• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

ČB - druhá parta aneb mamky prcků pod 1 rok

(Zamčená)
16. října 2009 
Leeily ahoj, tebe jsem on-line nepotkala už asi rok :grinning: :grinning: Jak se máte s Andrejkou?dej do albíka nějaký fotečky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Kamčo Kuba právě chodí spinkat v 19 hod a spí celou noc až do šesti.Teda někdy se taky kolem 1.hodiny probudí a brečí, ale chce jen napít a pak spinká zas dál.Takže paráda, akorát je asi vyspinkanej a nepotřebuje spát přes den no.....To spí fakt tak hodinu odpoledne, jinak vůbec.Což mi přijde málo, ještě není tak velkej aby spinkal jen jednou přes den :sweat_smile:
29. bře 2009 ve 20:02  • Odpověz
Holky tak já jdu koukat na výměnu.Mějte pěkný večer a klidnou noc :wink: :dizzy_face: Papa
29. bře 2009 ve 20:04  • Odpověz
Jitu co mám říkat já? Nám jsou dva měsíce a nespala ani tu hodinu :grinning:
29. bře 2009 ve 20:04  • Odpověz
než jsem trochu dočetla tak se mi Jíťa odloučila :confused:
29. bře 2009 ve 20:06  • Odpověz
Šári to bylo u vás určitě jen výjimečně dneska :slight_smile: Že nespinkala.Jenže My nespinkáme takhle už asi týden :sweat_smile:
A je možný že vycítila nějakej stres z tebe.Oni to ty prckové cítí hodně.
29. bře 2009 ve 20:06  • Odpověz
holky to je hezký vám už mimísci baští my začnem za 2 tejdny
29. bře 2009 ve 20:08  • Odpověz
Šárko úplně všechno jsem nedočítala takže nevim co se u vás stalo ale uvidíš ono se to zase srovná
Jíťo tobě Kubík spinká celou noc no to je nááádherný mě přijde že se toho snad nikdy nedočkám že budu ještě někdy spát celou noc já jen kdyby Andrejka chtěla tak bych jí to předvedla jak se spí :grinning:
29. bře 2009 ve 20:12  • Odpověz
Ahoj,
kde jste kdo???? :confused:

Hlásím, že u nás se nespalo ani v noci! Byla vzhůru každou chvilku... Jsem totálně mrtvá a mám migrénu jakou jsem dlouho neměla.

Leily jj, Jíťa má pravdu, šup nějaké fotečky do albíka... :wink:
30. bře 2009 v 09:48  • Odpověz
Ahoj holky,
ty jo Šári to je něco, že takhle nespí. A neleze na ní něco?

Leeily já mám taky prospanou celou noc jako hudbu budoucnosti. Dneska mi zase psala kámoška, že nechali teď syna jednu noc vybulet a prostě mu nedala prso a už spí od sedmi do sedmi.Zase se to ve mě pere jestli to taky neudělat. Počkám na příští týden na dr co na to řekne.
30. bře 2009 v 11:24  • Odpověz
No, kami snad ne. Teplotu nemá, dneska už je docela veselá. :dizzy_face:
30. bře 2009 v 11:36  • Odpověz
ahoj tetky
hodila jsem něco málo do alba až bude čas tak doplnim :wink:

zase mizim pa
30. bře 2009 ve 13:53  • Odpověz
leeily krásnýýýý... :dizzy_face:
30. bře 2009 v 15:39  • Odpověz
Ahoooj holky maminy :dizzy_face: Leeily krááááásný fotečky, úžasný :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
30. bře 2009 v 17:39  • Odpověz
Andrejka je nádherná a nejlepší je fotečka jak se směje, ta je kouzelná :dizzy_face: :dizzy_face: A vůbec vy všichni máte krásný prcky, jsem zas prošmejdila albíčka :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face:

Šári a spinká ti aspon ted přes den? :confused: To věřím, že jsi unavená :frowning2:
30. bře 2009 v 17:49  • Odpověz
Jitu, dneska je to lepší než včera, ale na to jaký je to malý mimi si myslím že spí i tak málo. Dneska mi spala nejdýl asi hodinu a půl a to jen proto že jsem s ní byla venku...
30. bře 2009 v 17:51  • Odpověz
Cau holky...

Sari, kolik toho celkem naspinka? Treba holt neni spinkaci typ :sweat_smile: :unamused:

Andrejka je kocka :dizzy_face: po rodicich :slight_smile:

Holky, Anetka se mi normalne oprudila :frowning2: jenom doufam, ze jsem to chytla vcas a bude to zas dobry... Nevim, jestli je to plinkama nebo tema prikrmama - je mi jasny, ze po zelenince maji deti drazdivejsi stolicku... Plinky jsem zacala pouzivat Huggiesky. Taky to muze byt obojim... Dala jsem ji zpet Pampersky, ale nevim... mozna koupim rychle Tesco :confused:
30. bře 2009 ve 20:17  • Odpověz
Pěkný večír, :dizzy_face: Zvizi jsi tu ještě????? :slight_smile:
S tím opruzením neboj, ono to přejde, mně se Kubík taky občas oprudí, ne moc, ale má někdy takovou červenější prdýlku.A nikdy na to netrpěl, až od té doby co dáváme příkrmy.Takže si myslím, že je to tím.A na ty oruzeniny nám právě hrozně pomáhá Bepanthen, to vždycky hned namažu a za chvíli to už má v pohodě.
30. bře 2009 ve 20:27  • Odpověz
Jééééé lLeily přidala nové fotečky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :grinning:
Ty jo, mně přijde jak kdybych tě už někde viděla nebo mi někoho hrozně připomínáš
:sweat_smile:
30. bře 2009 ve 20:29  • Odpověz
Jito, jsem tu :slight_smile:

Mne se Any taky nikdy neoprudila, az ted po tej zelenine :unamused: ale ma uz malinkaty puchyrky :frowning2: ne jenom zcervenani... tak jsem ji to poradne oplachla, pretrela repikem, vysusila a mazla imazolem, tak to snad pomuze :confused:
30. bře 2009 ve 20:31  • Odpověz
Jéé to je dobře, že jsi tu :dizzy_face:
Jééé, tak když jsi jí to takhle pěkně hned ošetřila, tak to bude dobrý :wink: Je možný ale že jí třeba nemusí vyhovovat ty plínky.....Ty Huggiesky máte poprvé?
30. bře 2009 ve 20:33  • Odpověz
No, poprve... jako pouzivala jsem je asi necely tyden :wink: tak ji ted zkusim davat jiny a uvidim...
proste ji musim prebalit hned, jak se pokaka... jenze s ni je to tezky, nekdy si ani nevsimnu, ze kajdi :sweat_smile: a pak usne... no a jak to tam ma o trosku dyl, tak je pohroma na svete :wink:
30. bře 2009 ve 20:36  • Odpověz
Ahoooj je tu někdo ?????????
30. bře 2009 ve 20:43  • Odpověz
Cau Leeily :slight_smile:
30. bře 2009 ve 20:44  • Odpověz
čus zviz
30. bře 2009 ve 20:44  • Odpověz
Já jsem tuuuu pořád :grinning:
Nooo Zvizi to je jak u nás....Já někdy fakt ani nevidím že tlačí :sweat_smile: a ani nic necítím :sweat_smile: a pak ho přebaluju a divím se kde se to tam vzalo.Někdy je to fakt těžký no.
30. bře 2009 ve 20:45  • Odpověz
Zviz co cvíčo vy už asi nebudete pokračovat co a co to plavání v září????
Ahoj Jíťo jdu tě omrknout do albíku jestli tě taky znám :grinning:
30. bře 2009 ve 20:47  • Odpověz
Leeily omrkni :grinning: :grinning: :grinning: No mně fakt přijdeš hrozně moc povědomá nebo jsi někomu hodně podobná, ale nemůžu furt přijít na to komu :sweat_smile: :grinning: :grinning:
30. bře 2009 ve 20:48  • Odpověz
Holky děkuju za pochvalu malý prostě ty naše všechny miminka jsou k sežrání
Jito - presne... u nas uz to taky kolikrat neni ani citit :grinning: jsou proste nenapadny :slight_smile:

Leeily, nebudem pokracovat... neni cas, bohuzel :frowning2: to bych se musela min. rozdvojit :sweat_smile:
jůů Kubík už je pořádnej mazák je krásnej
Jíťo to ti asi někoho jen připomínám mě povědová nejsi :frowning2: škoda ale až se sejdem tak už se znát budem že :grinning:
30. bře 2009 ve 20:53  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.