• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

ČB - druhá parta aneb mamky prcků pod 1 rok

(Zamčená)
16. října 2009 
Maruškoooo :grinning: :grinning: Dneska si hraje s těma CD. Pěkně slyším jak tam s nima mlátí o sebe a jsem v klidu páč plenky jsou vynesený. Jedině že by si začala sahat do té co má na sobě. Ale stejně jsme měli dneska veselou příhodu i bez hovínek. Zase kramařila v tašce na kočár a najednou takový vztekání a ona si jí nandala na hlavu a nešla jí sundat. Jsem jí musela před vysvobozením vyfotit. :grinning: Pak sem fotku dám. A to bylo radosti když jsem tašku sundala. :dizzy_face:

My do bb dorazíme. Mám tam sraz s kámoškou. Jdu jí oblíct a snad venku na chvilku usne. A večer teda platí? Už mám lepší náladu tak se těším. :dizzy_face:
31. črc 2009 ve 13:41  • Odpověz
Ahoj holky vím že to sem nepatří ale chtěla jsem se jen zeptat jestli někdo z vás nezná Lenku Mazourovou?Teď už je možná vdaná,je jí 26 let a naposledy jsem s ním mluvila před třemi lety a bydlela v ČB na Máji.
31. črc 2009 ve 13:55  • Odpověz
holčičky až dovezem taťku dom tak bych za váma do bb na chviličku chtěla skočit :wink: ála potřebuje na večer unavit :grinning:

mám za sebou vařící dopoledne - dneska jsem udělala brokolicovej gratin už opravdu podle receptu :grinning: žádný bez sejra a bez másla a bez mlíka :grinning: šmakovalo, dokonce to co se nevešlo do kelímků to jsem zbodla :grinning: :grinning:
a teď jdu na sejrovej květák :grinning:
31. črc 2009 v 15:07  • Odpověz
Ahojky holky, omlouvám se, že jsem se neozvala,

dneska večer by mi to nevyšlo...Vikí je za prvý celej den mrzutá a za druhý jsme byli vybírat botičky a ona se pozvracela v autě, když jsme jeli do města! Takže jsem ji nechtěla nechat doma napospat taťuldovi a chtěla jsem být s ní!

Nevím, čím to je, vždycky snášela cestování úplně na jedničku, jezdíme hodně, hlavně na Šumavu k našim, no a poslední dobou, od té doby, co má normální sedačku (né vajíčko), tak se jí zvedá kufřík, párkrát se poblinkala, ale poslední dobou se to stává pravidlem a to, že mi bude blejt i cestou do města z Vltavy, to jsem fakt teda nečekala, ještě, že jel taťka a já s ní byla vzadu, nedokážu si představit, že bych jela a vzadu by mi dítě házelo šavli!!!!

Nevíte náhodou co s tím? Je ještě malá na Kinedryl....tak fakt nevím! Chudák!

Ale botičky máme, kupovali jsme je v Plachého ul., v té České byl jeden obchod zavřený a v druhém měli botičky hrozně přebrané. Takže jsme narazili na docela pěkné a pak u Bati ještě koupili bačkůrky na doma :grinning:

Tak doufám, že mi to příště s vámi vyjde, taťka pohlídá, už jsme spolu o tom včera mluvili :wink:
31. črc 2009 ve 20:47  • Odpověz
autor
Dobré ráno :slight_smile:

Doufám, že jste včera pěkně poseděly :slight_smile:
My jsme zato večer udělali kaši z Nutroše HA (120 už teda večer neodstříkám :rolling_eyes: )a Sinlacu, pěkně hustou teda, žádná tekuťárna a jeho mistička byla plná :grinning: a malej to všechno zbodnul a spal suprově, párkrát jsem teda vstávala, chtěl dudlíka (asi jak se mu klube ten zub :sweat_smile: ), ale kojit chtěl až v půl osmý ráno :dizzy_face:
Děkujeme za gratulaci k zoubku, já už myslela, že mám vidiny, už pár dní jsem všem říkala, že mu leze zub, nikdo nic neviděl a jistojistě si za mejma zádama klepali na čelo jako jasně, Pavli.....matce už hrabe :grinning: :grinning: :grinning: Ha! A je tam! :grinning:

Jo, jenom v úterý my nemůžem nikam radši, junior bude zase ráno očkován, chudák :unamused: ... asi ale jenom jedním ďobancem a na druhej si dojdem další tejden :wink:
1. srp 2009 v 09:50  • Odpověz
autor
Kulli tyjo to je mi líto, že Viktorka takhle blindí v autě :frowning2:, já jsem jako malá ale byla to samý, hnuli jsme se od domu a taťka to měl za krkem :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
1. srp 2009 v 10:02  • Odpověz
Ahoj holky, pěkný víkend přeju!
Tak jak jste si to včera užily?Bylo mojito? :grinning:

Pavlí taky moc gratuluju k prvnímu zoubku! :wink: A budeš mít šatičky? :grinning: Našla jsi ho první ty? :slight_smile:

Míšo tak už konečně můžete být venku vid, je to super co?Po takový době.... :wink:

Gábi :grinning: :grinning: :grinning: Davídek je fakt číslo :grinning: :grinning: A ty jak to pěkně popisuješ, se musím vždycky smát :grinning: :grinning:
1. srp 2009 ve 13:20  • Odpověz
Ahojky holky!!!

Bebi, to je super, že kašička takhle zabrala, Honzíček je šikulka!

Holky, dneska jsme si užili parádní den! Hned ráno v deset jsme vyrazili na Hlubokou do ZOO, paráda, Vikí si to pořádně užila, i když nespala. Pak jsme v jednu přijeli domů, to dělala, že jakoby bude spát, takže se naobědvala a pak samo nespala, takže jsme odpo vyrazili ke známé, se kterou jsem byla v porodnici, takže jsme se viděly po roce a dvou měsících, její malá je pěkný číslo, lítá jako drak! U nich jsme grilovali a děti se čvachtaly v bazénu a hrozně řádily! Oni mají ještě staršího chlapečka, byla to fakt paráda! Domů jsme dorazili v půl osmé, Vikí už je tuhá a my budeme za chvilku taky! Ale fakt paráda!

Jo, a v autě jsme vyjímečně neblinkali, i když to pokaždý vypadalo, jako že je šavle jistojistě na cestě!!! Dneska jsme to rozchodili a prospali!!! Huráááááá :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
1. srp 2009 ve 21:34  • Odpověz
autor
Kuk :slight_smile:

Zjištění dne: 130g zeleniny k obědu je málo :confused: (to je víc, než malá sklenička, ne?)...aneb Honzík bere příkrmy útokem :grinning: :grinning:

Hezkou neděli všem :slight_smile:
2. srp 2009 v 17:20  • Odpověz
autor
A mám dotaz ještě - prosííím, z kolika ml mlíka děláte (nebo jste dělaly, když prckovi byly 6,5 měsíce) kaši vy, kdo jí večer dáváte po lžičkách?
Děkuji mnohokrát :slight_smile:
2. srp 2009 v 17:27  • Odpověz
fičí fičí fičí pooooou

achoj miláčkové :dizzy_face:

nejdřív sorry za ten pátek, co vám budu povídat - klasika :angry: nejdřív jsme se hodinu hádali a pak se hodinu usmiřovali :grinning: :grinning: a to kraken zalomil hned ve čtvrt na osm :astonished:
takže doufám že jste si dali nějakou ňamku i za mě :dizzy_face: :dizzy_face:

bebí gratulujeme k žroutíkovi :dizzy_face: mami dycky říká "radši papavý dítě než něco jako tvoje sestra - tu jsem do deseti měsíců výlučně kojila - pak snědla asi dvě lžičky banánu a zas týden jen kojo :rolling_eyes:"

neporadim - my jsme kaše v lahvi, tuhle jsem to zkoušela na lžičku ale po půl hodině jsem to vzdala - ála usoudil že nejsou kousky, neni hustý, lžičkou se to nepapá :confused:
jinak momentálně jsme na 240ml takže jestli přidá ještě trochu tak mám malou lahev :frowning2:

dneska jsme byli celej den všichní (mami, tati, ála, babi, děda, teta) na lipně - lůůůůůůůxus na entou :dizzy_face: ála byl fakt zlatý mimi, akorát nespal, aby náhodou nepřišel o nějakou zábavu - začínám přemejšlet jestli jsme ho nezplodili ve vaně :confused: takový hysterický záchvaty radosti když je ponořenej :sweat_smile:
2. srp 2009 ve 21:19  • Odpověz
autor
Ahoj Kousi :slight_smile: , ahoj všichni :slight_smile:

Děkuji, malej jí opravdu moooc rád :grinning:, jenom se mu nelíbí dlouho sedět v židličce, tak pak musíme ke konci trochu dělat kraviny... :sweat_smile: ...ale kušničku otvírá, to zas joooo :wink:

Z jiného soudku - vrátil se mi chrchel a s tím uspávat dítě je opravdu lahůdka, furt jsem ho budila :angry: ...a u Honzy se kroutil jako had a hledal mě :rolling_eyes:
K tomu se mi jako bonus udělalo na oku ječný zrno, což a) bolí jako svině b) je lahůdka i z estetickýho hledilska :rolling_eyes:

Tak přeji všem prima den a pevné zdraví :wink: :grinning:
3. srp 2009 v 08:15  • Odpověz
ahojte holky, tak jsem se na vás přišla mrknout copak novýho, skoukla fota, no rostou ti špuntíci :dizzy_face:
3. srp 2009 v 08:33  • Odpověz
autor
Ahoj Sluninko :slight_smile:

Občas zabrousím na ledňáčky, tak o vás vím, že se máte prima a Natálka je taky šikulka :slight_smile:
3. srp 2009 v 09:16  • Odpověz
Dobré ráno,
my byli taky na Lipně a taky super. Anetku jsme taky zkoušeli ponořit do Lipna, ale brr docela studený tak zvedala nožičky aby tam nemusela.Akorát tam teda zase nechtěla moc spinkat tak skončila po půlnoci u babičky v posteli. Aspon si jí pořádně užila. :dizzy_face: :dizzy_face: A dneska spala doma celou noc. :confused: Prostě její postýlka je její postýlka asi.

Pájo ječný zrno jsem měla jednou a taky hnus teda. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Budete někdo zítra v Igy? Docela bysme se na vás přišli kouknout.

Jinak v pátek jsme byli nakonec s Maruškou sami, ale zase jsme si pořádně pokecaly. Staré lásky apod. :grinning: :grinning:

Pájo já dělám kaši tak ze 180ml vody a dělám jí hooodně hustou. Vlastně tohle množství jí pořád už od toho půl roku a stačí jí to. Víc nechce spíš někdy míň.
3. srp 2009 v 09:41  • Odpověz
Ahojky holky,

tak my byli včera plovárně v Olešníku, paráda, fakt, sice voda docela chladná, ale vykoupala se jak Vikí, tak my, tenhle víkend má pro nás jedničku s hvězdičkou, fakt jsme si ho užili!

Dneska čekám kamarádku, má tříměsíční holčičku, tak jsem zvědavá!

Já dělám kaši z 150-160ml a je toho ažaž, někdy už Vikí nechce ani dojíst!

Jo dneska zkouším cuketovej gratin, tak jsem zvědavá! :wink:
3. srp 2009 v 10:29  • Odpověz
Ahoj holky, zdravím po víkendu :wink: Bylo nááádherně.Míšo, tak jste si to vynahradily ted o víkendu když jste nemohly před tím tak dlouho ven vid? Je dobře, že jste si to užily.

Pavlí, já jsem v půl roce dělala kaši ze 180 ml, ted už mu to nestačí, tak už vypije celou flašku - 240 ml.
At se brzy uzdravíš! :wink:

Sluni, vy taky rostete jak z vody, panečku!Natálka je krásná! :dizzy_face:
3. srp 2009 v 10:35  • Odpověz
Já mám ted Kubíka na chvíli venku s babičkou, tak místo abych šla třeba radši žehlit když mám klid, tak dřepím u PC, no hrůůza :pensive: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: Ale už mizím.Mějte se, papa :dizzy_face:
3. srp 2009 v 10:36  • Odpověz
Ahoj holky,
koukám, že víkendy se povedly, není si na co stěžovat :wink: :grinning:
Já jsem už 3 den bez prcka, ráno ho vozím k našim a večer si ho vyzvedávám. Aspoň mám dost času dodělat doma, co potřebujeme, ve čtvrtek nám začíná oficialní dovolená.
Já bych se zítra mohla po zkrášlovacích procedůrích zastavit bez prcka a v klidu pokecat, nic neslibuju, uvidím, jak to bude vypadat doma :sweat_smile:
pa
3. srp 2009 v 11:37  • Odpověz
Gábi to máš pohodičku. A je tam Davídek hodnej? Konečně si ho taky užijou co?

Holky zítra Igy teda nikdo? :frowning2: Já tam asi půjdu i sama. Potřebuju nějaký pohyb a koupit něco Peťovi k narozkám.
3. srp 2009 ve 20:02  • Odpověz
Ahoj holky,

tak jsem dneska měla na návštěvě kámošku s mimi, dvouměsíční holčičkou, no, to je princezna, teda, musela jsem si ji hned pochovat!!! Tak jsem tak zavzpomínala, jaké to bylo... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Jinak nic nového....

Kamí, kdy má Peťa narozky? To mi připomnělo, že dneska má narozky tchýně.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
3. srp 2009 ve 20:22  • Odpověz
http://www.wimp.com/partlycloudy/ tak už vim jak vyrobili krakenka :grinning: :grinning:
4. srp 2009 v 10:58  • Odpověz
Leuš jé to je hezký.

Míšo má je až 18.8., ale pojedeme na Moravu tak už se pomalu musím po něčem porozhldnout.
4. srp 2009 ve 12:56  • Odpověz
Ahoj maminy :slight_smile:

Dneska je počasí na spaní, jsem jak praštěná palicí po hlavě, nic se mi nechce, bych se nejradši válela celej den v posteli, ale bohužel :sweat_smile: Kubík má energie pořád plno :grinning: :grinning: Ted teda chrní.

Leon, to je kouzelný :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Kamčo a v neděli má Anetka 1. narozky co? :dizzy_face: To to letí, ty jo!A tatku máte taky v srpnu narozenýho jo?
:slight_smile:
4. srp 2009 ve 13:01  • Odpověz
Ahoj holky, jak píše Jitulka, počasí fakt na spaní!

My máme taťku a mimi taky narozené v jednom měsíci - květnu (jsou to moje májový koťátka)!!!

Nic, holky, jdu si pustit pokračování Oběti a vrazi z neděle, musím na to koukat po částích, protože večer jsem KO a přes den s Vikí se to nedá....teď Vikí spí a jdu se pokochat katalogem IKEA :grinning:
4. srp 2009 ve 13:46  • Odpověz
Ahoj holky u mě jsou těhu nevolnosti v plným proudu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: fuj tajbl to je hnus.Takže pokuď to jde válim se v posteli.
4. srp 2009 ve 14:16  • Odpověz
Maruško ty jo tak snad brzo přejdou.A jako jen ráno nebo celý den?

Jinak Anetka zase vzdala odpolední spaní. Jakopůl hodiny s ní houpat v kočáře a stejně nezabere mě už neba. Takže zítra bude muset dopo vydržet dýl a půjde spát jen 1x. Tak a ted to tady s tím mrzoutem vydržet do večera. :angry: :confounded: :confused:

Jíťo jak spí tobě Kubík a kdy dáváš oběd? Před nebo po spaní? Z toho jsem trochu jelen jak to udělat. :confused:
4. srp 2009 ve 14:31  • Odpověz
vypadalo to že mi vadí sladký jídlo ale dva dny mi vadí cokoliv.
Kamčo v kolik se budí Anetka ráno???
4. srp 2009 ve 14:50  • Odpověz
autor
Ahoj :slight_smile:

Maruško, ty snž, kdy jdeš na kontrolu a budou ti tam svítit tejdny? :dizzy_face: Fuj fuj, ať je nevolnost rychle pryč...ale víš jak se to říká - miminku se daří evidentně dobře, když maminka blinká :wink: :dizzy_face:

Kamčo tyjo Anetka už bude mít rok, to je teda něco :dizzy_face: Malinká, už se těším, až jí zase uvidím :slight_smile:

My jsme ráno byli na očkování, jenom hexu tentokrát, prevenar dáme až za 14 dní :wink: ... tak šmudlík dneska hodně spinká, ale k obídku zbodnul strašně brokolice s mrkví a bramborem, dvakrát jsem mu přidávala, tak 200g to muselo bejt jistě :slight_smile:
Teplota zatim nic, tak doufejme, že bude večer v klidu :slight_smile:
4. srp 2009 v 16:25  • Odpověz
Ahojky
tak jsme nakonec skončili v bb. A hrůza strašně narváno. Jsem se bála, že Anetce někdo skočí na hlavu.

Pavli letí to jak blázen vid? Nedávno se Honzík narodil a už baští brokolici ve velkým. :dizzy_face: :dizzy_face: Taky se těším až se uvidíme, už jsme se fakt dlouuuho neviděli. Jsem na Honzíka zvědavá jak vyrostl. Jo a zrovna dneska Kousi říkala, že už náhodou rostou Anetce vlasy tak prý jí už nebude teta Bebinka říkat plešatá zpěvačka. :wink: :grinning:
4. srp 2009 v 19:21  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.