• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

ČB - druhá parta aneb mamky prcků pod 1 rok

(Zamčená)
16. října 2009 
Haló holky :slight_smile: , dílo je dokonáno, máme nové téma tak šup šup sem :wink:!

Jinak u nás dneska spací den, režim jsem pro dnešek totálně zazdila a od 10 do půl 3 jsme s prckem spali jak dva špalky :grinning: a mm se na nás prej jenom chodil koukat :slight_smile:. Já nevim, jak jste to měly vy, ale já mám někdy takový návaly únavy, že bych usnula vestoje :grinning:
I když včera jsem byla celej den u našich a malej spal, jak je jeho zvyk, od 1 do 5-6 v kočárku, naši vozili a hlídali a já mohla chrápat...no usnula jsem snad? Jasně že ne... :angry: probírala jsem se svejma starejma hadrama a vyhazovala, vyřazovala, objevovala dávno zapomenuté a jásala nad párem kalhot, kterej jsem stěží oblekla už když jsem je kupovala :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: no a teď voilá padnou jak ulitý :sunglasses:

...takže proto ten spací dnešek :pensive:
22. bře 2009 v 17:38  • Odpověz
Nazdaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaar :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Bebiku, my jsme dneska ospaly vsichni... Anetka mela spaci vcerejsek, spinkala dopo snad 2 hodky, odpo od jedny do pul paty v kocare na balkone a dneska spinka max. pul hodky - asi ma naspano :grinning: narozdil od nas :sweat_smile:

Jinac to znam - jak mi sla tchynka vozit a ja mohla aspon hodku spat, tak nic - jak na potvoru :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. bře 2009 v 18:14  • Odpověz
Jo a Kousi - od nas leti taky pranicko k svatku :dizzy_face: sice trosicku opozdene ale prece :grinning: tak vse nej nej nej a doufam, ze se uvidime v tu stredu :wink: pokud na nas vydrzite pockat :slight_smile:
22. bře 2009 v 18:17  • Odpověz
vydrzite pockat :sweat_smile: to je vyraz... :zipper_mouth: cekat no :wink: :wink: :wink:
22. bře 2009 v 18:18  • Odpověz
Ahooooj, supéér nové témátko. :grinning: Se těším na drbárničku. :dizzy_face:
22. bře 2009 v 18:31  • Odpověz
Bebí, ti závidím že se vejdeš do gatí, já mám smůlu :angry:
22. bře 2009 v 18:35  • Odpověz
Ahooooooj už jsme tůůůůůů :grinning:
22. bře 2009 v 18:39  • Odpověz
Bebi název si vymyslela krásnej, chválím :dizzy_face: :dizzy_face: Moc se těším že tu zas budeme drbat :grinning: :grinning: Naše "strará" dobrá parta je zpět :wink: :dizzy_face: :grinning:
22. bře 2009 v 18:41  • Odpověz
Holky já tu nechci psát monology :grinning: , jen jsem ještě chtěla Šárce poděkovat za pochvalu foteček, jsem si to ted přečetla v dtruhém témátku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
22. bře 2009 v 18:43  • Odpověz
Jito, tak ted jsem Ti taky zkoukla fotky :dizzy_face: Kubik je strasne roztomilej :slight_smile: ani se mi nechce verit, ze to tak utika :frowning2:
22. bře 2009 v 19:02  • Odpověz
Jdu uspavat :slight_smile:
22. bře 2009 v 19:04  • Odpověz
Ahoj tetky koníkovky
juu já vás tak ráda vidim zase pohromadě :grinning:
tak a jdu vám prohlídnout fotečky :wink:
22. bře 2009 v 19:47  • Odpověz
Caues Leeily :slight_smile: rada Te tu vidim :dizzy_face:
22. bře 2009 ve 20:00  • Odpověz
a ja Ti prohlizet nemam co...? :frowning2: jak to???
22. bře 2009 ve 20:01  • Odpověz
Ahoj zvizi :wink:
22. bře 2009 ve 20:03  • Odpověz
neboooj až bude čásek tak album obnovim jak jsem sem nechodila tak jsem si ho smázla
22. bře 2009 ve 20:03  • Odpověz
hele jak baští Anetka??? šmakuje jí :slight_smile:
22. bře 2009 ve 20:04  • Odpověz
No, jak kdy :grinning: obcas jeste nevi, jak to ma sbastit, nekdy se ji to povede spolknout krasne, jindy mi to jazykem vystrkuje ven :grinning: je to sranda :grinning: ted mela mrkev+brambor+kvetak+ryzi a to ji jelo :slight_smile:
22. bře 2009 ve 20:06  • Odpověz
jinak máte všichni krásný zlatíčka ale přijde mi že je to nedavno co se všichni narodili a najednou už máte v albumech velký miminka :confused:
22. bře 2009 ve 20:07  • Odpověz
no neke vy už jedete takhle ve velkým jo :astonished: a vaříš nebo skleničky???
a co manžel už je samostatnější???
22. bře 2009 ve 20:08  • Odpověz
Manza je docela dobrej, akorat jeste nemuze sam ridit, takze ho musim na rehabky vozit a to mi bere dost casu :unamused: ale jeste chvili a pak uz bude moct sam :wink:

Jedem sklenicky :pensive: nepovedlo se mi jeste uvarit tak, aby to byla tak hladoucka kasicka :sweat_smile: ale ja na to prijdu! :sunglasses:
22. bře 2009 ve 20:12  • Odpověz
Vždyď na skleničkách neni nic špatnýho a když Anetce chutnaj tak proč ne.A kdy začnete s ovocem???
22. bře 2009 ve 20:15  • Odpověz
Jani jinak my už máme 3 zoubky :grinning:
22. bře 2009 ve 20:17  • Odpověz
Asi tak v pul roce.... uvidime :wink: nejdriv by si mela zvyknout na zeleninku :grinning:
Co vy??? Jeste mate casik, vid... ono neni kam chvatat :wink:
22. bře 2009 ve 20:18  • Odpověz
JEZIS :astonished: :astonished: :astonished: To snad... tolik??? :grinning: to je krasny :dizzy_face:
22. bře 2009 ve 20:18  • Odpověz
Heled, tak to chci foto a hned!!! :sunglasses:
22. bře 2009 ve 20:21  • Odpověz
No po teoretický stránce jsem to měla našláplý jak budu začínat ale je všechno úplně jinak :slight_smile: teď 14 dní se Andrejka budila co hodinu tak jsem jí vždycky nakojila a znovu usnula myslela jsem že už jí mlíčko nestačí tak od ut dostávala na noc kaši a včera večer manžel zjistil že má malá zoubky to jsem matka co :grinning:
22. bře 2009 ve 20:22  • Odpověz
Jeee, tak na saty nebude, co, kdyz zuby nasel manza.... :confused: :grinning:
Ja moji Anynu zkoumam skoro kazdou chvili, ale zuby nikde :slight_smile: a to mel MM prvni zub pry uz ve 4 mesicich.
22. bře 2009 ve 20:24  • Odpověz
myslim si že se budila zoubkama ale neplakala jen knourala, teplotu neměla tak mě ty zuby ani nenapadly
22. bře 2009 ve 20:24  • Odpověz
zvizi, vy už takhle papáte zeleninku? :confused:
22. bře 2009 ve 20:25  • Odpověz
MM říkal Andrejce ještě že jsem ty zuby našel já jinak by bylo po vejplatě :grinning:
22. bře 2009 ve 20:26  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.