• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Causa Kájínek

(Zamčená)
14. září 2010 
autor
@moravanka upřímně já asi taky ne.....ale na druhou stranu sedí prostě nevinně,proto si zaslouží trochu lítosti.a hlavně spravedlnost.
13. srp 2010 ve 22:49  • Odpověz
@lenkavano njn...jenže pokud tomu soudci někdo podstrčí obálku a nebo mu dá dost jasně najevo co má udělat jinak......tak nevím nevím...no
13. srp 2010 ve 22:50  • Odpověz
autor
@lacherka no právě.o tom to bohužel je...ale kdyyž to člověk vidí.....tak nechápe jak může prostě někdo takhle rozhodnout.
13. srp 2010 ve 23:05  • Odpověz
autor
@lacherka no právě.o tom to bohužel je...ale když to člověk vidí.....tak nechápe jak může prostě někdo takhle rozhodnout.
13. srp 2010 ve 23:05  • Odpověz
no chápe...vše je podplaceno a když ti nahoře budou chtít aby seděl, tak sedět bude a žádný dukaz pro ně nebude dost pádný důkaz....opravdu bezmocnost
13. srp 2010 ve 23:09  • Odpověz
autor
jj je to tak,ale to pak můžou bezdůvodně zavřít každého... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
13. srp 2010 ve 23:10  • Odpověz
Já to beru tak jako že to asi pěknej grázl je, ale to si všechno po právu odseděl a že byl zavřenej za nedovolený ozbrojování.... No dnes má zbraň kde kdo a ani nemá zbrojní průkaz, stačí ti co chodí vyloupit banky, bych chtěla vidět kolik z nich když měli u sebe zbraň, na to měli zbrojní průkaz. Ale že má někdo nedovoleně zbraň, to z něho automaticky nedělá vraha. I když není svatoušek, tak ať si odsedí všechny krádeže a tak, ale sedět za vraždu kterou neudělal by opravdu neměl. I z filmu jde vidět že je to celkem inteligentní člověk a když měl možnost se přiznat a odsedět si je 12 let a on to neudělal, tak si prostě stojí za svým že je nevinnej. Jenže bohužel asi doufal že se na to přijde a ne že budou akorát všichni podplacení a spravedlnosti se nedočká.
14. srp 2010 v 07:44  • Odpověz
Já nevím, ale mě přijde že se jeho "obhajoba" staví na tom že je inteligentní. No, né všichni zločinci jsou dementi a imbecilové. Každopádně kdyby Kájínek sotva vykoktal půl slova, tak o něj bude mediální zájem třetinový, každej si řekne " to je ale idiot, žádná škoda že sedí" a žádnej film by nebyl a žádný ženský by z něj nebyly paf a neromantizovaly by si ho :sweat_smile:

bufina - nelegálně drženou zbraň má opravdu hodně zločinců, ale někdy řekněme i pro obranu, zastrašování, apod, ale držení samopalu? Zde nejde o obraně ani mluvit. Ale bůh ví jak to bylo.
14. srp 2010 v 07:55  • Odpověz
autor
@ygreen já si ale právě myslím že tím jak je inteligentní tak se prostě brání.......kdyby byl iqváč takl by tam seděl jak moucha snězte si mě a bylo by mu to fuk.ale jelikož sedí nepodmíněně brání se.mám kamaráda bachaře ,dělá ve Valdicích a znal Kájínka osobně.a říkal že ta inteligentního člověka ještě nezažil.ale takový prý byl i Roubal.
zrovna včera můj syn koukal na net jestli a jaká se dá pořídit zbran.a samopaly tam nabízeli uplně s přehledem což mě šokovalo.může si ho prostě koupit každý.
14. srp 2010 v 10:33  • Odpověz
@lenkavano samopaly a vůbec armádní zbraně můžeš sehnat tehdy, pokud máš zbrojní průkaz nejvyšší třídy a zvláštní povolení od policie. Ale dřív byly automatický zbraně zakázaný a když se sehnal samopal, tak byl pozměnen tak, aby nešel střílet dávkou, ale jednotlivými ranami.
14. srp 2010 ve 13:40  • Odpověz
autor
tak snad dnes obnovili případ s Kájínkem,prý jim došla skutečnost že nemůže být vrahem...alespoň to říkali ve zprávách na primě :wink:
14. zář 2010 v 19:30  • Odpověz
@lenkavano No vidíš, tady jsme na sebe narazili, sem taky přemýšlela kde to bylo :grinning: Doufám že se jim to povede obnovit.
14. zář 2010 ve 21:57  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.