• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Causa Kájínek

(Zamčená)
14. září 2010 
autor
@jonatanka jony já mu taky fandila.a když byl ještě ve Valdicích a vozili ho přes nás do prahy k soudu,ježiš to byly konvoje. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. srp 2010 ve 21:28  • Odpověz
12. srp 2010 ve 21:29  • Odpověz
leni si mala ist mavat bielim satkom :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

tie opatrenia na cestach si viem predstavit :wink:
@beruska2x : prosím neuraž se, z pohledu asistenta soudce nevím kde v zákoně lze najít, že k doživotnímu trestu je zapotřebí min.6 důkazů:slight_smile:
autor
jo a ještě by mě odstřelili ne? :grinning: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
leni no mozno nie co ty vies by si sa vyhovorila ze fandis chlapcom v uniformach :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. srp 2010 ve 21:30  • Odpověz
autor
@jonatanka to by mi asi nevěřili :grinning: :grinning: :grinning: ikdyž kdo ví :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. srp 2010 ve 21:32  • Odpověz
autor
@misa.ottovka když jsi vlastně takhle blízko u zdroje co ty si o tom myslíš?jak to na tebe působí?
12. srp 2010 ve 21:34  • Odpověz
vsak vyskusat si mohla :wink:
12. srp 2010 ve 21:34  • Odpověz
ahoj ,taky si myslim,ze to na nej usili..zlocinec to je..vykradal byty,loupeze atd..sam to i priznal..ale ze by zabil?tomu neverim..sam rekl,ze ma sve meze a finance si myslim,ze vubec nestradal..uz jste tu psaly,ze jste mu fandily na uteku..i ja :grinning:
film o nem jsem taky uz videla a jen potvrdil to,co jsem si myslela..
me stve kolik zverstva chodi po svete a je na svobode a meli uz byt treba davno zavreni :angry:
12. srp 2010 ve 21:39  • Odpověz
@lenkavano Ahoj, já tento případ sleduji již delší dobu, velmi mě to zajímá. Pan Kajínek není žádný svatoušek, ale můj názor je ten, že ty vraždy o které se jedná, tak nespáchal on. V případu je až moc náhod a už jen to, že nebyla provedena rekonstrukce při vyšetřování, přitom ta je prováděna vždy... S novými důkazy je to taky velmi složité, ty nahrávky, pokud se uchovaly dobu, kterou by se uchovávat měly, tak již stejně nejsou uchované a vše bude stavěné na svědeckých výpovědích a zase může dojít k tomu, že ten dotyčný nemusí vypovídat pravdu a navíc, jak dnešní tisk zveřejnil info o těch nahrávkách, tak já se vůbec nedivím, že svědci nechtějí vypovídat, to by se bál každý...
12. srp 2010 ve 21:41  • Odpověz
Ještě jsem zapomněla dodat, že film jsem viděla v pátek a utvrdil mě v mém názoru, že on to neudělal...
12. srp 2010 ve 21:42  • Odpověz
autor
@janinunina
@ruzenkas

jj holky je to tak jak píšete. :wink:
12. srp 2010 ve 21:45  • Odpověz
autor
taky už se nemůžu dočkat až uvidím film :sunglasses:
12. srp 2010 ve 21:46  • Odpověz
Dobry vecer-ja jsem byla na filmu v pondeli a dokument jsem taky videla.No ja si osobne myslim ze zadny svatousek to neni a on to i sam rekne ale ze by byl vrah to si nemyslim :confused: :sweat_smile:
Jen mam takovey pocit ze se z vezeni stejne nedostane-Stat by to stalo strasnych penez-sedi uz 17let a je tam zapleteno toliko papalasu a ty udelasji vse proto aby se ven nedostal :confounded: :confounded: :confounded:
Ale treba jo a budu prekvapena :wink: Moc bych mu to prala :wink: :slight_smile:
12. srp 2010 ve 21:46  • Odpověz
Já teda na film nepůjdu a ani dokument jsemneviděla. Ale taky mám názor, že vraždu, za kterou je souzen, nespáchal ale udělal spoustu dalších zločinů. Dobře mu tak, mě ho líto není. A celkem se mi příčí, jak z darebáka udělají celebritu :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
12. srp 2010 ve 21:47  • Odpověz
@lenkavano:leni to samé co většima holčin tady, že je nevinný :wink: Zatím se již 2x nedosáhlo obnovy řízení. Podle mně to tehdy JUDr.Slámová mohla tušit že neměla v ruce tolik důkazů aby přesvědčila soudce, aby tý obnovy dosáhla, a ted když se objeví event.možnej klíčovej svědek tak to pohnojili novináři, nechápu jak se to vůbec mohlo dostat na veřejnost, tenhle trumf si měla Slámová podržet. Podle mně je jako obhájkyně slabá, je jen mediálně známá.
12. srp 2010 ve 21:51  • Odpověz
autor
@madelen jasně nikdo neříká že je svatouček ale tresty za své krádeže už si odseděl....zkus si třeba představit že by to takhle ušili na tvého muže a vrah si lítal po svobodě.tady nejde o celebritu,taky nelituju žádného vězně,ale on tam sedí nevině a nadoživotí ,za někoho jiného.a to z něj dělá toho ,s kým budou lidi sympatizovat.vem si jaké tresty dostávají lidé za vraždy a týrání dětí.....ti by měli být odsouzeni na doživotí a né na nějakých osm let....
12. srp 2010 ve 21:52  • Odpověz
@madelen Když píšete, že si myslíte, že to neudělal, tak proč na druhou stranu píšete: "Dobře mu tak, mě ho líto není."? Pokud to opravdu neudělal, tak proč tedy za to "sedí", i když za to prostě nemůže? Ano, udělal toho moc, ale být potrestaný za něco, co neudělal, to není moc spravedlivé...
12. srp 2010 ve 21:53  • Odpověz
autor
@misa.ottovka Míšo já si myslím že by ho z toho mohl dosztat ten Sokol.ten je dost vyhlášený....co myslíš.
12. srp 2010 ve 21:54  • Odpověz
@lenkavano souhlasím :slight_smile:
Jinak co se týče filmu nemůžu soudit, ten jsem neviděla. A ani vidět nechci. Pokud si chci o kauze udělat přehled, řídím se fakty a dokumenty, ne filmem kterej může být vždycky zkreslenější a, obvzlášt když ho dělal pan kaskadér Jákl:slight_smile:
autor
@madelen zrovna zřeba včera byl v dokumentu Vlasák-Orlický vrah a toho jsem vážně nelitovala....stačí se podívat na film Sametoví vrazi a člověku jde mráz po zádech.
12. srp 2010 ve 21:56  • Odpověz
@lenkavano :to je leni těžký říct, záleží vždycky na hrozně jiných okolnostech,jako např. na jakýho soudce u event.obnovy řízení narazí a jak by řízení dál pokračovalo. Dneska může být "mázlý "všechno a všichni,já už si nedělám iluze.
12. srp 2010 ve 21:57  • Odpověz
@misa.ottovka Tak já ten film hodnotila i v tom, že je velmi kvalitně udělaný po stránce filmové a né jen dějové. Jistě, pokud se člověk o něco zajímá, neměl by mít klapky na očích a vidět to jen z jednoho úhlu, ale z více úhlů a pročítat si materiály o tom a rozhodně né tedy nějaké bulvární noviny, nebo vidět jen film
12. srp 2010 ve 21:57  • Odpověz
autor
@misa.ottovka já se na ten film taky těším spíše z toho důvodu jako Růženka ,prostě jak je to natočené a tak.ty efekty a vůbec.jako že bych se jim nechala ovlivnit v pohledu na Kájínka to určo ne.ale fakt se těším.
12. srp 2010 ve 21:59  • Odpověz
autor
@misa.ottovka Míšo právě tam záleží na těch soudcích bez zaujetí a tak.....
12. srp 2010 ve 22:01  • Odpověz
@lenkavano : Sametoví vrazi byl hoooooodně zkreslenej film. Udělali tam z Černýho úplnýho blázna, což on ve skutečnosti vůbec není, naopak! Všechno co říká, má dokonale promyšlený, četla jsem s ním rozhovor v knize Doživotí. Skutečnou pravdu, jak to tehdy bylo opravdu, se už nikdo nedozví.
12. srp 2010 ve 22:01  • Odpověz
autor
@misa.ottovka Míšo já nepochopila kdo je vlastně který vrah,akorát si myslím že Roubala snad hrál Dlouhý nebo se mýlím?
12. srp 2010 ve 22:03  • Odpověz
autor
tu knížku bych taky přečetla :sunglasses:
12. srp 2010 ve 22:04  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.