• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

ČB - druhá parta aneb mamky prcků pod 1 rok

(Zamčená)
16. října 2009 
Ahoooj,
Mšo tak jdeme? Vyrazila bych nějak po druhé směr bb.
4. zář 2009 ve 12:14  • Odpověz
noooo jooo :grinning: tak tu asi zůstanu jediná cisterna no :grinning:
já asi počkám až se odstaví sám :frowning2: zatim jsem psychicky ještě nedospěla k odloučení :grinning: :grinning: ale tak my zase docela spíme tak mě netlačí

bb uvidim jesli se za váma dostanu, teď právě usnul :frowning2: a když bude spát ty svý dvě hodinky, tak to už bysme to za váma nestihli abysme zase ve čtyři jeli tradá ...

jinak momentálně se řeší kde se udělá akce álarok .. :frowning2: nevim proč ale nějak všichní automaticky začali předpokládat že to bude u peťovo rodičů ale to je to poslední místo kde bych fakt chtěla slavit :frowning2:

nevíte někdo kde by se dal pronajmout nějakej malinkej prostor ? tak pro dvacet lidí ? :frowning2: chatu už riskovat nebudu, nám by určo zase lilo :frowning2: a do hospody se mi taky moc nechce :frowning2: aááách jo ...
4. zář 2009 ve 13:20  • Odpověz
Kamí, tak jo, jdeme, my vyrazíme taky tak nějak, asi tam budete dřív, tak nám držte flecka, OK??? :grinning:
4. zář 2009 ve 13:32  • Odpověz
Míšo OK,malá ještě spí. Jdu nás nějak pobalit a po druhé vyjdeme. Leuš přijd taky, když se Alík nějak rozumně vzbudí.
4. zář 2009 ve 13:43  • Odpověz
Pěkný večír :slight_smile:

Teda po dlouhé době jsem musela zas trochu dočítat :grinning:

Eri jak to u vás vypadá?Už je to lepší?Asi má nějaký špatný období, snad to brzy přejde.
Nám na zoubky pomáhá jedině Nurofen.Ten mu zabere okamžitě a pěkně se mu pak spinká.My už máme 8 zubů, ale byl to taky boj teda :unamused:

My máme bundičky zděděný po synovci, takže nekupujeme.Na Velrybu v Krajinský je úchylná moje tchýně :angry: Furt tam nakupuje pro Kubíka mikiny.Už jich má asi 100 a vůbec to neunosí, když jsem jí to minule řekla tak se ještě urazila :angry:

Kamčo kam budete chodit plavat?jestli se můžu zeptat :slight_smile:

Mějte pěkný víkend!papa :dizzy_face: :dizzy_face:
4. zář 2009 ve 20:39  • Odpověz
Ahoj holky,
taky teď mám trochu času. Odpadla jsem po asi 2 hodinách od žehličky, mm není doma a do nedělní noci budu slaměná vdova, tak se musím přiznat, že se trochu nudím. Prcek spí od půl 7, v tv asi ani nic není (pravda je, že jsem to ani nezkoušela).
Koukám, že nejsme jediný, koho trápí zuby. Nám se teda klubou už poslední 2 stoličky a máme to za sebou, tak doufám, že pak se už konečně vyspím. Pak už to nebude na co házet :frowning2:
Taky se už moc těším na začátek cvičení, plavání a snad i dalších aktivit s prckem. Mám pocit, že čím je starší, tím víc je živej a já začínám být dost vyflusaná :angry: Takže se chystám vyzkoušet aerobic pro tyhle prťata a pak taky seznámení s pastelkou. Našeho drahouše teď začalo bavit "malování", vždycky se ho zeptám, kolik chce pastelek, na prstech mu postupně ukážu do pěti a on si řekne, např. "tži". Tak spolu odpočítáme 3 a já pak za jeho hroznýho řevu zabavím zbytek :sweat_smile: ale snad se mu to takhle dostane nenásilnou formou do hlavy :grinning: Vydrží u toho i hodinu. A podstatný je, že u toho sedí :grinning: :sunglasses:
No nic, asi pudu opruzovat psice :grinning:
4. zář 2009 ve 21:16  • Odpověz
Nazdárek...

Já teda ve Velrybě párkrát taky byla, ale nějak mi přijde, že tam nic nemají. A když už tam něco na mrňouse najdu, tak mi to vždycky připadá takový ohavný, že zase z krámu rychle vycouvám :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Hm, u nás to ty zuby fakt zatím nebudou, MUDra tam šášulovi taky koukala a taky říkala, že zatím prd :angry: :grinning: On má fakt spíš ty divoký sny, protože usne a za chvíli sebou škubne a probudí se... tak snad se to srovná jak si časem zvykne na to, že se pohybuje sám :wink:

Gábi, já musím vymýšlet aktivity pro to naše hyperaktivní bejby už teď :grinning: Jak se neutahá, tak je zle... teda hlavně s náma, on je schopnej do jedenácti večer blbnout v postýlce, řehtat se a vejskat a nebo se vztekat, ale jak není dostatečně ko, tak prostě neusne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
A jinak je Davídek šikula, že maluje, to se těším, že uvidím taky obrázky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Kousi, já bych na tvém místě taky počkala až se Alísek odstaví sám. Mně a Pavli se kluci odstavili taky sami, akorát trochu dřív, než jsme asi počítaly :confused: :wink:
5. zář 2009 ve 14:12  • Odpověz
autor
Ahoj :slight_smile:

Jojo, Eri, takhle brzo jsem s tím fakt nepočítala :pensive: ...od pondělka jsme úplně bez kojení. Včera večer mi teda při usínání začal sát ruku...užuž jsem chtěla vyměknout, nějaký mlíko tam ještě je...ale byl najedenej kaší a hlad mít nemohl, takže dostal dudlíka a usnul a celou noc hlad neměl, jenom dostal v noci napít čajíku a zas spal dál...takže jsem asi udělala dobře, prostě usínání spojený s dudláním prsa ne-e :rolling_eyes:
Ráno má sunar, pak jogurt a večer kaši s mlíčkem, takže mléčnou potřebu bysme měli pokrejt :confused:
5. zář 2009 v 19:08  • Odpověz
Ahojky,

Eri já jsem snad kdysi někde četla, že tyhle prckové si ve spaní ukládají všechno, co za den prožili do dlouhodobý paměti (jestli se nepletu). A hodně živý sny jsou dost častý. Nám se i stalo, že se Davídek vzbudil se strašným hysterickým řevem, všechno špatně, jakýkoli utěšování nepomohlo a nakonec to bylo to, že i když měl otevřený oči, atd., tak pořád spal a uklidnil se, až když jsme ho opravdu vzbudili. :fearful:
A naše dítě utahá 2 dospělí a dá pár hodin navíc. Ale na druhou stranu si říkám, že lepší než aby seděl tam, kam ho posadím (i když občas by to bylo fajn).
My za sebou máme fajn den, Davídek byl nějaký utlumený oproti ostatním dnům, tak se to i dalo. Nasadili jsme nový večerní rituál a musím říct, že se setkal s úspěchem. V uk si oblíbil jeden večerníček, tak jsme to objednali na DVD, před vanou mu to pustím (jediné u čeho mi vydrží sedět), všechny postavičky na konci každého příběhu jdou spát, já mu pak řeknu, že Davídek taky, on se zvedne, vezme Pussy a jde za mnou nahoru a do vany a pak rovnou do postýlky. A dneska má poprvý už i normální pyžamo. Byl nadšenej, má na něm opičky :slight_smile:
Já odkkráčím na nikotýn, dám si asi 5tý balení brambůrek s octem (jediné, které sním) a postavím se za žehličku. :frowning2: :angry: Nevím, kde rodina o 3 lidech pořád bere tolik prádla :angry:
kouknu sem pozdějc, kdyby náhodou někdo přestal farmařit :slight_smile: pa
5. zář 2009 v 19:31  • Odpověz
Tak vám musim povědět :grinning: zatímco my usilovně hledáme kdy se álovi z těch boulí nahoře vyklubou konečně zubiska - tak náš pacholíček si v tichosti vyrobil dvojku dole :grinning: :grinning: je to naše dítě normální ?

jedem grilovat, vsaďte se že do hodiny začne brutálně lejt :grinning: to dávám jako varování pro ty, co by se v tomhle krásnym slunečnym dni chtěli vydat na procházku :grinning:

jo a namontovali jsme všude takový ty zarážky z ikey do skříněk a šuplíků, hurááá - funguje to ..
6. zář 2009 ve 13:12  • Odpověz
Čááááu ženský, kde jste kdo?

Co nového????U nás stabilní stav:o)
8. zář 2009 v 08:59  • Odpověz
Čus bus :slight_smile:

Tak u nás si nadále znova zvykáme vstávat v noci po dvou hodinách... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Kousi, to jsem ráda, že zarážky fungujou, my je budeme taky montovat bo prcek bleskurychle přišel na to, že spodní šuplíky z komod dokáže otevřít :wink:

No a jinak Víťulka před chvilkou zbodnul "kuřecí salát" dle AK a vypadalo to, že to na závěr završí ještě konzumací talíře :wink: :grinning:
8. zář 2009 ve 12:07  • Odpověz
Holky nějak mi blbne IP nemůžu nic odeslat tak píšu sem. Já jdu zítra odpoledne k zubaři tak my určitě nedorazíme. Vrátím se od zubáka až tak kolem 4. :frowning2:
8. zář 2009 v 15:33  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:

Pavli, jdeš dneska na to cvíčo? Já tam zkusím vyrazit, potřebuju netvora utahat :grinning:
9. zář 2009 v 11:14  • Odpověz
achoooj tak hlásím že plavčo s mirkou je luxus :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: sice teda já tam docela jako grauluju, dokud stojíme (já na špičkách) tak je to v poho ale jak se pohnem tak je to průšvih :grinning: :grinning: musim plavat taky :grinning: ale kraken se tak utahal, že jsem ho normální spícího přenesla z auta domu, položila do postýlky a chrupá :grinning:
9. zář 2009 ve 12:08  • Odpověz
Ahoj holky,
teda to je síla, nikde nikdo :confused:
My jsme dneska byli na prvním malování, prcek byl nějakej až moc rozjařenej, musela jsem ho dost krotit, ale podle toho, že kreslil dost doprava, tak to prý je, že jde za mamkou :wink: tak s tím musí taťka něco udělat.
Včera jsem myslela, že mě klepne. Vyndavala jsem prádlo ze sušičky a prcek se rozhod, že mi pomůže. Když chtěl čistýma kalhotama umývat zdi, tak jsem mu podala suchou houbičku a poprosila jsem ho, aby mi umyl stranu ledničky. Pak mě Foss odvolal nahoru, tak jsem mu letěla pomoct (předěláváme pokoj pro prcka), a když jsem přišla dolu, tak dítě zrovna s úsměvem a houbičkou v ruce ocházelo z koupelny směr garáž. Z houbičky lila voda :rolling_eyes: Zjistila jsem, že udělal přesně to, o co jsem ho požádala. myl ledničku. Ale neměl vodu, tak si jí bral v záchodu :sweat_smile: Ani nešlo se na něj zlobit, protože byl natolik chytrej, že tu vodu našel. lednička byla celá zapatlaná a já šla mejt podlahu v obýváku, chodbě a garáži :fearful: Odpoledne jsem byli na sestřihu, tak už zase vypadá jako kluk.
Zítra ráno nás čeká plavání, odpoledne pak ten aerobic - první taneční krůčky, pak k tetě Hance zalejt kytky (jsou na dovolený), k našim vyvenčit psi (jsou na dovolený) a pak domů, malovat :frowning2: Takže Pavlí, odpoledne se budu motat po Litvínovicích (bydlí tam obě zmiňované rodiny), kdyby jsi náhodou neměla co dělat, přidej se k nám na zahradě u dvou psů :slight_smile:
mažu do sprchy, chci se před plavání zkulturnit :slight_smile:
dobrou
9. zář 2009 ve 20:17  • Odpověz
Jo, ještě jsem vám chtěla říct, že jsme prckovi provedli upgrade :slight_smile: už pár nocí spí v dvoudílném pyžámku a z postýlky jsme mu sundali strany a pelesti a už je v normální postýlce. Má tam sice zábranu, ale zatím ho nenapadlo slézt :wink: děsím se, až někdy v noci dostanu infakrt, protože mi ledovou rukou šáhlo dítě na obličej a podalo mi brejle, abych na něj lépe viděla :slight_smile:
9. zář 2009 ve 20:34  • Odpověz
Ahoj holky, tak se po hooooooooooooooooooodně ale hoooooooooooooooooooodně dlouhéééééééééééééééé době dostávám na koníka a občas bych si s vámi ráda poklábosila, vezmte li mne na milost, pokud si tedy na mne ještě některá pamatujete :sweat_smile: :frowning2:
9. zář 2009 ve 21:54  • Odpověz
teda koukam, ze jsem mela dve registrace, to sem teda blazen, ale proste kajjinka nebo kajjjinka, jsem to proste ja :slight_smile:
9. zář 2009 ve 22:06  • Odpověz
Ahoj holky, tééééda, Gábi, s tou ledničkou, to je teda hláška!!! Fakt jsem se zasmála!

Káji, ahooooj, tak Kájovi už je 5 měsíců? To to letí, teda! Vůbec tě tady na Vltavě nepotkávám s kočárkem!!!!

Taťka nám odjel do Prahy na kontrolu, takže jsme osaměly! Radši jsme s ním nejely, byl by to pro Vikí pořádnej záhul, obzvlášť, když jí bejvá v autě špatně! Tak přemýšlíme, co budeme dělat!
10. zář 2009 v 08:18  • Odpověz
nooo dobrý gábi :grinning: :grinning: hajzlhistorky mám rád :grinning: :grinning: ale álovi to radši číst nebudu, znáš ho, on davího tak rád napodobuje :grinning:

jinak mi zase teď už spinkáme v overálkách od vás :slight_smile: teď zrovna v tom proužkatym, tatí z něj dostal včera hysterickej záchvat smíchu, že krakenovi to konečně spočítali a má to na doživotí :grinning:
10. zář 2009 v 11:51  • Odpověz
Ahoj kulisku, mno a to bydlime vedle sebe :grinning:
10. zář 2009 ve 12:12  • Odpověz
No právě, Kájo, to je síla, co? Jak se vám vede?Jdu se rychle podívat do albíčka a někdy musíme vyrazit na prochajdu nebo dát kafí, OK? My jsme každý den na hřišti vedle našeho baráku:o)
10. zář 2009 ve 13:22  • Odpověz
Jo, Lei, to byl i náš oblíbenej :slight_smile: spokojenej kukuč zpoza mříží (např. v ohrádce). To by bylo :grinning:
10. zář 2009 ve 13:31  • Odpověz
Kuli a v kolik tam chodíte?
10. zář 2009 v 16:24  • Odpověz
Jo, jinak miso, kajikovi uz bude dokonce 6m :slight_smile: musim tam pridat aktualni fota :slight_smile:
10. zář 2009 v 17:32  • Odpověz
Hele, Káji, chodíme ráno cca od půl jedenácté do třičtvrtě na dvanáct a pak odpoledne cca od čtyř do šesti!Ale teď pojedeme na týden na Šumavu, tak se ti pak ozvu sem na koníka, OK? Musíme někdy kecnout :sunglasses: Těším se na toho chlapáka!!!!
10. zář 2009 v 18:10  • Odpověz
autor
Gábi my budem odpolko v tom městě :slight_smile:
A historka s Davídkem opět sto bodou! :slight_smile:))
11. zář 2009 v 10:58  • Odpověz
Ahoj Pavlí,

já s tím taky počítám, pokud nebude pršet, tak není problém. Prcka víc obleču, ať lítá na vzduchu :wink: Co ostatní holky, dorazí taky nebo to vzdaly?
11. zář 2009 v 11:54  • Odpověz
My hlásíme, že dorazíme, ale asi až někdy po druhé vzhledem k tomu, že vztekloun ještě nespí a už půl hodiny nadává v postýlce. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Těším se na vás.
11. zář 2009 ve 12:10  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.