• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

ČB - druhá parta aneb mamky prcků pod 1 rok

(Zamčená)
16. října 2009 
Dobrý ráno včerejšek neměl chybu užila jsem si to supr.
No a teď z jinýho soudku v noci jsem začala krvácet tak hned do nemocnice vypadá to že o malýho heřmiho přijdem že se to nevyvíjí jak by mělo dostala jsem nějaký prášky na udržení ale moc tomu nevěřim.
Holky žádný litování takhle na začátku se nic něděje.Hlavně že máme Andrejku :slight_smile:
18. črc 2009 v 08:09  • Odpověz
Ahojky,
jen jsem nakoukla.

Večer byl super, akorát nechápu z čeho jsem nachcípaná :stuck_out_tongue_closed_eyes: a nemůžu moc mluvit :sweat_smile:

No Leeily co k tomu napsat, nic veselýho teda nemůžu, měla jsem z tebe velkou radost :frowning2: Jestli tě to trošku "potěší" měla jsem s Kristý stejný problémy, bylo to 50/50 chce to jen čas, takhle na začátku je to všechno dost o tom čase, moc ti držím palce!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
18. črc 2009 v 08:26  • Odpověz
Ahoj,

Maru třeba to bude bojovník a udrží se.Taky moc držím palce at je to v pořádku!
18. črc 2009 v 09:09  • Odpověz
Ahoj holky,
včera to fakt bylo bezva, musíme fakt zavést tradici jednou měsíčně. :dizzy_face: :dizzy_face:

Maruško držím palce, aby se mimčo udrželo.
18. črc 2009 v 10:25  • Odpověz
Kamčo, to je super nápad.....je to úplně bezvadný odreagování :dizzy_face:
18. črc 2009 v 10:39  • Odpověz
V pondělí jdu zase do nemocnice pak dám vědět jak malej heřmi bojuje a nebo jestli už dobojoval no uvidíme.
Kdybych neměla Andrejku tak jsem z toho hotová ale takhle si říkám buď to vyjde nebo ne.
Holky a popřemýšlejte jestli zůstanem věrný hospůdce kde jsme byly včera a nebo budem měnit lokál???
Kristi když neporodíš dřív tak to s náme ještě absolvuješ 2x :wink: :grinning:
18. črc 2009 v 10:59  • Odpověz
Mně ta Husa neva sice je tam hluk, ale zase to tam žije. :wink:

Maruško určitě je to bojovník malej heřmi a zvládne to. :dizzy_face: :dizzy_face:
18. črc 2009 v 11:01  • Odpověz
Já jsem se ráno vzbudila a měla jsem rýmu a i v krku mě škrábe, ale to opravdu nemůžu mít z toho, to jsem musela mít v sobě dýl a zase tolik jsem neřvala, spíš jsem poslouchala :grinning:

Leeily já tě chápu, že je to lepší když už jedno dítě máš, když jsem zjistila že jsem podruhý těhotná, tak jsem tomu zprvu ani nevěřila a pak jsem si taky říkala co kdyby se ještě něco stalo, takže já jsem z toho vlastně ani neměla takovou tu pravou radost, byla jsem dost pesimistická (tam bylo zase hodně věcí okolo kvůli kterým nebylo jistý jestli bude malej úplně zdravej), člověk to určitě nese líp, když je to druhý dítě, ale i tak si nemyslim, že by to mělo být lehké, tak se drž :pensive: a já věřím, že i prcek zabojuje! V pondělí určitě nakouknu (jestli vám to nevadí :slight_smile:) a doufám, že uvidím hezké zprávičky.

Jo kdy porodim na to jsem sama zvědavá!!! :slight_smile:

Jinak mě štve to dnešní počasí, včera jsem se tam pekla a dneska leje, tak půjdeme asi do bazénu s malou, co jinýho :confounded:

Tak hezký víkend holky :slight_smile:
18. črc 2009 v 11:10  • Odpověz
Teri půjdete tady na plovku? Právě že chceme jít taky, ale nevím jestli neni zavřenej.
18. črc 2009 v 11:12  • Odpověz
Kami no vidím to tak, že určitě půjdeme, já myslím že by měla být zimní plně v provozu, byli jsme celkem nedávno a nebyl problém :slight_smile: to by mě teda pěkně naštvalo kdyby byla zavřená, to už bychom se doma nudou ukopali :rolling_eyes:
18. črc 2009 v 11:32  • Odpověz
achojky miláčkové jsem u segry, ale tady jde strááááášně pomalu net :frowning2:

leeily jak jste na tom ? :confused: doufám že furt všechno pohromadě a že zítra budou jen pozitiva :dizzy_face: :dizzy_face:

kristý už jsem koukala že koupání nevyšlo, oni to dycky zavíraj přes léto a čistí :confounded:

jinak jestli jste někdo uvažoval o golfáčích peg perego pliko tak vám je teď budu testovat :frowning2: včera nám normálně v krámě rupla jedna rozpěra na kočáru, tak jsme ho musely odvézt do bejby :frowning2: ach jo :frowning2: jsem z těch golfáčů taková rozpačitá, jako manipulace super, ale prostě neni to můj kočár :frowning2: navíc ála sedí po směru a já na něj pořádně nevidim :frowning2:
no ale můžu bejt ráda že nám vůbec něco pučili :dizzy_face:
19. črc 2009 ve 14:39  • Odpověz
Ahoj holky,
tak jsem dneska pomáhala na stavbě a Anetku hlídala tchýně. Krásně jsem si odpočinula prací, ale asi budu zítra bolavá.

Včera měla Anetka zase večer teplotu tak jsem se bála co z toho bude a dneska v poho. Asi zase zuby.

Ty jo Leuš jak vám to mohlo prasknout? Takovej bytelnej kočár.

Nechystáte se zítra něco podniknout? Nemáme žádný plán. Jen teda musím na poštu jinak nic.
19. črc 2009 v 18:00  • Odpověz
Ahoj holky
zejtra na mě myslete sice už nekrvácim ale mám takový divný tuchy jako bych o mimi přišla dneska si ještě nechám svítit tt a zítra je kdyžtak smáznu.
holky napište jak to doma v pátek zvládli manžílkové u más na jedničku Andrejka se v půl desátý probudila dostala mlíko a chrupkala dál ráno se probudila v 7 hod
19. črc 2009 v 19:53  • Odpověz
Maruško myslím na tebe at to dobře dopadne.

U nás v pohodě taky, ani nekníkla takže vlatně neměl Peťa ani žádnou práci. :slight_smile: Vzbudila se až po páté, ale to už teda jako vstávala. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. črc 2009 ve 20:25  • Odpověz
tatínek to zvládnul bez problémů, jak jsem přišla tak už zařezávali obá :grinning:

ale včera hlídala chudák segra, my byli znova v huse se známejma ( jitul dala jsem si ten selskej salát, co jsem ti ujídala :grinning: ) a malej sice krásně usnul uprostřed kaše, tak jsme po půl hodině vyrazili, a jen jsme dojeli tak segra volala že malej neni k utišení :frowning2: no po půl hodině se jí to podařilo, já už byla nastartovaná že vyrazim zpátky ... nakonec jsme zůstali s peťou sami v lucerně do čtyř do rána :grinning: :grinning: peťa má okno, já teda ne, ale pravda, nožičky mi zas tolik nesloužily :grinning: hlavně ráno se vzpouzely :grinning: tolik toho nenatancovaly ani nepamatujou - ještě že segra bydlí asi třista metrů od lucerny :grinning:
ale jinak je to tam teda katastrofa :frowning2: holky jestli to příště vezmem i s tancem, tak tam teda nedoporučuju :frowning2: leda bysme byly naprosto zmoštovaný :grinning:

leeily miláčku držíme palečky :dizzy_face: :dizzy_face:
19. črc 2009 ve 20:29  • Odpověz
Ahoj holky,
zdravím po hektickém víkendu,
pátek byl fajn, klidně bych byla vydržela i dýl, ale jsem asi nějaká zodpovědná a zvyklá chvátat domů :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
malej spal celou dobu jak zabitej, já dorazila a asi 10 minut na to se vzbudil a čumákoval do 2!!! do rána :angry: takže jsem byla v sobotu docela hotová. To jsme zase měli pozvaný lidi na pokec, ty odcházeli ve velmi veselé náladě po půlnoci a já odpřekládala celý večer :stuck_out_tongue_closed_eyes: dneska jsem gumová. Naši si dopoledne vzali prcka, tak jsme se jeli podívat do novýho Baumaxu a byli docela mile překvapeni a odpoledne jsem vygruntovala podlahy (konečně). Teď asi hodím gaučing :sunglasses:
Maruško, snad to dobře dopadne, dej zítra vědět, myslím na tebe. Je toho teď nějak hodně :frowning2:
Kami a ostatní, zítra by už mělo být hezky, pokud bude sluníčko, tak budu zase s prckem doma, jste vítáni (jsou i čistý podlahy pro ty vaše lezoucí prcky :wink: ). Budeme tu mít psího nápadníka na celý den, takže o zábavu postaráno, holky se budou mít dobře. Hlavně, aby se zadařilo a byli z toho štěnátka. :sweat_smile:
no nic, já jdu na ten gauč, pa :wink:
19. črc 2009 ve 20:45  • Odpověz
Ahojky holky, zatím jsem nestihla dočítat, ale slibuju, že až bude chvilka, tak se o to pokusím :grinning:

My jsme se vrátily po 14 dnech ze Šumavy, poslední týden bylo teploučko a užili jsme si i bazénku!

A co nového tady? Neplánujete nějaký srazík???

Tak zatím!!!!
20. črc 2009 v 08:13  • Odpověz
autor
Holky moje, už se mi po vás stejská, ale nějak nestíhám :pensive: ....jenom jsem prolítla příspěvky, Maruško tfuj tfuj, ať je všechno ok, držíme palce a myslíme na vás :slight_smile: Pochopila jsem, že překvápko bylo vyjeveno v Huse :slight_smile:

V pátek jsem doma smutnila a taky na vás furt myslela a asi trochu prudila mm :sweat_smile: ... příště jdu taky, i kdyby aspoň na drink až junior usne :slight_smile:. MM slíbil, že všechno zvládne, když mě viděl tak smutnou :sweat_smile: :wink: :grinning:

Přijdete někdo zejtra do IGY? :slight_smile:

Kousi, už budu mít přečtenýho Ranhojiče, ještě mi teda pár stran chybí...ale je to super, moc ti děkuju :slight_smile:

U nás jsou novinky takový, že jsme v pátek malýho vyráchali u našich v bazénu (nejsem herodes, mají vyhřívanej a bez chemie) a bude to vodouch po mně, to je jasný :grinning:
A večer papáme kaši po lžičkách, náramná švanda :slight_smile: Jenom ode dneška budeme asi krmit před koupáním, protože po něm už chce fakt spát, tak chvíli papá hezky a tlemí se, ale pak se začne šmidlat a usne okamžitě po vyndání ze židle...ani si ode mně skoro necucne, jak vytuhne :sweat_smile: ...tak uvidíme, jestli toho sní víc, když bude čilejší :slight_smile:
20. črc 2009 v 10:06  • Odpověz
Nazdárek,

pátek byl super, moji chlapi to doma taky zvládli předpisově. Mládě se vzbudilo až někdy v jednu v noci, takže paráda.

Maru, držím palečky, ať tě malinkej Heřmi mile překvapí, třeba tě jenom tak zkouší :wink:

Pavlí, na vás jsem myslela, jak zvládáte kašičku. Tak koukám, že celkem dobře :dizzy_face: Klidně krmte před koupáním, aspoň pak nebudeš muset Honzulkovi utírat opatlanou kaši z vlasů :grinning: My to takhle dělat nemůžem, protože Víťula se ve vaně akorát tak rozdovádí a zklidní ho zase právě až to jídlo :wink:

Jo, Šári, jsem zapomněla reagovat jak jsi se ptala na tu židličku. Funguje dobře, malýmu se v ní náramně líbí, hlavně že se může chytat toho "jakobystolečku" a přitahovat se k němu (a okusovat ho) :wink:

Jinak u nás je novinka to, že asi přestáváme kojit. Mrňous posledních pár dní prso nechce, pokaždý tak akorát vezme na chvilku do pusy, převaluje ho tam, netahá a když už jo, tak nepolyká a nakonec do něj začne prdět pusou :angry: :grinning: No, takže asi vyrazím na nákup pokračovacího mlíka a budeme na flašce.

A dneska překládám a až dopřekládám, tak se chystám do Obi nakoupit nějaký propriety a pak jestli nebude lejt vyrazíme s prckem zkulturňovat zahradu, abychom tam konečně mohli vyklopit těch mrňousů víc :wink: :slight_smile: Gábi, tak novej Baumax je dobrej? Tam chci taky nakouknout... Jo a musím někde vyšpízovat co s těma mravencema blbejma. Horká voda je asi dobrej nápad, ale u nás by to bylo tak nechat si tam přivést termální pramen... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
20. črc 2009 v 10:27  • Odpověz
Pavli já bych zítra možná do Igy zašla, ale zase až kolem 3. Budete tam ještě? Nebo když bude hodně teplo tak se vetřeme ke Gábi na zahradu. :slight_smile:

Eri bud ráda, že Víťulka prso nechce holky v září mají opak a děsí se jak budou odstavovat. Já chci pořád vydržet do toho roka a taky jsem líná v noci dělat mlíko, ale už tam nic nemám.

Pájo příště musíš jít s náma. Byli jsme stejně jen do desíti a TM to určitě zvládne. U Jitulků se taky brečelo a zvládl to. :wink: Já teda měla toulavou a nechtělo se mi domu. Mojito a pivo udělalo svý.Ale ostatní byly vzorný mámy a nenechaly se překecat. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :frowning2:
20. črc 2009 v 11:50  • Odpověz
Ahoj holky,

myslím na Marušku......

No tak u nás to s tím usínáním bylo asi nejhorší koukám :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Kubík usnul až ve 21 hodin, jinak furt řval a řval a řval a ráno samozřejmě nespal déle jak do 6:15.Ale i tak to byl super večer

:wink:
20. črc 2009 ve 12:00  • Odpověz
Ahoj holky, potřebovala bych od vás radu. Chtěla bych koupit nějaký ušní teploměr, nejlépe bez "výměnných kloboučků", klidně kombinovaný i s čelním měřením (ale nemusí být) a hlavně aby byl co nejvíc přesný. Ostatní funkce (měření teploty místnosti, mlíka, velká paměť...) nepotřebuju. Nemáte některá zkušenost?
20. črc 2009 ve 12:33  • Odpověz
Tak jsme k obědu zbodli brambůrek s cuketou a troškou krůtího masa, spokojenost je maximální :slight_smile: a teď mi tady hádě ožírá kablík od klávesnice a slintá na ruku :grinning:

Leni, to ti teda neporadím, my měříme v prdýlce...
20. črc 2009 ve 12:40  • Odpověz
Páji, to víš že jo, velkej Honza to doma zvládne, dyť jsou to kluci šikovný :wink:
20. črc 2009 ve 12:42  • Odpověz
...Víťula mi tady zapín á na klávesnici nějaký funkce, o kterých ani nevím že existujou :grinning: :grinning: :grinning:
20. črc 2009 ve 12:43  • Odpověz
Eri to mi povídej, minule nám tu nastavila úplně jinej formát obrazu na notebooku a nemohli jsem to zaboha vrátit zpátky. Ono je asi hodně funkcí typu ctrl alt del o kterých nevíme. :grinning: :grinning:
20. črc 2009 ve 13:33  • Odpověz
Holky volali mi z práce tak já zítra asi zase do Igy nedorazím. :frowning2: Budu muset do práce zaject. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. črc 2009 ve 13:34  • Odpověz
Ahoj HOLKY už jsem doma jako první moc děkuju že na mě myslíte je to příjemný.BYla jsem tam od rána 7:30 do 11:45 už jsem toho čekání měla plný brejle.
Hcg i gestační váček se zvětšujou jak maj ale uvnitř stále nic prý tomu ještě nechá tejden nebo dva a pak se uvidí.To krvácení prý mohlo bejt z toho jak jsem spadla na Lipně ze schodů to mě ani nenapadlo.
letim pověsit prádlo a na nákup juknu na vás večer.
p.s. nevim jestli jsem to sem psala ale už od tý soboty nekojim kvůli práškům co jsem dostala dneska mi je dr. už vysadil ale v kojení už pokračovat nebudu.
20. črc 2009 ve 13:41  • Odpověz
autor
Maruško no tak "to kolem" roste, tak to bude růst i mrňousek uvnitř :slight_smile: Pokud vim, tak kousinků Ála se taky pěkně schovával, ne? :wink:

Eri prdění pusou do prsa máme taky, ale zatím se teda nejdřív nabaští, tak to toleruju :grinning:

Lenousek my máme Braun Thermoscan a jsme spokojení, podle měření i v prdelce to vychází stejně, tak mu dost věřím. Má teda ty nástavce, ale ono se jich vůbec nespotřebuje hodně, rozhodně je neměnim, když s tím měřím teplotu jenom prckovi :wink:

Kamčo no právě...já jsem pro každou špatnost a určo budu chtít jít táhnout dál :grinning: ... no ale samozřejmě příště půjdu moc ráda :slight_smile:
20. črc 2009 v 15:30  • Odpověz
achoooj miláčci

leeily teda to je super, naděje je - najdou ho jako álu :grinning:
ty si spadla ze schodů ? :astonished: :astonished: :astonished:
20. črc 2009 v 15:33  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.