• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

ČB - druhá parta aneb mamky prcků pod 1 rok

(Zamčená)
16. října 2009 
Ahoj holky,
v úterý má opravdu být jediný den se sluníčkem (celý den), takže jestli to tak dopadne, tak do čb rozhodně nejedu :frowning2: vytáhnu prckovi jeho bazének a budeme válet šunky na zahradě a nudit se. Kdo by neměl jiné plány a nevadila mu krátká cesta, jste vítáni. :wink: :slight_smile:
nějak sem teď moc nechodím, předěláváme garáž, doma bördel jak v tanku (vzdala jsem i jakýkoli úklid, nosíme to domu, podlahy počkaj) a my jsme ztahaný jak koně. ale prcek má za sebou fantastickou sobotu (teda asi). Já byla s kamarákou na celý den ve městě, tatínkové byli s dětma u nás, grilovali, popíjeli a užívali si dětí :grinning: :sunglasses: Odjela jsem po 9 ráno a přijeli jsme v 6 večer. procourali jsme krámy (před dítětem bych neřekla, že jsem schopná strávit den v čb v krámech a vidět neznámé :grinning: ), dali oběd, koukli, kde co je a kouřili, kdy na nás přišla chuť. :sweat_smile: Prcek dneska vstával až v půl 8, tatínek chvíli po něm, byl docela společensky unaven, za odpoledne stihli dát falšku vína a půlky flašky whiskey. Ještě že druhé dítě návštěvy už je skoro plnoleté :grinning:
Jo, Kami, máš u mně vršek od pití, v pátek zůstal v bb pod stolem, tak jsem ho zabavila :grinning:
12. črc 2009 v 17:29  • Odpověz
Kamčo já v úterý odjíždim na Lipno ale v pátek se vracim :wink:
holky už máme rezervovanej stůl na moje příjmení.
12. črc 2009 v 17:31  • Odpověz
V pátek s tím počítám a těším se. Zrovna jsem to zase připomínala Peťovi. Snad bude spinkat, teď se každý večer kolem deváté budí a brečí. Ale tatínek to musí zvládnout protože maminka se už těší na mojito. A dám si alko. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Gábi jé ten volnej den ti závidím, to musel být relax. Klidně bych i kouřila kdybych měla den volna. :grinning:
12. črc 2009 v 17:42  • Odpověz
Ahoooj

Gábi ten volnej den ti taky závidím :dizzy_face: :dizzy_face: A tatínkové si to taky užili koukám :grinning: :grinning:

Holky já se na pátek moc těším až vás uvidím a že pokecáme takhle u véči :dizzy_face: Kolik nás tedy půjde? :slight_smile:

V úterý má být fakt pěkně jo?To je super! :dizzy_face: :dizzy_face:
12. črc 2009 v 18:57  • Odpověz
kdo se chce mrknout na Andrejky dva culíky tak kuk do alba :wink:
12. črc 2009 v 19:24  • Odpověz
Maruškoooo já vám závidíííím ty culíky. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :dizzy_face: My se snad nedočkáme. :frowning2:
12. črc 2009 v 19:37  • Odpověz
Na fotce vypadaj líp než ve skutečnosti :grinning: :grinning: :grinning: Kamí Anetka má zase úúúžasný řasy :wink:
12. črc 2009 v 19:43  • Odpověz
Ale na ty jí gumičky a sponky nenandám. :frowning2: :grinning:
12. črc 2009 v 19:46  • Odpověz
Kamčo :grinning:
12. črc 2009 v 19:53  • Odpověz
Maru úžasný :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Andrejka je malá modelka :dizzy_face: A na té fotce s těma culíčkama vypadá jak kdyby jí už byl rok :slight_smile: Hrozně veliká :slight_smile:

Kamčo, to je pravda, Anetka má zas krásný očka :dizzy_face:
12. črc 2009 v 19:55  • Odpověz
Holky vy jste mi zdrhly :angry: :grinning:

Tak já taky jdu :slight_smile: Dobrou noc všem :wink:
12. črc 2009 ve 20:10  • Odpověz
Jíťo já u toho dělám ještě sto věcí kolem a ječtě čumim na chalupáře tak pardóóon a dobrou noc
12. črc 2009 ve 20:15  • Odpověz
No já čumim na chalupáře, čumim na facebook, do zářijovek a odepisuju na IP. Jo a žeru brambůrky. :grinning: Ale taky asi zvítězí chalupáři a gauč. Dneska jsme vstávali před 6. :unamused:
12. črc 2009 ve 20:17  • Odpověz
Brýtro vespolek, to jsem tady jako první jo? :slight_smile:

Nás netvor od soboty probouzí v noci asi po dvou hodinách, vypadá to, že mu asi přece jenom poleze nějakej tesák :wink: Tak dneska svištím do lékárny pro gel na dásničky.

Holky, dík za ty tipy na sedačku. My se právě taky rozmýšlíme mezi Maxi Cosi a Römerem. Asi to nakonec vyhraje ten Römer, cenovej rozdíl tam zase není nijak velkej...

Na pátek se taky těším :slight_smile: Dám si houbový rizoto a malýho hoegaardena :wink: :dizzy_face:

Kamí, ale říká se, že když je mimi takhle plešatý, tak pak těch vlásků naroste hodně :wink: Počkej za rok, Aný tě bude šimrat culíkama pod nosem :sweat_smile:
13. črc 2009 v 09:13  • Odpověz
Ahoj holky.

Eri, ta sedačka od Maxi Cosi je prý jedna z nejkvalitnějších autosedaček.Zrovna nedávno o tom byl nějakej pořad v TV.Prý jsou nejbezpečnější a nejpohodlnější pro prcky.
13. črc 2009 v 09:57  • Odpověz
Jo a dneska jsme vstávali "až" v 6:40.No paráda :dizzy_face: :dizzy_face: :grinning:
13. črc 2009 v 09:58  • Odpověz
No, právě že v německým testu autosedaček zvítězily ty Römer a Maxi Cosi s nepatrným rozdílem. A obě jsou cenově tak plusmínus nastejno. Právě že hodně známých má taky ty Römery, ale zase jestli ty Maxi Cosi jsou pohodlnější na dlouhý cestování, tak bych asi spíš byla pro tu, když každých 14 dní jezdíme do Rokycan... :wink:
13. črc 2009 v 11:07  • Odpověz
Eri,
nám ta Maxi Cosi přišla měkčí, taková, že prcek nezapaří prdel na plastu :sweat_smile: Proto jsme nakonec koupili tu
13. črc 2009 ve 12:02  • Odpověz
ahojky holky :dizzy_face: omlouvám se,že vám sem lezu,ale koukám,že řešíte autosedačky.zrovna minulý týden sme je byli zkoušet do bejbycentra.Mumu pokud můžu poradit,dojed si tam s Vítulkou taky,at si je zkusíte,protože né každá dítěti sedne :confused: my zrovna dávali malého do maxi cosi a můžu říct,že v ní se mu vůbec nelíbilo a byl v ní hrozně divně.ono fakt hodně záleží na ma každém dítěti,jak je veliký a široký.u nás zvítězila romer,akorát jí koupíme přes net,vyjde o dost levněji.jinak přeju hodně štěstí při vybírání,těch autosedaček je kvantum,je to hrůza pak vybírat :zipper_mouth: tak zatím papa
13. črc 2009 ve 12:10  •  2 děti - snaží se  • Odpověz
nesnídám nesvačím já to prostě nestačím :grinning:

holky já se tak těšim na pátek :dizzy_face:

jo a včera jsme byli zase v auroře v bazénu, ála super nadšenej, ale tentokrát tam bylo fakt jako moc dětí :frowning2: což by snad ani nevadilo, kdyby se tam nevyskyt jeden trochu nevychovanej chlapeček, kterej schválně do toho bazénku skákal a cákal a tak :frowning2:
ála tam hlavně očumoval holčičky :grinning: nejlepší byly tak kolem tří let :grinning: a dneska ráno objevil pindíka i v nočníku :frowning2: takže je fakt celej po tatínkovi :sunglasses: :angry:

hlídáme dneska segry pejska takže nechce spát, nechce jíst, furt jen loví rokyho a když je oddělim ohrádkou, tak mu tudy prostrkuje hračky a povykuje na něj :grinning:

jo a přišli jsme o jednoho dudlíka :grinning: roky ho překous napůl :grinning:
13. črc 2009 ve 13:10  • Odpověz
Ahoj :slight_smile:

Jéé, kousi tak to máš doma veselo.

Eri, co testování jídelní židličky? :wink:
13. črc 2009 ve 13:38  • Odpověz
Beat má pravdu, my jí koupili, protože prcek v ní seděl jak starosta :grinning: a je pravda, že Davídek je drobnej, že možná na větší valibuky by nebyla :wink:
13. črc 2009 v 15:18  • Odpověz
autor
Ha! Jsem tu! :slight_smile: Úplně naživu :grinning:

Měli jsme teď od víkendu šrumec, přijela bejvalá kolegyně s rodinou (3-roční a 4-měsíční chlapeček + manžel), spali u nás, tak si dovrdete představit, jak to v bytě vypadalo... :grinning: :grinning: :grinning: Dneska ráno odjeli :slight_smile:
Celý dopoledne jsem uklízela, pak byla s malým venku, nechtěl mi spát v kočáře (fůj vedro :rolling_eyes:) a když jsme přišli, tak usnul ve 3 v postýlce, já padla do postele...v půl 4 chtěl jako vstávat, tak jsem bleskurychle vstala, šoupla ho k sobě a spali jsme do PŮL ŠESTÝÝÝÝ :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Tak teď tu mám spokojený miminko, co mi povídá baba vavava ededede :grinning:, spokojenou maminku...a svět je prima :slight_smile:
Zejtra jdem cvičit, takže Eri, Šári, těšíme se...kafčo bude, žejo? :dizzy_face: :slight_smile:
Bude teda asi hroznej hic :confounded:

Ráno jdem na 6-m prohlídku a bude nám přesně půl roku :slight_smile:

Tak a jdu dočítat :slight_smile:

Btw může mi někdo říct, co je na TOMHLE tomhle tak drahý???? :rolling_eyes: :angry: http://www.baby-eshop.cz/prislusenstvi/multi-davkovac-na-jidlo
13. črc 2009 v 18:28  • Odpověz
Dobré ráno,
dneska odjíždim na Lipno, ale v pátek mě tu máte jak na koni :wink:
14. črc 2009 v 08:07  • Odpověz
Ahoj mamči :slight_smile: Teda dneska je hic už takhle od rána........Snad to vydrží i odpoledne, chtěli bysme jít s Kubíkem na zahradu k bazénku, bude mít premiéru :grinning: :grinning:

Maru užijte si to na Lipně a v pátek na viděnou, už se na vás všechny co půjdete strašně těším :dizzy_face: :dizzy_face:
14. črc 2009 v 09:09  • Odpověz
dooooobré ránko :dizzy_face:

my jedem zítra na chajdu tak doufám že to aspoň trochu bude k tomu vytáhnout novej krásnej bazének :dizzy_face:
14. črc 2009 v 09:19  • Odpověz
Leon, snad jo, i když zas hlásí nějaký hnusný bouřky :rolling_eyes: No já to vidím tak, že dneska Kubovi nafouknu bazének a začne pršet
:sweat_smile: Jsem velkej optimista :grinning: :grinning: :grinning:
14. črc 2009 v 09:22  • Odpověz
to já taky :grinning: když si myslim už půl hodiny že to krakenek zalomí :grinning: zatim je dycky ticho - a pak najednou se ozve řev - a zase ticho :grinning: asi tam nadává mončičákům :grinning:
14. črc 2009 v 09:41  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Taky dobrý :grinning:

A co pejsek?jak to u vás přežil? :grinning: Pošmáknul si na dudlíkovi a bylo mu fajn co? :grinning:
14. črc 2009 v 09:59  • Odpověz
Holky já vám ale hrozně závidím, že vám prckové spinkají takhle 2x denně ještě.Kubík už jen po obídku.
14. črc 2009 v 09:59  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.