• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

ČB - druhá parta aneb mamky prcků pod 1 rok

(Zamčená)
16. října 2009 
Maruško malá se budí ted dýl, dneska třeba až před 7.
4. srp 2009 ve 20:17  • Odpověz
Ahojky
Kamčo tak to by už Anetka mohla vydržet až do oběda když se budí před sedmou.Co plánuješ na zejtra???

Pavlí kolik Honzík váží když ti tak hezky a rád baští :dizzy_face:

Asi tu nikdo nejste tak jdu dobrou noc
4. srp 2009 ve 20:45  • Odpověz
já tu jsem, začal fotbal :grinning:
4. srp 2009 ve 20:45  • Odpověz
achoooj leuš už máš sklizený obilí :grinning:
4. srp 2009 ve 20:48  • Odpověz
Ty voe Leuš mě nakazila a už taky farmařím. Mám zaseto tunu jahod. :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Zítra nic nemáme. Podnikneme něco? Má být hezky.Ale na koupačku asi ne. :confounded:
4. srp 2009 ve 20:50  • Odpověz
Pro křupky jsme jeli i s MM ten když viděl co to táhnu za pytek tak se rozesmál
a fotky z Hluboký jsou moc hezký si šikula :wink:
co krakenek ??? a velkej kraken ??? :grinning:
4. srp 2009 ve 20:51  • Odpověz
Jo on je fotbal tak proto neni Peta jeste doma ze stavby. :angry: :sweat_smile:
4. srp 2009 ve 20:51  • Odpověz
Maruško no zítra uvidím v kolik se vzbudí a podle toho půjde spát. TO zase bude než si zvyknu na jiný režim. A taky bych chtěla aby už spala jen v postýlce tak to budeme zkoušet.
4. srp 2009 ve 20:53  • Odpověz
Kamčo neke z tebe je taky kolchoznice :grinning: :grinning: :grinning:
klíďo bych někam šla třeba by jsme mohly do toho igy a hlavně v kolik mě by vyhovovalo zase až po druhý hodině vyrazit z bytu neni to už dlouho???
4. srp 2009 ve 20:53  • Odpověz
:grinning: kamí má tam telku ? už v obejváku ? :grinning:

obilí ne ale borůvky jo :grinning: :grinning:

já bych taky vyrazila někam zítra :wink:

jinak krakenek spinkal do půl šestý (usnul mi na ruce v bb) a pak si ještě půl hoďky hrál - nějakej zmeťourek mu ukrad ten vláček tak si pro něj ála šel :grinning: :grinning: a ten zmeťour ho normálně praštil :angry: tak jsem na něj houkla a naštěstí maminka byla uvědomělá a klučíkovi to vysvětlila ... tak jsme mu potom vláček donesli když si ála dohrál ...

jo a mám další fekální historku chcete ? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. srp 2009 ve 20:57  • Odpověz
TO by mi taky vyhovovalo. Když půjde spát na 2x tak vyrazím před druhou z domova směr k vám a když bude spát jednou doma tak vyrazíme ve stejnou domu, ale už vyspalí. Tak půjdeme tam, dáme kávu a pak zase domu?
4. srp 2009 ve 20:57  • Odpověz
Hezký večer holky :slight_smile:

Dlouho jsem tu nebyla, nějak nebyl čas. Už máme hafana, tak jsme skoro pořád venku.

Jinak máme po 6-ti měsíční prohlídce a naše míry jsou 68 cm a 6,66 kg. Raší nám zub, už je vidět trochu boulička, tak jsme hooodně protivný a musíme mazat gelíkem. A hlavní zpráva...... LEZEME..., teda spíš se plazí. Zkouší to už i na všechny 4 a chvilinku už se tak udrží. Takže máme fakt veselo!

Dneska bylo hrozně, tak jsem celý den proflikala doma. Od rána mi neni moc dobře, tak byl odpočinek.

Zatím papapa
4. srp 2009 ve 20:58  • Odpověz
jasňačka sem s ní :grinning:
4. srp 2009 ve 20:59  • Odpověz
Sem s ní. :grinning:

Tak půjdeme spolu Leuš? Si zítra holky teda ještě napíšeme jo?

Jo v obýváku, určitě dřepákuje na Jiskře. :confounded: :grinning: By mohl zase něco přinést. Minule přinesl velkou pixlu Nutrilonu na 150,- :wink:
4. srp 2009 ve 21:00  • Odpověz
A normálně přinesl ten Nutrilom ten den jak jsi Maru psala, že byli v tom DM ty cikáni. Jestli neni z tý várky. :grinning: :grinning:
4. srp 2009 ve 21:01  • Odpověz
leuš u tebe se registruje na pujčení "ran hojiče" (nevim jak se to píše) kdyby si ho měla doma tak prosim prosim o pujčení mám takový tušení že až se mi narodí Daneček že už na čtení nebude čas :grinning: :grinning: :grinning:
4. srp 2009 ve 21:03  • Odpověz
ještě že mi tam nečmajzli peněženku bys jí pak od Peti dostala třeba k vánocům :grinning:
ok vy asi pujdete kolem živitelky co já to vemu kolem řeky tak si akorát upřesníme čas v kolik se tam sejdem???????? ju
4. srp 2009 ve 21:05  • Odpověz
čau šárko anetka je šikulka že už leze a ať vás zoubek nezlobí :wink:
4. srp 2009 ve 21:06  • Odpověz
Ne já chci jít taky kolem řeky. Kolem živitelky je to hrozně hlučný. Sice blíž, ale nikam nechvátáme. Tudy jsme hnali jen když jsme šli na cvíčo (teda beželi) :grinning:
4. srp 2009 ve 21:10  • Odpověz
Jdu na gauč. Tak zítra pa papa
4. srp 2009 ve 21:10  • Odpověz
Historka teda nebude tak fakt jdu. Nebo je tak dlouhá, že Leuš furt píše. :confused: :confused: :grinning:
4. srp 2009 ve 21:11  • Odpověz
:grinning: :grinning: vy ste humoristky :grinning: :grinning:

jasný vezmu ti ho zítra ju ?

jinak ála dneska na nočníku čumákoval na sport - a tak se do toho zabral, že si víčko od lahvičky do toho nočníku hodil - což to by nebylo poprvý :grinning: :grinning: ale dneska se mu podařilo šíšu natlačit přímo do toho víčka :grinning: takže čistej nočník :grinning: :grinning:

jo a dneska jsem teda zkusila nechat ho vyřvat před spaním tak uvidíme .. sousedi odjeli na dovču :grinning: :grinning: :grinning: tak snad než se vrátí už to bude umět :grinning:
4. srp 2009 ve 21:12  • Odpověz
tak supr sejdeme se u pouzara a historku si vyslechnem cestou do igy :grinning: :grinning: :grinning: leuš asi peče borůvkovej koláč :grinning:
4. srp 2009 ve 21:15  • Odpověz
4. srp 2009 ve 21:16  • Odpověz
mizim dobrou noc
4. srp 2009 ve 21:20  • Odpověz
autor
Dobré ránko :slight_smile:

Ranhojiče mám já a dočtenýho, při první příležitosti donesu :slight_smile:
Jinak kulda váží 8,3 kila :sweat_smile: a taky už se pokouší o příplaz směrem ke krabici s hračkama, tak uvidíme, jak rychle mu to půjde :slight_smile:
A teplota u nás nikde nic, noc klidná (teda...večer jsme to asi malinko přehnali s kaší, pak to ještě zapil mm a pak to asi po deseti minutách v postýlce hodil :confounded: ...tak jsem ho vytáhla a dala na přebalovák a on se na mě prosím nahlas tlemil! Je to lump! :grinning: :grinning: ) takže samotná hexa asi lepší než hexa+prevenar, teda aspoň u nás :slight_smile:
5. srp 2009 v 08:41  • Odpověz
autor
Šári Anettka je šikovná, pamatuju si, jak se i hodně brzo přetáčela :slight_smile:
5. srp 2009 v 08:47  • Odpověz
Ahojky holky, dneska to vypadá na pěkný počásko!!!

No, představte si, že jsme dneska vstávaly v půl devátý! To je paráda! Začíná se to prodlužovat :grinning:

Takže ven půjdeme cca od jedné do tří, aby se Vikí prospala.

Leuš, tvoje fekální historky se zapíšou do dějin :grinning:

Maru, jak je???? Míváš ranní nevolnosti? Já měla s Vikí spíš nevolnosti večerní, bléééé :confounded: :wink:
5. srp 2009 v 09:42  • Odpověz
brééé ránko ...

bebi tak to je mazec - vy už vážíte stejně jako ten náš chcípáček :grinning: :grinning: a za chvíli nás předeženete úplně - ála mi dneska zase usnul v židličce uprostřed svačiny :frowning2:

tak já tu mám asi ještě tu druhou serii to je zas od jinýho autora, ale taky ranhojič :grinning: tak ti vezmu maru zatím tu ?
5. srp 2009 v 10:26  • Odpověz
Ahojky
Míšo teď dva dny mi bylo blbě celej den ale dneska zatim ok :wink: co si to provedla s Viki že ti spinká takhle dlouho??? :sweat_smile:

Leuš hele jestli na sebe ty knížky nějak nenavazujou tak mi jí vem jinak si počkám na první díl :grinning:

Pavlí teda Honzík je fakt kus chlapa :sunglasses:

Kamčo tak jak to s váma vypadá??? dej vědět v kolik se sejdem u pouzara ju
5. srp 2009 v 11:26  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.