• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Casualplay

(Zamčená)
12. prosince 2008 
Ahoj holky,videli jste nekdo nazivo uz barvicky z nove kolekce?Ja mela vybrany tropical blue z jejich stare kolekce,ale videla jsem ted na netu zelenou barvicku v jejich nove kolekci a je krasna,jen na nejakych strankach je zelena hoodne vyrazna a na nekterych je svetlejsi,ale je to stejny nazev,tak nevim,jak vypada ve skutecnosti,videl jste nekdo?Je to barva verde.
2. lis 2008 v 15:57  • Odpověz
Je spíše světlejší, výrazná určitě ne.
4. lis 2008 v 09:46  • Odpověz
Ahoj holky, byla jsem se podivat na tu novou kolekci a byla sem dost zklamana. Ty nove korbicky jsou strasne maly, myslim, ze se tam miminko se zimnim fusakem vejde tak 2 mesice. Pak delaji porad ty strary korbicky, ale maji na sobe takovej velkej potisk a jedinou takovou kiwi zelenou korbicku delaji bez toho silenyho potisku. Takze asi pujdeme do te svetle zelene. Hodne mi to zklamalo...
5. lis 2008 ve 13:46  • Odpověz
Ahojte, myslíte že tu starou kolekci budou prodávat i po novém roce ? Mám strach protože ta nová se mi vůbec nelíbí :frowning2:
5. lis 2008 v 18:15  • Odpověz
AHoj, ja myslim, ze na netu urco (mozna trochu omezeny vyber barev), ale nedavno jsem nasla stranku, kde maji jeste kolekci 07 :grinning:
My planujeme koupit korbicku 08 a zbytek 09, jdeme na lov o vikendu tak snad uspejeme :slight_smile:. Chci se zeptat budete kupovat original fusak?
5. lis 2008 v 19:36  • Odpověz
Kolekci 08 seženete určitě, ta bude k dostání ještě koncem 09. Až tak na odbyt to zase nejde. Hodně obchodů nabízí stále plnou škálu barev. Že by nějaká nebyla, toho bych se vůbec nebála. A budou aspoň levnější :wink:
6. lis 2008 v 08:26  • Odpověz
autor
Janika7:Ty novy korbicky mako jsou fakt strasne malicky,a ani se mi nelibi,jsou jak na z kosmu,hezci je ta stara korbicka,ja teda tu novou zelenou barvicku nevidela nazivo,ale ta se mi moc libi,takze asi pujdu do zelene,a maji moc peknou oranzovou,kdybych cekala holcicku,tak bych oranzovou brala urcite :grinning:
7. lis 2008 v 17:48  • Odpověz
autor
evak81:Ja jsem si koupila fusak od emitexu,ty jejich originaly se mi moc nelibi,a stejne je fusak schovany pod perinkou,takze je to jedno jestli je casualplay nebo neni.Ale jinak vse ostatni budu mit od casualu,jako prebalovaci tasku atd.
7. lis 2008 v 17:51  • Odpověz
evikk: a uz jsi ten Emitex do kocarku zkousela. Ja ho chtela kupovat taky, ale pak jsem nekde na netu nasla, ze sirka korbicky je 36cm a ten fusak emitex ma pred stazenim 50cm, tak jsem si rikala, aby to nezaplnilo celej kocar :grinning:
9. lis 2008 v 09:22  • Odpověz
autor
evak81:Nezkousela ,ale kamoska to tak ma a rikala,ze je to akorat,ten pytel jsem ted merila a pred stahnutim ma 45cm,tak uvidime,kocarek mi prijde az v tydnu :grinning:
9. lis 2008 v 18:26  • Odpověz
evikk: tak jsme nakonec koupili origos fusak. A zatim mame doma jen sportak od kocarku, protoze v obchode nemeli korbicku, co jsme chteli. A taky jsem videla par barvicek z kolekce 09 a teda byla jsem dost zklamana. My jsme chteli tu autesedacku ruzovo - cernou a to je teda fakt osklivy (alespon nam to tak prislo).
A pak jsem teda byla uplne v soku, kdyz jsme jeli do Letnant do Puntanely s tim, ze chceme tu modrou hlubokou korbu a pani ji zacala odmontovavat z toho vystaveneho kusu, kdyz jsem se ohradila, ze chci samozrejme zabalenou, tak me pani velice neprijemne upozornila, ze nemaji sklady a tohle je to jedine co maj. Dost me to prekvapilo, za ty prachy si prece nekoupim kocar na ktery se tam uz pres roka prasi a je ohmatanej od tisice lidi. No hruza.
10. lis 2008 v 09:21  • Odpověz
autor
evak81:To bych taky nechtela,rok se jim na to prasi a pak ti to chce dat,to je hrozny,to kdyz uz tak se slevou.A nemeli tu novou zelenou barvicku?Ja ji jeste na zivo nevidela,takze porad vaham mezi ni a mezi modrou :unamused:
10. lis 2008 v 18:27  • Odpověz
evikk: koukam, ze tady z toho mame soukromou diskuzi :grinning: . V Letnanech meli jen tu silenou fialovou, ale podvozek jsme kupovali na Cernaku Chicco baby expert a tam mi pani rikala, ze jim tenhle tyden prijde nova kolekce. Ja jsem o zelene uvazovala taky, ale bala jsem se, broucku a musek v lete :grinning: , tak jsem nakonec i kdyz cekame holcicku vzala tu modrou. Prijde mi teda, ze moc velkej vyber barev nemaji, teda spis ty barvy nejsou nic moc.
11. lis 2008 v 09:23  • Odpověz
autor
No to mame soukromou diskuzi :grinning: Tak to se tam pojedu podivat na Cernak,jaky jsou ty barvicky,protoze na netu vypadaji pekne,treba ta oranzova je hezka.No ty musky a broucci to je pravda,ale zase v lete uz budeme nejspis jezdit se sportakem,mimca uz nebudou chtit lezet v hluboke korbe,budou chtit koukat ven :grinning:
11. lis 2008 v 11:25  • Odpověz
ja teda zelenou moc nemusim, ale tahle vypada hezky. rikala mi kamaradka, ze pry ty nove korbicky jsou pry jeste mensi nez ty 08 coz je teda husty. Myslis, ze uz na leto bude ve sportaku. To ja planuju, sportak az tak koncem leta. No uvidime. Na tom Cernaku je to fajn, maji tam toho fakt spoustu :slight_smile:
11. lis 2008 ve 14:31  • Odpověz
autor
No ja dneska byla v letnanech v puntanele a ty korbicky mako jsou mensi to je pravda, jinak normalni korbicky jsou stejny to mi pani rikala,jen barvy jiny.No,ale nemeli vubec vzornik,takze jsem se na tu zelenou nepodivala.Ja myslim,ze uz bude ve sportaku tak v cervnu,to nam bude pul roku,no uvidime :grinning:
11. lis 2008 v 16:58  • Odpověz
tak mi vcera prisla korbicka a fusak, musim rict, ze jsem docela rada, ze jsem koupila ten origos, protoze i ten je v tom kocare dost namackanej, si nedovedu predstavit tam rvat vetsi.
Myslim, ze na tom cernaku ty Emitex maji, tak by si to tam mohla i vyzkouset, pro jistotu :grinning: . Jinak jsme byli s manzelem nadseny, jak desne jednoduse, se kocarek sklada. je to fakt super. :grinning:
13. lis 2008 v 08:16  • Odpověz
autor
A mas S4?Ja premyslim jestli trojkolku nebo ctyrkolku,a trojkolkou se mi spatne jezdilo,pripadala mi nestabilni v obchode,pak jsem jezdila s trojkolkou od zname a uz to bylo lepsi,tak nevim,abych pak nemela nervy na to,ze je vratka a nestabilni :unamused:
13. lis 2008 v 09:39  • Odpověz
autor
Jinak sem merila fusaky a emitex je akorat o 20cm delsi,ale da se spodni dil odepnout,takze si myslim,ze se tam vleze a na sirku je original fusak 46cm a emitex jsem merila doma a je neco kolem 50cm,takze se tam snad vleze a znama to tak taky mela v zime a nestezovala si,ze by se tam nevlezl
13. lis 2008 ve 13:46  • Odpověz
mame S4, stabilni mi prijde dost, tim ze ma to predni kolecko dvojite. Ja jsem S6 nechtela, protoze ma plastova kolecka a to jsem cetla na ruznych diskuzich, ze teda nic moc. Pry do terenu jsou nafukovaci lepsi. Nevim, no je to asi vec nazoru. Me se treba desne nestabilni zdaji trojkolky Jane, jak maji jen jedno predni kolo.
Na netu pisou, ze fusak origos ma 36cm, tak nevim, je mozny ze to nemaji overene.
Jinak my uz mame kocarek komplet, akorat dorazila autosedacka tak uz chybi jen isofix a je to :slight_smile:
13. lis 2008 ve 14:05  • Odpověz
autor
No ja jsem prave trojkolku poprve zkousela v obchode a zdala se mi nestabilni,pak jsem jezdila s casualplay s trojkolkou u zname a po peti minutach jsem si na ni zvykla a nestabilni mi nepripadala,je to asi jen o zvyku,ja jsem ho prave ted objednala,s4,sportovni sedacku,hlubokou korbu,autosedacku prima easy,plastenku a tasku ,tak pristi tyden dorazi,uz se tesim a vybrala jsem zelenou tu hlubokou korbicku,tak jsem zvedava,j.Ja cetla na netu rozmer toho fusaku, ale tech novych 46cm a ted jsem se divala na starsi a ty jsou vazne 36cm,tak jsem zvedava jestli se mi tam ten emitex vleze,pokud ne,tak jeste priobjednam origos a budu to mit kompletni :grinning:
13. lis 2008 v 16:30  • Odpověz
Jo jo taky mame prima easy, mame cervenou se srdickem tu Agatha Ruiz je fakt krasna. Jen doufam, ze se doktor nespletl a nebude to chlapecek :grinning: .
No on se ti ten fusak od Emitexu urco neztrati, protoze se obavam, ze pristi rok se nam ty prtata v zime do fusaku od CS nevejdou. Ja jsem tasku, zatim neobjednala, kdyz tak ji priobjednam. :slight_smile:
13. lis 2008 v 17:34  • Odpověz
autor
Tu cervenou s tim srdickem jsem strasne chtela,ale pak jsem si rikala,ze je na kluka blba,ale jinak cerveny kocarek na kluka by mohl byt v pohode,ja jsem cervenej chtela ,ale nakomec vyhral ten zelenej.U nas se snad doktor nespletl,mame pohlavi urceny z plodovy vody,takze je to stoprocentni.To budeme mit teda vse kompletni,to budeme pekny maminky s kocarkama :grinning: !Ja doufam,ze se nam mrnata pristi zimu vlezou do sportovaku i s pytlem,protoze jinak nevim,v cem bych ho vozila,by jsme museli poridit jinej kocar jeste na pristi rok :sunglasses:
13. lis 2008 ve 21:12  • Odpověz
no tak jestli je to s plodovky tak je to tutovka. nam to rekli na velkem UTZ tak doufam, ze si to ted ve 30 nerozmysli :grinning: . Jinak sedacka je krasna, jsem z ni uplne unesena :grinning: No to doufam, ze se tam vejde, jinak me manza pretrhne, porad mu rikam, ze kocarek vydrzi minimalne na 2 roky :grinning: :grinning: :grinning:
13. lis 2008 ve 21:15  • Odpověz
autor
Taky jsem rikala,ze nam kocarek vydrzi urcite tak dva roky,jen se modlim,aby prcek rychle nerostl a aby se nenarodil moc velikej :slight_smile:
14. lis 2008 v 11:26  • Odpověz
Ahoj,viděly jste tu novou kolekci od Prady?Co na ni řikáte?
15. lis 2008 v 01:13  • Odpověz
autor
Ja nevim jestli jsem ji videla,ale asi ano,me se tam libi ta zluta autosedacka s modrou barvickou dohromady,tahle http://www.casualplay.mimishop.cz/detail.php?zbozi=340325
15. lis 2008 v 08:51  • Odpověz
ahoj..tak jsem koupila fusak casual a mlátím se do hlavy..ve vnitř není ani flís,jen bavlna,teplý teda není vůbec a ta bavlna vevnitř se po 2 týdnech používání žmolkuje...jsem pěkně naštvaná :rolling_eyes:
19. lis 2008 ve 21:39  • Odpověz
autor
Tak to jsem rada,me se prave taky nezdalo,ze bude teplej,takze jesteze mam emitex,ten je teplouckej akorat na zimu
20. lis 2008 v 10:15  • Odpověz
Ja teda mam origos fusak a flis mam, tak maji asi vice typu :confounded: tak to jeste, ze jsem sahla po tom spravnem :grinning:
20. lis 2008 v 10:25  • Odpověz
Ahoj holky, koukám, že máte diskuzi o mé nej kočáru, který jsem si samozřejmě pořídila.. Tak bych Vám chtěla dát nějaký tip :slight_smile: Pokud si tedy pořídíte S4 pořiďte si také náhradí duši do kolečka - reklamace trvá 3 týdny a kočárek by si vzali na reklamaci jako celek :(
Pak ještě jedna rada, čistit kolečka - vynadat a vyčistit hodně se zanáší :cry: Pokud bydlíte v Praze tak je to ještě dobré, pokud kočár budete používat v přírodě, počítejte s tím, že mezi kolečka (předních) se zasekávají např. klacky...
Jinak bych doporučila S4 už jenom kvůli těm nafukovacím kolečkám, které tlumí otřesy..
Co víc, všechno od kočárku peru v pračce od potahů až po tažku na kočár :wink:
Tak snad jsem Vám alepospoň trochu poradila..
21. lis 2008 v 08:03  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.