• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

ČB - druhá parta aneb mamky prcků pod 1 rok

(Zamčená)
16. října 2009 
Jéé děkujem děkujem :dizzy_face: :dizzy_face: Noo, na srazík se těším až vás poznám :dizzy_face: :dizzy_face:
30. bře 2009 ve 20:55  • Odpověz
jak jsem se hrabala ve fotkách tak jsem zjistila že nemám pořádnou fotku kde by jsme byli všichni tři a ani já s malou nemám moc fotek
30. bře 2009 ve 20:55  • Odpověz
Holky já se pomalinku loučím, jsem nějaká mrtvá dneska, tak si jdu asi hajnout :slight_smile: Mějte se moc fajn a dobrou noc :wink: :dizzy_face:
30. bře 2009 ve 20:56  • Odpověz
já taky
Co měl dneska Kubík k obídku to jen tak pro inspiraci
30. bře 2009 ve 20:57  • Odpověz
Leeily tak jsi na tom s fotkama jako my :grinning: :grinning: A když už nějakou společnou všichni 3 máme tak já tam vypadám jak blb nebo Kubík tam má třeba zavřený oči nebo prostě je trochu mázlá :angry:
Jíťo ok tak dobrou noc
Jito, tak brou :wink:

Leeily, jojo.. ja kdybych se s malou nevyfotila, tak bych nemela skoro nic :sweat_smile:
Dneska měl bramboru s kuřecím masem se zeleninou (od hami).Já právě nevím pořádně jak ty příkrmy dělat, takže zatím vždycky uvařím bramboru pak rozmixuju a do toho přidávám bud třeba od Hami květák nebo brokolici a mrkvičku a hodně ted dávám kuřecí se zeleninou.Ale asi už to Kubovi leze krkem, musím zkusit něco jiného.Zkoušely jste třeba rýži nějak hodně uvařit?nebo se můžou už i těstoviny?to asi ne co? :confused:
30. bře 2009 ve 20:59  • Odpověz
Tak jsem teda ještě tady no :grinning: :grinning: :grinning:
30. bře 2009 ve 20:59  • Odpověz
Já se v tom miminkovským papání ještě nevyznám tak já neporadim ale už se těšim až malou budu ládovat
30. bře 2009 ve 21:01  • Odpověz
Už bych chtěla zkusit i nějakou polívčičku ale jako nevím pořádně jak, protože to aby tam byla i zelenina a domácí ještě nemáme a kupovanou dávat nechci, takže jedině dát vařit kousek kuřecího a k tomu pak přidat zas od Hami tu zeleninu, ale nevím jaké by to bylo :unamused: Já jsem úplně bezradná co se příkrmů týče :sweat_smile:
30. bře 2009 ve 21:01  • Odpověz
Leeily já se taky hrozně těšila :grinning: :grinning: Hlavně začni mrkvičkou, já začla jablíčkem a pak mi nic jiného nechtěl, takže jsem musela týden vynechat a pak začít mrkvičkou a to zabralo :slight_smile:
30. bře 2009 ve 21:02  • Odpověz
Já bych se ráda fotila ale na to nemá MM dost silný nervy :grinning: :grinning: :grinning: z 10 fotek se dá použít maximálně jedna nebo dvě a to ještě jen v rodinném kruhu :grinning: na mě jak se rosvítí bles tak já zavírám oči takže mám fotky se zavřenýma očima a nebo takový pootevřený a tam vypadám jak nalitá
30. bře 2009 ve 21:04  • Odpověz
Holky tak vy už jste asi zmizely co?Tak já teda taky letím :slight_smile: Zatím ahoooooj :dizzy_face:
30. bře 2009 ve 21:04  • Odpověz
Já jsem tady ale asi nepíšu moc rychle či co :grinning:
30. bře 2009 ve 21:07  • Odpověz
Achooj :slight_smile:

Šári, já bych řekla, že ta nespavost může klidně být tím, jak Anettka začíná objevovat svět :wink: Víteček to měl taky a teď už spí třeba mnohem míň než před měsícem :wink: Tak jestli je Anettka jinak dobrá, nepláče nebo ji zjevně něco netrápí, tak bych se toho nebála :dizzy_face:

A teď jdu zkouknout albíčka :slight_smile:
30. bře 2009 ve 21:08  • Odpověz
Nene, ja jsem tu :slight_smile:
Studuju, co na opruzeniny :wink:

Jito, ryzi kup nejakou obyc, co se rozvari... nech si varit dyl - treba i 20 minut, uvar si treba i ten brambor a mrkvicku, pak to vsechno das do mixeru, jeste tam muzes prilit drobatko vyvareny vody napr. od ty mrkve a proste mixujes, dokud to neni jako kase :wink:
30. bře 2009 ve 21:08  • Odpověz
Jeeeeeeeee, cauky Mu :dizzy_face:
30. bře 2009 ve 21:09  • Odpověz
tak já taky jdu dobrou holky

jo Jíťo pak chci slyšet jak si dosáhla toho že ti Kubík tak krásně spinká :wink: pěkně prosim stručnej jednoduchej návod :grinning: :grinning: :grinning: děkuji předem
30. bře 2009 ve 21:09  • Odpověz
supr tady je živo tak ještě nejdu
30. bře 2009 ve 21:11  • Odpověz
zvizi ty si začínala taky jen mrkvičkou??? nebo si už před tim něco zkusila a co kaši na noc jsem zvědavá co

ahoj mumu
30. bře 2009 ve 21:14  • Odpověz
Jojo, nejdriv jenom mrkvicku - asi tri dny - aby si zvykla :slight_smile: pak jsem zkusila mrkev s bramburkem, s ryzi a bramburkem... brokolici - ta je pekne hnusna v tech sklenickach..
Kdyz ji to moc nejde, tak tam pridam malicko kase nebo mlicka.
Kase na noc - to ted jedem porad a spinka az do rana :wink: sice se obcas probere nebo zabeci, ale to si myslim, ze jsou zuby.. dam dudu a spinkame dal.
30. bře 2009 ve 21:16  • Odpověz
ahoj, zdravím všechny!!

Holky, na jídlo mám fakt fantastickou knížku s receptama (už jsem o ní několikrát básnila), malej mi sní všechno, jídla jsou moc dobrý (vaříme je i pro nás), chutný, voňavý. Pokud byste chtěli pro inspiraci, můžeme se sejít (já se jednou někam vetřu :slight_smile: ) a já přinesu
tak co? :sunglasses:
30. bře 2009 ve 21:16  • Odpověz
A vzdycky po prikrmu se dobasti mlikem.. :wink:
ted uz zkousim davat po prikrmu cajik - dnesk to zrovna vyslo, ze usnula. a mlicko pak, az kdyz mela hladik.
30. bře 2009 ve 21:17  • Odpověz
Gabi!! beru :grinning: :sunglasses:
30. bře 2009 ve 21:18  • Odpověz
Hele, co zitrek??? MM ma tu rehabku a ja budu brouzdat po meste... mate nektera casik??? Po 13.h.?
30. bře 2009 ve 21:19  • Odpověz
Zvizi, já budu na prochajdě s Leeily a pak bazilika, nakrmit krakena :slight_smile: tak klidně se přidej
30. bře 2009 ve 21:19  • Odpověz
a knížku vezmu s sebou (i když Leeily do baziliky prý nepůjde :cry: )
30. bře 2009 ve 21:20  • Odpověz
Bazilika je pro me doooost daleko, my budem nekde max. na namesti :wink: pze jezdime do dolniho arealu, tam necham auto a jdu do mesta :wink: ale rada vas uvidim, muzem dat i kafe -- teda nekde jinde nez v bazilice :sweat_smile:
30. bře 2009 ve 21:21  • Odpověz
Gabco, posli mi na sebe cislo, ja Ti poslu do IP svoje, abychom si mohly dat zitra vedet, ju??? :slight_smile:
30. bře 2009 ve 21:22  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.