• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Casualplay

(Zamčená)
12. prosince 2008 
autor
jasne,pak ho nafotim se vsim vsudy a prijdu se pochlubit :grinning: a ty uz mas teda vybrano?
7. pro 2008 v 18:34  • Odpověz
Určitě casual nová kolekce,mako jsem vzdala takže korbičku ze staré ale barvu ještě nevím.Páni tobě už se to krátí co :dizzy_face:
7. pro 2008 v 19:29  • Odpověz
autor
jo jo krati,jen tri tydny,silene to leti :grinning:
8. pro 2008 v 09:21  • Odpověz
autor
tak mam kocarek doma,je nadhernej,ta zelena barvicka je krasna,akorat ten podvozek mi nejde slozit,cucim do navodu a nejde mi to,asi musim pritlacit,nebo nevim,no musim pockat na pritele az prijde domu :wink:
9. pro 2008 ve 12:23  • Odpověz
autor
ja jsem z toho kocarku nestastna,proste ten podvozek mi nejde rozlozit,ja nevim co delam spatne,ma to jit pry lehce,ale me to teda nejde :cry: :cry:
9. pro 2008 v 19:06  • Odpověz
Ahoj evi tak co kočárek,dali jste ho dohromady??A jaký je????Budou fotečkýýý? :grinning:
12. pro 2008 v 10:44  • Odpověz
autor
Jo dali jsme ho dohromady,ja blba si nevsimla toho tlacitka na kraji,az vecer a byl slozenej behem minutky,no jsem trdlo,jinak teda je super,jsem z nej nadsena,barvicka nadherna,slozeny je behem minutky,jezdi se s nim perfektne,fotecky mam,zkousela jsem je dat do galerky,ale maji moc velikou kapacitu,a nevim,jak je teda vlozit :frowning2:
12. pro 2008 ve 12:08  • Odpověz
jee evi a nechceš mi je poslat do mailu??jsem děsně zvědaváá :sweat_smile:
12. pro 2008 ve 12:33  • Odpověz
autor
asanaa:tak mi posli mejla do vzkazu a ja ti je poslu :grinning:
12. pro 2008 v 15:32  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.