• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Causa Kájínek

(Zamčená)
14. září 2010 
tak to chápu, já se na film snad taky jednou někdy podívám :wink: Ale bohužel spousta lidí není rozumných jako vy,a může si říct, že ten filmje dělanej na základě skutečnosti, tak tomu věřím a basta. To mi na tom štve.
12. srp 2010 ve 22:05  • Odpověz
@ruzenkas u nás v ČR je spousta nespravedlnosti i u slušných lidí. To, jak to bylo s Kajínkem, se asi nikdo nedoví, holt měl chodit do práce za pár korun, platit daně a s chlapama do hospody na pivo, pak by se mu nic podobnýho nestalo :grinning: . Byl ve špatnou chvíli na špatném místě.......A jak se říká: na každou svini se vaří voda......I na příp. opravdového vraha jednou dojde.
12. srp 2010 ve 22:06  • Odpověz
autor
@madelen třeba nedojde :sunglasses: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. srp 2010 ve 22:07  • Odpověz
@lenkavano Tak je to dítě štěstěny a Kajínek má smůlu :grinning: :slight_smile:
12. srp 2010 ve 22:10  • Odpověz
autor
@madelen jj ale když vidíš tu korupci a vidí to snad každý...tak ho snad neměli ani zavírat a měli ho nechat běhat po svobodě taky.to je pak snad ještě horší než po svobodě běhající vrah. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. srp 2010 ve 22:14  • Odpověz
já s vámi souhlasím a myslím, že je v těch vraždách nevinný ... jinak je to asi pěkněj grázlík :slight_smile: takže co si už odseděl, tak možná právem, ale na doživotí to není ...
na druhou stranu mě napadlo, že ten postřelenej co přežil to musí mít asi taky těžký - možná vypovídá křivě a kdoví čím mu kdo vyhrožuje a nebo vypovídá pravdivě a všichni na něj koukají skrz prsty ...
12. srp 2010 ve 22:14  • Odpověz
@lenkavano: no organizátor Orlických vražd byl ten policajt (Dlouhý)ve skutečnosti se jmenoval Kopáč, vykonavatelem vražd byl ten blázen (Dolanský), ve skutečnosti Ludvík Černý. Největší zajímavost je, že manželka Ludvíka Černýho tehdy schovávala Kajínka když utekl z věznice!

Fakt zajímavá knížka, jmenuje se Doživotí, jsou to autentický výpovědi všechdoživotně uvězněnýchv ČR, sestavil ji L.X.Veselý.

12. srp 2010 ve 22:15  • Odpověz
@valentinuska : pokud ten Pokoš vypovídá křivě, tak si to odsedí taky, to se neboj :slight_smile:
12. srp 2010 ve 22:18  • Odpověz
autor
@valentinuska asi myslíš Pokoše.no já si myslím z dojmu z něho,že pěkně lže,myslím že to dokonce částečně přiznal i Klímovi který ho přitlačoval svými dotazy ke zdi a to když mu vlastně řekl,že mu nabídli svobodu za to že řekne že to byl Kájínek.a opravdu byl na svobodě.a jak tam pak stáli na chodbě toho soudu a jeho matka odrážela novináře to taky mluvilo za vše....ale chápu že má strach,i Kájínek ho chápe :grinning: že nemůže říct jak to bylo,protože by byl obviněný z křivého svědectví.ale kdyby řekl pravdu vše by se vyřešilo.ale myslím že pokud má alespon trošku svědomí tak ho asi pěkně tíží :stuck_out_tongue_closed_eyes:
nebo jsem se fakt musela smát tomu rozhovoru Klímy s Krondákem v tom lese...jak mu tvrdil že tam nebyl a když mu to Klíma dokázal že tam byl,tak chtěl najednou vypnout kameru.už jen za to bych ho zavřela. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. srp 2010 ve 22:21  • Odpověz
autor
@misa.ottovka Míšo já myslela že Kájínek se schovával u ženy Vlasáka? :confused:
12. srp 2010 ve 22:22  • Odpověz
autor
@misa.ottovka Míšo tu knížku musím sehnat ,ale doufám že není moc drastická :sunglasses:
12. srp 2010 ve 22:24  • Odpověz
@lenkavano : no ono to bude s tím Pokošemještě zajímavý. Jsem zvědavá až promluví ten svědek a kdyby se to event. dostalo znovu před soud, pak má nakrku stejně křivý svědectví i přesto, že bude dál tvrdit svojí verzi a ke křivýmu svědectví se nepřizná.
12. srp 2010 ve 22:25  • Odpověz
@lenkavano ne vůbec,jsou to jen rozhovory s těma vězněma, žádný fotodokumentace z těch vražd tam nejsou:slight_smile:
12. srp 2010 ve 22:26  • Odpověz
autor
tak to musím sehnat to přečtu jedním dechem.ale třeba ty sametoví vrazi to bylo fakt něco.a právě nejvíc negativně tam působil ten černý.nechápu proč z něj teda udělali takovýho blázna.působil fakt hnusně. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. srp 2010 ve 22:28  • Odpověz
@lenkavano : no to nevím, ale Kajínek byl u manželky Ludvíka Černýho, Marie. Černý i jeho rodina se zná s Kajínkem.
12. srp 2010 ve 22:28  • Odpověz
autor
já myslím že Pokoš ted asi ani nespí. :sunglasses:
12. srp 2010 ve 22:29  • Odpověz
autor
@misa.ottovka Míšo aha no vidíš já měla fakt pořád za to že byl u Vlasákový.nevím proč jsem si to tak zafixovala ,jestli to nebylo tím Vlasákem z dokumentu.
12. srp 2010 ve 22:30  • Odpověz
autor
No nic já se loučím jsem ráda že se téma rozeběhlo,myslela jsem si že se nikdo neozve :grinning: :sunglasses:
12. srp 2010 ve 22:32  • Odpověz
Po světě běhá spousta zločinců, raději na to nemyslet. Když čtu, že nějakýho devianta , co znásilnil nějaké malé holčiny, odsoudí na pár let a pak ho v pol. trestu pustí a on to udělá znovu, je mi z toho na blití, jinak se to nedá napsat. Dle mého názoru se taky všechna fakta a podrobnosti na veřejnost nedostanou, kdo ví, jak to bylo. Každý se bude hájit co to půjde, lidi lžou, v tomto případě může někdo někomu hrozit smrtí, když je prozradí........Pracovala jsem jako státní zaměstnanec a nespravedlnosti bylo dost. Ale zákon je zákon.......a přes ten nejede vlak :confounded: . TAkže pokud to Kajínkovi nahrává do basy, tož musí bručet :grinning: A kdyby se náhodou našel pravý vrah a KAjínka pustili, určitě se mu omluví a pak se z něj určitě stane populární bohatá celebrita :grinning: . Holky, tuto diskuzi opouštím, jdu raději studovat mimina v prenatálním vývoji :grinning: .
12. srp 2010 ve 22:33  • Odpověz
@lenkavano : no to působil :grinning: Ale víš co, ti filmaři to udělali sicena základě faktů, ale volnym stylem tak, aby film šokoval. Ten Černý tvrdí, že ho to štve co z něj udělali, navíc to že byl nějak sexuálně úchylnej to taky pokládá za absurdní, to s tim vůbec nemělo nic společnýho. A to že je vrah samozřejmě taky popírá:slight_smile: Nojak jinak žejo :grinning:
12. srp 2010 ve 22:36  • Odpověz
taky serozloučím, příjemné zpestření a odreagování od kolotoče okolo naší Simči a od dětí celkově. Holky děkuji za pokec.
12. srp 2010 ve 22:38  • Odpověz
autor
@misa.ottovka Míšo včera jsem ještě přemýšlela nad tím dokumentem a možná jsem to popletla měla jsem zafixovaného Vlasáka jako toho vězně z orlíku,ale to byl ten podnikatel.ted přemýšlím jestli to právě nebyl ten černý u jehož ženy kájínek byl.dneska se znovu podívám na ten dokument. :wink:
13. srp 2010 v 10:06  • Odpověz
Tak sem ten film dnes viděla a byl super, musím říct že tak dobrej film sem už hoodně dlouho neviděla. Aspoň zase upozornili na ty nesrovnalosti v celým případu a spousta asi byla podle pravdy, když na tom odborně spolupracoval Klíma. Na úplným konci dobře ukázali na to, že s tím měl asi hodně společnýho ten Novotný (V. Dlouhý), podle těch cigaret, že kouřl stejný, od kterých se nedopalky našly na místě vraždy, který pak schovaly.... No a ta Bendová tam byla taky hrubá, jí tyhle role fakt sednou :slight_smile: Taky bych řekla že Kajínek určitě nevraždil.... Snad se jim podaří obnovit proces, jestli na to třeba bude moct mít aspoň nějakej malej vliv Radek John jako ministr....
13. srp 2010 ve 20:25  • Odpověz
film jsem neviděla a nijak zvlášť se o Kájínkův případ nezajímám, ale je to těžké soudit. Ono kdyby z toho novináři neudělali takovou mediální kauzu, možná by se to řešilo jinak. A Slámová je podle mě slabý obhájce. Každopádně udělala si na Kájínkovi pověst a živnost, stala se mediálně známou, přesto že případ vlastně prohrála.
A co se týče Kájínka - možná byl jen "zloděj - vykrádal byty, auta", pak při zatýkání zbil několik policajtů, loupežné přepadení policistů. Plnou pálku 11 let dostal za to že byl recidivista. ALE - můj názor je ten, že takové individuum dřív nebo později by stejně někoho zabilo - tím nechci říct, že si má odsedět trest za někoho jiného. Jen to, že já si ho opravdu neromantizuju, je to ošklivej chlap, zloděj a násilník.
13. srp 2010 ve 21:22  • Odpověz
A manža mi ještě říká, že za komančů byl sebranej i za nedovolený ozbrojování. Manža někde četl, že u něj našli samopal a x set nábojů - to si nepořizuje člověk, který nemá násilný "geny".

z wikipedie - Jiří Kajínek měl první problémy se zákonem pro majetkovou trestnou činnost už jako nezletilý v roce 1974. Ve vězení byl poprvé v roce 1982 za vloupání do chat. V roce 1985 byl opět odsouzen za bytové krádeže, nedovolené ozbrojování a útok na veřejného činitele, protože při zatýkání zranil tři policisty železnou tyčí. Na základě rozsáhlé amnestie prezidenta Václava Havla byl v roce 1990 propuštěn. V témže roce ovšem byl znovu odsouzen, tentokrát na 11 let, za loupežné přepadení policistů se zbraní v ruce a krádež jejich vozu.
13. srp 2010 ve 21:31  • Odpověz
Tak se taky přidám: je vidět, že prostě pokud si podsvětí usmyslí, že někoho zlikvidují, tak ho prostě zlikvidují a člověk nemá šanci, žádná spravedlnost neexistuje, spousta lidí je podplacených nebo se zalekne vydírání....je mnoho zájmů aby byl Kajinek zavřený. Prostě je to všechno humus co se děje.....a stejně když si řeknete, že někdo vyvraždí celou rodinu a dostane kolik let? Max 15??? a tady jsou zavřaždeni 2 lidi a kteří??? žádní slušní, prostě grázlové, kde se může říct, že je to i dobře a on je odsouzený na doživotí? Tak už tímto je vidět, že je někde chyba....prostě když chce podsvětí, tak to tak prostě je.....a žádný soud Vám nepomůže....

To je nejhorší, když už člověk se nemůže opřít ani o Polici ani soud...co mu pak zbývá jiného...jedině si pomoci sám....
13. srp 2010 ve 21:47  • Odpověz
autor
@lacherka taky to tak vidím.tady nejde o to že by byl nevínátko ale o to že sedí za někoho jiného jen proto že vše bylo zkorumpované.a pak taky ten trest.přesně jak píšeš je to prostě nesrovnatelné.......a hlavně nespravedlivé.

@ygreen já mám za to že zbraně měl u sebe po útěku z Mírova.ale tady zůstává rozum člověku stát nad tím,jak je vše krásně polopatické a srozumitelné,prostě jasné a nikdo se tím vůbec nezabýval.to je na tom to šokující.
13. srp 2010 ve 21:57  • Odpověz
Dobře, že film natočili, aspon se i široké veřejnosti podá obraz toho, jak to chodí a každý si o tom udělá svůj obrazek...a pak snad i soudu už bude trapné Kajinka stále odsuzovat k doživotí....jestli to tedy vůbec takto může fungovat......

A zda se taky vůbec proti tomu všemu dá nějak bojovat....

A taky kolik takových nepohodlných vrahů ještě sedí.....
13. srp 2010 ve 22:09  • Odpověz
autor
@lacherka já si právě myslím že pokud bude soudce rozumný a spravedlivý ,tak už jen na základě nejasných důkazů a hlavně podivných nesrovnalostí ,by neměl Kájínka odsoudit.myslím že s tím, co je známo by to mohlo stačit i bez nových důkazů.
13. srp 2010 ve 22:13  • Odpověz
souhlasim s ygreeen.
nekde v noci na rohu bych toho cloveka nechtela potkat.
13. srp 2010 ve 22:47  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.