• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

ČB - druhá parta aneb mamky prcků pod 1 rok

(Zamčená)
16. října 2009 
Ahojky,

koukám že sem už nikdo nechodí. :frowning2:

Takže se zeptám jestli sem nechodí někdo koukat třeba z Dobré Vody? :grinning: :grinning: :grinning: Nebo poblíž?

Mám 16 ti měsíční holčičku. Napište klídně IP.

Doufám že toto téma oživíme. :slight_smile:
1. říj 2009 v 10:40  • Odpověz
Po dlouhé době přeju všem dobré ránko :slight_smile:

Ahojky Kratosko, jak se má Vendulka? :dizzy_face:

Já jsem se rozhodla učinit prohlášení: celej slavnej Fejzbuk ať mi vleze na hrb! Na sdílení fotek a videí dobrý, ale jinak? Nevím jak vám, ale mně to přijde na prd. Nikdo si tam s nikým ve skutečnosti nepovídá, akorát každej (včetně mě, když už tam vlezu) napíše, co momentálně dělá a tím to hasne. Můj pocit je, že tady na Koňovi to bylo tisíckrát lepší, nemůžu si pomoct. Nemusíte se mnou samozřejmě souhlasit, je to jenom můj názor :wink: Ale stejně v koutku duše doufám, že se tu zase aspoň s někým z vás začneme znova potkávat :wink: :slight_smile:

Zatím se mějte všechny prima! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
5. říj 2009 v 10:02  • Odpověz
Ahojda :slight_smile:

Tak jsme zpátky z dovolené, nějaké fotky jsem dala na FB, ale ještě vyberu něco sem. Jinak se mi tam taky moc nelíbí, moc se tam nedá kecat jako tady...

Valím zase uklízet a prát dokud mi malá spí. Zatím papa :wink:
5. říj 2009 v 11:03  • Odpověz
Mumu ahoj...... Šárko taky zdravím... :slight_smile:

Konečně někdo.Poslední dobou jenom nakukuju jestli se někdo nepřidá, a koukám že se vracíte vy.To je super.Tak se přidám já k vám. :grinning:

My se máme dobře.Vendy lítá jak tygr a dost si pokecáme.Pěkně rozumí, odpovídá, prostě paráda.Jenom v kočárku se jí nelíbí.Do města proto vůbec nejezdíme a vystačíme si tady na DV.Až vydrží dýl sama chodit tak se těšim až vemem město útokem. :grinning:

Tak zatim čau a zase písněte....

Šárko u vás byla dovča?
5. říj 2009 v 11:34  • Odpověz
No jo, byli jsme v Řecku za teplíčkem :wink:

Jdu na ty fotky...
5. říj 2009 v 16:40  • Odpověz
Ahoj holky, nic proti FB, ale nejlepší je asi Farmville a to je asi vše...nikdy jsem mu nepřišla pořádně na chuť, možná s ním moc neumím, ale prostě se přidávám k partě z MK :grinning:

Holky, to to letí, Vikí už je 16 měsíců, je to už taková rozumbrada:o)
5. říj 2009 ve 20:32  • Odpověz
Ahoj holky,
já osobně nemám preference, my jsme na fb hlavně kvůli rodině, aby taky viděli malýho a nebylo to jen o tom, že jim o něm vyprávíme.
Myslím si, že to skomírá i proto, že prostě nikdo nemá dost času vysedávat a klábosit (já teda ne) a je jedno, na kterým webu to bude :wink:
6. říj 2009 ve 20:28  • Odpověz
Ahoj vsem, tak koukam, ze se to tady rozchaz na vic diskuzi, no tak ja jsem rada, ze obcas stiham nakouknout aspon sem, takze pokud mi cas dovoli, budu dal jukat a obcas neco pisnu :slight_smile: mimochodem, ahoj miso :slight_smile:
Jinac pro ty, co me (nas) neznaji, zakladala jsem starou budejickou diskuzi, pakuz jsem nejak ze vseho vypadla, hlavne kvuli praci, nestihacka, pak se mi narodil karlik a dohromady s praci je to jeste vetsi nstihacka, ted mu je pres 6m, je to kluk jak buk a zrovinka mi porvaval v loznici, neb mu rostou zuby nahore, dotaz: uz jste nekdo slysel, ze y rostli 1cky a 2ky nahore dohromady a jeste ke vsemu jen na jedne strane???

ps. miso, kdy dame to kaficko? nechvata to, ale ja si musim organizovat cas, a taky se tesim na pokec :slight_smile:
6. říj 2009 ve 21:38  • Odpověz
no teda valim oci na ty svoje hrubky a preklepy... :grinning: :sweat_smile:
6. říj 2009 ve 21:39  • Odpověz
Ahoj

ahoj kajjinko. Zuby můžou klidně růst na přeskáčku, takže můžeš být v klidu :wink:

My jsme včera začali papat chlebíček se sýrem a moc chutná. Jinak už je druhý den strašně mrzutá, v noci nespí,... :rolling_eyes: Jsem docela vyřízená :sweat_smile: .

Ještě k tomu FB, já taky u PC nesedím půl dne. Na FB je spousta lidí ( mých dalších přátel ) a holky koníkovky se mi tam tak trochu ztrácíte.
7. říj 2009 v 08:14  • Odpověz
Ahojky Káji, to je super, že tě tady vidím! To kafí můžeme dát klidně příští týden, spinkáme od půl jedné do cca dvou, půl třetí, takže buď před nebo po, jak se ti to bude hodit, já mám pořád fůru času:o)

Jinak Vikí taky rostly jedničky a dvojky nahoře najednou, ale na obou stranách, takže jí najednou rostly 4 zoubky, chudinka, měla to oteklé jako blázen! ¨

Já taky nesedím u PC půl dne, jen jsem tomu FB nějak zatím nepřišla na chuť, tady je ta diskuze taková přehlednější, nebo jsem prostě na FB buran, co umí jenom farmařit :sunglasses:
7. říj 2009 ve 13:31  • Odpověz
Míšo,
tak jsme to nemyslela :dizzy_face: já to myslela tak, že stejně, ať tady nebo na fb, nemáme čas :wink:
my na fb neděláme vůbec nic. Nepíšem, co si myslíme, nechodím do žádných těch aplikací, nefarmařím, prostě nic. Komunikujeme s rodinou, to je tak všechno :slight_smile:
7. říj 2009 ve 14:06  • Odpověz
No, holky, ja si to s tema zubakama myslela, jeste k tomu ma prujem :frowning2: uz jsem si zvykla, ze kadi 1x denne a ted ta spotreba plinek rapidne narostla :grinning: no, zacala jsem kajovi rikat bilej tesak, protoze teda jestli to za tou oteklou dasni jsou zuby, pak teda asi budou poradny :slight_smile:

miso, dobre, my spinkame jak kdy, nekdy uz v 13h, nekdy az v 15h, takze idealni by asi bylo nekdy dopoledne, kdyby to nevadilo? kdyby bylo pekne tak muzem dat kafi i na hristi, akorat ze ma byt hnusne :frowning2:, jinak dopoledne muzu krom utreka a stredy, odpoledne mam tak trosku hekticky program, podle toho, jak ma muz volno v praci, tak litam do prace ja :slight_smile:, takze do IP ti pisnu mobil a muzem se domluvit narazove pristi tyden, ju?
7. říj 2009 v 17:58  • Odpověz
Káji, domluvíme se přes foun na některý den na příští týden, OK?

Gábi, v poho, vím, že přes FB komunikuješ s rodinou:o)Já přes FB farmařím, to je tak jediná činnost z PC, kterou přes den stíhám:o)
7. říj 2009 ve 22:04  • Odpověz
No vida, že se sem taky někdo podívá :slight_smile:

Je to fakt, toho času moc není, ale pro mě FB je opravdu spíš na sdílení obrázků než na pokec :wink:

Káji, panejo, tak ať prcíčkovi zoubky brzo vylezou :wink: :dizzy_face: Zajímalo by mě, jestli ty příznaky prořezávání zubů jsou vždycky u toho samýho dítěte stejný... Víťulovi zaplaťpámbu už ty dolní dva vylezly, ale jestli to bude stejně ultraprotivný děcko u každýho dalšího, tak si asi rezervuju nějakou vypolstrovanou celu v Bohnicích :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

Holky, máte někdo doma pekárnu na chleba? My ji dostali teď jako svatební dar, upekli v ní první a druhej chleba a dojmy jsou asi takový: je to velmi závislosťotvorný :grinning: :grinning: :grinning:
7. říj 2009 ve 22:16  • Odpověz
mumu my mame pekarnu zhruba pul roku, ale porad jsme nevychytaly ty recepty...chce to lezt po netu a zkouset, ale ten cas :frowning2: nemas nejakej dobrej recept? nas chleba je vzdycky takovej mokrej, nebo jak, at dame vody kolik chceme a dobu peceni taky, tak nevim
8. říj 2009 ve 20:37  • Odpověz
Jo a ještě dotaz, jakou jste pořídili prckovi jídelní židličku, je jich nějak moc a chtěla bych hlavně, aby byla stabilní...
8. říj 2009 ve 20:40  • Odpověz
Pekárnu nemáme, ale asi by se mi taky líbila... :wink:

kajjinko, jídelní židličku máme úplně obyčejnou z Ikei a je perfektní!
8. říj 2009 ve 21:13  • Odpověz
Jo, ještě jsem chtěla napsat, že na prořezávání zubů máme gelík - Mundisal a je úplně perfektní! Utlumil mi i rostoucí moudrák :wink: A ultraprotivný dítě máme taky :rolling_eyes:
8. říj 2009 ve 21:15  • Odpověz
aha Sari, kdyz ikea je strasne z ruky :frowning2:, leda koupit od nekoho na bazaru
8. říj 2009 ve 21:32  • Odpověz
Já ji mám taky z bazaru. Stála asi 200,- :wink:
8. říj 2009 ve 21:53  • Odpověz
Dobrý deštivý dopoledne holky :slight_smile:

Káji, já peču podle receptů z Dáma.cz a musím teda říct, že zatím všechno, co je hodnocený pěti hvězdičkama, vyšlo úplně perfektně :slight_smile: Tak to zkus, třeba se taky zadaří :dizzy_face:

K těm židličkám - my máme Chicco Polly a jsme maximálně spokojení, hlavně je nastavitelná asi na tisíc způsobů a dá se do ní prcek upnout tak, že se nemůže moc vrtět (což u nás je jedno z nejdůležitějších kritérií, protože máme neposedu, kterej se věčně otáčí jak korouhvička :grinning: ). Ikea židli máme u babičky, ale v tý se nám právě otáčí na všechny strany, takže nakrmit ho je docela souboj :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
9. říj 2009 v 10:11  • Odpověz
Ách jo, tady zase nikdo není... :frowning2: Tak já půjdu teda uklízet, no :rolling_eyes: Počasí je na draka, jsem u našich na chalupě a tady dokonce sněží! :confounded:
13. říj 2009 v 09:15  • Odpověz
Ahojik, jsem tu, ale netiham jako obvykle, to pocasi je desny, chytlo nas to, kdyz jsme sli z tesca, jinak zidlicku nakonec budeme mit plastaka od babypointu, tak snad neprohloupime...

mumu zkusim ten server a uvidim a dam vedet, diky moc za tip

miso, velka omluva, ale tenhle tyden asi nestihacka, jeste se ozvu, mozna bych se urvala ve ctvrtek nebo patek a nebo urco tyden pristi :grinning:

holky to je des, vymazla sem si celej tel seznam z moilu, zastrelit rovnou bez milosti :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. říj 2009 v 11:28  • Odpověz
Jeeee, tady dneska je uplne pusto... :frowning2: a ta zima venku, jsme vyrazili do amahy a nedorazili jsme, mela jsem vzit prcka troleji, ale uz bylo pozde s ena ni vracet, des, mel asi osm vrstev a deku a stejne mi prislo, ze mu neni uplne teplo, no, cekame na nanoznik, uz je objednanej a normalne jestli to takhle pujd edal, tak to bude snad i na fusak za chvilku :rolling_eyes: :confused:
14. říj 2009 v 10:49  • Odpověz
yamahy :grinning:
14. říj 2009 v 10:50  • Odpověz
a jak se máte vy? :wink:
14. říj 2009 v 10:54  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:

Krat, to je supr, ze Vendulka uz takhle komunikuje :slight_smile: :wink: my zatim porad to samy dokola - táta, táááááta, táta :grinning: Vsechno je táta :slight_smile: nekdy se dozvime, jako ze něněně, dědě, bába, máma, a jinak porad slysime nam, nam, nam - i kdyz je najedena. Je desnej somrak :grinning:

Eri, ja pecu porad dokola ten samej chleba, u kteryho vim, ze se mi pokazdy povede :sweat_smile: na experimenty moc nejsem :sweat_smile: jednou jsem pekla podmaslovej a ten se mi propadl :frowning2: tak od ty doby uz nic novyho nezkousim a pecu si furt ten samej kminovej - obyc chleba. Musim pect hlavne pro MM, tak pak si tam hodim i pro sebe a tudiz ani do kramu nemusim :grinning:

Ad zidlicka, mame po mne starou drevenou a uz bych ji nechtela :frowning2: jenze na novou drahou nemame :frowning2: tak to musim vydrzet. Kdyz ma hlad, tak se naji i z ni :slight_smile:
15. říj 2009 v 10:15  • Odpověz
Čau kočky :slight_smile:

Zvizi, já právě musím furt experimentovat, teď tady mám zrovna opsanej recept na jabkovou buchtu z pekárny, tak jsem zvědavá, jak to dopadne :wink: Ten pomáslovej chleba peču taky a nebo obyč kmínovej, jenom ho zatím dělám jenom z hladký mouky 00, protože nějak nemůžu natrefit na chlebovou.

Ad komunikace - u nás je všechno jako u Zvizi, taky samý "táta, dede, téte, ede, éto". Až prcka podezřívám, jestli nám nemluví rusky :grinning:
15. říj 2009 ve 12:00  • Odpověz
Ahoj holky, ja mam v planu taky dneska zkusit ten kminovej obycejnej, tak uvidime, jinak chlebovy mouky jsem vyzkousela a zatim nic moc...asi to z nich neumim ...

Nase ratolest nechce uz treti den obed a dneska litala kruta az ke stropu a mame do oka... des, skoro jsem byla i dost nastvana matka :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
15. říj 2009 ve 12:08  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.