• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

ČB - druhá parta aneb mamky prcků pod 1 rok

(Zamčená)
16. října 2009 
Hééépy béérzdej tůůů jůůů, hééépy béérzdej tůůů jůůů, hééépy béérzdej dýýýr Honzík, hééépy bééérzdej tůůů jůůůů :grinning: :grinning: :grinning:

Škvrně spí, tak mu jdu honem zpracovávat cuketu k obědu a vůbec tak se přetrhnout, jak chci stihnout všechno uklidit :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

Na cvíčo dneska razíme, akorát potom se dlouho nemůžem zdržet, protože na pátou k nám dorazí návštěva, tak budu muset nachystat ještě nějakej mls.
14. črc 2009 v 10:03  • Odpověz
Ahojky,
taky přejeme Honzíkovi vše nej nej nej k půlročku. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Já za chvíli razím za kámoškou do Ševětína a pevně doufám, že taky prubneme bazenek. :dizzy_face: Tak holky přeju krásný sluníčkový den.
14. črc 2009 v 10:20  • Odpověz
jééé kamí tak to ti ty cd zase asi nedám co ? :grinning: já už to vezla v sobotu ale nějak se nejsem schopná k tobě doplížit :grinning:
včera se psem to taky nešlo, zfunělec, jak bylo horko tak po půl hoďce venku jsem ho vzala radši zpátky domů aby mi necípnul :confused: jazyk až na bříšku

což hafík, ten si to tu užíval, po nedělní večeři dudlík si dal včera k obědu álovo kostku s krtkem ( já sem mu říkala až mu to nedává ) a ála mu to potom oplatil tak že na sebe vylil jeho vodu a misku si dal na hlavu :rolling_eyes:
14. črc 2009 v 10:25  • Odpověz
Ahoj :wink:

Cvičit samozřejmě jdeme, ale kafíčko nezvládneme. :frowning2: Jsem domluvená s těhotnou kamarádko, že jí půjčím nějakou výbavičku pro prcka.

Teda dneska je vedro na padnutí!!! :rolling_eyes:
14. črc 2009 v 11:31  • Odpověz
vedro je slabý slovo :frowning2:

myslela jsem že dám crvčkovi ven na balkon vaničku, ale nedám, by se mi tam chudinka uvařil :grinning:

dneska jsme měli cuketu s hráškem podle AK a ještě vyšperkovaný dvěma kostičkama hovězího :dizzy_face:

a taky jsem zhřešila, koupila jsem prckovi nějakej dezert od nestle, drahý je to jako prase, tak doufám že mu to taťka nesežere :grinning: :grinning:

holky kdo používáte hrneček takovej ten kouzelnej od aventu, taky vám to teče tou dírkou nad tim čudlíkem ? :confused: ála asi jak to neumí nasát tak do toho fouká a dycky to na něj celý vyteče :frowning2: nebo když to položí tak to tudy taky teče :frowning2: já myslela jak mu tim udělám radost, že bude mít pitíčko celej den u sebe a vono asi prd :frowning2: mokrej je stejně jako když dostane normální lahev :frowning2:
14. črc 2009 ve 13:51  • Odpověz
autor
Fíííí-ha, to byl teda den :sweat_smile: Teplíčko drobet, že? :grinning: :grinning: :grinning:

1. Moc děkujeme za přáníčka k půlnarozeninám :dizzy_face:
2. Andrejka s culíčkama je nádherná :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: (Maru, zapomněla jsem reagovat - tuhle jsi psala, že se ti o mně zdálo - doufám, že nejsem tvoje noční můra :confused: :grinning: a bylo to něco hezkýho :sweat_smile:)
3. Máte pravdu, že miss nejkrásnější oči (i když teda švindlujou s těma nalepenejma řasama, žejo :rolling_eyes: :grinning: :grinning:) se stává Anetka :dizzy_face:
4. Ála s psí miskou na hlavě, to jsem se zas pobavila :grinning: :grinning: :grinning:

No. A co my?

Ráno jsme absolvovali tu prohlídku a vše ok :slight_smile:, pak sraz s kamarádkou, oběd ve městě (už jste byly v Symbióze vedle Hájíčků? Bio jídlo a moc dobrý, prostředí super, s kočárem pohoda :slight_smile: ), pak do IGY na cvíčo, pak kafíčko a pokec (Eri co zbytek dne, lepší? :wink: :slight_smile: ), pak s mm do Bejbycentra vybrat jídelní židličku (zejtra se kupuje, hurááá :dizzy_face: ...taky jdem nakonec do plastovky, Peg Perego Prima Pappa) a pak konečně k našim do bazénu :dizzy_face: ...kde jsme zkejsli do půl osmý, takže dneska nějaký haló kolem první kaše padlo, honem vykoupat, nakojit a spát. Pořádnej dlabanec bude až zejtra :grinning:

Tak. Jo a ťuk ťuk asi se nám lepší to spaní, po včerejším grande výtuhu odpoledne dneska mrňous spal skoro 2 hodinky v kočárku cestou městem a když jsme ve stínku a chládku obědvaly a pak to ještě zalomil po cvíču :slight_smile:

Konec hlášení :grinning:
14. črc 2009 ve 20:45  • Odpověz
Jééé, Symbiózu znám, byla jsem tam na obídku včera, luxus naprostej teda :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Nějak si nemůžu vybavit jinou budějickou restauraci, včetně Pavlače a podobně, kde by člověk dostal LÁTKOVEJ ubrousek :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Mno, Víťula samozřejmě vytuhnul okamžitě jak jsme opustili Baziliku :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Spal pak asi dvě hodiny, pacholek jeden :angry: :grinning: :grinning: Pak jsme tu měli tu návštěvu, tak oslintával postupně tetu a strejdu, který z toho byli nadšený, což ho zase motivovalo k lepším a lepším výkonům :grinning: :grinning: :grinning:
14. črc 2009 ve 22:49  • Odpověz
Dobré ráno,
tak Anetka má nalepený řasy a vesele si hraje. :grinning: :grinning: :grinning:

Ty jo včera byl fakt pažák co? Jak bylo na cvíču? Nepekli jste se tam? Nám tam bylo vedro i v zimě když zasvítilo slunce.

Leuš miska mě taky pobavila. :grinning: Dneska budu zase kolem druhé brouzdat okolo vás někde tak bych se kdyžtak stavila jestli budete doma. :wink:

Holky u nás poslední dva večery příšera děs. Ne a ne usnout. Stejná písnička jako před dvěma měsíci, když jsem v pokojíku smích a kotrmelce v postýlce a odejdu řev. Včera to vyvrcholilo tím, že se rokašlala (má trochu rýmu tak jí asi zahlenila) a poblila. :stuck_out_tongue_closed_eyes: A milostivě usnula ve 22,00 u kojení. Jako když vstává v 5,30 tak bych si opravdu přála v sedm večer klid.... :angry: No už se těším na dnešek. :confounded: Bojím se, že ted bude schválně zvracet abych přišla.Snad to byla jen náhoda. Ale v pátek jdu prostě si jí tu spacifikuje holt Peťa.

Ty jo ted vidím ve zprávách Kocába a on má snad Peta i pravdu, když volá na Anetku Kocábe a že má vlasy jako on. :grinning: Jen po stranách jí odstávaj on to má fakt stejně takový čmejrýky vypelíchaný. :grinning: :grinning: :grinning:
15. črc 2009 v 08:04  • Odpověz
Ahoj holky, nestíhám nestíhám :sweat_smile:

Dneska to vypadá zas na pořádnej pažák, snad se zas odpoledne nepřivalí nějaká buřina :unamused:

Kamčo ted jsou asi nějaký erupce zas :rolling_eyes: Kubík má ted taky problémy s usínáním, prostě v poledne usne bez problémů, ale večer to je děsný.Trvá mu hodinu a půl než zabere, jinak celou dobu nadává a brečí.....Ale zas vstává v 6:45 což je teda úplně úžasný :grinning: Si přijdu nějaká přespalá nebo co :grinning: :grinning:
16. črc 2009 v 08:49  • Odpověz
kamí budu doma dneska stopro :wink: tak se stavte - jestli nebude ála chrnět tak bysme možná i vyrazili na chviličku s váma :wink:

mnu tak je to dobrý, erekce na slunci ... krakenek má taky ječák, včera jsme to už vzdali jít spát na osmou, navíc jsme měli návštěvu, takže tu v poklidu lez do půl desátý, najednou si zamudlal očíčko, dal pusu tetě a strejdovi a usnul během vteřiny .. holt asi prostě čeká na tmu :grinning: a vstává v sedm (já vííím mlčím ale když on vstával v půl devátý :grinning: :grinning: :grinning: )
nočník taky spokojeně ignoruje, čtvrt hodiny si na něm hraje, pak sleze, a do deseti minut udělá šíšu do plíny :grinning: :grinning:
ale zase včera najednou z ničeho nic začal dělat pápá - na všechno, na všechny :grinning: a občas to prokombinuje "ták sem velikej" :grinning:

vám musim povědět jak jsme včera nakupovali v gigasportu plavky :rolling_eyes: peťa že tam maj nějakou akci jako jedny a jedny zdarma - samozřejmě to platilo jen na určitý druhy, což byly už pochopitelně jen plavky od osmi stovek vejš :rolling_eyes: ale asi patery jsem vyzkoušela, spravedlivě se nas... a odešli jsme s prázdnou :grinning: já nechápu co může na asi třiceti centimetrech čtverečních stát jako jedny džíny ? navíc mě fascinuje že zásadně všechno šijou na jedničky vražený dovnitř :frowning2: ve všem vycpávky, zakrejvá to sotva bradavky :frowning2: od stejný firmy, plavky za litr, stejný velikosti, ale u jedněch ze mě kalhotky spadly rovnou a do podprsenky jsem se vůbec nedostala a u druhejch sice jakž takž šla prsenka ale kalhotky bych potřebovala tak dvoje - a obojí 38 :angry: ale normální kombinace tam vůbec nebyla :grinning:
ale co - stejně letos už plavky neužiju :frowning2:
16. črc 2009 v 09:13  • Odpověz
Ahoooj,

Leuš ale já to psala včera víš. Dneska jedeme pryč. :wink: Ale zítra asi budeme doma,ale chtěla bych možná zkusit plovku na Hlubobý co Any na to. :confused: No uvidíme.

Jinak mám hroznou radost, protože jsem náhodou na netu objevila nááádherný fotky dortů tady od pani z ČB a včera jsem jí psala a asi nám ho udělá. Chtěla bych tento a místo zvířátek a krtka kočičky. Je krásnej co?

http://dorty.artmama.cz/pohadkove-filmove/krtecek-9

A taky jsem včera vyhrála v aukci Teletubíka pro Anetku, novej stojí 700,. a tenhle vyšel na 200,- :dizzy_face:
16. črc 2009 v 10:09  • Odpověz
ahááááááááááááá no já su blbec :grinning: :grinning: mi vůbec nedošlo že jsme včera byli celej den na chatě a že jsem tu nebyla :grinning: :grinning: :grinning: mno nic ..
a nemám ti to třeba hodit do schránky ? já tu totiž nebudu zas zítra :frowning2:

já už jsem koukala do záříjátek, fakt nádhernej :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: když budeš spokojená tak se budu opičit :grinning: myslim teda pani, ne kočičkama :grinning: :grinning:
16. črc 2009 v 10:19  • Odpověz
Je hezkej vid? Teda cena docela vysoká (700,-), ale má průměr 30cm a 4 kg prý.No uvidím jak se nakonec domluvíme, ale oni se ty s těma marcipánama asi tak pohybujou. A prý ta hmota není tak sladká jako marcipán a spíš do vanilkova chut. Já teda marcipán miluju. A taky budou na oslavě další tři děti tak si myslím, že se ty figurky neztratí. :sweat_smile:
16. črc 2009 v 10:32  • Odpověz
hele tak to u nás se neztratí žádnej marcipán už kvůli mně :grinning: :grinning: :grinning: ale já mám zase nejradši takovej ten extra sladkej mazlavej :sweat_smile: :sweat_smile:

zviřátko moje milovaný chrupká už hodinu a půl a já začínám bejt bezprizorní :frowning2: nechce se mi nic začínat, protože zákon schválnosti je že jak zapnu žehličku tak se vzbudí :frowning2: nudííím se :frowning2:
16. črc 2009 v 10:43  • Odpověz
Holky ahoj

Téééda dort je úžasnej Kamčo :dizzy_face: :dizzy_face:
16. črc 2009 v 11:37  • Odpověz
Náš prďolka už je taky v postýlce a zatím musím zaťukat, ale je tam klid.Tak bud rozebírá postýlku nebo už fakticky spí :confused: :grinning:
16. črc 2009 v 11:38  • Odpověz
Holky to je stejně síla, že těm prckům už bude rok :confused:
16. črc 2009 v 11:44  • Odpověz
no my furt spíme :unamused: už fakt přemejšlim že ho vzbudim :frowning2:
procházku jsem odpískala, uděláme si mecheche doma, páč ven se bojim abysme se neroztavili :grinning: :grinning:

jitul já včera mluvila se sousedkou na chatě, ta mě viděla přesně loni touhle dobou naposledy :grinning: ještě s bříškem a teď jí tam po zahradě lítal malej zbojník :sweat_smile:

jo gábi a bačkůrky od vás jsou bomba :grinning: :grinning: moc spokojenej, hlavně s tim zapínáním :grinning: když se mu to podaří sundat tak je nejšťastnější ála na světě :grinning:
16. črc 2009 v 11:59  • Odpověz
Jééééé, Leon, no vidíš, tos mi připoměla......Jak jsem byla s vámi jednou v IGY a Gábi tam donesla nějaký ty věci, jak jsem si z toho vzala taky jedny bačkůrky, tak musím uznat že jsou super!!!!! :dizzy_face: Babička koupila dvoje, ale v tom se mu paří noha a moc rád v nich není,jsou i takový těžký mi přijde, ale ty od tebe jsou úžasný, v těch už zkoušíme ťapat a ty mu vyhovují nejvíc.Jsou hrozně lehoučký, správný, takže taky díky moc :dizzy_face: :dizzy_face:

Leon fakt to letí......Nedávno jsme tu řešily těhu testy a výbavičky a ted už dortíky k prvním narozeninkám :slight_smile:
16. črc 2009 ve 12:02  • Odpověz
No Kuba už fakt chrní, dneska to šlo nějak krásně :sweat_smile: :dizzy_face: :grinning: Tak já se jdu nadlábnout, než se zas vzbudí.Zatím ahoj a pěkný parný den :wink: :slight_smile:
16. črc 2009 ve 12:04  • Odpověz
jak jsem to dopsala tak se vzbudil pacholíček můj :dizzy_face: dostal bačkůrky a játříčka a už zas mydlí do klávesnice :grinning:

ale já jsem fakt máma na baterky, kecám s mámou po telefonu, říkám si kruciš co to tu smrdí, zase tu někdo něco spálil :angry: a pak mi došlo že vařim malýmu brambůrek :grinning: :grinning: :grinning: mno to mám z toho že jsem tentokrát byla líná to dělat na páře a strčila jsem to jen tak do vody na sporák :rolling_eyes:
16. črc 2009 ve 12:45  • Odpověz
Páni, to je dneska zase hycák! Fuj! A zrovna jsme museli do města na očkování! Očko, v pohodě, jen trochu poplakala a dobrý. Teď už zase řádí! Půjdeme si dát svačinku, maminka si udělá studený kafíčko a půjdeme ven na zahrádku pěkně do stínečku. :wink:
16. črc 2009 v 15:53  • Odpověz
Dobrý večer :slight_smile:

Tak my za sebou máme dneska druhou hexu, prcek dostal na dobrou noc kaši a čípek a teď už spí. Bylo by krásný, kdyby se mu to zase povedlo jako na dnešek, to spal celou, opakuju CELOU noc až do půl šestý ráno :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Leuš, jde to spálit i v páře, mám s tím osobní zkušenosti :grinning: :grinning: :grinning:

Nevím jak zítra budu na Koňovi, spíš asi nic moc jako obvykle, ale s večeří počítám. Vykopáváme v osm večer jestli se nemýlím?
16. črc 2009 ve 20:31  • Odpověz
Taky přeji pěkný večír :wink:

Eri, to je fakt, v páře to jde taky dobře spálit...když se ti vyvaří dole v hrnci voda :grinning: :grinning:

S večeří taky počítám, ale zdá se mi, že vykopáváme v 19:30 ne? :confused: :sweat_smile: :grinning: :grinning:
16. črc 2009 ve 21:31  • Odpověz
Jééé, nikde nikdo, tak jdu teda spát no :sweat_smile: Dneska nějak ponocuju :sweat_smile: :grinning: Dobrou noc :dizzy_face:
16. črc 2009 ve 22:45  • Odpověz
Ahoj holky, dneska už se sem asi moc nedostanu, ale těším se večer na viděnou :wink: :dizzy_face: Kdyby byla nějaká velká změna, tak mi prosím napište SMS.Díky :wink:
Mějte hezký den :dizzy_face:
17. črc 2009 v 08:58  • Odpověz
Blééé, hnusný vedro :stuck_out_tongue_closed_eyes: Chudák malej Víťa celý dopoledne nespal, usnul až teď, tak jdu do sebe hodit oběd a přidám se k němu :wink:

Na viděnou večer, počítám teda s 19:30 :slight_smile:
17. črc 2009 ve 12:59  • Odpověz
Naždááár holky moje už mě tu máte :grinning: teď jsem dorazila z Lipna nebejt dnešní véči tak se mi vracet moc nechtělo :wink:
Jsem celá zplavená musim ze sebe udělat člověka když jdu mezi "normální" lidi
dočtu vás zítra
a s ostatníma pa večer
17. črc 2009 v 17:20  • Odpověz
bylo to suuuuper :grinning: :grinning: :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face:
17. črc 2009 ve 22:46  • Odpověz
Holky díky za pěkný večer :wink: :dizzy_face: :dizzy_face:
17. črc 2009 ve 23:24  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.