• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

ČB - druhá parta aneb mamky prcků pod 1 rok

(Zamčená)
16. října 2009 
Přejeme Anetce všecho nejlepší hodně zdravíčka štěstíčka ke krásným prvním narozeninám!!! :dizzy_face: :zipper_mouth:
p.s.Anetka má u nás dáreček :wink:
9. srp 2009 v 07:46  • Odpověz
Ahoj holky,
přeji krásné ráno. Maruško moc děkujeme za přáníčko. :dizzy_face: :dizzy_face: Oslava byla super. DOrt nádhernej, počasi luxusní. Přijeli jsme domu v 10 večer. Anetka byla zlatá. :dizzy_face: :dizzy_face: Stáhnu potom fotečky a dám do alba,ale nás jen na FB nechce se mi je zmenšovat.

Jinak mě pomalu začali před rokem chytat porodní bolesti. :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. srp 2009 v 09:19  • Odpověz
Hoooooooooooooooooodně štěstíčka a zdravíčka ještě jednou Any :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
9. srp 2009 v 10:53  • Odpověz
Holky na FB jsem nacpala nějaký fotky. Dortík strčím i sem do alba.
9. srp 2009 ve 12:46  • Odpověz
Kamčo už jsem Anetce přála na FB, ale ještě jednou vše nejlepší, Kuba posílá pusinku.Dortík je fakt nádhernej, ten nemá chybu! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
9. srp 2009 v 17:08  • Odpověz
autor
Hoooodněěěě štěěěěstííííí Anetce, krásnej okatej holčičce!!! :dizzy_face: A stejně tak vše nej její mamince k tomu, jak to vloni krásně zvládla! :slight_smile:

Super, že se podařila i oslava! :slight_smile:

Večer dočtu, jen hlásím, že dneškem máme doma dvouzubou piraňu! :grinning: :dizzy_face:
9. srp 2009 v 18:09  • Odpověz
Pavlí, vám gratulace k dvou zubům :wink:
9. srp 2009 v 18:19  • Odpověz
autor
Ahoj Jitulko, děkujem :slight_smile: ... ani jsem o tom druhým nevěděla a dneska ráno mu koukám do tlamičky, jak nám ten první povyrost - a hele, vedle je další "rejžový zrníčko" :sweat_smile: :grinning:
Byl celej den vysmátej, tak ho to asi nijak zvlášť netrápí, takže hurá :slight_smile:
9. srp 2009 v 18:22  • Odpověz
Někdo má narozeniny, my máme přání jediný. Štěstí, zdraví, štěstí, zdraví. Hlavně to zdraví ANETKO! :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

A gratulace zubejdám. My jěště nic. Za to je to náš turbolezec!!! :grinning:
9. srp 2009 v 19:14  • Odpověz
achoooooooooooj miláčkové :dizzy_face:

kamí no krása nesmírná, moc se vám to povedlo :wink: teda pani :grinning: a byl fakt dobrej ? a masakr jsou ty fotky na klouzačce :grinning: :grinning:
hele jaký je to opírátko ? my budem muset asi taky něco pořídit, ála dneska vozil po bytě židličku ale ta je moc velká :frowning2:

jinak už dva dny uprďkáváme jak amina :frowning2: neni to úplně průjem ale co půl hodiny si bzíkne do pleny :frowning2: spotřeba šílená :frowning2: což mi připomíná v tescu teď maj huggies kdo používáte za 319
tak snad je to už k těm zubům abysme je nakonec nemuseli juniorům ještě závidět :grinning:

jo kami prosimtě nemáš někde fotku tý hračky z tesca jak si říkala ? my tam byli ale nenašli jsme nic co by popisu odpovídalo :frowning2:
9. srp 2009 ve 21:37  • Odpověz
Dobré ránko :slight_smile:

Leuš, to je určitě k zoubkům, Kubík měl taky průjem když mu rostly ty zoubky nahoře.Kdyby to trvalo nějak dlouho tak radši zajdi k Dr., ale myslím si, že to má určitě k zoubkům.

Kamčo ty hračky co dostala Anetka jsou nádherný všechny
:dizzy_face: :dizzy_face: ta se mááááá, já bych si taky hned hrála :grinning: :grinning:
10. srp 2009 v 08:42  • Odpověz
Dobré ránko,

nepůjdete dneska někdo do bb?

Gratulujeme Honzíkovi k zoubkům. :dizzy_face:

Leuš to chodítko je dobrý. Jediná nevýhoda je, že to hraje když to jede a to dost hroznou melodii. A nejde to vypnout jen vyndat baterky a to se mi zatím nechce když si malá hraje s těma tlačítkama. Večer do toho Peťa strčil omylem v předsíni a lekla jsem se jak blázen.

Tu hračku ti přinesu ukázat. Oni tam už měly asi jen dvě tak je možný že je prodaly. Tak za 90,- nekupto.Měli to úplně na začátku v regálu jak začínají hračky.
10. srp 2009 v 09:17  • Odpověz
Dobrý dopoledne :wink:

Úplně nejdřív posílám vééélikánskou gratulaci Anetce k prvním narozeninkám :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

A hned potom Honzíkovi k zoubečkům :dizzy_face:

My máme obývák smontovaný, zbývá jenom pověsit obrázky a hotovo :slight_smile: Akorát že tím skončila ta jednodušší část předělávek, teď už přijdou ty horší :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

S tím Mírovo dědou - ono to pro něj bylo vysvobození, měl Alzheimera a už o sobě nevěděl, jenom ležel na posteli v křeči :pensive:

A jdu zkouknout fotky oslavenců a zubatců :slight_smile:
10. srp 2009 v 10:07  • Odpověz
Jééé, dortík byl krásnej, já chci taky!!! :slight_smile:

Páji, kde máš fotku toho zubatýho chlapa?! Sem s ní! :sunglasses:

My se zubama zatím bojujeme, boule má na dásních jako hrom, ale zuby se ne a ne vyklubat.

Jinak jsme včera byli na výletě v Třeboni, bylo tam krásně. Fůra turistů teda, ale dobrý. Prošli jsme se kolem Světa, pak na náměstí na zmrzku (Víťula zbodnul půlku kornoutu :slight_smile: - samotnýho teda, bez zmrzliny, jenom oblemcanýho od ní) a pak do Šupiny na kapří hranolky :slight_smile: Víťa rozdával úsměvy na všechny strany, takhle hodnýho už ho teda dlouho nepamatuju :dizzy_face:
10. srp 2009 v 10:14  • Odpověz
autor
Ahoj mumu :slight_smile:

...si jako myslíš, že je to sranda se mu do tlamičky dostat, natožpak to vyfotit??? :grinning: :grinning: :grinning: Ale pokusím se :slight_smile:

To je super, že byl Víťulka hodnej :slight_smile: , my bysme taky na příští víkend potřebovali hodný dítě, jedem do Lince.

Jo a vzpomněla jsem si na tebe, jak jsi tu psala, že Víťa přestal mít zájem o prso a že budete zavádět i příkrmovou sváču...no my dopadáme stejně :sweat_smile:, večer a k ránu jsem mu dobrá, jinak tůdle :stuck_out_tongue_closed_eyes:, mlíko nechci a nazdar :angry: ...zkoušela jsem teda i Nutroš HA a Bebu HA (ta jeho alergie...), abych do něj nějaký mlíko aspoň napumpovala lahvičkou, ale to se kroutí jak hádek a nechce...ale vodičku se šťávou, nebo čajík, to si dá hned :sweat_smile: . Lump! :grinning:
Zejtra koupim ještě obyč nutroš, se mi zdá, že ty moje mlíčný výrobky už snáší dobře...tak uvidíme. Fakt přes den ho dostat k prsu je celkem boj, ještě tak si cucnout u něj a usnout, to jo. :sweat_smile:

Jo Kamčo dort byl nááádhernej!!! :slight_smile: Prosííím, pošli mi do IP vaše příjmení, nebo jak tě můžu na FB najít,ju? Já jsem tam konečně už zavítala a registrovala se :sweat_smile: a moooc si chci prohlídnout Anetky oslavu :slight_smile:
10. srp 2009 v 10:37  • Odpověz
Ahoj holky,

nestihla jsem se ani rozloucit a jsem tu jen, kvuli jednomu...

vsechno nejlepsi \Anetce k prvnim narozeninam, hlavne, aby mamka s tatkou moc nezlobili a druhy rok byl jeste veselejsi nez ten prvni

pa, oyvu se a doctu az doma
10. srp 2009 v 11:08  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:
Kamčo prohlížení fotek mě dostalo byla jsem dojatá a tvoje mamča je sympaťačka :wink:
Pavlí gratulace k zoubkům jen tak dál ať moc nezlobí a rostou a rostou a rostou :slight_smile:
my máme za sebou 10ti měsíční prohlídku 69cm a 7,71kg :grinning: my se snad k těm 8 kilo nedohrabem :grinning:
10. srp 2009 ve 12:43  • Odpověz
Pavlí, já jsem z toho byla docela vydřená, že najednou to prso přestal chtít, ale pak jsem to hodila za hlavu. Oni to ti mrňousové asi vědí nejlíp sami, kdy je na co vhodná doba :wink: Naše zvířátko teď dostává k snídani většinou nějaký ovoce samotný nebo s jogurtem, k obědu zeleninu s bramborem, rejží nebo těstovinama a k večeři kaši a mezi tím Nutrilon a je to v pohodě, Víťulka vypadá spokojeně (teda kromě momentů, když v jeho blízkosti někdo pije pivo, to se po něm sápe a vzteká se, že mu nechceme dát :wink: :grinning: ) A když se vzbudí v noci, brzo ráno a příležitostně přes den si požužlá prso, ale fakt požužlá, tahání už to zdaleka není :wink:

Jo a jak jste se tu někdo ptal na ten novej katalog Ikey, tak já tam viděla na dveřích plakát, že bude od 4.9., ale Mumuman říkal, že zahlíd datum o tejden dřív. Tak nevím, kdy teda přesně, ale někdy na konci srpna teda asi :wink:
10. srp 2009 ve 20:11  • Odpověz
No haló, kde jste kdo? :slight_smile:
11. srp 2009 v 11:46  • Odpověz
Pěkné odpoledne holky :slight_smile:

Eri s tím pivem to je jak u nás......:grinning: Vidí lahev nebo půllitr a už je k neudržení.Nevím co těm dětem na tom pivu tak chutná :grinning:

Pavlí, my dáváme Bebu HA už skoro od narození, ale oni ty HA mlíčka jim moc nejedou, jsou hrozně hořký :stuck_out_tongue_closed_eyes: Kubík na něj teda je hodně zvyklej už asi od 3. týdne narození, ale ted ho už přestává chtít, takže už najedu na nějaký "normální".

Holky a co dáváte prckům za kašičky?Já mám furt ten Sinlac, ale už chci taky nějakou jinou kaši.Tuhle jsem dávala hlavně kvůli alergiím, ale ted už mu bude rok tak už je to jedno.Už dám nějakou jinou.
11. srp 2009 ve 14:43  • Odpověz
Jíťo, nám teď chutnají všechny kašičky, Víťula by je nejradši sežral i s krabicí :grinning: :grinning: :grinning: Ale co říkají známí, tak nejvíc frčí malinová Hami a taky čokoládová Sunarka :wink:

Jo a s tím pivem - kámoška se na to ptala doktorky (chodí k Matoušový) a ta jí říkala, že je to v pohodě, že nealko nic neprovede, naopak že je to dobrý, když si trošku cucnou, že mají pak lepší trávení a kromě toho spoustu béčka :wink:
11. srp 2009 v 15:27  • Odpověz
autor
Kuk :slight_smile:

Tak s pivem jsme na tom u nás úúúúplně stejně!!! :grinning:

Jitulko malej taky baštil Sinlac, teď jedeme Nestlé se sušenejma švestičkama na dobrý zažívání a hrozně moc mu chutná :slight_smile: a krásně voní.
Jo a ten Sinlac jsi děláš s vodou, nebo s tou Bebou?
11. srp 2009 ve 22:12  • Odpověz
autor
Dobré ránko :slight_smile:

Maruško, myslíme na vás! :slight_smile:

No a zprávy od nás - junior bojkotuje JAKÝKOLIV mlíko, nejen HA. U prsu vztekloun, u flašky s mlíkem vztekloun. Toleruje ho jenom v kaši. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Pokud se přiblížim s flaškou s čajem, tak už se třese a pije jak bezednej. Co je tohle za dítě??!!! :confused: :grinning: :grinning:
12. srp 2009 v 10:08  • Odpověz
dobré ránko teda skoro poledne ...

my jeli furt hami a hipp a teď jsem vyzkoušela tu bio z dm a ta tak voní že co ála nedojede dojedu po něm já :grinning: :grinning: :grinning:

bebi že ty to juniorovi ředíš ginem ? :grinning: :grinning: to bych se po lahvi sápala taky jak divá :grinning: :grinning:
12. srp 2009 v 11:53  • Odpověz
Dý den :slight_smile:

No jasně, u Beníšků dávají prckovi čaj s rumem a pak se divěj, že nechce mlíko :grinning: :grinning: :grinning:

Já jsem před chvilkou dovařila mrňousovi mrkev s rajčatama a bazalkou podle AK, tak jsem zvědavá, co na to bude říkat :wink: Akorát to má bez toho čedaru. Teď spokojeně chrupká po plavání, brouček malej :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Asi u nás nastupuje něco jako separační úzkost, což se teda projevuje tak, že se bobíš tulí :wink: :dizzy_face: a já jsem z toho naměkko :sweat_smile:

Maruško, ty jdeš dneska zkouknout klučíka? Tak ať se vám pěkně předvede a pak sem honem zaskoč pochlubit se a konečně si tam dát ty týdny :wink: :sunglasses:
12. srp 2009 ve 12:22  • Odpověz
autor
Houbelec gin, ani rum :grinning: ...a o to smutnější to je, že je tu nemám ani pro sebe :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:

Eri taky dneska kulinařim, u nás teda zatím prostší krmě, nejdřív jsem udělala železnou mrazákozásobu brokolice s květákem a teď jsem udělala rajčatovou omáčku s oliv. olejem a to tááááák voní krásně :slight_smile:, brokolice se ještě vaří, pak jí tam přišoupnu a taky to půjde do mrazáku.

Jo a musim se pochlubit, včera na to došlo a konečně jsem odměnila svoje šikovný tělo za poslední rok a půl :slight_smile: a dostalo bezva prádýlko wonderbra :dizzy_face:
Podprsenka je s efektem lift-up........kdo (co) ksakru po těhotenství a půl roce kojení nepotřebuje trochu pozvednutí, že??? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
12. srp 2009 ve 13:37  • Odpověz
Ahoj holky jste takhle moc hodnaný že na mě myslíte ale žádnou dobrou zprávu memám.Na 11 jsem šla ke svýmu doktorovi ten konstatoval že mimčo uvnitř je ale nemá srdeční činnost tak mě poslal do nemocnice a v 11.45 už mě vezli na sál.Mám to za sebou takže zůstávám snažilkou.Je mi velikánskou útěchou že mám Andrejku o to, to bolí míň.
12. srp 2009 v 17:51  • Odpověz
autor
Ach jo, Maruško, to je mi moc líto :pensive:
Drž se! Budem na tebe myslet!
12. srp 2009 v 19:28  • Odpověz
maru to mě mrzí :frowning2: věřila jsem .. ale holt čeká na vás zase druhej pokus a jestli to dopadne tak dobře jako s Andrejkou tak to bude super chlapík :wink:
12. srp 2009 ve 20:39  • Odpověz
Ahoj Marusko,
jenom jsem v rychlosti nakoukla, mm s kamaradem popijeji a vidim spatne zpravy....
Je mi to moc lito, snad se to brzo spravi a za par tydnu budes hlasit lepsi novinky :frowning2:
12. srp 2009 ve 21:09  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.