• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

ČB - druhá parta aneb mamky prcků pod 1 rok

(Zamčená)
16. října 2009 
No o Ježkovi jsem slyšela že je noční můrou všech rodiček :sweat_smile:
27. bře 2009 ve 20:55  • Odpověz
No nic, damy...
Loucim se pro dnesek :wink: jdu si dat tu cibuli :grinning: a pak spaaaaaaaaaaat :sunglasses:
Brou :pensive:
27. bře 2009 ve 20:55  • Odpověz
Zvizi tak ahooooj, dobrou a klidnou noc :dizzy_face: :dizzy_face: A dobrou chuť :grinning: :grinning:
27. bře 2009 ve 20:57  • Odpověz
Já jdu taky, MM už je doma. Neřekl mi ani ahoj.... Holky pa a dobrou
27. bře 2009 ve 21:05  • Odpověz
Šári tak papa a taky dobrou a klidnou noc :wink:
Já jdu taky na kutě, tak ahoj a všem pěkný víkend :wink: Zítra se sem asi dostanu až večír.Tak dobrou noc :wink:
27. bře 2009 ve 21:08  • Odpověz
autor
Čau kmotry :slight_smile:

Jenom na skok - zvizi můžu jakejkoli den z těch, co jsi psala, takže až se to bude hodit vám tak já přifrčím :slight_smile: ... a všechny ostatní jste také zvány, ne? :slight_smile:
28. bře 2009 v 08:45  • Odpověz
Ahoj,
dneska je bájo počásko, co? I když koukám, že se tam množí nějaký mraky... :confounded:

Jdu dodělat oběd, najím se a pomažu ven. Dneska jsem si dala za cíl Zavadilka - České Vrbné(přestávka v depu) - Hluboká a domů, tak jsem zvědavá kam dojdeme... :grinning:
28. bře 2009 v 11:34  • Odpověz
Dobré nedělní poledne,
tam je dneska teda hnus venku. Ale včera bylo krááásně. Byli jsme na Lipně na chalupě u našich a Áňa byla celý den venku. Ošahala si všechny keře a stromečky. Byla jak v jiříkově vidění. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Já už se tak teším na léto až se budou pckové plácat v bazenku.

Šári co TM už se to urovnalo?

Kousi známá se mě ptala jestli by jsi nechtěla pro Álu kšiltovku Adidas. Hodím odkaz. Kupovala jí ve slevě asi za stovku a jejímu chlapečkovi je malá. Má prý hlavu jak starosta. :grinning:
29. bře 2009 v 11:46  • Odpověz
Tady tu:

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=13382266&tab=4

Nebo Bebi kdyby jí třeba chtěla. Kubíkovi by asi byla taky už malá.
29. bře 2009 v 11:47  • Odpověz
jééé miláčku jsi hodná kamí ale adihash k nám domu moc nesmí :grinning: teda aspoň ne ten klasickej proužkatej :grinning: z toho má peťa osypky :grinning: jediný co pravda má jsou kopačky a ty jako adihash moc nevypadaj :grinning: :grinning: ale dííík

jdu vás dočíst ..

jo a já včerejšek probendila v práci :frowning2: malej s taťkou byli hodinku na procházce, pak odjeli na hůrku, tam byli tři hodinky venku, volali mi akorát ať koupim buřty :grinning: no tak aspoň jsem si večer užila vzduchu :grinning: a s tchánem už nepiju :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
29. bře 2009 ve 12:51  • Odpověz
mno a já z porodu nevim vůbec nic :( taky jsem si myslela že to bude ve zprávě :frowning2: já měla takovou drobnou mladou tmavovlásku a už kolikrát jsem jí chtěla strašně poděkovat protože byla úžasná :frowning2:
snad mi to zjistí sestři z gyndy :wink:
jo jinak k ježkovi :grinning: já jsem asi jediná mami v širym dalekym okolí kdo si na něj nestěžuje :grinning: my jsme se spolu dokonce i tlemili :grinning: :grinning: a to v situaci kdy mi šlo o mimoděložní :frowning2: asi jsem fakt exot :grinning:

holky s tou mrkví je to prdel :grinning: ten náš kraken jí zbožňuje ale v noci trpí jako zviřátko asi nebo co .. furt fňuká a ráno má dycky nakadíno :frowning2: myslíte že bych mu měla dávat kapičky ? nebo ho nechat ať se s tim popere sám ? :confounded:
29. bře 2009 ve 12:57  • Odpověz
Kousi v práci jo? Brr. A ty si se snad opila? Jdi ty kojící matko. :sweat_smile: Zkus mu dát ten Sab. Kamarádky klučík taky ze začátku trpěl tak mu dávala ráno a večer 5 kapek a prý super...

My jdeme papat. Mamka měla hádej co? Vinnou klobásku. :sunglasses: A šmudla dostane brambor s květákem dneska. :wink:

Já měla taky u porodu tmavovlásku. Přítelkyni spolužáka. Myslím, že se jmenovala Jana Novotná. A jestli se vdala tak Veselá. Zvízi neni to ta samá co znáš ty? Byla skvělá. Akorát jsem chtěla trochu víc konverzovat o Kájovi (spolužák) a ono to při těch kontrakcích po minutě moc nešlo. :grinning: :grinning: To mě mrzí, protože byla fakt super. A i dr. byli fajn. Rodila mě Hrot(d)ková a malou chytal nakonec Velemínský. :dizzy_face: A šila mě nějaká mlaďounká...Úplně jsem se zase dojala, když na to vzpomínám. Akorát mě do dneška hrozně bolí, že mi jí hned odvezli jak byla drobná. Ještě i dneska se mi chce brečet. :frowning2: :frowning2: Snad to vyjde u druhýho to poňuchňání hned po...

Musím jít malá ke mě nějakým záhadným způsobem dolezla a chce mi cucat pantofli. :wink:
29. bře 2009 ve 13:10  • Odpověz
Holky ahooooooj :dizzy_face:
Včera venku tak náááádherně a dneska tady od rána leje :angry: Jsme si zas plánovali jak půjdeme na prochajdu a prd :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jdu vás dočíst :slight_smile:
29. bře 2009 ve 13:13  • Odpověz
Kousi ona ta mrkvička dost staví, Kubíkovi to ze začátku taky dělalo problémy, ale pak jsem mu dávala hodně pít (to ještě pil, ted už moc nepije)aby se to "naředilo" a bylo to dobrý.

Kamčo Kubík měl taky dneska brambory s květákem :slight_smile:

Šári, teda, taková dlouhá prochajda včera byla jo??? :slight_smile:

Kamčo jak jsi psala že tě mrzí, že ti malou hned odvezli, tak po císaři mi taky bylo líto, že jsem Kubika viděla vlastně až za 4 hodiny po "porodu" a pak mi ho vždycky přivezli jen na kojení a to bylo taky jen každé 4 hodiny, takže hrozně málo, vždycky jsem odpočítávala minuty, kdy už ho zas uvidím :dizzy_face: :slight_smile:
29. bře 2009 ve 13:20  • Odpověz
Tak já jdu něco dělat když už to teda nikdo není no :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry: :grinning: :grinning:
Mějte se krásně a pěkný zbytek neděle :wink: Já jsem jak praštěná jak se změnil ten čas :sweat_smile:
29. bře 2009 ve 13:26  • Odpověz
Čauky,
doma je situace , že to snad ani horší být nemůže... :cry: MM se mnou absolutně nemluví, nesnídal, neobědval a někam odjel...

Včera s námi teda šel na tu prochajdu, byli jsme 4 hoďky venku a promluvil se mnou všeho všudy tak 4krát?. ale venku bylo moc hezky. Na Hlubokou jsme teda nedošli, páč je tam cyklinda zavřená, kvůli tomu jak tam kutaji tu řeku, tak jsme šli podél řeky směrem na Vltavu a musím říct, že z tý stezky je pěknej bordel, je to tam stezka vhodná pro tanky!!!
29. bře 2009 ve 13:33  • Odpověz
Ahojik holky :slight_smile:
Ja vcera nebyla vuuubec na netu :sweat_smile: a to je co rict :grinning: Dopo jsme varili a pekli, odpo nas vylakalo slunicko ven :dizzy_face:
Ale dneska to teda stoji za to :confounded:

Any dneska mela mrkvicku s brokolici, ale nic moc... budu to muset jeste nejak upravit.. :sweat_smile: ja bych to sbastila :grinning:

Sari, to je mi lito :frowning2: fakt :pensive: a stoji mu to za to??? Nemuze se prece vecne chovat jak "malej Jarda" :sweat_smile: promin za ten vyraz... vzdyt ma preci krasnou dcerusku!!! :wink: A to by proste mel mit chovani hodne dospeleho... :wink: ja vim, mne se to mluvi :pensive:

Stezka je zavrena, jo... to ani nevim... my jedem jenom obcas, tak nemam prehled... ani nevim, jak to tam bude s tou silnici-obchvatem nebo co to ma bejt :unamused:
29. bře 2009 ve 14:43  • Odpověz
Kamco, jojo, tak to byla asi ona :dizzy_face: Janicka Vesela :dizzy_face: to je moc pekny jmeno :slight_smile: byla fakt moc mila, ani by me nenapadlo, ze uz je vdana :confused:
29. bře 2009 ve 14:47  • Odpověz
Jsem normálně holky na půl hodinky usnula. To vstávání v šest mě zmáhá. No lepší už to nebude,kdyby aspoň chtěla spát celou noc.

Ty chlapy mě fakt štvou. On se urazí a odejde a že ty máš na starost malou a celou domáctnost to nevidí. :angry: :angry: :angry: Ty dveřma bouchnout nemůžeš...

Zvizi já právě nevím jestli už se vdala, ale Kája o svatbě mluvil nebo teda, že jí chtěl požádat tak nevím. :dizzy_face:
29. bře 2009 v 16:04  • Odpověz
Kami, aspon sis odpocinula :wink:
My se dnes vzbudily v 6 - cili dle novyho casu v 7, ale pak jsme obe vytuhly do pul desaty :grinning:

Chlapi jsou nekdy akorat k zlosti, fakt... mas pravdu, Kamco :slight_smile: my utect nemuzem... resp. mohly bychom, ale kvuli ditku to neudelame :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
29. bře 2009 v 17:20  • Odpověz
Týjo, dneska je den, to je síla! Jako malá od rána nespala! Jo, dvakrát usla asi tak na pět minut. Jsem totálně vyřízená!!! :rolling_eyes:
29. bře 2009 v 18:56  • Odpověz
autor
Šárko, u nás úplně to samý, H. taky skoro nespí :confused: , ale celej den byl hodňoučkej a žulil se na nás, jenom prostě nechtěl chrnět :grinning:

S tm je mi to líto :frowning2: , snad se u vás situace brzo zlepší :pensive:.
29. bře 2009 v 19:15  • Odpověz
Tak musím ještě na vás mrknout, než se půjdu osprchnout a koukat na výměnu manželek :slight_smile:
Týýý jo, Šári fakt ti celý den nespala??? :confused: To je divný teda....A brečí nebo je hodná?Tak ti aspon bude spinkat celou noc :wink:
S tím TM to je teda děsný :angry: A je fakt jak píše Kamča, že ty bouchnout dveřma nemůžeš. :unamused:
29. bře 2009 v 19:17  • Odpověz
Bebí ahoj :slight_smile:
No nám Kubík už taky skoro přes den nespí, chce dělat blbosti a hrát si a nemá na spaní čas :sweat_smile: Ale aspon v noci spinká krásně :dizzy_face: I když ráno je už v 6 budíček a pak už moc nespí no :unamused:
29. bře 2009 v 19:19  • Odpověz
Byla hodná, ale teď na večer je už ukrutně protivná jak je ospalá. Dala jsem jí najíst a je v postýlce a vříská, já ale už nemám sílu jí chovat a uspávat.... :sweat_smile:
29. bře 2009 v 19:29  • Odpověz
Ona určitě usne během chviličku, vždyt musí být unavená.U nás už se spinká.
29. bře 2009 v 19:30  • Odpověz
No to je, právě, že už je přetažená, tak jí spinkat asi nejde... :frowning2:
29. bře 2009 v 19:33  • Odpověz
Šári to si to pěkně užíváš. :frowning2: Oni to ti prcci vytuší, že člověk neni v pohodě a je to ještě horš viď? Jí bolí bříško?

Tak to u nás spí Anetka celkem přes den ty tři hodiny. Dopo dvě cca a odpoledne jednu. To docela jde. A v sedm už je v postýlce.A vstává po šesté jako Kubík.Ještě by se od něj mohla naučit jak spinkat celou noc. :wink:
29. bře 2009 v 19:51  • Odpověz
Ne, bříško jí nebolí, asi cítí že nejsem úplně ready... :confounded: Už chrupe, že jí to trvalo... :sweat_smile:
29. bře 2009 v 19:59  • Odpověz
Ahoj tetičky koníkovky musim vás trochu dočíst ať jsem v obraze
29. bře 2009 v 19:59  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.