• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

ČB - druhá parta aneb mamky prcků pod 1 rok

(Zamčená)
16. října 2009 
Ahoj,
tak dopo spát nechtěla tak se ted nafutrovala a rozčiluje se v postýlce. Snad zabere. Maru písnu ti až se probudí jak to bude. Nevěřím, že by spala do 2.
5. srp 2009 v 11:34  • Odpověz
ok já taky dala Andrejku teď chrnět.
5. srp 2009 v 11:41  • Odpověz
Tak pořád spinká. :dizzy_face:
5. srp 2009 ve 12:40  • Odpověz
Ahoj holky:wink: Všechny vás zdravím a omlouvám se, že vám sem lezu. Jsme celý léto na chalupě, tak nejsem online, ale můžu šmírovat na mobilu a teď Hynďa k narozkám dostál novej a na tom můžu i psátB-) To jen na okraj. Chtěla jsem jen poradit Míše s tím blinkáním. Než jsme jeli k moři, tak jsem se ptala dr. na něco preventivne pro Jáchymka a poradil mi nějaký homeopatika, ale nekupovali jsme je, tak by možná stálo za to zeptat se v lékárně:wink: Jinak koukám, že dětičky krásně rostou, a že máte čerstvou těhulku, tak posílám tichounkou gratulaci:slight_smile: Mějte se+krásně+a+užívejte+si+léto:wink:++
5. srp 2009 v 15:28  • Odpověz
Ahojky holky!

Hlásím, že jsme byly dneska v Globusu a pak jsme to vzaly přes stezku domů, pak jsme se zastavily u našeho baráku na dětském hřišti a to mě překvapilo, jaký to mělo úspěch! Takže jsme se zašly domů najíst a pak vyrazily i s kyblíkem a formičkama na hřiště, dorazil i taťka a byli jsme tam až do půl šestý! Paráda, jsme všichni super utahaní a Vikí se vyřádila s dětma!!!

Tím chci říct, že kdybyste někdy měly zájem zajít na hřišťátko, tak se můžeme domluvit:o)Ale kyblíky a hračky s sebou:o) Stejně je tam všechno všech :grinning:

Oli, kočko, to jsem moc ráda, že tě vidím! Hned jsem prohlídla albíčko z dovolené, asi jste si báječně užili, cooo? Kluci jsou už veliký a Jáchymek tééééda, to je teda frajer! Zase bych vás někdy ráda viděla! Musím říct, že máš super páčo, už ti to pořádně dorostlo, viď???? Díky za radu těch homeopatik, určitě po tom popátrám, ona Vikí, když spí, tak je to OK, ale teď většinou kouká a to prostě zvrací! Teď jsem začala brát do auta knížku a zkouším ji zabavit, někdy to zabere! Teď o víkendu jsme hodně jezdili a bylo to bez blinkání. Třeba naposledy se zabavila jezením sušenky :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
5. srp 2009 v 18:21  • Odpověz
Dobrýýý večír :slight_smile:
panterka.... óóó moc děkuju za gratulaci potěšila si mě ...... taky jsem ti mrkla do alba fotky z dovči supr hned bych taky vyrazila k móóóři
5. srp 2009 ve 20:10  • Odpověz
holky vy už zase farmaříte já s tim snad začnu taky :grinning: :grinning: :grinning:
dobrou noc
5. srp 2009 ve 21:15  • Odpověz
Jéééééééjdaaaaa, vy jste nějaký ukecaný ne????!!!!! :grinning: :grinning: Tak já jdu teda dočítat no :grinning:

Nám rostou asi zas zoubky, Kubík je nějakej protivnej a moc toho v noci nenaspal, takže já jsem úplně mrtvá.Ted si ho na chvilku vzala tchýně, protože tam mají návštěvu se psem tak bude mít Kubík na chvíli kámoše :grinning: :grinning:
6. srp 2009 v 08:27  • Odpověz
Kamčo jak ses ptala na to, jak mi Kubík spí, tak já mu dávám v 11 hodin oběd, v 11:30 už chrní a spí tak 2 hodiny.Někdy i 2,5 a pak mu dám mlíčko.Spí jedině v postýlce, v kočárku už by mi neusnul ani náhodou.Přitom dřív v něm hodně spával...

Míšo ty jo, do půl devátý Viktorka spala jo??? :confused: No zááávidíííím :grinning: :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: My furt vstáváme v 6, někdy dokonce i v 5:30 a někdy, ale to už musí být, spí "AŽ" do 6:45.Ale to je málokdy.

Maruško, tak at nevolnosti brzy přejdou.A kdy jdeš na kontrolu?Kolikátý jsi vůbec týden? :slight_smile:

Šári, tak vy už máte hafíka jo?Tak máš doma dvě dětičky ted co? :grinning: :grinning:
6. srp 2009 ve 12:42  • Odpověz
Holky, jinak farmařením jste mě taky pořádně nakazily!!! :angry: :grinning: :grinning: Takže když Kubík chrní, tak sázím a sklízím a nebo se starám o medvěda Lojzu :sweat_smile: :grinning: Ale to farmaření mě baví víc :slight_smile:

Tak já si jdu udělat něco k jídlu než se Kubík probudí.mějte se hezky, kdyžtak mrknu ještě večír :wink: Papa :dizzy_face:
6. srp 2009 ve 13:15  • Odpověz
Achojky
Jíťo ty už taky farmaříš holky nes.... mě nebo s tim začnu taky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
poslední MS 29.5 ale podle UTZ je cca o dva tejny menší takže dneska bych měla bejt 7+3tt na kontrolu jdu ve středu tak pak hned poreferuju jak na tom vlastně jsme :wink:
6. srp 2009 v 15:04  • Odpověz
Ahojík všichni :wink:

Jj, Jíťo mám další děťátko. A je to lump! :grinning:

Dneska jsem nemusela ani vařit - paráda! Mamina měla narozeniny, tak jsme se sešli na Pavlači. A já neodolala těm jejich báááječným gnochi!!!! Ještě teď se oblizuju!

Beruška mi spinká venku v kočárku, chlupatej mi leží na nohách, tak mám na vás chvilku.

A se vstáváním. Nače princezna si taky posunula o hodinu budíček, takže 6-tá to jistí... :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
6. srp 2009 v 15:11  • Odpověz
dneska moc nefarmařim :grinning: dneska se ála rozhod že doma je moc čisto - ráno rozmatlal jogurt po sobě, v poledne meruňku po podlaze a k obědu měl rajčátkovou omáčku a těstovinky - z vlasů se to blbě umejvá :rolling_eyes: ale jinak je zlatíčko :grinning: :grinning:
6. srp 2009 v 16:50  • Odpověz
Pěkný večer :slight_smile: U nás se dneska usínalo nějak krásně a rychle :grinning: Ale čeká mě zase žehlení, chjo :rolling_eyes:

Šári, tak nejsem sama kdo už v 6 hodin je na nohou jo :grinning: :grinning: A co Anettka říká na pejska?Má z něj určitě radost vid? :slight_smile:

Maru no jo, farmařím taky nakonec, i když jsem dlouho odolávala :grinning: Kdy vy jedete vůbec na tu společnou dovču?:slight_smile: Už se těšíte?
6. srp 2009 v 19:09  • Odpověz
Ahojky,
Jitul jde ti spustit farma? Mně už tři hodiny ne a jsem z toho na nervy. Mi tam všechno chcípne. :angry:

Tak to teda chodí ted Anetka spát jako Kubík a už to krásně dopoledne vydrží. Akorát mi jí dneska zase vzbudila po hodině spánku sousedka. Maj nad Anetky pokojíkem kuchyni a ona šoupe po plovoučce židlema nebo jí něco spadne a Anetka vzhůru. :frowning2: Takže dneska spala přes den jen hodinu, to je fakt málo. :frowning2: Zítra jí zkusim dát spinkat na balkon. Už aby jsme byli v tom baráku. Mám toho paneláku plný zuby. :angry: :angry:
6. srp 2009 v 19:27  • Odpověz
dobrý večííír
holky chystáte se někdo zítra odpo do BB ???
6. srp 2009 ve 20:07  • Odpověz
Holky jste tu ještě někdooooo????Já jsem na to žehlení hodila bobek :sweat_smile: Vyžehlím to zítra až půjde Kubík po obídku spinkat.

Kamčo farma mi taky nejde :unamused: A to toho potřebuju tolik sklidit zrovna :angry: :angry: :sweat_smile:
Tak Anetka už taky spinká jen jednou denně?Hmm, hodina je málo, ale co se dá dělat když se po hodině vzbudí.V tom paneláku je tohle nevýhoda no :frowning2:My tu máme celkem klid, pokud se báby nepostaví k oknu a nehulákají na sebe, což se taky někdy stane, když Kubík konečně usne a to mám sto chutí na ně vlítnout.Máme totiž okna ložnice úplně dole u chodníku a hned vedle obchodu takže báby si kolikrát vykládají co koupili a co kde mají levnější a to bych fakt vraždila :sweat_smile:
6. srp 2009 ve 20:39  • Odpověz
Jsem tu ještě na skok a půjdu si číst asi.

Maruško možná bych zítra do bb šla. Má být horko tak tam snad bude volno. No musím toho hodně nakoupit a uklidit celej byt tak podle toho jak to stihnu.
6. srp 2009 ve 20:46  • Odpověz
Ahojky holky!!!

Tak my byly dneska zase na hřišti, je to super zábava a hned vedle baráku! Chodí tam spoustu ročních dětiček, takže je o zábavu postaráno a člověk je na sluníčku, někdy až moc!

Vikí spinká a já jdu k TV, koupila jsem si časák, tak si dáchnu, huráááá!

Jo, dneska jsme vstávaly v osm, Vikí to nějak posunula, paráda!!!!!!!!!!!
6. srp 2009 ve 20:57  • Odpověz
autor
Achoj :slight_smile:

Tak jsem tu taky na skok a zdravím všechny spřízněné nežehliče odpočívače :wink:!
Beroušek dneska usnul ještě před sedmou, byl pěkně utahanej, přes den hrozně málo spinkal, buď měl supernáladu a rozdával úsměvy na všechny strany (v Siku, když jsme tam byli ještě finálně potvrzovat dlažbu atd., tak se nám do toho normálně nahlas tlemil :grinning: :grinning:), nebo měl kvílecí chvilky, asi ho občas zabolí dásnička, vedle jeho slavný jedničky vlevo dole se klube i ta pravá... :sweat_smile:

MM je na squashi a já tu měla teď hoďku "kosmeťák" :wink:, mám zapilováno, nalakováno, vyškubáno atd... :wink: :grinning:

Jaká farma, JAKÁ FARMAAA??? :grinning: Já chci taky farmu!!! :grinning: :grinning:
6. srp 2009 ve 21:41  • Odpověz
Čauky holky, moc se omlouvám, že vás tak zanedbávám. Byli jsme teď od pátka do včerejška v Rokycanech a včera jsme si přivezli plnej vlek nábytku z Ikey, tak jsme tu kolem toho do jedný v noci lezli a montovali to dohromady :wink: Bordel tady máme jako v tanku, ale už to pomalu začíná vypadat jako lidské obydlí :wink:

Jinak taky Mírovi umřel v úterý děda, tak příští čtvrtek jedeme na pohřeb :cry:

Co je nového tady? Dočítat vás asi nezvládnu...
7. srp 2009 v 09:58  • Odpověz
autor
Ahoj mumu :slight_smile:

Tak to máte z Ikey spoustu přivezený radosti, ne? :slight_smile: Zrovna ráno jsme s mm říkali, že tam taky co nejdřív sjedem pomalu vybírat :slight_smile: Já osobně jsem tam teda ve svým živlu :dizzy_face: :dizzy_face:
S Mírovo dědečkem je mi to líto, dobře to ve čtvrtek zvládněte :pensive:

Co je novýho? Ále znáš to tady.... :grinning: sem tam fekální historka, pokroky našich miláčků, držíme palce Marušce (ale vypadá to dooobře, už je jí šoufl :dizzy_face: :grinning: )....no a jsme rády, že tě tu máme zpátky :slight_smile:
7. srp 2009 v 10:25  • Odpověz
Ahoj holky,
Já jsem si říkala co je s Eri.Dědy je mi moc líto. :frowning2:

Pájo ať Honzíka zoubky moc netrápí s brzo jsou venku.

Ta farma je na facebooku. My se tam přesunuli komplet zářijovky (máme tam soukromou diskuzi) a všechny kompletně farmaříme.Je to prča jako by nám nestačili ty zvířátka doma. :grinning: :grinning: Samozřejmě největší farmářky jsou kdo asi? Kousi a Zvizi. Ty maj na farmě už baráky atd. :grinning: :grinning:
7. srp 2009 v 11:05  • Odpověz
Ahojky ve spolek :slight_smile:
Eri tohle jsou moc smutný věci :frowning2:
7. srp 2009 v 11:59  • Odpověz
Andrejka spinká tak načuhuju
zvizi a Lea už máj baráky jo to zachvilku nakoupí zavlažovací zařízení stoje na sklizeň a maj vystaráno :grinning:

Eri už je novej katalog nebo je na něj ještě brzy my se taky pojedem pokochat do ikei ... koncem srpna
7. srp 2009 ve 12:06  • Odpověz
Ahoj holky!
Eri, taky mě to mrzí s dědou :frowning2:

Hele, na ty vaše farmy se taky musím podívat!!!

Vikí taky spinká, takže odpočívám, potom půjdeme zase na hřiště, dneska už jsme byly dopoledne, je to super :dizzy_face:

Jo, taky jsem se chtěla zeptat, jestli už je nový katalog, plánujeme návštěvu IKEY v nejbližší době:o)
7. srp 2009 ve 13:10  • Odpověz
achoj miláčkové

tak já si říkám eri připravuje svatbičku a vona zatím pohřbuje :frowning2:

ála dneska spal do půl desátý a teď už to zalomil znova :grinning: :grinning: asi ho utahal ten nákup v dm - jsem vyplenila regál s kašema :grinning: :grinning: a u pokladny jsem si vzpomněla že jsem chtěla koupit další lžičky, zase jsem jich spoustu někde potratila :frowning2: tak jsem tam trochu zdržovala :grinning: a samozřejmě když jsem přicházela tak prázdný dm ale když zdržuju u pokladny tak za mnou už fronta jako kr.... avička :grinning:

jdu sklidit jahody
7. srp 2009 ve 13:31  • Odpověz
Tak Anetku dneska nikdo nevzbudil a stejně spinkala jen něco přes hodinu. No tak snad jí to stačí. Zase ráno spí o hodinu dýl. Dneska vstávala až po půl 8. To udělala naposledy snad před 3 měsíci. :dizzy_face:

Mšo kolik spinká tvoje Viktorka? Holky sorry, že s tím spaním pořád otravuju. :sweat_smile:

Maruško jak je dneska od bříška? Dobrý?

Holky pojďte taky farmařit. Když nemáte čas tak nic nezasadíte a chodit tam nemusíte. :wink:
7. srp 2009 ve 13:46  • Odpověz
Míšo škoda, že nebydlíte blíž. Hned bysme na hřiště taky přišli. Někdy se musíme vypravit.

Holky přští týden má být hezky. Zkusíme tu plovku na té Dobré Vodě?
7. srp 2009 ve 13:48  • Odpověz
Kamčo, pravda! Někdy musíte za námi dorazit!!!

Jaká je plovka na Dobré Vodě? Jinak příští týden má být hnusně, Kamí....jedeme na Šumavu a jsem z toho nasr...! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confounded:
7. srp 2009 v 15:07  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.