• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

ČB - druhá parta aneb mamky prcků pod 1 rok

(Zamčená)
16. října 2009 
Ahoj holky, moc díky za info o kašičkách :wink:

Maru co to tu čtu :pensive: Chjo, já jsem věřila, že už je to všechno ( a bude)v pořádku :frowning2: Ale přesně jak píšeš - máš Andrejku a hlavně zase se brzy začnete snažit a tentokrát to bude už úplně bezproblémový těhotenství :wink: :dizzy_face:
13. srp 2009 ve 13:07  • Odpověz
:confused: no teda, nikde nikdo jo??? :sweat_smile:

Máme docela nabitej víkend, máme tu návštěvu, tak nevím jak se sem dostanu, takže vám všem přeji krásný víkend :dizzy_face: :dizzy_face: Má být hezky, tak je to parádní :dizzy_face:
14. srp 2009 v 09:00  • Odpověz
juj tady je ticho :grinning:
14. srp 2009 ve 21:15  • Odpověz
autor
FB je mor :confused: :sweat_smile:
14. srp 2009 ve 21:26  • Odpověz
a kombinace s travianem už je vražedná :grinning:

jinak u nás veselo, hlídáme segře hafí :grinning: takže nedělám nic jinýho než že vyndavám álu z psího žrádla, rokyho z álovo hraček atd.

jo a mušim se pochlubit jinak to nejde :grinning: ála dneska chvíli stál i sám než mu došlo že ho nikdo nedrží :grinning: pak sebou kecnul na prdýlku :grinning:
a došel za ručičky od baráku až na parkoviště, než teda zmerčil vajgl, pak už jsem ho na nohy nedostala ... fůůůj doufám že ho tahle posedlost přejde do puberty :angry:
14. srp 2009 ve 22:13  • Odpověz
a navíc ten pes příííííšerně chrápe :grinning:
14. srp 2009 ve 22:22  • Odpověz
Pěkný večer :wink: Jak se vede vám a prckům?

Tady fakt moc nikdo nebývá poslední dobou :sweat_smile: :confused:

Pavlí FB je mor, to je pravda...A počkej až začneš farmařit :grinning: :grinning:

Leuš, ty máš doma veselo, koukám :grinning: :grinning:S pejskem :grinning:
Ála je šikulka, za chvilku bude ťapat sám :wink: Kubík už chodí za jednu ručičku, ale sám se ještě moc na nožičkách neudrží.
15. srp 2009 ve 20:17  • Odpověz
autor
Teda tady se mlčí :confused: :sweat_smile: !!!
Tak jak bylo o víkendu? :slight_smile:
A kdo bude mít čas v úterý se sejít? :wink:
16. srp 2009 ve 20:39  • Odpověz
já jsem v úterý v praze :frowning2:
16. srp 2009 ve 20:46  • Odpověz
Nazdárek po víkendu :slight_smile:

Maruško, to je mi líto :frowning2: Já už bych jenom opakovala co řekly ostatní, tak jenom budeme s dráčkem držet palečky, aby to vyšlo příště :pensive:
17. srp 2009 ve 13:32  • Odpověz
Jinak v úterý samo na cvíčo jdeme :slight_smile:

A taky - už je odkaz na FB, ale stejně neodolám: http://www.youtube.com/watch?v=95oVslZmzMk :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
17. srp 2009 ve 13:33  • Odpověz
Ahojky holky, jsme zpět ze Šumavy, ale ve ČT zase jedeme :grinning:

Maru, je mi to líto, držela jsem vám palečky, ale to zase bude dobrý a bude líp!!!!

Kamí, všechno nej (opožděně) Anetce k narozeninám, musím zkouknout taky ty fotky, jenom nevím, jak se tam dostanu!!! Musím se přihlásit??? Už se moc těším!!!!

Holky, jsem dneska nějaká KO, Vikí se celou noc budila! Dostala už minulou středu nějakou kopřivku, tak mažeme tekutým pudrem proti svědění, dneska jsme byly u MUDr., ta nám to potvrdila a navíc nás naočkovala Priorixem, takže jsem zvědavá, jaká noc bude dneska!
17. srp 2009 ve 13:43  • Odpověz
Ahoj mamči,

Maru, kamčo, vy už jste asi odfrčely směr Morava co? :slight_smile: Tak jsem vám nestihla popřát hezkou dovolenou.

Míšo, taky máme poslední dobou hrozný noci! :unamused: Kubík se tak kolem 1:30 probudí a lumpačí, má vyspáno a křičí, breptá a je tak 3 hodiny vzhůru.Sice pak ráno spí třeba do 8:30 a odpoledne pak dospává, takže spí 3 hodiny, ale já jsem úplně vyřízená,protože pak nemůžu usnout a převaluju se sem tam....
Tak at tu dnešní noc zvládnete v pohodě po očkování.
17. srp 2009 v 15:00  • Odpověz
Ahoooj. :slight_smile:

Tak Eri, super, další lezec! My už šmejdíme po celém bytě :sweat_smile: :grinning:

My vybíráme nějakou dovču, tak snad vybereme. :wink:

Zítra to na kafíčko ani na cvíčo nezvládneme, mám toho moc :frowning2: :frowning2: :frowning2:

Jinak taky máme spaní nic moc. Ta horka jsou úmorná! :rolling_eyes:
17. srp 2009 v 18:01  • Odpověz
autor
Holky tak my zejtra nakonec taky na cvíčo nepřijdem, půjdem očkovat :unamused:
17. srp 2009 v 18:25  • Odpověz
Ahoj holky!!!

Dnešek byl super, stihli jsme koupačku ve vaničce na balkóně i odpolední hřiště, byla to paráda, teď Vikí už spinká!

Jitulko, tak to ti nezávidím, to je teda síla!!! Mě stačilo, že jednu noc Vikí nespala taky 3 hodiny a furt čumákovala a převracela se u mě! To jsem byla grogy!!!

Holky, kam míříte na dovo? Manža přišel s tím, že by si vzal dovo, tak přemýšlíme!!!
17. srp 2009 ve 20:34  • Odpověz
Dobré ránko :wink:

Míšo tak jaká byla noc?U nás se kupodivu spalo docela dobře, vzbudil se ve 4 ale dala jsem mu dudlíka a zase usnul, takže paráda :dizzy_face:
Na dovču letos nejedeme nikam, vynahradíme si to příští rok :slight_smile: A kam byste chtěli?Spíš něco tady v ČR nebo k móři? :slight_smile:

Zítra jdeme na roční prohlídku tak jsem zvědavá kolik vážíme, měříme atd.....
18. srp 2009 v 08:55  • Odpověz
Ahoj :slight_smile:

My máme namířeno na dovolenku do Řecka. Ale až v druhé polovině září, aby tam nebylo takové vedro.

Spaní u nás taky nic moc. Princezna se rozhodla, že bude vstávat ve čtyři hodiny :confounded: , nakonec to ještě zalomila od 6 do 7. V noci se taky pořád budila. Jenže jak nechce dudlík, tak dumlá prso... :rolling_eyes:
18. srp 2009 v 10:16  • Odpověz
Ahojky, tak u nás dneska spaní na jedničku, Vikí se vzbudila až v půl šesté ráno!!! Paráda, teď spinká, pak půjdeme na hřiště:o)

My s dovčou nevíme, asi spíš někde tady v ČR, ale potřebuju zjistit, kam by to bylo fajn, i když bude třeba fuj počasí! Aby tam bylo nějaké vyžití pro děti!!! Nevíte o něčem?
18. srp 2009 ve 13:26  • Odpověz
Jo, ženský, konečně mi řekněte, jak se dostanu na FB, chci vidět Kamči fotky a taky chci zahradničit!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Please :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
18. srp 2009 ve 14:15  • Odpověz
Hojky :slight_smile:

Tak jsme nakonec taky nebyli cvičit, bo prcek to akorát o půl jedný zalomil a chrupkal asi do dvou :wink:

A jak zjistil, že umí lézt, tak ho ovládla touha objevitele :grinning: :grinning: :grinning: Do všeho se snaží podívat, všechno otlapkat a pokud možno i ochutnat :grinning: :grinning: :grinning:

Míšo, na FB se dostaneš tak, že se zaregistruješ (www.facebook.com) a zkusíš někoho najít (třeba nás - "Míra Eri Vítek"). No a přes to už zjistíš, jaký hry se hrajou, zkontaktíš se s dalšíma lidma atd. :wink:
18. srp 2009 v 17:25  • Odpověz
Dobré ránko :wink: Tady je nějaký mrtvo poslední dobou :confused:

Eri, to video s vaším prckem je krásný :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Míšo, na FB se zaregistruj taky, budeš s námi farmařit :grinning: :grinning:
19. srp 2009 v 08:01  • Odpověz
Dobré ráno,
hlásíme návrat z Moravy. Bylo to naprosto dokonalý. Hned bych tam jela zpátky. Hrozně moc jsme si to užili. :dizzy_face: :dizzy_face:

Co máte holky v plánu dnes odpoledne? Vůbec nevím co budeme dělat. :confused:
19. srp 2009 v 08:17  • Odpověz
autor
Ahoj :slight_smile:

Kamčo taky nevím :frowning2:, bude asi pěknej hic a mě se nechce furt oxidovat u našich u bazénu :sweat_smile:
Tak dáme prochajdu ve stromovce? Nebo někde jinde?
19. srp 2009 v 09:38  • Odpověz
Kamčo tak to je dobře, že se vám líbílo :dizzy_face: Dej na FB nějaký fotečky, at se pokocháme :wink: :dizzy_face:
19. srp 2009 v 10:48  • Odpověz
autor
Ach jo, malej má 37,5, tak asi nikam moc nepůjdem nakonec :frowning2:
19. srp 2009 v 11:02  • Odpověz
Fotečky přidám hned jak malá usne, teda snad usne.

Pavli tak s ním bud raději doma ta teplota a sluníčko nic moc.
19. srp 2009 v 11:09  • Odpověz
A nechtěli byste někdo zítra jet s náma na plovku? Má být pažák.
19. srp 2009 v 11:13  • Odpověz
achoooj tůristky :grinning: :grinning:

fotky já chci fotky :grinning:
19. srp 2009 ve 12:33  • Odpověz
Ahoj holky!

Jitulko, díky za podrobný popis FB! Určitě se k tomu brzo dostanu!!!!

Kamí, kde jste byli?

Holky, my byli zase na hřišti, je to fakt paráda, až se Vikí vyspí, tak pojedeme za dědou na Kosky!

A zítra hřiště a až přijede tatík z práce, tak odjíždíme zase do Zdíkova, možná jen na prodloužený víkend, možná na týden, uvidíme!

Jo, děda měl minulý pondělí, co jsme byli u našich docela velkej infarkt, chudák, na to, že je mu 82, tak se z toho parádně vylízal!!! Tak mu pojedeme zvednou mandle, trochu :grinning:
19. srp 2009 ve 13:28  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.