• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

ČB - druhá parta aneb mamky prcků pod 1 rok

(Zamčená)
16. října 2009 
autor
Sakra :frowning2:
Tak já zkusim, jestli by mě tam nehodil mm, až pojede na stavbu někdy během dne :slight_smile:

Šárko já vařím, zamrazíno mám, ale když jsme s prckem celej den v luftě, tak zlatý skleničky :slight_smile: Vim, že se mi to jídlo nikde nekazí...

Jojo, Ikea v Linci, sobota - byli jsme tam :slight_smile:
24. srp 2009 v 18:47  • Odpověz
Čaues, původně jsem se chtěla asi před dvěma hodinama přijít rozloučit, že už to do zítřka nepřežiju, protože vlastní dítě se rozhodlo mě zlikvidovat :angry: :grinning: Ale už jsem to vydejchala, teď jsem se vrátila z projížďky na kole a ratolest krotí někde venku tatínek :wink:

Pavlí, já to dělám taky tak, vařit pro prcka mě baví, ale jak jsme někde venku, tak to hotovka jistí :wink:

Hele, ve středu je session u Gábi? Mno, kdybyste mě vzaly k sobě, tak já bych tě Páji mohla někde nabrat do Zelený Příšery :slight_smile:

Není náhodou kolem osmýho měsíce nějaký období vzdoru? Mi to tak připadá, protože z našeho usměvavýho veselýho miminka se najednou stal děsnej vztekloun :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
24. srp 2009 v 19:28  • Odpověz
Ahoj holky,
tak já s váma budu počítat, kdybych jela dopoledne do čb, tak se ozvu a můžu k nám stáhnout někoho, komu prcek spí kdekoli :slight_smile:
mm bude doma, takže bude postaráno o jídlo, atd., případně chůvu navíc :grinning:
Holky máte výhodu, že vám prckové vezmou sleničky. Já měla ten problém, že se mi prcek na domácím tak zmlsal, že když jsem mu chtěla dát skleničku, tak to bylo jediný, kdy mi plival jídlo :angry: takže i na dovču jsme v autě vezli ledničku se zamraženým jídlem :angry:
hodím vám od ip cestu
pa
24. srp 2009 ve 21:06  • Odpověz
Ahoj :slight_smile:
Děkujeme moc za přáníčka :dizzy_face: :dizzy_face: Už je Kubík o rok starší, to to letí, to to letí :slight_smile:

Gábi, fotky z dovči máte moc hezký, už jsem je zkoukla na FB, je vidět, že jste si to užili :wink:
25. srp 2009 v 07:02  • Odpověz
autor
Eri, to bys byla hrozně hodná :slight_smile: My jsme skoro při cestě :sweat_smile:
Jdeš dneska s Víťulkou na cvíčo? :slight_smile:
25. srp 2009 v 08:33  • Odpověz
Ahojky,
se mnou teda nikdo nepojede? Leuš mi včera říkala, že asi nebude mít čas.
25. srp 2009 v 09:24  • Odpověz
Zdarec, jasně, na cvíčo jdeme :slight_smile:

Aby jsme se o tebe ještě nemusely s Kamčou poprat :grinning: :grinning: :grinning:

Jo a teda zítra vyrážíme za Gábi v kolik?
25. srp 2009 v 10:07  • Odpověz
autor
No :sweat_smile: Holky kterákoli z vás budete moc hodná ale :slight_smile:
Tak se dneska Eri domluvíme na cvíču a řeknu ti rovnou jak k nám? :sweat_smile:

Už se hrozně těšim, šampáňo beru :wink:
25. srp 2009 v 10:11  • Odpověz
Tak jo, mizím od počítače, příšerka se ozývá z ložnice :wink:
25. srp 2009 v 10:14  • Odpověz
Bebi, nakonec bude zítra změna - jelikož Kryštof už je havarijně pojištěn, nepojedu Zelenou Příšerou, ale Oktávkou. Takže golfky se vejdou s přehledem, akorát se připrav na trochu adrenalinu, protože s ní nemám naježděno tolik co s favem, takže mi občas řve plyn při rozjíždění a až budu někde parkovat, asi mi budeš muset ukazovat kolik mám místa, protože nemám v oku velikost auta :wink:
25. srp 2009 v 16:17  • Odpověz
Maruško tak bych mohla vzít tebe kdyby si neměla auto a dala Andrejku do vajíčka. :wink: My bysme vyrazili nějak po jedné hodině až se cácorka vyspí.Už se těším. :dizzy_face:
25. srp 2009 v 17:22  • Odpověz
Ahoj holky,
tak zítra se na vás těším, bude nás tu hafo :slight_smile: Přijede i Davídkovo oblíbená teta Hanka s Jiříkem a Davovo kamarád se svojí 2letou holčičkou (prej aby to tu Foss vydejchal, tolik ženských u bazénu by mu mohlo přivodit infarkt :grinning: ). Ne, pánové se budou starat o naše jídlo a my jen o ty děti. Myslím, že vás zaparkuju dozadu na zahradu, před barák se nevejdeme, tak mně při příjezdu prozvoňte, já vás naviguju rukama :slight_smile:
pa
25. srp 2009 v 19:58  • Odpověz
autor
Kosovská mise!!! :grinning: :grinning: :grinning:

Na Hanku a Jiříka se těším, tenkrát jsem s váma poprvý venčila juniora ve společnosti :slight_smile: Pamatuješ, Gábi? :grinning:

Eri to bude jazda, už se těším! :grinning:
25. srp 2009 ve 20:18  • Odpověz
To viš, Pavlí :wink: To bylo nějak hned na konci šestinedělí ne? Ty jo, to už je doba :slight_smile:
jdu na oblíbenou činnost - gaučing :sunglasses:
25. srp 2009 ve 20:42  • Odpověz
Ahoj holky
zítřejší párty v Kosově vypadá víc než lákavě ale my nepřijedem :confounded: Kamčo dík za nabídku odvozu.
Třeba se ještě s někym z vás uvidim do konce tejdne.
25. srp 2009 ve 20:46  • Odpověz
Ahoj, tééda, to zní krásně ten váš dnešní výlet za Gábi :dizzy_face: Užijte si to :dizzy_face:
U nás teda ale počasí nic moc, je zataženo a vypadá to na nějakou pršku :unamused: Snad se to vybere abyste měli hezky :wink:
26. srp 2009 v 07:23  • Odpověz
Dobrýýýý rááááno...

Jíťo, neboj, pršet nemá až do odpoledne, teď akorát Mumuman koukal na numerickej model oblačnosti, protože hned využívá naší kosovský mise a vyráží s chlapama na cyklovejlet :wink:

Jinak u nás noc opět katastrofická, prcek se budil s řevem snad co hodinu, já si teď jdu dát kafe nebo jinak chcípnu :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jo a my dorazíme s Pavlí taky tak nějak po tý jedný, kolem oběda vyrazíme s Víťulou od nás, tak se s Kamčou nejspíš srazíme někde u vrat :wink:
26. srp 2009 v 08:04  • Odpověz
No tak paráda, právě jsem se dočetla, že tohleto noční buzení je kvůli tomu, že mrňousové mají hodně živý sny a že to období taky může trvat až do roka... no potěš koště, to asi vyskočím z okna :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. srp 2009 v 08:15  • Odpověz
Dobré ráno,
u nás se ještě spí. :confused: Ale to bude tím, že asi od 4-5,30 nespala. Pořád jsem jí slyšela jak brouká v posteli.

Jinak holky přes týden nekojím a Anetka spí celou noc. :dizzy_face: :dizzy_face: Ta koza je fakt závislost a to se budila třeba už je jednou a ted nic. Max (jako třeba dneska) kolem té čtvrté páté tak jí dám flašku a ona pak spí klidně až do 8. To spala naposledy snad v pěti měsících.

Eri no snad se to zlepší. A co zoubky? Nemůžou ho trápit ty?

Tak já teda pojedu sama, fňuk. Vyjedu po té jedné taky. Už se těšíííím. Snad fakt nebude pršet. :confounded:
26. srp 2009 v 08:20  • Odpověz
Kamí, jo, ty zuby by to taky mohly být, ale koukám mu do pusy každej den a kde nic tu nic, mu snad lezou o pikomilimetr za měsíc :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

Ale to prso asi začnu v noci odbourávat, přijde mi, že je na to taky hodně zvyklej a když mu ho dám, tak vlastně ani netahá a jenom tak žmoulá, tak třeba bez toho taky bude spát líp...

Tak já padám od pc a jdu nás chystat na plavání. A odpo se na vás těším :slight_smile:
26. srp 2009 v 08:27  • Odpověz
holky jen v rychlosti - tady se to vybírá, svítí sluníčko a vypadá to, že by to mohlo vydržet. Kdyby ne, tad do baráku se vejdeme :slight_smile:
tak zatím pa
26. srp 2009 v 09:23  • Odpověz
autor
Ahoj holky :slight_smile:

Dneska už nebudu moct bejt na netu, mm si bere notebook sebou :unamused: ... takže kdyby nějaký změny, jsem na mobilu :slight_smile:

Moc se těším :dizzy_face:
26. srp 2009 v 09:55  • Odpověz
Ahoj holky, trošku načuhuju a jdu se poradit se zkušenějšíma :wink: Mám dotaz spíš na ty,které rodily v Budějovický porodnici. Dneska jsem tak nějak brouzdala po netu a objevila výbavičku do porodnice,teda spíš co bych měla mít sebou a zajímalo by mne jestli sebou mám mít třeba svoje vložky,dětské plenky, čistící ubrousky.... Poskytuje Budějovická nemocnice něco nebo musím mít všechno svoje. Moc vám děkuju předem za rady :dizzy_face:
26. srp 2009 ve 12:21  • Odpověz
Ahoj holky, tak jak jste se měly u Gábi? :slight_smile: Nakonec se to vybralo a byl pěknej hic.

Kasy, vložky ti tam dají, takový obyč bez křidélek,ale stačí, plenky ti taky dají, čistící ubrousky jsem měla svoje, ty tam neposkytují.
26. srp 2009 v 19:01  • Odpověz
Gábi, moc díky za fajn odpoledne, byl to fakt relax :slight_smile:
26. srp 2009 v 19:31  • Odpověz
Ahoj holky tak pějte ódu na dnešní odpoledne ať mám co číst :slight_smile:
26. srp 2009 ve 20:28  • Odpověz
Nazdárek, Maruško, jestli ti to dneska vyjde, můžeš za Gábi vyrazit, Bebinka tam odpoledne taky bude :slight_smile:

Mají krásný domeček, na děti jsou dokonale vybaveni, zejména Gábi manželem :wink: :grinning: My jsme si včera dávaly do nosu - Dave udělal grilované masíčko a banánový cake, obojí bylo ňam ňam :slight_smile:
27. srp 2009 v 11:13  • Odpověz
Ahojky Eri už jsem se vtírla :grinning: :grinning: :grinning: dneska jedu ke Gábi já :grinning: :grinning: :grinning:
27. srp 2009 v 11:38  • Odpověz
autor
Kuk :slight_smile:

Bylo to supeeeeeer!!! :dizzy_face: Davídek má na zahradě opravdu ráj :slight_smile:, tatínka k nezaplacení :dizzy_face: a krásnou pohodovou maminku, ale to vy víte :slight_smile:
Večer jsme já i prcek padli za vlast :grinning:, což je známka skvěle prožitýho odpoledne.

Dneska ovšem píšu áčko, pustili mi domů mamču, tak jí jdu obletovat :slight_smile:
27. srp 2009 ve 13:37  • Odpověz
achoj miláčkové :dizzy_face: teda závist se mnou cloumá :grinning:
se budu muset taky vnutit :grinning:

u nás všechno při starym, akorát tenhle týden je nějakej hektickej :frowning2:
28. srp 2009 ve 12:05  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.