• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

ČB - druhá parta aneb mamky prcků pod 1 rok

(Zamčená)
16. října 2009 
ahooj gabinaf no jestli nám na zítřek vyjde počasíčko tak to bude parádička dneska Jančařík básnil že už má přijít jaro
30. bře 2009 ve 21:24  • Odpověz
Leeily, ja taky doufam, ze bude pekne... kdyztak zmoknem :sweat_smile: ja na vyber nemam, proste nekde prezit ty dve hodky musim :grinning:
no, já doufám, nehodlám nikde chodit v tom, co venku bylo dneska :slight_smile:
Zvizi, to je 15 min procházka svižným krokem :slight_smile:
30. bře 2009 ve 21:26  • Odpověz
Dneska nebylo nic moc, ale odpo uz se to dalo... aspon neprselo - u nas :wink:
Mne je fuk jak bude, hlavne at neleje :slight_smile:
30. bře 2009 ve 21:27  • Odpověz
Gabi, to mas pravdu... nejak to vymyslime :slight_smile:
jakej mate teda plan - prozatim??
30. bře 2009 ve 21:27  • Odpověz
Já od 9 hodinu cvičím, pak snad bude prcek unavej a krásně při procházce s Andrejkou usne (snad se vyspí dýl než minule - ani ne hoďku), pak ho musím rychle dostat někam, kde je bezpečný ho vyndat z kočáru, abych nelítala jak hadr na holi, honila dítě a kočár, nakrmit ho a pak si dát asi tak 5 minut oddech než poleze kam nemá, atd. běžný den
30. bře 2009 ve 21:29  • Odpověz
a až mu zase budou padat víka, tak ho vrazim do auta a odvezu domů :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. bře 2009 ve 21:30  • Odpověz
holky těšim se na vás zejtra ale teď už opravdu jdu chrnět protože mě se Andrejka pořád budí často vydrží dvě, tři hodky, dám prso někdy dlabe a někdy si jen tak podudá ale teď už se jí prso bojim dávat :grinning: už mě i kousla těma zoubkama :grinning:

dobrou noc
30. bře 2009 ve 21:31  • Odpověz
Nj, ale do tu teda do 13.h. nevydrzite :frowning2: nebo jo? Ja jsem schopna - snad :sweat_smile: - kolem ty jedny prilitnout do IGY :confused:
to je naprd... já se jednou za hodně dlouho aktivně zapojím a všechny vyženu. :frowning2:
takže jdu za manželem a věnovat se gauči
Leeily, tak pa - snad zitra :slight_smile:
30. bře 2009 ve 21:32  • Odpověz
Ja tu jseeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem :angry:
30. bře 2009 ve 21:32  • Odpověz
ne, do 13 určitě vydržíme, myslím, že snad tak na 12 budem v bazilice, na možná dvě - tři hodinky. Já když ho vezmu brzo domu, tak zblbnu tady :grinning:
30. bře 2009 ve 21:33  • Odpověz
Gabi, oukej :wink: Tak si dame zitra vedet, jo? :slight_smile: Hlavne vezmi tu knizku!!!
A co Bebi????????????????????
30. bře 2009 ve 21:35  • Odpověz
Už to jdu zabalit :sunglasses: Co Bebi nevím, taky by se mohla přidat, ne? jestli nemá žádné jiné plány :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. bře 2009 ve 21:36  • Odpověz
dobrou holky
30. bře 2009 ve 21:37  • Odpověz
Tak ja ji pisnu smsku :wink:
Brou :dizzy_face:
30. bře 2009 ve 21:37  • Odpověz
Ahoooj mamči :dizzy_face:
Gábi ta kuchařka může být dobrá.A dá se někde sehant?Nebo jí už máš déle?

Mumu já nevím jak jsem dokázala že Kubík spí celou noc :grinning: :grinning: On teda se spaním problémy neměl už od narození.MM říká že je Kuba ochrapa po mamince :grinning: :grinning: :sweat_smile:
31. bře 2009 v 09:06  • Odpověz
Jééé já bych se k vám přidala hned :frowning2: Tak si udělejte všichni výlet za mnou na N.Hrady :grinning: :grinning: :grinning:
31. bře 2009 v 09:09  • Odpověz
Tak všem pěkný den, užijte si prochajdu holky :wink: U nás je ted teda trochu pod mrakem, ale myslím si, že se vyjasní.Tak ahoj :dizzy_face:
31. bře 2009 v 09:11  • Odpověz
Ahooj, včera jsem nějak odpadla, tak jsem se tu na vás ani nepodívala. Respektive u nás byli tchánovci do deseti hodin :angry: a pak už nebyla síla... :pensive: Dneska tu je zase pro změnu tchýně se skoro švagrovou, tu jsem vyhnala s malou ven, tak doufám že tam vydrží co nejdýl :grinning: .

Jíťo, já bych jela hned na Hrady, je to tam fajn! Ještě je tam u náměstí ta supeeer pizzerie???? :confused:

Jani nám na velikou opruzeninu pomohl řepík a Rybilka, ale tu ty nemáš ráda, co? Se ani nedivím, fakt smrdí, ale když nám fakt pomohla úplně nejvíc :sweat_smile: .

Jé já bych šla taky do města, potřebovala bych dokoupit nějaké hadříky pro malou, nějak ze všeho roste... Včera jsem ji měřila krejčovským metrem a naměřila jsem 61 cm :fearful:
31. bře 2009 v 11:38  • Odpověz
Šári no vidíš, tak se někdy stav :wink: Já skoro každý den potkávám Monču Homolků, ten jejich Víťa je už velikeeeej :confused: :sweat_smile: Jedna pizzerie je zrušená, jestli myslíš tu u kostela, ale je tu ted nová restaurace na Radnici a tam dělají taky výbornou pizzu :dizzy_face: :dizzy_face:
Co TM je to lepší už?nebo ještě s tebou nemluví?
31. bře 2009 ve 14:04  • Odpověz
Tu restauraci na radnici má moje kámoška, myslela jsem tu u kostela. To je škoda, tam to bylo supeeer!

MM je v práci a nic nového není, takže nemluví... :unamused:
31. bře 2009 ve 14:29  • Odpověz
Caues holky,
tak mam tu kuchajdu od Gabci :wink: a nasla jsem ji i na netu v knihlkupectvi :slight_smile: uz ji mam objednanou, stoji kolem 250,-
31. bře 2009 v 16:46  • Odpověz
Zvizi ahoj, fááákt?Hodíš mi sem prosím odkaz??? :slight_smile: Vypadají tam ty jídla dobře??? :grinning: :grinning:
Šári, jj, tam dělali výbornou pizzu.Ale na Radnici taky super :dizzy_face: :dizzy_face:
31. bře 2009 v 16:56  • Odpověz
http://www.odborneknihy.cz/zbozi/varime-pro-kojence-a-batolata.html
Jestli bys ji taky chtela, jeste jim napisu, at mi poslou 2 a rozpulime si postu :wink: :grinning:
31. bře 2009 v 17:01  • Odpověz
Zvizi to by bylo fajn :dizzy_face: Vypadá dobře, určitě by se šikla.Ale nevím kdy se uvidíme - kdybysme si je objednali spolu :sweat_smile:
31. bře 2009 v 17:06  • Odpověz
Jééééé Zvizi má nové fotečky Anetky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Kráááásná je :dizzy_face: :dizzy_face: .Zvizi já tě osobně ještě neznám, ale podle foteček je asi Anetka celá po tobě mi přijde :wink:
31. bře 2009 v 17:08  • Odpověz
A co opruzeninky Zvizi?už je to dobrý?
31. bře 2009 v 17:14  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.