• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

ČB - druhá parta aneb mamky prcků pod 1 rok

(Zamčená)
16. října 2009 
jeee bebí máme stejný myšlenky :grinning:
jasný že skřítka najdou, malej heřmi holt prostě jen prudí a hraje si na schovku no - to máš z toho že si mu neposlala v pátek taky nějakej gintonic :grinning: :grinning: :grinning:

kočky tak na vodu nejedem :grinning: dneska už jsem to zkrouhla na pouze sobotu, ať si klucí jedou na tři dny, já že dorazim na poslední kousek, a nepojedem asi nikdo - páč organizátor peťa právě leží na chíře a drátujou mu ruku :rolling_eyes: běžel prej po dílně a nevšim si že je tam vystrčenej plech - takže si málem uříz ruku kubrt :angry: to moh říct rovnou že taky nechce jet ne ? :rolling_eyes:
20. črc 2009 v 15:38  • Odpověz
jo a ad golfky - jako nechápu jak v tom někdo může vozit dítě na delší trasy :frowning2: zpracování super, polohování super, zádíčka zpevněný, to jako všechno jo - ale jet po kostkách je jak jet vlakem, mám úplně vydrncaný ruce :frowning2: a přes ani miniaturní chodník to nevyskočí :frowning2: musí se vzadu zapřít protože jen tlakem na ty držátka se to prostě zvednout na zadní nedá
takže zatím teda žádný nadšení :frowning2:
20. črc 2009 v 15:45  • Odpověz
autor
Kousi proboha snad to bude s organizátorem peťou dobrý :confused:! Fíííí, se mi úlpně udělala husina :sweat_smile:
Nojo, ženský, když se jim někam nechce, tak něco nasimulujou, chlapi holt musí provést nějakou koninu :grinning:
20. črc 2009 v 15:59  • Odpověz
autor
Héle, jdem se pochlubit, jak jsme úžasní :grinning: :wink: :dizzy_face:
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3046458&vReferer=
20. črc 2009 v 16:00  • Odpověz
Kuk,
byli jsme v bb a super opět a to jsem čekala, že půjdeme s mrzoutem po hodině domu, protože odmítla odpo spát. Tak spala jen do 11 hodin a pak nic a byla tam úplně zlatá až jsem čuměla...

Maruško to mám radost, že to dobře dopadlo. Určitě to bude taky jako u Lei a je třeba mladší tak ještě nebyl vidět. :wink:
20. črc 2009 v 19:39  • Odpověz
Ty jo ten Peťa teda vyvádí věci. Tak budeš ted opečovávat zase dvě děti. :grinning:
20. črc 2009 v 19:40  • Odpověz
Co to tu čtu? Peťa si chtěl uříznout ruku? Aby nemusel pádlovat? Jsou ty chlapi normální? :confused: Tak tfuj tfuj tfuj, ať mu to dobře zalátají a brzo to má zahojený...

Maru, jasně že tam malej Heřmi bude, už se těším, až ho za sedm měsíců začne velká trojka Ála, Víťula a Honzík učit všechny lumpárny :wink: :slight_smile:
20. črc 2009 ve 20:48  • Odpověz
Ahoj holky,
zítra nevím, jestli odpoledne dorazíme, všechno záleží na počasí. Pokud se udělá hezky, tak se radši budu ráchat doma, pokud to bude takový nijaký jako dneska, tak bych dítě asi přivezla (samozřejmě záleží na míře vzteklosti :stuck_out_tongue_closed_eyes: ) :grinning:
Koukám, že Maru i když měla "pozitivní zprávy", tak si zase zadala "snž". nechci být pesimista, ale oblíbená teta Hanka bohužel špatně dopadla. 2 týdny lezla po kontrolách v nemocnici, jednou se jim to nezdálo, pak to bylo ok, HCG rostlo až do poslední kontroly a pak to bylo zamlklé těhotenství s dvojčatama :frowning2: takže budu držet pěsti a doufat, že to takhle nedopadne. :wink:
Ještě jsem vás chtěla poprosit, jestli byste mi dali třeba do ip odkaz na diskuze, o kterých jsme se bavili, kam dochází zmiňovaná čb hvězda :angry: díky moc, chtěla bych se tam taky podívat :sweat_smile:
20. črc 2009 ve 21:02  • Odpověz
autor
Já chci takýýýý, já chci taky vědět, co je s čb hvězdou....se k tomu klidně přiznám :grinning: :grinning: :grinning:
21. črc 2009 v 07:37  • Odpověz
Ahoj :slight_smile:

Dnes na cvičení nejdeme, jedeme na pár dní do Karlových Varů k babičce. Hezky si to užijte, vypadá to, že by na cviču dnes nemuselo být horko. Mrzí mě to, že nejdeme, ale dojet po cvičení do Varů v nějakou rozumnou hodinu kvůli malé, to by jsme asi nezvládli.

Tak pa pa pa
21. črc 2009 v 08:14  • Odpověz
Ahojky holky, včera v BB bylo fajn, moc jsme si to užily, Vikí řádila tak, že se večer tak zakašlala, až se poblila :rolling_eyes:

Takže jsme dneska vyrazili k MUDr., protože ona v noci pokašlává pořád, když bere Stoptusin, tak ne, ale včera jsem jí ho přestala dávat a v noci kašlala zase, takže máme antibiotikum a týden budeme v izolaci doma, protože hvězdička nesmí na slunce a nesmí kyselý, tak hlavně, aby se ten kašel už zaléčil a byla v pohodě!

Tak mě to docela štve, zrovna když má být venku hezky! Chjo a to jsme chtěli jít s váma zase do BB!Tak zase příště!!!! :grinning:
21. črc 2009 v 11:55  • Odpověz
Ahoj maminy.
Než se pustím do žehlení tak vás musím aspon pozdravit.

Maruško, tak to jsou super zprávičky teda :dizzy_face: A palce držíme dál :wink: :dizzy_face:
21. črc 2009 ve 12:35  • Odpověz
Ahoj, Bebi, díky za tip, už mám 3 favority, takže teď se jen rozhodnout a objednat. Doteď jsme měřili klasickou rychloběžkou v zadečku, ale slečně se to už nelíbí (komu by se to taky líbilo...), takže sama nemám vůbec šanci jí změřit a i ve dvou dost bojujeme...

Jinak přeju všem hezký den, bacha na sluníčku - i ve stínu můžou prckové chytit úpal (teda úžeh) - viz. naše Denda minulý týden a fakt to nebylo nic hezkýho...

A pokud můžu poprosit - taky bych ráda věděla, jak to ta hvězda má momentálně "ošéfovaný" :grinning:
21. črc 2009 ve 12:46  • Odpověz
Ahojky holky, jsem dneska nějaká mrtvá, dělala jsem marmeládu ze 3 kil meruněk a 3 kil rybízu, uff, už se vidím v pelechu!

Maruško, taky držíme palečky, je to super zprávička, uvidíte, jak to bude probíhat, určitě to bude OK :grinning: Až dostaneme propustku z domácího vězení, tak musíme jít někdy na prochajdu na stezku a musíš mi říct, kudy chodíš do BB, Kamí říkala, že máš nějakou cestičku, že jsi tam za cca 10 minut!!!! :angry:
21. črc 2009 v 18:11  • Odpověz
Pěkný večer :wink:

Míšo tak to jsi dobrá, já marmelády nedělám, vůbec mi to nejde a hlavně nebaví a naštěstí dostáváme aspoň pár skleniček od babiček :dizzy_face: Ale meruňkový zrovna moc nedělají, škoda, na tu mám chu´t :grinning:

Já jdu žehlit a žehlit..... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Dobrou noc :dizzy_face:
21. črc 2009 v 19:51  • Odpověz
Ahojky Jíťo, moc ráda tě zase vidím! A Kubíka taky, koukala jsem do albíčka, to to letí, páááni!

Marmelády jsou sranda, když si koupíš želírovací cukr, jde to jedna báseň! Ještě se chystám na švestkovou, tu dělám každý rok a to je ňamina, to bys snědla sklenici na posezení!!!

Žehlení mě čeká o víkendu, dneska už fakt nemůžu! A co nového u vás? Jak ti Kubík papá a spinká? A co zoubky?
21. črc 2009 ve 20:22  • Odpověz
Ahoj holky :wink:
dnešní kontrola ---- udělal se žloudkovej váček --- doktor řek že tomu už věří že to bude ok další kontrola za 3 tejdny :wink: jinak ještě jednou strašně moooc děkuju že na mě myslíte hezky se to čte :grinning:
21. črc 2009 ve 20:39  • Odpověz
Míšo znáš cestu z Vltavy na Máj přes cvičák??? tudy to je fakt kousek za čtvrt hodky tam si
21. črc 2009 ve 20:40  • Odpověz
leeily tak to je super to se mi bude hned líp spinkat :dizzy_face: :dizzy_face: pacholíček si hrál na schovávanou :grinning:
21. črc 2009 ve 22:02  • Odpověz
Dobré ráno :slight_smile:
Leuš to víš chlap no, určitě si myslel když se ukáže že hned bude muset něco dělat tak dělal mrtvýho brouka

Docela mě mrzelo že už nebudu Andrejku kojit ale když ona už teď dva dny po sobě spí celou noc bez probuzení tak mi to honem rychle přestává bejt líto :grinning: :grinning: :grinning:
22. črc 2009 v 08:00  • Odpověz
Ahojky holky, to je zase pařák :sunglasses:

Maru, to je bájo, jsem moc ráda, že se všechno zatím dobře vyvíjí, fakt to člověku hned zvedne náladu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Tu cestu vůbec neznám, písneš mi kudy tudy do Bavorova???? :slight_smile:
22. črc 2009 v 08:58  • Odpověz
autor
Dobré ráno :slight_smile:

Maruško, to je super :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Tyjo, těhulka mezi náma, to tu od ledna nebylo :slight_smile: Nádhera :dizzy_face:

Hele a co andrejka večer baští, že po tom tak hezky spí? :grinning:

Víte, co si od rána zpívám? Ják sé jmenujéš, my se na to ptá-me... :confused: :grinning: Cvičenci pochopí... :grinning: :grinning: :grinning: No jak magor a nemůžu se toho zbavit :rolling_eyes:

Jsme dneska v azylu u našich, mají dovču a tak se budou starat o malýho a já se můžu koupat a co? A SPÁT!!! :wink: :grinning:
22. črc 2009 v 09:08  • Odpověz
Brý poledne :sweat_smile:

My jsme přijuchali z plavání, zvířátko spinká :slight_smile: Ale je tam hnusně teda.. a mě čeká stříhání tújí, no fuj :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Maru, to je skvělá zprávička, tak vidíš, dobře to dopadne :wink: :dizzy_face: :dizzy_face:

A my máme vymalovaný obývák a v pondělí přijdou pokládat lino a potom už tam konečně budeme moct nastěhovat nábytek, hurá hurá hurá! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
22. črc 2009 v 11:38  • Odpověz
Ahoj holky

to byl hic (teda ještě furt je) na padnutí co?A zítra má být ještě větší horko.No ale lepší než ten déš´t furt.

Maruško tak to je úúúúžasná zpráva :dizzy_face: Heřmi bojovníček, nevzdá to!!!!! :wink: :dizzy_face: :dizzy_face:

Míšo ahoj, i já tebe ráda vidím, máme se celkem fajn, děkuju za optání, Kubík roste jak z vody, papá pěkně, někdy mi přijde že až moc :sweat_smile: :grinning: Možná nás i jednou sní :slight_smile: A co Viktorinka?Je jí už lépe?
22. črc 2009 v 19:11  • Odpověz
Jo Míšo ještě jsem ti neodpověděla co spinkání a zoubky jak ses ptala :slight_smile: :grinning:

Spinkání teda nic moc poslední dobou - chodí spát už jen po obědě cca v 11:30 a večer usíná tak v 19 hodin, ale večerní usínání je teda někdy horror :unamused: Vydrží brečet třeba hodinu v kuse než usne.A ráno vstává docela brzy, někdy v 5:30, někdy v 6, dneska "AŽ" v 7:15 :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :grinning:

A zoubků máme 6, celkem jsme to zvládli bez větších potíží, teplotky teda občas byli, ale šlo to :slight_smile:
22. črc 2009 v 19:15  • Odpověz
Ahojky Jitulko, takže Kubík už chodí spinkat taky jenom jednou denně? To je teda loupežníček! A jak uspáváš? Já zatím uspávám tak, že Vikí nakojím a ona mi u toho většinou usne, tak ji jenom šoupnu do postýlky, když mi neusne u kojení, tak jí dám dudlíček, ona se ke mě otočí prdelkou, chvilku se tulíme a je tuhá! V noci se budí tak cca 1x-2x, jednou okolo druhé a pak okolo páté, v ty dvě ji kojím, v pět už ne, až ráno!

My máme zatím zoubky dva, teď se nám prořezal třetí a další minimálně tři jsou na cestě, má hrozně oteklé dásničky, chudinka!

Jinak s kašlem zatím bojujeme, dáváme medicínky, doufáme, že to bude dobrý, hlavně, aby to nebyla alergie, četla jsem spoustu témat, že takovýhle dlouhodobější kašel většinou byl alergický, ale prý dětem mladším tří let nedělají alergologické testy, tak nevím! Uvidíme, co řekne MUDr. příští úterý na kontrole!

Vy už abyste pomalu přemýšleli nad oslavou a dortem a dárky pro Kubíčka k 1. ročku, cooo? :sunglasses: :grinning:
22. črc 2009 v 19:24  • Odpověz
Ahoj holky,

Maruško tak to je supeeeer zpráva ty jo. Mám velkou radost. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

My byli dneska na Lipně tak to bylo super, Anetka v bazenku, mamka v lehátku no bájo. Jen kdyby to nebylo tak daleko. :frowning2:

Míšo to je blbý s tím kašlem, třeba Viki zaberou ty antibiotika a bude klid.

Pájo Jak se jmenuješ jsem si kolikrát taky zpívala. :grinning: :grinning:

Eri kam chodíte plavat?

Leuš a co Petova ruka?

Jíťo u nás se dneska taky brečelo před spaním a to byla unavená jak kotě. A samo když tam přijdu tak jí nic neni. Si vymejšlí bobci a nechtěj spinkat. :sweat_smile:
22. črc 2009 ve 20:02  • Odpověz
Dobré ránko, já věděla že tu budu první :sweat_smile: :grinning: My vstávali dneska v 5:30.

Míšo tak to ti usíná krásně teda..... :dizzy_face: Já ho nakrmím a dám do postýlky.Nijak neuspávám. Někdy si tam povídá a během 15 minut je tuhej a někdy se mu nechce, vymejšlí si a chce abysme tam přišli a byli tam s ním no.Přesně jak píše Kamča.Nic jim není, jen si strašně vymejšlej.
S tím kašlem to je blbý, ale on celkově i u dospělých trvá šíleně dlouho.Ale je to hnus no :unamused: Chudinka.

No, za měsíc už nám bude rok.Dárečky vymyšlený máme, chceme mu koupit tu tříkolku s tou rukojetí, že už by jí měl ted a pak takovou desku elektronickou kde jsou různý zvířátka a když se na ně máčkne tak vydávají zvuky a hraje to i nějaký písničky....Viděli jsme to v tom hračkářství v Mercury a líbilo se nám to docela.No a pak dostane ještě hafo dárků od babiček a tet, no nevím kam to všechno dáme :grinning: :grinning: Akorát ten dortík furt nevíme jakej no.....Ale Kamčo jak jsi sem dávala ten odkaz tak nad tím dost uvažuju, že bysme se asi taky domluvili s tou paní.
23. črc 2009 v 07:08  • Odpověz
Ahoj holky,
včerejší parnej den jsme s Andrejkou strávily na balkoně ve vaničce :grinning:
ven jsme se šly podívat až v pět odpo a to ještě jenom kvůli tomu že jsme jeli na návštěvu.

Pavlí fakt si myslim že je to jen a jen tou umělkou je to supr

Holky mám návrh co takhle zase společná véča??? :wink: příští pátek ??? já tu pak 3 pátky za sebou nebudu :confounded: co vy na to???
23. črc 2009 v 08:22  • Odpověz
Holky, čáááu, to je pařák, dneska, to je síla!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Úplně jsem ztratila nit, co jsem chtěla psát, mám vařenou hlavu :zipper_mouth:
23. črc 2009 v 10:14  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.