• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

ČB - druhá parta aneb mamky prcků pod 1 rok

(Zamčená)
16. října 2009 
Ahoooj všichni
:slight_smile:

Kamčo děkujeme :dizzy_face: A je dobře, že jste si užili zábavu a že Anetka pěkně spinkala.Tchánovci byli v Holašovicích taky, dovezli si odtud plno věcí a i Kubíkovi dovezli plno hraček (nevím kam to všechno za chvíli budeme dávat
:sweat_smile: ).My jsme chtěli jet nakonec v neděli,to byllo pěkně, ale pak se nám nechtělo, tak příští rok.

Leon kde jsi přišla k oparu když na to netrpíš??? :confused: Tak at se tě to brzy pustí!!! :wink:
27. črc 2009 v 08:48  • Odpověz
Ahojky kočky, tak to vypadá zase na pařák! A my zase nemůžeme ven, uuuuuuuuuuáááááááááááááááá :pensive:

Včera večer už měla Vikí jenom zvýšenou teplotu, tak doufám, že to bude ustupovat! Chjo, už aby se nám ty zoubky prořezaly!

Kamí, v Holašovicích to musela být paráda, my jsme měli v plánu ten Křemžský veleterh na sobotu, ale bohužel, tak snad příští rok stihneme to i to :angry:

Holky, chci se zeptat, šijete některá? Nemyslím jako konkrétně něco na sebe a tak, ale záclony a podobný "kraviny"? Chci si kupovat šicí stroj, něco buď přes inzerát nebo něco jednoduchýho novýho za pár kaček a nevím, na co se zaměřit!Chci to jen na ty záclony a občas, když člověk potřebuje něco vyspravit! Jaké stroje máte doma a jak jste spokojené???? :slight_smile:
27. črc 2009 v 08:58  • Odpověz
Nazdar tetky, co děláte?

My za sebou máme pracovní víkend. V sobotu jsme byli v Jihlavě, odvézt bráchovi skříně do pokojíku a pak jsme s ním ještě vyrazili kupovat novou postel a včera jsem já makala na zahradě a Míra doma montoval regály do špajzu a připravoval podlahu v obýváku na stěrkování. Jsme oba servaný jak borůvky :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jo, ty borůvky mi připomněly - taky jsem včera pekla borůvkovej koláč, strááášně jednoduchej a přitom dobrej. Pro zájemce je recept tady:
125 g másla nebo Hery
250 g polohrubé mouky
125 g moučkového cukru
1 vejce
Je to vlastně linecký těsto, splácá se to dohromady, pak tak na půl hodinky dá do lednice odpočinout a pak se nahňácá do vlnkatý koláčový formy. Já ji před tím radši ještě vymazávám. Na to se pak nasype troška strouhanky, na ni se dá libovolné množství borůvek a nakonec se to posype drobenkou. Peče se dozlatova při 180 stupních.
27. črc 2009 v 11:22  • Odpověz
Páji, v kolik jdete v tu středu na to plavání? My to máme od desíti, tak jestli se tam náhodou nepotkáme :wink: :slight_smile:

Jinak přejeme všééécko nejlepčí Jakoubkovi k svátku :slight_smile:

A Vikí přejeme, ať už se jí ty zlobivý zoubky konečně vyklubou a dají pokoj :wink:
27. črc 2009 v 11:23  • Odpověz
Téda, Mu, ten borůvkovej koláč, to musela být ňamina! Úplně se mi sbíhají chutě!

Máte toho dost s prací na bydleníčku, cooo? Nemáš nějaké fotečky?
27. črc 2009 v 11:34  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:
Kamčo supr odreagováníčko když tě čtu tak bych taky vyrazila na nějakou vesnickou zábavičku :wink:

Eri v jednoduchosti je síla mňam mňam mňam

Míšo jak to zvládá Viki doma když teď nemůžete ven???

Leuš úplně tě chápu že dáváš takovýhle smajlíky :cry: :cry: :cry: když nemůžeš pusinkovat Álu....... tak opare huš huš ať mamka moc nestrádá

holkííí dochází navařený zásoby pro Andrejku takže u nás se chystá zase velký vaření chtěla jsem už tenhle víkend ale byla jsem tááákhle lenivá
27. črc 2009 ve 12:22  • Odpověz
Ahoj Míšo :slight_smile:

Fotky samozřejmě mám a už dlouho si říkám, že založím album na Střeše, ale dokopat se k tomu, to je pořád nějak nad moje síly :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

Pavlí, co ten zejtřek? My bysme asi mohli dorazit, teda aspoň momentálně nevím o ničem, co by nám do toho lezlo.

Nebo holky - jestli chcete, můžeme se slejzt u nás na zahradě. Už je docela provozuschopná, dneska jdu ještě posekat, mravenci víceméně odtáhli jak to tak vypadá, tak by to myslím už šlo :wink: :dizzy_face:
27. črc 2009 ve 12:23  • Odpověz
kuli já mám stařiškou, takovejch čtyřicet let si myslim, ani nevim co to je asi minerva, ale používám jí málo teď :frowning2: záclony a zkrátit džíny, jinak už nešiju :frowning2: takže ti asi moc neporadim :frowning2: zbavovat se jí určo nechci :grinning: mně stačí...
27. črc 2009 ve 12:30  • Odpověz
Dala jsem se do vybírání svatebního účesu, kuk tady: http://www.beremese.cz/album/view.php?vImageID=3073554&vReferer=
27. črc 2009 ve 12:31  • Odpověz
jéé Eri Leuš vy jste tady já lepila ochtaný krytky na stůl

Eri ten první je hezkej kdo tě bude česat???
holky dohodněte se kde se sejdem já za váma přijedu kamkoliv :grinning:
Jo Míšo s šicím strojem to neporadím :frowning2: protože nešilu
27. črc 2009 ve 12:54  • Odpověz
jůůů mně se hrozně líbí takový to první jak tam máš :wink:
27. črc 2009 ve 12:56  • Odpověz
nikdo si semnou nepovídá tak jdu žehlit
večer nakouknu jak jste se domluvily na zejtřek
pa
27. črc 2009 ve 13:10  • Odpověz
Ahojky prdelky!

Maru, to víš, bejt zavřený doma, je to síla, ale myslím, že Vikí to zvládá mnohem líp než já :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Zítra jdeme na tu kontrolu, tak doufám, že všechno bude OK a budeme moct normálně ven mezi lidi!!!!!

Kousi, hmm, taky bych brala nějakou stařičkou, na chalupě máme dokonce takovou tu stoletou šlapací, ale do toho se mi teda nechce, fakt! Koukala jsem na nový, Singer, stojí cca 3.000,-- Kč, že by do mě manža investoval, aby měl krásný záplaty na montéééérkách??? Musím se zeptat.....jo, jinak, taky nemám o šití ani páru, jenom že se do toho navlíká nit a když se víc sešlápne, tak jsou na zácloně vyšité a přišité prsty :confused: :sweat_smile:

Jojo, Eri, přidávám se k Lee, ten první je super!!!
27. črc 2009 ve 13:49  • Odpověz
Ahoj holky, tak Kubík bude dneska asi spát celé odpoledne či co :sweat_smile: Čekám až se vzbudí a půjdeme ven.I když hic je tam teda pořádnej....

Eri, nedělej mi chutě s borůvkovým koláčem, mňam, zrovna tady lezu a přemýšlím co sladkého bych si dala, pak jsem radši rychle zahnala chutě a ted tu čtu o koláči :grinning: Zní to dobře.... :dizzy_face: Účes se mi taky líbí hned ten první a pak ten poslední...Už se vám to blíží co??:slight_smile:

Míšo já nešiju, vůbec bych s šicím strojem neuměla :sweat_smile: ale moje mamka hodně šije, zrovna před 2 lety jsme jí kupovali nový stroj k narozkám, protože ten co měla před tím byl už taky asi 30 let starej a už to hodně blblo.Kupovali jsme značku Lada, stál kolem 4.000,-Kč a je s ním teda hrozně spokojená.
27. črc 2009 ve 14:37  • Odpověz
Maru ty zásoby v mrazáku mizí rychle co? :slight_smile: Mně vždycky přijde, že toho navařím tak na půl roku :grinning: a ono je to za chviličku pryč :slight_smile: My máme ještě zásobu cuketového gratinu a cuketu s hráškem a musím už zase taky navařit.
27. črc 2009 ve 14:39  • Odpověz
Ahoj holky, mám na vás prosbu - dáte mi tip na nějakou osvědčenou cukrárnu - chci nechat udělat dort pro dospělého.....Děkuju.
27. črc 2009 v 15:23  • Odpověz
Ahoj Jíťo!!!

Hele, vy si navařujete do mrazáku? To musí být praktisch! Já vařím každý druhý den nebo jí Vikí s námi, přece jen už je větší, jenom jí to pořád ještě krájím a mixuju na malé kousíčky, když má zatím jenou 2 zuby! Dneska jsme zrovna měly kuře na paprice a k véče má polévku z červené čočky, mňam!
27. črc 2009 v 15:25  • Odpověz
autor
Ahoj holky :slight_smile:, včera jsem lehla se zánětem průdušek :rolling_eyes: ...je mi nanic :frowning2: . Přes den jsem byla u našich, mají dovču, tak hlídali juniora a já ležela ve svojí starej posteli v pokojíčku a chrchlala a chcípala. A občas kojila :sweat_smile: . A zejtra bude to samý :unamused:
Takže Maruško, omlouvám se, zejtra nikam nedorazíme :pensive:
Naštěstí Honzík se zdá ok, ale mluvila jsem s jeho MUDr, že očkovat ho necháme až příští tejden, co kdyby to ode mně chytnul. Tak Eri a Šári na cvíčo příští tejden nedorazíme, budem očkovat v úterý.

Eri - účesy krásný :slight_smile:, určitě to hoď trochu do "rozcuchu" a se živou kytkou, ty jsou vždycky nej :wink: :slight_smile:

Jinak junior dneska papal brokolici a panečku ta do něj lítala :grinning:. Mi udělal hroznou radost :slight_smile:

Tak já se jdu zase zavrtat pod peřinu :rolling_eyes:
27. črc 2009 v 19:20  • Odpověz
Brý večír kočky,
hlásím, že jsme dneska prubli plovárnu na Hluboký a naprosto suprový to bylo. Krásně ve stínu pod stromem na konci. Pohodička. Takže zítra bych tam chtěla ject znova. Nepřidáte se někdo?

Pavli to je práce zrovna být nemocná, když je tak krásně co?
27. črc 2009 v 19:39  • Odpověz
Achojky :wink:
olina.s ---- s dortama asi moc neporadim ale dostkrát se tu mluvilo o cukrárně sluníčko nebo brouček ............(jak tu píšu o dortech tak mám chuť na medovník hmmmňam)

ok Kamčo takže až se zejtra Andrejka po o probudí tak za váma vyrazím.

Eri když je takový vedro tak dám přednost bazénu ale se srazíkem u vás na zahradě taky do budoucna počítám :wink:

Pavlí :frowning2: co to ............. tak ať tě to moc dlouho netrápí ................ takže padá i páteční drink :frowning2:........jinak junior začíná objevovat kulinářský dobrůtky jo jen počkej až ochutná cuketovej gratin to se mu budou dělat boule za ušima :grinning: :grinning: :grinning:

Míšo dobrej nápad na polívku z červený čočky :wink:
27. črc 2009 ve 20:04  • Odpověz
Ahoj holky,

jéééé, taky bych razila na plovku, ale teď po nemoci ještě chvilku počkáme, aspoň do čtvrtka, to hlásí třicítky a na víkend taky! O víkendu asi pojedeme do Třeboně ke tchýni, zůstaneme tam celý week! No, aspoň nebudu muset vařit :sunglasses:

Bebi, to je mi líto, hlavně, ať se z toho brzo dostaneš!!!

Holky, jdu na telku :angry:
27. črc 2009 ve 20:41  • Odpověz
Dobrý ráno

coto coto coto venku vidííím???? Kamčo vypadá to že na celý plovce budem jediný :grinning: :grinning: :grinning: tak co kam pujdem bb????????
28. črc 2009 v 07:54  • Odpověz
Ahoj to jo čekala jsem jasno a ono tohle, dokonce svítíme. :confused: Chtěla jsem ti psát jestli teda dáme bb? Byla bych tam nějak po půl 3.
28. črc 2009 v 08:27  • Odpověz
Ahoj holky,
tak konecne jsem se dostala po dlouhe dobe na net. Jsme na chajde a jaksi neni cas na nic jineho. V sobotu jsme zacaly prvni prikrm a tedy nic moc,ale cekala jsem to, mm je mm :slight_smile: dnes nas ceka bramburka tak uvidime co na to jedlice.
Mame se moc fajn, zadny lidi, zadny mesto, jen a jen priroda.......male to svedci, zacala poradne piskat a brumlat a semotamo se i otoci.V paseni uz neni zadny problem,ale na lezeni to jeste nevypada :unamused:
Jinak nam hnisa ocicko a tak kapu a kapu a mazu a modlim se at nemusime na vyplach kanalku :frowning2: spise to ale vypada na nejaky vlas co ji tam drazdi, je to sice uz 1,5tydne,ale pres noc ma ocko super a pres den se to tam objevuje, ale ten bordylek se mi ne a ne nedari vyndat.

Musim bezet zakryt bazen, chysta se tu lijavec a mala se probouzi, mejte se moc hezky, pohladte ty vase bobisky a my se zase ozvem z venkova :wink:

Irca a Stepka
28. črc 2009 v 09:02  • Odpověz
Ahojky holky, počasí parádní....ale pořád je dusno!

My byly ráno u doktorky, máme brát antibiotika ještě do středy do večera a pak ještě 24 hodin počkat, než se budeme slunit, takže super vyhlídky! Chjo a zrovna ve čtvrtek má být krásně!!!

Taky bysme šly do BB, ale ještě nemůžeme ven, je to fakt zabijárna! Už se těším, až půjdeme s vámi!

Holky, vůbec nevím, co budu vařit, poraďte!!!§ :unamused:
28. črc 2009 v 10:16  • Odpověz
Ahoj holky,
hlásím, že mi odpadly Prachatice :frowning2: , takže až se prcek vyspí a nají, tak se dostavím do bb, nevím v kolik, ale určitě dojedu, jinak to doma mm nikdy nedodělá :stuck_out_tongue_closed_eyes:
tak zatím pa, snad se sem dostanu večer
28. črc 2009 v 11:47  • Odpověz
Andrejka už spinká takže až se vychrníme :grinning: tak pojedem do bb........ jdu si taky lehnout :grinning:
28. črc 2009 v 11:53  • Odpověz
Gábi tak to je fajn, že taky dorazíte. My nakonec přijedeme až kolem 3. MM mi pohlídá tak sjedu nakoupit a kouknu do Igy. :wink:
28. črc 2009 ve 13:29  • Odpověz
achoj miláčkové ... no já vás asi neuvidim :frowning2:
každopádně ani moc nechci chodit mezi lidi, sice už je to lepší, už prej vypadám jen jak napíchaná botoxem (bohužel jen na jednej straně :grinning: ) ale kdybych náááááhodou byla infekční tak ať to prcíčkové nechytí

teda pokud nejedete na tu plovku :grinning: :grinning: :grinning: tam bych mohla bejt daleko :grinning: ale to asi nejedete co ? :grinning:
28. črc 2009 ve 13:44  • Odpověz
Ahojky,

já už se sem včera znova nedostala... Pavli, to je naprd takovýhle stonání :unamused: Tak ať to brzo vyležíš.

My jsme dneska byli hromadně u zubáka. U mě dobrý, jenom mi vyměnila starou plombu, ale chudák skoromanžel asi půjde v zimě pod kudlu :pensive: Ulomila se mu půlka zubu a tak blbě, že to nepůjde nastavit, takže mu to vytrhnou a dají šroub a korunku. K tomu mu ještě budou trhat moudráky a ještě nějakej zub, co mu roste křivě. Tak je mi ho líto, chudáka malýho :pensive:

Jinak děkuju za hlasování o účesu :wink: Nakonec to možná dopadne ještě úplně jinak, dneska jsem utratila v Kasimě skoro dva litry za příčes... ale krásnej teda :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
28. črc 2009 v 15:51  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.