• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

ČB - druhá parta aneb mamky prcků pod 1 rok

(Zamčená)
16. října 2009 
Ahoj :slight_smile:

Holky tu pekárnu vám fakt závidím!

Ad oběd - my taky nepapáme. Bojkotuje mi teď všechno jídlo kromě lipánka.... :angry: :grinning:
15. říj 2009 ve 12:48  • Odpověz
Holky to vám mimča žvatlaj pěkně. :slight_smile: Vždyť vám ještě neni rok.... :grinning: Každý den to bude pořád lepší a lepší.

Vendy povídá jednodušší slovíčka.Dej,tak,pes,bota, odpoví jo, ne, atd.Jinak taky mami,teta,tatí,babi,zavolá na dědu, ale to je boží.

Dost rozumí, přinese co potřebuju,chodí s plínkama do koše paráda.

Teď máme během týdne 3 zuby.Už jich máme 12.A další 3 budou během pár dnů.Nijak nás to netrápí.Jenom se v noci tak 1-2 vzbudí.

Tak už huláká v postýlce.Prostě dneska se spinkat nebude.A pěkně tam tlačí.Takže bude bomba v kalhotech.

Mumu asi jsem nepřála k svatbě.Takže dodatečně přeji hodně štěstí.
15. říj 2009 ve 12:54  • Odpověz
Sari, to zas zacne papat :slight_smile: mne to taky bojkotovala, jednu dobu jsme byly jenom na Lipoších a mliku... :sweat_smile: a ted basti docela pekne..

Eri, ten podmaslovej peces podle receptu z Damy? To se mi prave nejak nevyvedl :frowning2: tak to budu muset vyzkouset! :wink: Jeste jsem pekla vanocku - BZL a taky v ni casto zadelavam kynuty testo - na to to je bomba! Na kolace, housky, pizzu :slight_smile: parada :dizzy_face:

No nic, musim jit krmit... Varit asi nebudu, pac nam tata odjel necekane do Phy :frowning2: a vrati se nekdy vecer, tak to mu tu neco rychlyho spichnu :sweat_smile:

Paaa :slight_smile:
15. říj 2009 v 15:12  • Odpověz
Úspěch!!!! Dneska měla k obědu mrkev a chutnala! Tak snad už to bude lepší. Kéž by.

K tomu povídání. My breptáme podle nálady, nejvíc poránu, to se vzbudí a huláká mamama jéje, jakože mám vstávat. Taky papa, tata, bebe. Je to sranda. A začala si ukazovat prstíkem.

TAkže v té pekárně se dá udělat skoro všechno pečivo? :confused: Že by jsme si napsali Ježíškovi???
15. říj 2009 v 19:58  • Odpověz
Sari,
upece Ti chleba ,popr. buchtu ve tvaru chleba :grinning: ale rohliky apod. si musis vytvarovat a upect v troube sama :slight_smile: ale to uz neni takova prace :wink: nejhorsi - aspon tedy pro me - je to testo... :wink:

Tak a ted jdu zavolat tchynulce, jestli mi pohlida, pac musim jet na nakup do Makra... Paaa
16. říj 2009 v 08:22  • Odpověz
Tak to je mi jasný, že to neudělá rohlíky, ale bylo by to fajn :grinning: Těsto je vždycky nejhorší, patlání se s tím, kynutí, všude samej binec,... :confounded:
16. říj 2009 ve 12:29  • Odpověz
Ahoj holky!

Teď jsem dočetla! My taky mluvíme, taky máma, táta, bába, děda, děti (to je fakt oblíbený slovo), papa, MO (moucha, motorka), BA (balón, bačkory, banán), BU (bumbat), ňamňam, tak, jo, ne (nejoblíbenější slovo), prostě komunikace je fakt sranda!

Přesně, jak píše Petruš, chodíme s plínkou do koše:o) Nosíme do koše různý ee, který najdeme na zemi:o)Čekáme odpo na tátu, abysme na něj mohly udělat BAF:o) Jinak si krásně hraje s panenkou, když panenka pláče, tak ji chová, houpá, dává pít z lahvičky, dneska dostala panenka na prdel:o)

Ale je hrozně paličatá a kvůli každý blbosti je scéna, to úplně nesnáším a dala bych ji nejradši na prdel (někdy dám, bohužel).

Teď jsme byli kupovat botičky (v Krajinské je dětská obuv), to bylo hrozný, v kočáru řvala jako tur a propínala se do luku, fakt mě nasr....a!!!!!!!!!!!!

Ale jinak je to zlatíčko, už se těšíme na Vánoce, holky, co budete kupovat ratolestem?
16. říj 2009 ve 13:59  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.