• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

ČB - druhá parta aneb mamky prcků pod 1 rok

(Zamčená)
16. října 2009 
Ahoj, zas tady nikdo není ... :frowning2: a já bych si zrovna tak poklábosila, páč mám úpně hrozný den... :cry:
27. bře 2009 v 09:40  • Odpověz
Ahoooj holky, jdu vás malinko dočíst.
Šári já jsem tůůůůů :grinning: Copak se děje??? :frowning2:
27. bře 2009 v 09:51  • Odpověz
Mně MS dorazila 2. měsíc po porodu, ale u mně to bylo takhle rychlý asi tím, že jsem kojila jen 6 neděl.....
27. bře 2009 v 09:53  • Odpověz
Ale, trochu problémy doma...

Mě dorazila MS měsíc po porodu ( to normálně plně kojím) a teď jsem ji čekala znovu a nic. Prý je to při kojení nepravidelné, tak nevím...
27. bře 2009 v 09:57  • Odpověz
Nazdarek :slight_smile:

Sarko, co je? :frowning2:
27. bře 2009 v 09:57  • Odpověz
Dneska je venku fajn počásko, co? Asi půjdeme dneska na nějakou velkou procházku.
27. bře 2009 v 10:06  • Odpověz
Šári klidně se vypovídej jestli chceš, od toho jsme tu přeci :wink:
Zvizi ahooooj :slight_smile:
27. bře 2009 v 10:13  • Odpověz
Jinak počásko je pěkný, krásně tu svítí sluníčko, tak snad to vydrží do odpoledne, abychom mohli jít ven.
27. bře 2009 v 10:14  • Odpověz
Jo a KOUSI, jak jsme se bavily o tom Vigantolu, tak jsem vymenila kapatko za ten "davkovac" ze starejch kapek a funguje to :wink: tak jestli jsi starou flasu jeste nevyhodila, prubni to taky :wink:
27. bře 2009 v 10:16  • Odpověz
Tady mame taky nadherne, i je tam celkem teplo, takze mam dilema, co Anyne oblict, aby se mi neprevarila jako vcera na balkone :grinning:

Holky, zadna uz z ebaye nic nechcete teda? Ja abych vedela :wink:
27. bře 2009 v 10:17  • Odpověz
Zvizi já asi ne,děkuju, ale věcičky jsou tam žůžový, fakt :dizzy_face: :dizzy_face: Hlavně pro holčičky....
27. bře 2009 v 10:19  • Odpověz
Nj, tak ja jdu pokracovat ve vareni :rolling_eyes:

Pa :slight_smile:
27. bře 2009 v 10:20  • Odpověz
Zvizi tak papa a co vaříš dobrého? :slight_smile:
27. bře 2009 v 10:21  • Odpověz
Zviz já sháním nějakou bundu na jaro pro malou a to jsem na ebay neviděla :frowning2: takže asi nic...

Jitu, dost jsme se s MM ráno pohádali a já kráva kvůli němu vstávala před 6 abych mu stihla udělat svačinu do práce kterou stějně schválně nechal doma. Neustále mi vyčítá, že upředňostňuju všechno ostatní před ním...jj je to na nervy s chlapama. :frowning2:
27. bře 2009 v 10:22  • Odpověz
Jito, dneska mame cocku :wink: jenom takova rychlovka, pze jedem v pul jedny na rehabku :wink:

Sari, jj... jeste ze mam svyho :sweat_smile: :zipper_mouth: uz mlcim :zipper_mouth:
27. bře 2009 v 10:26  • Odpověz
A to mělo bejt jako co...? :grinning: :confused:
27. bře 2009 v 10:28  • Odpověz
Ne, Sari, to byla sranda :sweat_smile: :grinning: tak se to snaz nejak moc si to nebrat, i kdyz to jde teda tezko.......
MM uz ma u me 3 cerny puntiky - 1, sezral mi vyyyybornou pastiku a kdyz si mazal posledni chleba, tak se ani nezeptal, jestli bych taky nechtela :angry: protoze asi vi, ze bych urcite chtela = sobec :angry: 2, vypil mi ruzovy sampano - ja se tesila, ze si ho dam jeste druhej den a mela jsem prdlajs :angry: a za 3, mi vcera slapl tvrdou botou na bosou nohu a neomluvil se :angry:
27. bře 2009 v 10:28  • Odpověz
Az bude tech puntajzu vic, tak vymyslim nejakej tresticek :grinning:
27. bře 2009 v 10:29  • Odpověz
No jo, chlapy :angry: Nic si z toho Šári ale nedělej, asi měl dneska blbej den, až přijde z práce tak to zas bude dobrý, uvidíš :wink: Ale chápu, že je ti z toho smutno :frowning2:
27. bře 2009 v 10:30  • Odpověz
Sarko, ja tu mam bundicku 0-3 mesice, ale byla by ji urcite jeste i ve 4mes. :wink: je bila s medvidkem... nechces?
27. bře 2009 v 10:30  • Odpověz
27. bře 2009 v 10:31  • Odpověz
Hm, tak to jsou prohřešky který brzy vyšumí, ale když mě dneska řekl ať si jdu tam kde je mi líp... tak to jeden černej puntík nespraví, víš.
27. bře 2009 v 10:32  • Odpověz
Sarko, ja vim :pensive: ale on je takovej no :pensive: uz Ti tohle nekdy rekl?
27. bře 2009 v 10:33  • Odpověz
Šári a měl k tomu nějakej důvod takhle vyletět a tohle všechno ti říct???? :confused: Byli jste už pohádaný třeba včera??nebo co ho to popadlo? :confused:
27. bře 2009 v 10:34  • Odpověz
Jíťo, já jsem člověk kterej dost vydrží, ale když se problémy pořád hromadí, tak se to už prostě ustát nedá. Možná si to teď moc beru, ale jináč to nejde. Moooc mě to sejří... :angry:
27. bře 2009 v 10:35  • Odpověz
Je rapl, prostě je takovej. Nejvíc mě štve, že ani nepřijde a neřekne promiň, hele přepísk jsem to. To dělá radši machra a nechá mě v tom máchat.
27. bře 2009 v 10:37  • Odpověz
Ktera zenska by si to nebrala, kdyz ma maly mimi :wink: a tohle ji chlap rekne... :angry: :angry: :angry:
Kdy chodi domu? Ja bych se asi sbalila, nevarila ani obed, nic... a sla bych na celej den nekam ke kamosce... ale to jsem ja - rada delam veci natruc :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. bře 2009 v 10:38  • Odpověz
Musim jit, budeme mit hlad a ja musim jeste slozit odstavnovac a udelat male mrkvickovou stavicku :dizzy_face:

Sarko, jdi se projit, treba se Ti venku udela lip :dizzy_face: a chtelo by to pokec s nejakou kamoskou treba :wink: ja vim, ze az prijdes domu, tak to na Tebe mozna zas padne, ale aspon na nejakou chvili by Ti bylo veselejc :slight_smile:

PA vecer :dizzy_face:
27. bře 2009 v 10:40  • Odpověz
Šári to je jasný, že tě to štve, ale Zvizi má dobrej nápad, asi bych taky někam vypadla a nejlépe třeba na víkend k rodičům a nechala bych ho doma "vycukat", at si uvědomí že to přehání :angry:
27. bře 2009 v 10:41  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.