvažovat i takto :pensive: (ale chápu, že tady hodně žen vůbec finance řešit nemusí a tak pokud je to i Tvůj případ, tak máš štěstí a važ si jen toho).............kdo mi poradí, tak budu jen ráda, protože když náhodou naši fotku otisknou a pošlou nám kosmetický balíček, tak nám to prostě v rodinném rozpočtu velmi pomůže! Děkuji za pochopení.
4. pro 2009 v 17:14  •  2 děti  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.