• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

ČB - druhá parta aneb mamky prcků pod 1 rok

(Zamčená)
16. října 2009 
Míšo byli jsme u Vranova v takový malý vesničce. Fakt paráda.

Tak to je děda štramák. Aby nedostal druhej z Viktorky. :grinning: :grinning:
19. srp 2009 ve 13:57  • Odpověz
Kamčo a jak se líbilo Andrejce a Anetce? :slight_smile: A vyšlo vám i parádní počasí vid?

My jsem byli dneska na roční prohlídce, Kubík tam předvedl parádní hysterák :sweat_smile: V čekárně se mu s dětma hrozně líbilo a když jsem ho vzala do ordinace tak spustil takovej ukrutnej ječák a když si ho Dr. chtěla poslechnout, tak se s ní pral a ječel ještě víc.A když jsme vyšli z ordinace zas zpátky do čekárny tak najednou samej úsměv :grinning: No byla jsem spocená až na prd... :sweat_smile:
19. srp 2009 ve 14:11  • Odpověz
Jíťo holkám se líbilo moc. Byly zlaté, jen Anetka nechtěla moc v noci spinkat jak jsme byli s ní v pokoji tak spala s náma v posteli.

A kolik Kubík měří a váží?

Jdu kouknout na malýho Vítka na video. :wink:
19. srp 2009 v 15:18  • Odpověz
Víťulka je šikulka. Za chvíli prošmejdí celej byt. :dizzy_face: Máte moc hezký to lino. :dizzy_face:
19. srp 2009 v 15:22  • Odpověz
autor
Kamčo já mám zejtra u našich "na starost" babičku, ráno pro ní jedem k ní, aby se doma v bytě neupekla :unamused:
Je jí 83 a ačkoli je čiperka, tak tyhle horka jí strašně dávaj zabrat :pensive:

A dovolená musela bejt super!!!! :dizzy_face:
19. srp 2009 v 16:30  • Odpověz
autor
Jo a ženy, takhle by to nešlo.

Navrhuji sraz budějčand a ratolestí příští tejden, účast povinná :grinning:
19. srp 2009 v 17:30  • Odpověz
Taky bych nařídila nějakej sraz. Jinak se uvidíme až půjdou děti do školy!!!! :grinning:

Pájo tak vemem babičku na koupák tam se neupeče. :grinning: :grinning: :grinning:
19. srp 2009 v 19:02  • Odpověz
Ahoj holky,
hlásím se po dovolený, bylo to super, prcek byl fantastickej :sunglasses:
Nemám teď moc času, mám tu hromady vypranýho prádla a potřebuju se k tomu postavit :angry: Koukám, že tady bylo docela mrtvo, FB je zabiják českých sociálních sítí :grinning:
Ráda vás kdykoli uvidím, ale zítra asi ještě zůstaneme doma a budeme se čvachtat tady (stále platí pozvání pro ty, kdo by si chtěli udělat výlet, bazének pro prcky je dneska vyčištěný a naplněný).
Zítra nahážu pár fotek na fb, pozítří i snad nějaké to video na youtube.
Zatím pa
19. srp 2009 v 19:53  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:
foto z dovči jsou na FB :wink:
já vás chci taky vidět příští tejden.
V pátek odjíždíme do Maďarska ale ve středu už tu zase budu.
19. srp 2009 ve 21:45  • Odpověz
příští týden jsem vám plně k dispozici :grinning:
19. srp 2009 ve 22:08  • Odpověz
Čau holky, příští týden, jestli zůstaneme na Šumavě, tak pro nás padá!

Tak ještě uvidíme, jestli nepojedeme domů do ČB!

Kamí, to jste byli na společné dovo s Maru? To muselo být suprové!!!My asi naplánujeme nějakou dovo ještě na září, ale nebylo by vůbec špatné, naplánovat nějakou společnou dovo na příští rok, nebo aspoň prodloužený víkend někde pospolu s dětmi, co vy na to???
:grinning:
20. srp 2009 v 08:49  • Odpověz
autor
Ahoj :slight_smile:
Gábino, vítej zpátky :slight_smile:
Takže co, takže středa? Středa odpoledne? Napište jak kdo může, jak vám prcci spěj :slight_smile:
A bb? Nebo kde by to bylo nejlepší? :slight_smile:

Jinak dneska "super", mám tu k prckovi a babičce i mamku, která od rána neví, jestli jí bere slepák, nebo co :frowning2:. Tak je to troooošičku náročnější :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. srp 2009 v 15:03  • Odpověz
Pěkný večer holky.

Gábi, taky tě vítám zpátky :wink: Těším se na fotky.

Pavlí tak to je dobrej den teda co? No hlavně at to ten slepák není :frowning2:

Kamčo, jak ses ptala tak Kubík váží 9,80 kg a měří 73 cm.
20. srp 2009 ve 20:32  • Odpověz
autor
No, tak je :frowning2:
Za hoďku jde mamka pod kudlu...a operuje jí strejda, tak snad bude vše ok :slight_smile:
21. srp 2009 v 10:53  • Odpověz
autor
Co ta středa? :slight_smile:
21. srp 2009 v 10:54  • Odpověz
Ahoj mamky,

Jitulko přejeme Kubíkovi všechno nejlepší k jeho PRVNIM velkým narozeninám. Ať je to takový sluníčko šikovný hodný jako byl doteď. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Těším se na fotečky z oslavy.

Pavli středa platí. A co budeme dělat? Má být hezky. Chtělo by to asi nějakej stín a možná bazenek. :dizzy_face:

Co mamka dobrý?
22. srp 2009 v 09:03  • Odpověz
Holky ahoj

Kamčo strašně moc děkujeme za přáníčko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Fotky pak dám na FB :wink:

Pavlí, co mamka?Už to má za sebou?
22. srp 2009 v 11:16  • Odpověz
Ahoj holky,

Kubíkovi jen to nejlepší k prvním narozeninám, užijte si to Jíťo :wink: :slight_smile:

Pořád nějak nestíhám :frowning2: Ve středu bych dorazila, ale pokud bude moc teplo, tak se musím přiznat, že radši zůstanu doma u vody :sweat_smile: takže já podle počasí.

Pavlí, mamka je ok?
22. srp 2009 ve 13:05  • Odpověz
A co kdyby bylo hezky tak bysme se přifařili domu ke Gábi? Klidně bych mohla někoho vzít do auta. :wink:
22. srp 2009 ve 13:42  • Odpověz
Gábi a užila jsi si dovču? Co nákupy vyřádila si se? Doufám, že budou nějaké fota.
22. srp 2009 ve 13:43  • Odpověz
Jo, klidně přijeďte, já budu jen ráda :wink:
Kami, užili jsme si to všichni. Prcek byl jak když ho něčím dávkujeme, byl strašně veselej, nabitej, v pohodě, až se mi to zdálo neuvěřitelný. Jenom 3 dny byl vzteklej, ale to se mu vyklubala 5 vpravo nahoře, tak to měl omluvu. Kupodivu krásně spal, ale to bohužel pro mně možná bylo i tím, že já spala s ním na posteli, takže se toho teď dožaduje i doma. Dneska v noci jsem to poprvý vzdala a vzala ho k sobě. Tak snad to nebude dlouho trvat a bude zase ok, chceme mu sundat stranu postýlky :rolling_eyes:
Nákupy byly fajn, ale zvládla bych víc, kdybych věděla, že mm s prckem mi nejsou za zadkem. Ale to asi každá ženská :grinning:
fotky musím naládovat na fb, máme sice spoustu, ale z nějakýho důvodu jsme měli pocit, že např. v zoo máme fotit zvířata :grinning: tak to musím protřídit.
Jinak mm se příští pondělí vrací na pár dní do Uk, dostali jsme nábytek do prckovo pokojíku (můžu přihodit sem), tak to jede zabalit a hodit na náklaďák. Je to sice trochu kýč, ale my z toho byli nadšený a myslíme si, že prcek za rok bude taky (do tý doby to bude zabalený a uložený).
no nic, mm uspává a nějak se mu nevede, tak to asi budu muset vzít do ruky. A pak zase žehlení :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. srp 2009 v 19:31  • Odpověz
Kubíčkovi všechno nej, nej, nej, nej k narozeninkám!!!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Pavli, tak to máš dnes "veselo". :frowning2:

Ve středu bych šla, ale popravdě, jestli bude horko, tak se mi do bb nechce, páč tam bude na padnutí... :confounded:

A proč dáváte fotky jen na FB s sem ne? Já se na FB nevyznám.... :rolling_eyes: :sweat_smile: Asi jsem už totální blbka...
22. srp 2009 v 19:33  • Odpověz
šári,

mně třeba nebaví fotky zmenšovat, abych je sem mohla dát. Taky tady se na to může kdokoli podívat, tam jen ten, koho si pustíš, takže ti tam nešmíruje půlka čr. :grinning:
22. srp 2009 v 19:36  • Odpověz
TAk dobře, budu se s tím muset nějak poprat... :sweat_smile:

Gábi, jinak bomba nábytek v pokojíčku!!!!!!!!!! :wink:
22. srp 2009 v 19:45  • Odpověz
nám se taky moc líbil, sice je z druhý ruky, ale stačí bohatě :grinning: jsme z něj nadšený
22. srp 2009 v 19:57  • Odpověz
Tak už jsem konečně nastrkala nějaký fotky na fb :slight_smile:
dobrou
22. srp 2009 ve 21:16  • Odpověz
autor
Kuk :slight_smile:)

Opožděně, ale s láskou Kubíčkovi přejeme vše nej k narozeninám!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Mamka ok :dizzy_face:, už to ale měla pěkně rozjetý, takže si poleží v nemocnici na atb :frowning2: ...no, je to naše hrdinka, chudák, myslela si, že jí jenom bolí břicho od nějakejch těch ženskejch přechodovejch záležitostí a tak ještě v ten čtvrtek nosila prcka po zahradě... :confused:
Včera jsem za ní byla, je pěkně zdrblá :frowning2:.

Jinak včera jsme byli v Linci (2. pokus :slight_smile:), malej byl miliónovej :dizzy_face: a přišla jsem na to, že nejen že mají v Rakousku větší výběr Hipp bio skleniček (ehm, no já prostě pořád mrňousovi nevařim, no :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: ), ale maji je levnější, než u nás :angry:

Kamčo, a vzala bys nás prosím prosím kdyžtak v tu středu ke Gabče? :slight_smile: My jsme ti nemobilní :sweat_smile:
Ale už se blýská na lepší časy, segra bude měnit auto a já bych měla ukořistit to její stávající :dizzy_face:
23. srp 2009 v 09:05  • Odpověz
achooooj miláčkové hlásím návrat z chalupy, samozřejmě - lilo jako z konve jen včera kdy jsem tam měla třicet lidí :frowning2: ale i tak jsme si to bohovsky užili :dizzy_face: hlavně pinďa, ten měl o zábavu postaráno (a taky mi utopil telefon :rolling_eyes: )

jdu vyčučnout ty fotky :wink:

jo a my jsme taky imobilní :frowning2: při vší smůle včera se rozbil gril, vzápětí se svlíknul peťovi v autě klíňák :frowning2: (tzn výměna nějaký kladky za tři tácy :frowning2: fááájn :frowning2: zlatý stodvácy, tam stačily punčocháče :frowning2: ) no prostě den jak se patří ... ale jsme všichni zdraví a nemáme klíšťata :grinning:
23. srp 2009 ve 20:38  • Odpověz
Koukám, že zase příhody za všechny prachy... :grinning:

Kousi, jó zlatý škodověnky, ale tam člověk zase vařil každou chvilku.

Páji, nebyli jste taky v Linci v Ikei?
K těm papáníčkům pro mimísky, tak my vaříme! Konečně jsem se naučila udělat pyré, tak ANdul mi na skleničky prdí!

Dneska valíme do Plzně, tak nám zítra cvíčo opět padá :angry: :frowning2: .
24. srp 2009 v 10:12  • Odpověz
Gábi nábytek je super. Ještě vám chybí tel.budka. :grinning: :grinning:

Pájo já tě klidně ve středu vemu to je jasný. Ale Kousinka už se mi tam s Alíkem nevejde. :frowning2: Jak to provedeme?
24. srp 2009 ve 12:23  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.