• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Casualplay

(Zamčená)
12. prosince 2008 
autor
jesterka:A to normalne prodavaji dusi ke kolecku na kocarek?Tak to si ji poridim,abych pak nemela nejaky problemy s reklamaci.Stalo se ti,ze ti praskla? :grinning:
21. lis 2008 v 09:36  • Odpověz
Evikk: musíš jí koupit v potřebách, kde prodávají kola :grinning: Vezmi si sebout to kolečko a oni ti poradí :slight_smile: Né neprasklo, ale dá se píchnout :frowning2:
21. lis 2008 ve 12:50  • Odpověz
autor
jesterka:aha,to ja myslela,ze to prodavaji tam ,jak kocarky :grinning: ,to jsou veci :wink:
21. lis 2008 v 18:50  • Odpověz
Ahoj holky,vy mě normálně děsíte.Já mám tenhle kočárek vyhlídnutý už dávno.Hrozně se mi líbí ta nová kolekce,barva zelená..mám ho v albíčku.Ale po tom co tady píšete začínám docela pochybovat.Je vážně ta korbička tak malá???Ještě jsem ho neviděla živě tak nevím
22. lis 2008 ve 12:10  • Odpověz
autor
asanaa:Ta nova mako korbicka,co mas v galerce je silene mala,ale ja mam objednany z te nove kolekce taky zeleny,ale korbicku tu normalni,ta je rozmerove stejna jako u te stare kolekce.Jinak velkou korbicku uz maji snad jen nejaky cortiny a tak,takze si myslim,ze je normalni u casualu :grinning:
24. lis 2008 v 08:12  • Odpověz
evikk já právě nikde tu novou mako ještě neviděla,u nás mi řekli že ji ani objednávat nebudou,protože by ji neprodali.Mě se právě ta stará korbička moc nelíbí,ta mako je vzhledově fantastická :dizzy_face: :dizzy_face:
manželovi se ale nejvíc líbí bugaboo tak nevíím
24. lis 2008 ve 13:11  • Odpověz
autor
asanaa:ja jsem tu mako videla v puntanele v Letnanech,vypada pekne,ale strasne malinkata.Ten bugaboo se mi moc nelibi ,je takovej zvlastni,maji vystredni barvy :grinning:
24. lis 2008 ve 13:18  • Odpověz
evi tak myslíš že mako nekupovat??že by se tam mimi dlouho nevešlo?? No mě se bugaboo taky moc nezdá.
24. lis 2008 ve 14:02  • Odpověz
autor
asanaa :Urcite nekupovat,je sice fakt krasna,ja ji videla v cervene barve a byla moc pekna,ale mimco by jsi tam mela tak maximalne do tretiho mesice.Tady jsou jeji rozmery: délka 65cm, šířka max 28cm min 14cm, hloubka 18cm :unamused: !a ta jejich normalni korbicka se ti nelibi?Ta cervena a zelena ,ty jsou krasny :grinning:
24. lis 2008 ve 14:56  • Odpověz
evi máš nějaké foto??zelenou jsem neviděla :astonished:
24. lis 2008 ve 14:57  • Odpověz
autor
Foto jen internetovyho obchodu,ja ji dam do galerky :wink:
24. lis 2008 v 15:29  • Odpověz
autor
Tady je ta hluboka korbicka,ale barvicka je spatne nasvicena http://www.delfinek.mimishop.cz/detail.php?zbozi=641064
24. lis 2008 v 15:35  • Odpověz
autor
Tady je vyfocena barva ,jak vypada nazivo,je moc pekna,svetla a takova ziva http://www.delfinek.mimishop.cz/aktualita.php?id=3430
24. lis 2008 v 15:36  • Odpověz
autor
az mi kocarek dojde,tak ho vyfotim :grinning:
24. lis 2008 v 15:37  • Odpověz
nádhera,u nás tohle vůbec nemají asi budu muset vyrazit do Prahy :wink:
24. lis 2008 v 15:48  • Odpověz
autor
A odkud jsi?Tady taky nemaji moc na vyber z te nove kolekce,zatim.I objednavka trva,kocarek mi prijde 5.prosince,snad do te doby neporodim :grinning:
24. lis 2008 v 15:56  • Odpověz
Já jsem z Pardubic.Tady mají zatím jen tu starou :unamused: prý se casualplay moc neprodává :confused:
24. lis 2008 v 16:04  • Odpověz
autor
neprodava?Ty jo,v Prazech jich jezdi,az jsem byla nastvana,ze ho ma hodne lidi,je hodne oblibenej,ale ten zelenej jeste nema nikdo,vyrobci ho davaji do prodeje prave 5.prosince,tak aspon trosku se budu odlisovat :grinning: !Tak to musis omrknout v praze a pak si ho objednej pres net :wink:
24. lis 2008 v 16:18  • Odpověz
Tak jsem včera viděla kočárek i mako korbičku.Je náádherná,ale opravdu hrozně maličká :astonished: :unamused:
Tak budu muset vybrat korbičku z kolekce 08,ale ta je taky hezká.Jezdí se s ním opravdu krásně :dizzy_face:
29. lis 2008 v 08:21  • Odpověz
autor
asanaa:A jakou barvicku sis vybrala?me dojde kocarek uz pristi tyden konecne,cekam jen kvuli tomu,ze tu novou kolekci jeste nikde neprodavaji :grinning: ,
29. lis 2008 v 09:41  • Odpověz
holky casualplay mám taky vybraný - barva černá. korbičku už máme, tak ještě dokoupit autosedajdu a kočár :slight_smile:
4. pro 2008 ve 14:31  • Odpověz
autor
kaca:jo jo casual je krasnej,vybrala sis dobre,jakou sis vybrala barvu autosedajdy? :grinning:
4. pro 2008 v 15:20  • Odpověz
evikk máme vše vybrané černé. už máme i sedajdu, tak ještě kočárek a je to
6. pro 2008 ve 22:28  • Odpověz
Ahoj holky tak jsem konečně viděla mako korbičku a byla jsem zklamaná jak je maličká,to vůbec nemá cenu.Takže pořídíme korbičku ze staré kolekce :wink:
evi už máš kočárek doma??Těším se na foto :grinning: :dizzy_face:
7. pro 2008 v 15:02  • Odpověz
autor
asanaa:Nemam,po nedeli konecne prijde,dovozci ho teprve v patek dali na trh :grinning: ,uz se ho nemuzu dockat :grinning: ,pak hodim fotky do galerky :grinning: !Mako korbicka je nadherna,bohuzel malinkata
7. pro 2008 v 15:55  • Odpověz
evi a co to máš za korbičku že ještě nikde není?? :astonished:
7. pro 2008 v 16:19  • Odpověz
autor
asanaa:no tu z te nove kolekce,zelenou barvu,vsude kam jsem psala,psali ze jim ji dodavatele dodaji kolem 5.prosince,takze musim cekat.Pritom vsude pisi v prodeji od listopadu,ale to tak neni,az od prosince :wink:
7. pro 2008 v 16:34  • Odpověz
Ahá a já myslela že z té nové kolekce je ta mako???Je i jiná??Tak to vůbec nevím jaká :sweat_smile:
7. pro 2008 v 17:03  • Odpověz
autor
asanaa:je uplne stejna jako ta stara korbicka,akorat ze ta zelena barvicka je z nove kolekce,vis :grinning: ,pani ted psala a kocarek zitra odesilaji a v utery nebo ve stredu mi dojde,uz se tesim,jak mala holka :grinning:
7. pro 2008 v 17:37  • Odpověz
ahááá tak to joo :grinning: :grinning: Ty se máš,tak potom hoď fotečky :wink:
7. pro 2008 v 18:08  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.