• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

ČB - druhá parta aneb mamky prcků pod 1 rok

(Zamčená)
16. října 2009 
Jito - to je jeste lepsi :wink:

A ted uz fakt jdu :slight_smile:
27. bře 2009 v 10:41  • Odpověz
Zvizi ahooooj, pěknej den a dobrou chut :wink: :dizzy_face:
27. bře 2009 v 10:41  • Odpověz
Dneska přijede bůh ví kdy... nejspíš někdy večer, jel dělat do Kaplice a já nevím kam ještě. To už jsem taky jednou udělala a bylo to pak ještě horší, to na něj moc neplatí. Přála bych mu na pár dní jeho bývalou, ta na něj srala jak mohla, aby si uvědomil jestli jsem tak hrozná jak říká.
27. bře 2009 v 10:43  • Odpověz
Fakt to na něj nezabralo jo? :confused: Tak to nevím co poradit jiného :frowning2: Hele třeba překvapí, omluví se ti.....A od kdy je takovej "rapl" jak píšeš.To je až ted poslední dobou nebo už byl takovej dávno před tím co jste se poznali?
27. bře 2009 v 10:46  • Odpověz
Jitu asi od narození... :angry: Ale víš jak se začátku je člověk vždycky trochu jinej, nebo ho možná vidíš jinak a pak se otrkáte a je to... Holky, díky za podporu, jste fakt moooc hodný :dizzy_face:
27. bře 2009 v 10:49  • Odpověz
Šári nemáš zasč, od toho jsme tu přece :wink: Akorát nijak pomoct nemůžeme no, musíte si to nějak vyříkat mezi sebou.On si ani neuvědomí že ti ublíží co? :frowning2:
27. bře 2009 v 10:54  • Odpověz
Hele, Šári a už na to nemysli.Usměj se,vyraž někam ven, pročisti si hlavu a třeba tě večer příjemně překvapí, uvidíš :wink: Mysli na malou, ta vycítí když nejsi ve své kůži takže šup šup, dobrá nálada sem :grinning: :grinning:
27. bře 2009 v 10:56  • Odpověz
Holky tak já taky pádím, jdu udělat zapečený těstovinky a Kubík už se mi probudil, tak se loučím, mějte se fajn, páááááá, hezký sluneční den :dizzy_face:
27. bře 2009 v 11:02  • Odpověz
Tak jsem objednala na MMB luxusní bundičku (zvizi promiň že ze mě nakápnul žádnej kšeftík - příště vynahradím :wink: ) Dám ji na chvilku do albíka, aby jste mi ji mohli zdrbnout :grinning:
27. bře 2009 v 11:05  • Odpověz
kráááásná šári :grinning: ta ti určo zvedla náladu co ? :grinning: :grinning:
na MM taky trucování neplatí, dokáže trucovat ještě víc než já :grinning: ale já si dycky udělám nějakou radost - teď teda si dycky koupim něco pro Alíka :grinning: a hned je ten svět hezčí :slight_smile:

prostě žárlí no ... nějak nechápou že se prostě prckovi věnovat musíš a že na něj pořád myslíš i když třeba bys měla myslet na něco jinýho ... my se zas furt hádáme že peťa je furt někde za svojí zábavou a já když zmizim na chvíli z baráku tak je to dycky jen buď s álou nebo do práce :frowning2: takže taky žádnej oddych (ale já už ani nevim jestli umim odpočívat :frowning2: )
27. bře 2009 ve 12:46  • Odpověz
No kousi, takže to taky znáš... :wink: Taky bych ráda nějaký odreagování, aspoň na nějaký cvičení...
27. bře 2009 ve 12:54  • Odpověz
Šári bundička fakt krásná ta Anettce bude slušet :wink: :dizzy_face:

Kousi čáááu :slight_smile: Hele já taky už odpočívat neumím :grinning: Už to slovo ani neznám :grinning:
27. bře 2009 ve 13:09  • Odpověz
Dneska se mi poprvé skoro po roce opravdu zastesklo po konících....Hezky se jet provětrat na koníkovi...
27. bře 2009 ve 13:23  • Odpověz
no vidíš to je nápad :dizzy_face: :dizzy_face: koňa je super ... i když já se jich bojim :grinning: jednou se mnou jeden utek a vod tý doby z nich mám kurňa respekt :grinning:
27. bře 2009 ve 13:26  • Odpověz
No vidíš Šári :slight_smile:
Holky my pádíme ven, dokud je pěkně.Před chvílí tu byl slejvák, ale ted zas svítí sluníčko tak snad nás to někde nepřepadne.Zatím ahoj
27. bře 2009 ve 13:30  • Odpověz
Jsou hodný. Jen se nesmíš nechat... :grinning:
27. bře 2009 ve 13:31  • Odpověz
Tak jsme se vrátili z procházky, nezmokli jsme, naštěstí, ale asi jsme to měli jen tak tak, ted tam je pěkně zataženo.Kubík ještě dospává a já jdu rychle poklidit.Furt bych tady s vámi drbala a nic neudělám :grinning: :grinning: :grinning:
27. bře 2009 v 16:25  • Odpověz
To my jsme zmokli, naštěstí neni zima, tak mi to ani nevadilo. Aspoň možná ještě povyrostu... :grinning:
27. bře 2009 v 17:20  • Odpověz
Nazdaaaaaaaaaaaaaar :slight_smile:

Sari, ja tu bundicku propasla :frowning2: hodis mi ji jeste jednou do alba? :wink:
27. bře 2009 v 18:53  • Odpověz
jj, už se na tom pracuje.
27. bře 2009 v 19:01  • Odpověz
je v tom starší albíku :wink:
27. bře 2009 v 19:03  • Odpověz
Nooooo, tak ta je :dizzy_face: Anett bude kocka!
27. bře 2009 v 19:05  • Odpověz
Moc se mi líbila a za ty peníze...! :wink:
27. bře 2009 v 19:08  • Odpověz
Zelena je moje barva... taky bych takovou brala! :slight_smile:
27. bře 2009 v 19:11  • Odpověz
Pěkný večer, já vás nemohla najít :sweat_smile: :grinning:
Zelenou mám taky ráda, ale pořád vede oranžová :dizzy_face: :grinning:
27. bře 2009 v 19:12  • Odpověz
Jo? Já zelený barvičky taky můžu... :dizzy_face:
27. bře 2009 v 19:13  • Odpověz
Jitu, kde si nás hledala? :sweat_smile:
27. bře 2009 v 19:14  • Odpověz
Šári nemohla jsem najít tohle téma, hledala jsem snad až na 4. stránce :grinning: :grinning: A přitom jste byli hned první na první stránce :sweat_smile: Já jsem slepouš, fakt :grinning:
27. bře 2009 v 19:16  • Odpověz
Sari, ja mela i svatbu zelenou, do zelena saty, nehty, ve vlasech kaminky... jojo, uz to bude rok :astonished:
27. bře 2009 v 19:17  • Odpověz
Jooo,tak to se mi taky čas od asu stane.... :grinning:
27. bře 2009 v 19:17  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.