• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

ČB - druhá parta aneb mamky prcků pod 1 rok

(Zamčená)
16. října 2009 
Nazdárek :slight_smile:

Tak jsem včera absolvovala "technickou" u Švece, hmmm teda... jak říká Cecilka, "když von byl takovej mladej a krásnej" :grinning: :grinning: :grinning:

Jinak u nás to fakt asi budou ty zuby, bobeš nemá na nic náladu a kňourá celej den :confounded: Chudák malej, snad se teda brzo vyklubou..

Pavli, tak mamku nakonec pustili docela brzo ne? Tak jí pořádně opečovávej, ať je zase fit :wink:

A já vám přeju všem pěknej víkend a jdu balit, anžto jedem zase už do Rokycan :wink:
28. srp 2009 ve 13:37  • Odpověz
Ahoj, taky jdu popřát pěkný víkend :wink:

Eri, tak at se zoubky brzy vyklubou a má Víťulka zas klid.
A už se vám blíží ta svatba co? :dizzy_face: Za měsíc! :slight_smile:
28. srp 2009 ve 13:50  • Odpověz
eri :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: jojo ještě že jsme šťastně vdaný co ? :grinning: :grinning:
já tam chtěla taky skáknout, potřebuju prášky, ale nestihla jsem to, tak musim v pondělí ...

no u nás dneska dopoledne spánek tři hodiny po úplně normální noci a vstávání jako dycky v osm .. a teď už chrní zas :-O
ale je fakt že dneska už jsem mu koukala do pusiny a fakt to tam má boulatý jako blázen ale jakoby nahoře na tej dásničce :frowning2: žádný prasklinky nic .. tak doufám že mu neporostou zoubky nahoru jako šavlozubýmu tyglovi :grinning: :grinning:
28. srp 2009 v 17:08  • Odpověz
Pavlí, všechno nejlepčí k svátku :slight_smile:

A všem ostatním ahoj :slight_smile:
31. srp 2009 v 10:48  • Odpověz
Ahojky holky, hlásíme návrat od našich :grinning:

Dodatečně přejeme Kubíkovi všechno nej a nej k narozeninám, je to už velkej chlapák, tak ať nezlobí maminku a maminka jeho!!!!

Holky, jsem dneska nějaká grogy! Jaké bylo mejdlo u Gábi?
31. srp 2009 ve 13:19  • Odpověz
Míšo, Kubík vám moc a moc děkuje :dizzy_face: :dizzy_face: Maminka se o něj s láskou stará, takže neboj, žádné zlobení :grinning: :grinning:
A jak jste se měli na Šumavě? :slight_smile:
31. srp 2009 ve 13:40  • Odpověz
Jíťo, na Šumavě paráda, fakt super, jen dědu nám zase odvezli do nemocnice, opět lehká srdeční slabost, děda měl po tom předchozím infarktu nějaký výpotek na plicích, takže se mu to trochu zvětšilo, nic závažnýho, jen si týden poleží pod dohledem MUDrů :unamused:

Tady se všichni sráží!!!!
31. srp 2009 ve 13:54  • Odpověz
achoj miláčkové teda tady je ale ticho :slight_smile:
31. srp 2009 v 17:52  • Odpověz
...se divíš? všichni pařej na FB :grinning:
31. srp 2009 v 18:47  • Odpověz
Ahoj holky,
já teda nepařím nikde, ale pc mi hlásí kdo je online na fb, takže vím, že např. Kousi, je tam pečená, vařená :grinning:
Taky přejeme Pavlí všechno nej k s vátku!!!
Já jsem dnešní návštěvu gynekologa završila žihadlem od srsňě (ty jo, jak se to píše :sweat_smile: ). Dostala jsem ho na hrištiě v jetelíčku do prstu u nohy a tak, jak na běžnou včelu vosu nereaguju, tak mám z nohy jednu sloní :angry: Takže se dekuju k televiznímu přijímači, nohu dám do lavoru se studenou vodou a octem a budu doufat, že zítra budu moct vzít prcka na slibované traktory na živitelce :sweat_smile:
pa
31. srp 2009 v 19:32  • Odpověz
Kde jste kdo???
1. zář 2009 ve 13:15  • Odpověz
Ahojky :slight_smile:

Míšo,všichni asi užívali posledního sluníčka :slight_smile: Od zítra už má být hnusně.A to zrovna na víkend chceme jet ke známým na chalupu :unamused:

Gábi co noha?Od sršně (taky nevím jak to napsat :sweat_smile: :grinning:) to musí být pěkně hnusný ďobnutí
:confounded:

Já mizím k TV, konečně mi zas začali dávat VKV :dizzy_face: :dizzy_face: :grinning: :grinning:

Hezký večer a dobrou noc :dizzy_face:
1. zář 2009 ve 20:06  • Odpověz
já dycky načučnu, nikdo tu, tak holt jdu sklízet obilí no :grinning: jinak včera humorně mi exnul počítač, to bylo dopoledne :grinning: :grinning: ještě že malej se rozhod že nebude spinkat :wink:

maru knížečku už mám doma, jen jak ti jí dopravit ..
2. zář 2009 v 09:34  • Odpověz
Koukám, že to tady jede!

Hele, chtěla jsem se zeptat na tu knihu Ranhojiče, kdo to napsal? Sháněla jsem to v knihovně a nemají, je to rozpůjčované a na dlouhou dobu rezervované! Co to je zač, že to všechny tak hltáte????

Jinak podzim má být suprovej, krásně, jenom trochu chladněji než doteď!

Kde sháníte prckům podzimní bundičky? Nějak na nic nemůžu natrefit!!!
2. zář 2009 v 09:37  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:

Tak u nás opět noc katastrofa, buzení i dvakrát do hodiny, jsem chodící mrtvola... :stuck_out_tongue_closed_eyes: Teď prcek spí a až se vzbudí, tak vyrážíme koupit homeopatika, snad mu zaberou... A jestli ne, tak si asi fakt řeknu doktorce o ten dithiaden pro malýho, protože už prostě nedokážu normálně fungovat :stuck_out_tongue_closed_eyes: Už jsem z toho fakt na nervy, hlava mi třeští už od probuzení, mžitky před očima, fuj...
2. zář 2009 v 10:45  • Odpověz
Jinak se omlouvám za ten výlev a přeju vám všem prima den. A užívejte si, že vás píďalky nezlobí :wink: :slight_smile:
2. zář 2009 v 10:47  • Odpověz
Eri, to je mi líto!!! A copak je s Víťulkou? Bolí ho bříško??? Myslíš, že jsou to prdíky? Nebo zoubky? On ten 8. měsíc je takovej všelijakej, říká se, že se dítě stává hodně závislé na matce! Upřímně tě lituju, dokážu si živě představit jak funguješ s třeštící hlavou! Tfuj tfuj tfuj, ať je dnešní noc lepší :frowning2:
2. zář 2009 ve 13:23  • Odpověz
miláčku mu to je mi líto ... u nás v noci taky katastrofa, zuby furt nevylezly ale už je vidim - ale to ti asi moc nepomůže co ? :grinning: :grinning:

kuli knížka je to dobrá, až se mi nějaká vrátí (popravdě ani nevim kdo kterou má :grinning: :grinning: ) tak ti jí pučim :wink:

já teď čtu o Rudlovi Habsburskym ale ne tom Druhym :grinning: .. ale neba mě to ale nechci to končit uprostřed ..

s bunďama ti neporadim, my jednu dostali od Davídka /díky daví/ jednu od pepči /díky pepčo/ jednu koupili na mimibazaru a s tím vystačíme .. pak už máme zase poděděný spousty péřovek ... takže my nenakupujem ..

ale musim vám říct že kamarádka tuhle koupila holčičce džínovou bundičku ve velrybě a fakt nádherná - taková krásně kýčovitě šutratá a vyšívaná a vůbec prostě prďácky holčičí ...
2. zář 2009 ve 14:42  • Odpověz
Kousí, za knížku předem děkuju, teď jsem dočetla narko-prostituční knížku a čtu prostitučno-kuplířní knížku, takže se pohybuju momentálně jenom ve sférách drog a sexu :grinning: :grinning: :grinning: Ale pohodička na nervy :sweat_smile:

Bundičku jsme dneska koupili v seku, ale ještě potřebuju nějakou! Není nad to, něco zdědit!!!!

Jo, my máme taky prďácky holčičí růžovou.... :confounded: :astonished: :grinning:
2. zář 2009 v 19:33  • Odpověz
Brý večír,
Eri to si teda užíváš noci. A zkoušela jsi nurofen na bolest jestli ho fakt tak bolí zoubky? Snad to brzo přejde. A už vůbec nekojíš?

Míšo já budu muset taky zajít do sekáče pro nějakou bundičku. Čekám až se trochu ochladí a budu muset vyrazit na nákupy.

Kdy uděláme nějaký srazík zase? My začínáme s Leuš a Maru příští středu plavat tak bysme mohli potom někdy. Máme to od 9,30hod. :wink:

Nechcete někdo v pátek s náma do bb?
2. zář 2009 ve 20:26  • Odpověz
Holky, díky moc za podporu... Ten nurofen mi doporučila i doktorka dneska, když jsem jí volala, tak snad to zabere... Když budu za noc vstávat jenom třikrát - čtyřikrát, tak budu spokojená :wink:

Akorát se mi zdá, že ty zuby to až tolik nebudou, mažu mu dásně Calgelem a drbu kartáčkem, ale je to bez celkem bez efektu, navíc teď ty poslední dny si ani nerejdí prstíkama v pusince. Spíš mi přijde, že jak se začal plazit, tak má spoustu nových zážitků a ty ho v noci budí. Taky je teď takovej celkově roztěkanej a vzteklej :stuck_out_tongue_closed_eyes: Kamí, už nekojím, Víťula už kozí nechce, má radši jídlo na lžičce :confused: A já si to malovala, jak budu kojit tak do roka - leda houby :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jo, podzimní výbavu taky budeme muset nakoupit. Dneska jsem byla ve městě a koukám, že ten sekáč na Sadech někam zmizel - nevíte kam? Takovej byl zrovna pěknej...

My by jsme se rádi do bb taky někdy podívali, akorát že zrovna tenhle pátek jedem vyřizovat papíry na svatbu :wink: Tak bb necháme na Indy :slight_smile:
2. zář 2009 ve 20:37  • Odpověz
Kamí, jdete v pátek do BB? Možná bysme se přidaly! :grinning: Písni, v kolik tam půjdete!

Eri, s kartáčkem bych nebyla zas tak aktivní, vím, že když se Vikí klubou zoubky, dost ji to bolí a kartáček nechce ani vidět (zrovna teď), takže čištění zoubků lehce vynecháváme! :wink:
2. zář 2009 ve 21:16  • Odpověz
mnu tak nám kraken skočil z postýlky :frowning2: já myslela že už to máme na posledním patře a ejhle ono ne :frowning2: ozvala se rána, řev a náš letec seděl pod postýlkou :frowning2: do minuty už se tlemil, takže se bojim, že to teď bude pro prdel praktikovat častějc :frowning2: on fakt nemá sebemenší pud sebezáchovy :frowning2:

teď šel uspávat peťa, usli tam obá .. ale já půjdu dneska taky asi brzy :frowning2: obilí jsem nasázela na několik dní dopředu..

bb bych viděla reálně, teda pokud nevyrazim za kámoškou ...
2. zář 2009 ve 21:26  • Odpověz
Dobré ráno,
Míšo šla bych tam zítra nějak kolem druhé. Až se malá vyspí tak bysme vyrazili. Moc se na vás těšíme.

Leuš no teda to je kaskadér. Hlavně, že mu nic neni. Naše madam zase začala lézt na postel. Ted mi zase utekla a je mi jasný, že je v posteli v ložnici. A dělá tam psí kusy tak jí taky musím pořád hlídat, aby nespadla. Jdu tam...
3. zář 2009 v 09:25  • Odpověz
Ahoj holky!

Tééééda Kousi, vy máte ale draka! A obešlo se to teda bez vážnější újmy na zdraví? To je síla, teda, to bych se z toho pos....!

Holky, na kolikátou byste zítra viděly to BB?
3. zář 2009 v 09:26  • Odpověz
Jasan,že tam byla. Budu muset do ložnice zavírat. Ona je normálně povaleč obecný. Se tam vyvaluje jak paša.

Jitulko chtěla jsem ti napsat, že jsem se přidala k tobě a koukám do úterka na VKV a dobrý. Na tu Ordinaci se nedala koukat už. Takže se tě kdyžtak budu blbě ptát kdo je kdo jo? Já to viděla naposledy, když tam byl Adam s Efou. :grinning: A škoda,že už tam neni Dyk toho žeru. :dizzy_face:
3. zář 2009 v 09:31  • Odpověz
Ahoj holky,
není moc času, ale.. bb by zítra byly reálné (teda pokud noha splaskne a přestane bolet, abych se tam moc netrápila). :slight_smile:
3. zář 2009 ve 13:52  • Odpověz
Ahojky :dizzy_face:

Teda Leuš, to máte fakt draka :grinning:

Náš průzkumník se zase dneska vrhnul střemhlav z našich postelí. Na poslední chvíli jsem ho chytila za nohu, ale i tak si stihnul odřít čelo a nos o koberec :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jinak jsem mu včera dala večer ten nurofen, tak jakž-takž spal, vstávala jsem jenom čtyřikrát... :wink:
3. zář 2009 ve 14:00  • Odpověz
autor
Ahoj holky :slight_smile: Teda pěkně ty děti vyváděj :confused: :grinning:
U nás je šmudlací mamánkovský období :sweat_smile:, ještě taťku toleruje, babi s dědou ok, ale pořád za mnou otáčí hlavu...ale zas bere mě kolem krku a to je krááááásnýýýý :dizzy_face: :dizzy_face: :grinning:
Taky už nekojíme, zjistila jsem, že v noci to už prostě nepotřebuje, max. si cucne čaje a spí dál, ráno už nechce, ale z flašky si ten svůj banánovej Sunar dá...a večer má kaši a pak chrní, takže jsme skončili. Přes den ho dostat k prsu už nešlo vůbec :stuck_out_tongue_closed_eyes:. Tak dneska ještě najíždíme na jogurt k sváče, zatim se zdá, že ta jeho mléčná alergie je tatam :wink:
Tak jsem ale zas ráda, že v noci už nemá buzení spojený s jídlem nebo cucáním. Vzbudí se, nahodim dudlíka (pokud ho chce), pohladim a je.
To se, proboha, nechci vytahovat, Eri, Víťulku podle mě trápí ty zoubky a brzo bude taky chrnět jak pařízek v noci :slight_smile:

Kamčo ve středu se můžem sejít, ale my už taky cvičíme :sweat_smile:, ale až odpo, tak dopoledne za váma někam ráda zajdu :slight_smile:
4. zář 2009 v 09:11  • Odpověz
Ahojky holky!

Bebi, gratulace! Taky přemýšlím, že už s kojením seknu, mám pocit, že už to nemá význam!

Holky, co dneska to BB? Jdete a v kolik?
4. zář 2009 v 09:31  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.