• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Causa Kájínek

(Zamčená)
14. září 2010 
ahoj holky :wink: včera jsem shlédla dokument o Kájínkovi a docela to na mě zapůsobilo.Myslím si že je nevinný jaký názor na to máte vy?
12. srp 2010 v 10:06  • Odpověz
leni neviem, je tam vela veci, co nesedi, je to na zamyslenie prinajmensom
uvidime ci sa to nejako pohne, kazdopadne ja si myslim, ze nie je celkom nevinny ale zas ani vinny zo vsetkeho co ho obvinuju

strasne zlozito napisane, snad pochopis :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. srp 2010 v 10:13  • Odpověz
autor
@jonatanka já si taky myslím že není žádný svatoušek :grinning: :grinning: :grinning: ale tu vraždu si myslím že na něho ušili. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. srp 2010 v 10:23  • Odpověz
Zločinec to je určitě ale tu vraždu asi nespáchal.
12. srp 2010 ve 12:18  • Odpověz
autor
@lenkabu ale strejně je zvláštní kolik nesrovnalostí se tam zametlo pod koberec to je až nehorázný :stuck_out_tongue_closed_eyes: já myslela že když se neprokáže stoprocentně vina tak jít člověk do basy nemůže.je to fakt zvláštní.
12. srp 2010 ve 12:41  • Odpověz
Já myslím že do basy jdeš podle toho jestli máš lepšího právníka :sweat_smile:
12. srp 2010 ve 13:11  • Odpověz
autor
jo to asi jo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
12. srp 2010 ve 13:11  • Odpověz
urcite je to zlodej ve velkym ale najemny vrah - to nemel financne ani jinak zapotrebi, k dozivotnimu trestu je potreba asi 6 primych dukazu a na nej nebyl jediny, krome pochybne vypovedi pochybneho kriminalnika...

me to jen potvrdilo nazor co jsme mela a jsm zvedava jak se to bude vyvijet, k tomu pochybeni policistu, soudce... no normalni proces to neni ani nahodou..

odsedet si nejakych 13 let za kradeze nebo dozivoti za vrazdy je velky rozdil..

kazdopadne Jakl zavalel...
12. srp 2010 v 17:38  • Odpověz
já přčečetla Kmotr Mrázek jedničku,d vojku a trojku a mám na naše podsvětí, mafii a politiky jednoznačnej názor a to je ten, že Kájínek je nevinnej....prostě za nitky tady u nás bohužel tahaj jiný lidi
12. srp 2010 v 17:42  • Odpověz
Já věřím tomu, že nevraždil..A věřím tomu už od doby, kdy utekl z Mírova a já jsem se o to tenkrát dost zajímala. Důkazy nejsou a když se podsvětí rozhodne, že vás zkividuje (něco na vás hodí apod.), tak nemáte šanci.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. srp 2010 v 17:52  • Odpověz
Taky věřím, že nevraždil. Není to žádný svatý, ale odsoudit někoho na doživotí bez jasných důkazů a stolika nejasnostmi to se snad může stát jen u nás, doufám, že jeho případ bude obnoven.
12. srp 2010 v 18:35  • Odpověz
já si od začátku myslím, že Kajínek je nevinnej. Neříkám že je svatej, ale určitě nevraždil. Hodně tam toho nesedí, ale myslím si že ho nepustí. Soud nemůže přece přiznat, že udělali chybu
12. srp 2010 v 18:41  •  1 dítě  • Odpověz
autor
mě uplně fascinoval z dokumentu jak je inteligentní.taky jsem přesvědčená že je v tom nevínně a myslím si že tam střílel ten policista jak se ho Klíma ptal v tom autě a on mu odpověděl že tam nebyl ani nestřílel....
12. srp 2010 ve 20:52  • Odpověz
leni niekto sa ho potreboval zbavit sa mi zda a toto bola skvela zamienka, mnokto si neprizna chybu, ale myslim ze toto uz pod stol len tak nezametu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. srp 2010 ve 20:53  • Odpověz
autor
@weri1 já si myslím že pokud se to otevře a budou nové důkazy tak by ho pustit mohli,ale museli by všechny soudce a ty ostatní obměnit. :wink:
12. srp 2010 ve 20:54  • Odpověz
@lenkavano Já si taky myslím, že to byl ten policajt :unamused: Hlavní je ten případ otevřít a věřím tomu, že by byl tlak veřejnosti tak silný, že by to museli celé znova prošetřit opravdu důkladně a už by opravdu nestačilo potvrdit rozhodnutí s těmi důkazy (nedůkazy), které tam byly..
12. srp 2010 ve 21:00  • Odpověz
autor
@marinka mě totiž přišlo že Klíma použil tu metodu překvapení jak to na toho policistu vyhrkl a on jen polkl naprázdno a chvilku mu trvalo než řekl co řekl.proto si myslím že to udělal.
12. srp 2010 ve 21:09  • Odpověz
autor
ale dnes na primě byl rozhovor se Slámovou a ta řekla že zveřejnění toho policisty přes odposlechy byla velká chyba ,že se s tím mělo počkat až do znovuotevření procesu. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. srp 2010 ve 21:11  • Odpověz
leni a myslis ze ten proces znovu otvoria? , mozno fakt pod tlakom verejnosti
12. srp 2010 ve 21:13  • Odpověz
@lenkavano Takže už je jisté, že proces bude znovu otevřený?
12. srp 2010 ve 21:15  • Odpověz
autor
@jonatanka jony já nevím......jak to dopadne....ale četla jsem že slámová prohlásila že mají dost nových důkazů o jeho nevinně i bez toho odposlůechu.aůe dnes právě na primě řekla ,že zveřejněním toho odposlechu to budou mít složitější protože ti,co něco měli nějaké důkazy tak se ted bojí do toho jít....
ale včera v tom dokumentu zase říkala,že ted po odvysílání filmu začali ti, co v tom byli zapletení dělat chyby.....což by mu mohlo pomoct.
12. srp 2010 ve 21:17  • Odpověz
autor
odposlechů,ale :grinning:
12. srp 2010 ve 21:18  • Odpověz
autor
@marinka nevím ..ale myslím že by to Slámová mohla dokázat :wink:
12. srp 2010 ve 21:19  • Odpověz
@lenkavano Ty jo, držím jim palce!! :wink:
12. srp 2010 ve 21:20  • Odpověz
autor
@marinka jo to já taky.já nevím ten člověk mě prostě něčím fascinuje. :sunglasses:
mě se líbilo jak popisoval ten utěk z Mírova to jsem se fakt nasmála :grinning: a zárověn mě to fascinovalo.
12. srp 2010 ve 21:23  • Odpověz
leni praveze ja mu na tom uteku strasne fandila :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

stahujem si ten dokument o nom, zajtra budem pozerat
12. srp 2010 ve 21:24  • Odpověz
Dá se ten dokument ještě někde zkouknout?
12. srp 2010 ve 21:25  • Odpověz
autor
@verusa.j právě že ho odsoudili bez jasných důkazů...to se vážně může stát jen u nás.ale to je šílený.to se pak kdokoli z nás vlastně může stát vrahem :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes:
12. srp 2010 ve 21:26  • Odpověz
@lenkabu neviem kde ale na stranke ulozto sa da stiahnut ak nevies ako, poradim :wink:
autor
@lenkabu leni ted mi psala jonatanka že si ho stahuje na uložto :wink:
leni predbehla som ta :grinning:
12. srp 2010 ve 21:27  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.