• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

ČB - druhá parta aneb mamky prcků pod 1 rok

(Zamčená)
16. října 2009 
To ráda vidím, Kami :grinning:
Prcek už taky spí (skoro hodinku), ale doufám, že mu to ještě chvíli vydrží. Teď se musím urvat od čtení diskuzí typu "tetování mimina jako tradice" a pustit žehličku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. zář 2009 ve 12:14  • Odpověz
jdu se mrknout jestli nejsou náhodou nějaaký změny hlásim že taky dorazíme
11. zář 2009 ve 12:15  • Odpověz
Taky tak Maru :wink:
a už mě nerušte :angry:
11. zář 2009 ve 12:15  • Odpověz
holky vy mi dáváte nahánim vás na FB a vy jste tady si připadám jak stíhačka :grinning:
11. zář 2009 ve 12:16  • Odpověz
Gábi držim partu a taky jdu žehlit neboj nejsi v tom sama :wink:
11. zář 2009 ve 12:17  • Odpověz
Maru já lezu všude a pak nestíhám,dobře mi tak. místo abych pracovala tak sázím vinnou révu a dojim virtuální krávy. Musím si to zakázat už tu farmu pitomou.

Ticho už asi spí. Snad mi jí ze zhora nevzbudí a dá aspoň 1,20 hod.
11. zář 2009 ve 12:19  • Odpověz
holky když to tu budete ještě číst než pujdete do města a máte doma na pujčení nějakou hezkou knížku plííís vemte mi jí na zapůjčení dankešééén
11. zář 2009 ve 12:22  • Odpověz
tal co Gábi už žehlíš :grinning: :grinning: :grinning:
11. zář 2009 ve 12:23  • Odpověz
Maru, nevopruzuj :grinning: kdo má pořád hlídat, kdo tu je nebo není :angry:
taky tě to tááák baví? Vedle prkna mi mlátí pračka, takže mi zase přibude na večer :frowning2: já tyhle spotřební práce tak nemusím :frowning2:
11. zář 2009 ve 12:47  • Odpověz
hlásím vyžehlíno.Holky jste tu ještě někdo nevim jestli budem sedět venku nebo vevnitř ještě jsem tam nikdy nebyla jen Abych věděla jak nás oblíct
11. zář 2009 ve 13:17  • Odpověz
už jsme vzhůru. :confounded: Maru co si pamatuju tak vevnitř pro děti nic neni. Obleču radši Anetku víc a uvidíme.
11. zář 2009 ve 13:21  • Odpověz
Kamčo ok taky nás nabalim
To tomu spaní Anetka moc nedala.
11. zář 2009 ve 13:24  • Odpověz
Hlásím, že mi ještě spíme :wink: a já stále žehlím :angry:
až se prcek probere, tak dostane najíst a pak fičíme za váma, myslím, že bysme to mohli zvládnout kolem 1530 :confused: budete tam ještě?
11. zář 2009 ve 13:45  • Odpověz
Ahojky :slight_smile:

Omlouvám se, že se sem moc nedostanu, ale mám nějak frmol. Chybí mi čas snad na všechno...

Musíme se pochlubit, že nám vylezl jeden zoubek - konečně! Jinak Anettka se plazí jako o závod, v postýlce si už klekne a zkouší si stoupat, ale sedět se jí moc nechce...

Zatím se mějte hezky a pa pa
12. zář 2009 v 19:23  • Odpověz
Ahoj mamky :slight_smile:
Po dloooooooooouhe dobe sem na vas musim kouknout :confused:
Omlouvam se za tu "odmlku", ale proste jsem si od Kone musela odpocinout :sweat_smile: registrovana tu budu pomalu 4 roky, tak mi to obcas leze na mozek :sweat_smile: :grinning:

Sari, tak gratulujeme k zoubecku :slight_smile: (My mame stale jen 2 dolni, dalsi vyhlizim a nic :stuck_out_tongue_closed_eyes: ) a s tim sezenim si nic nedelej, my poradne nesedime jeste ted.. jako sedne si treba v postylce nebo ohradce - ale to tak, ze se "sesune" po sprslich na zadek :slight_smile:

Gabi, ten "kolobeh" se zehlenim a pranim je nekonecnej... znam to taky -- asi kazda z nas :sweat_smile: prani a veseni pradla mi nevadi, ale pak to zehleni - bych potrebovala nejakyho robutka :slight_smile:

Nj, tak se tu mejte, ja zas mrknu... :wink: ted mam Suprstaaaaaar :grinning:
13. zář 2009 ve 20:41  • Odpověz
Jani, děkujeme. Což to Anett si sama skoro sedne, ale pořád se opírá o ručičky, ještě nemá takovou rovnováhu. Jinak leze jako tryskomyš po celém bytě! Tak lezu pořád s mopem a vytírám. Jéé to byly časy když to bylo hajací hodňoučké miminko.

Holky, jak často se vám budí v noci prckové? My pořád 3-4 krát za noc a chce prso... :rolling_eyes: Už mi to začíná docela vadit...

A praní a žehlení prádla? Co to je? :grinning:
13. zář 2009 ve 21:38  • Odpověz
dobrou noc se mi skoro chce říct :grinning:

tak se vám musim pochlubit - včera jsem přijela domu v noci z práce :frowning2: a peťulka seděl uprostřed komínků z vyžehlenýho prádla - ale nebyli to skřítci, ani hodnej manžel - tchyně :grinning: :grinning: nejdřív jsem chtěla ječet, co mi na to šahá ... ale pak jsem si představila ty čtyři hodiny co to v kuse žehlila ... a poděkovala jsem :grinning:

šári my se teď začali zase budit, dneska zrovna třikrát a taky už jsem ráno vyhrožovala lahví :frowning2: večer ječel hodinu v postýlce ale fakt hysterák totální, než jsem vyndala cícu :frowning2: takže asi pomalu fakt začnu odstavovat, tohle nejde :frowning2:
13. zář 2009 ve 22:11  • Odpověz
Bre ranko.. :confused:

Kousi, to mas ale hodnou tchynku :dizzy_face: Mne obcas taky nekdo vyzehli, ale to je tak jednou za rok... :sweat_smile: :slight_smile:

Sarko, my se budime max. 1x - k ranu, dam mliko a spime tak do pul osmy, dyl ne... i kdyz bych to kolikrat uvitala :slight_smile:

Jdu tu lumpici oblict... :wink:
14. zář 2009 v 07:34  • Odpověz
Dýden :slight_smile:

Tak doufám, že jste si to v pátek užily :slight_smile: Já byla večer úplně zdechlá, po tý cestě do Jihlavy a zpátky... všude na Vysočině jsou zahnojený silnice, jak se jezeďáci neobtěžujou očistit si kola, když vyjedou z pole, no fakt humus :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Šári, tak to jste šikovný :wink:

Kousi, tak Alísek tvrdě vyžaduje kozí? No na to asi vážně platí jenom to odstavení, oni pak začnou bejt hrozně paličatý :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

Jo a hurá, hurá, snad už to hnusný nespavý období zase nějak přechází, teď Víťula na včerejšek (to se vzbudil jenom dvakrát) a na dnešek (vzbudil se jednou) konečně zase spal :wink:
14. zář 2009 ve 12:02  • Odpověz
Ahoj :slight_smile:

Jani, tak to máš doma poklad když se ti vzbudí jen jednou a navíc spí do půl osmé. To já fakt neznám. Na dnešek se mi vzbudila pětkrát!!!! a vstávala opět po šesté hodině.

Do žehlení jsem se vrhla dneska, ač se mi nechtělo, ale ještě tu mám slušnou hromádku. :rolling_eyes:
14. zář 2009 ve 14:40  • Odpověz
Sari, ale to vstavame jen, kdyz to "jde" dobre... :sweat_smile: jinac treba taky v 6.30 jako dnes... ale to se jeste da... aspon mam delsi den :wink: to jediny se mi na tom vstavani libi :grinning:
A Ty jeste kojis? :slight_smile:

Ja tu mam taky hromadku, ale malou, tak na to prdim, budu cekat, az vyroste :sunglasses:

Zitra nam prijde konecne truhlar a my budeme mit po roce!!! hotovou skrin v predsini (uz jsme ji meli mit loni, ale dotycny pan byl jaksi neschopny... opravdu nedoporucuji pana Simandla z Normy :angry: )

Tak, jdu nam udelat vecu (obed jsme jaksi nestihli :sweat_smile:) a budu cucet opet na Superstar... ted je tam jeste sranda, tak me to docela bavi :slight_smile:

Hezky vecer :dizzy_face:
14. zář 2009 v 19:56  • Odpověz
koukám zvíži že Norma je vůbec líheň dobrejch řemeslníků :grinning: my tam zase nechávali dělat podlahy u pana Bukáčka :rolling_eyes: jako provedení sice bez výhrad ale rozpočet mi dopředu napsat nechtěl a pak přišel s dvojnásobnou fakturou a ještě byl hnusnej :angry: zachránila ho jen jeho manželka ..

já dneska vařila :grinning: objednala jsem pizzu z castelly :grinning: jedna plus jedna zdarma :grinning: mňamíííí
14. zář 2009 ve 20:54  • Odpověz
Ahoj holky vím že to sem nepatří a ani sem tak moc nepíšu ale jen bych chtěla vědět jestli někdo z vás neví o nějaké domácí práci která nezabere moc času.Díky moc :frowning2:
15. zář 2009 ve 14:41  • Odpověz
Hojky holky :slight_smile:

Nějak nestíhám, furt něco připravuju na svatbu, takže když prcek náhodou zrovna spí, tak já lítám doma s lepící pistolí v ruce :grinning:

Kousi, takový vaření mám nejradši, u nás vaříme s Pizzou Tutti :grinning: :grinning: :grinning:

Gábi, teď jsem akorát dočetla jak hezky Davídek pomáhá s úklidem :grinning: Trochu mě z toho bolí bránice :grinning: :grinning: :grinning:

Jinak tady vítám Kajjinku (nebo Kajjjinku :wink: )

Uf, co jsem ještě zapomněla? Jo - nám dělal (a ještě bude dělat) podlahy p. Šíma z Máje, spokojenost 100% jak s provedením, tak s cenou, tak s celkovým přístupem. V případě zájmu předám kontakt :wink:
16. zář 2009 v 11:04  • Odpověz
Jáji, k těm domácím pracem - já překládám, ale jestli je to časově nenáročné, to teda nevím. Jak kdy... :wink:
16. zář 2009 v 11:05  • Odpověz
Hoj hooooj :slight_smile:

Eri, jen pripravuj :wink: trochu Ti zavidiiiiiiiim :dizzy_face:

Jaji, bohuzel neporadim... :frowning2:

Leus, pizza je fajn vec :dizzy_face: müluju ji... akorat manza to nemuze, tak musim stejne varit... :sweat_smile: ale to mi nejak neva, testo zadela pekarna a ja uz to tam jen naskladam, trouba upece a je to :grinning: jeste ze ty pristroje mame :grinning:

nj, jdu kouknout na smudlu, jestli jeste spi :dizzy_face:
16. zář 2009 ve 14:13  • Odpověz
Ahojda :slight_smile:

Jéé já jsem dneska nějak grogy... Prťátko naše milovné dnes spalo jen půl hodiny dopoledne, jinak nic. :rolling_eyes: Takže celé odpoledne to byla mrzutinka... :frowning2:

Jani, jo, kojim, ale jen v noci. Přes den už nechce.

Pizzu my pečeme v Amigu, sice je dražší, ale luxusní!!!!! A maj tam výborný i špenátové gnochi! Jé mě úplně tečou sliny! :grinning:
16. zář 2009 ve 20:16  • Odpověz
Čaues dámy, jdu se s vámi rozloučit, za chvíli vyrážím na víkend do Rokycan :wink:

Zítra jdu naposled zkoušet šaty před svatbou, tak držte palečky, ať se do nich vejdu :wink:

Jinak vám všem přeju prima zbytek týdne, prckové ať vzorně papají, dobře spinkají a tak vůbec ať nezlobí :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
17. zář 2009 ve 14:27  • Odpověz
Dobre ranko :slight_smile:

Eri, tak hezky vikend!!! Posledni svobodny :dizzy_face: to byste mohli lehce oslavitititi :dizzy_face:
Do satu se urcite vejdes, neboj :wink: Tesim se na utery :slight_smile:

Sari, tak to jo :wink:

No nic, jdu rychle oblict Any a letime k prababi... ma zas prijit truhlar jeste neco dodelat a furt to jeste nebude hotovy - jeste chybi pokojik :slight_smile: uz aby to bylo! :dizzy_face:

Tak pa :slight_smile:
18. zář 2009 v 07:59  • Odpověz
Dobré dopoledne,
holky já myslela, že když jsme se domluvili, že budeme kecat už jen v té diskuzi na FB. :confused: Jako dvě diskuze jsou jaksi na prd. Já sem už chodit nebudu a budu jen tam. Vadí mi, že to tady může číst kdo chce. Tak se tu mějte pokud zůstáváte. :wink:
18. zář 2009 v 09:59  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.