• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

ČB - druhá parta aneb mamky prcků pod 1 rok

(Zamčená)
16. října 2009 
Musim jit MM udelat pedikuru :confounded: si tam nedosahne pres to koleno :angry:
22. bře 2009 ve 20:26  • Odpověz
ahoj Šárko
jojo zvizi papa
22. bře 2009 ve 20:27  • Odpověz
Uz jsem zase tu :grinning:

Sari, no jo :wink: vzdyt uz je nam 5 mesicu a nekojim :wink: jinak bychom cekali do toho pulroku asi....
22. bře 2009 ve 20:38  • Odpověz
Ahoj holky, to je super že je zase tohle téma. :slight_smile:

Můžu se k vám zase přidat? :grinning:
22. bře 2009 ve 20:53  • Odpověz
Jeeeeee, cau Kratos!! Rada Te vidim :dizzy_face:
Jak se mate? A jak jste uz veliky? Jako mira+vaha :slight_smile: a jak vam jede basta?
22. bře 2009 ve 20:56  • Odpověz
autor
Čau holky :slight_smile: , no tady to krásně jede :dizzy_face:

Kratos, nazdááár, no vítej! :slight_smile:
22. bře 2009 ve 20:58  • Odpověz
zvizi čau, na vážení jdeme ve středu.
dostanem i druhej prevenar,tak snad budem dobrý.

no, my máme už 5 zoubků venku a 2 na cestě.a žádný řev lezou úplně klidně.
tak s tou baštou, no víš někdy baštíme dost, a jsou dny kdy prostě nepapáme.stačí jí jen mlíčko.ještě kojim :grinning:

já se vám pak musim taky kouknout do albíček.jak jste tady veliký :slight_smile:
22. bře 2009 ve 21:00  • Odpověz
bebi ahoj, teda tebe jsem taky neviděla let :grinning: :grinning: :grinning:

holky já nemám zrovna čas.musim vybalit nákup, ale určitě zajdu .

opravdu jsem ráda za založení tohohle tématu :slight_smile:
22. bře 2009 ve 21:02  • Odpověz
My jdem k dr. ve stredu, ceka nas posledni ocko - prevenar+hexa a pak az za rok :slight_smile: huraaaaaaaaaa!
Jinak jako vazime asi 8,20kg a merime nevim kolik :sweat_smile: ale rekla bych, ze dost...
Any je jeste trosku vetsi nez nas 7 mesicni kamarad :grinning:
22. bře 2009 ve 21:04  • Odpověz
autor
Jdu do hajan :sweat_smile: (zase), ale ještě před tím: Kratos píšeš o prevenaru, určitě ho pro H. chceme, jenom nevím, jestli máme začít hned v těch 3 měsících současně s hexavakcínou....jak jste to měli vy, holky? Není lepší nějakej trochu - aspoň cca tejden - rozestup? :confused:
22. bře 2009 ve 21:04  • Odpověz
bebi, je to prej jedno.neni třeba s tim čekat,

jinak v 8 měsících Vendy měla 9,62 kg a 71 cm :grinning:
22. bře 2009 ve 21:06  • Odpověz
Krat, tak to vas asi dozenem hooooooodne brzo :grinning:

Bebi, k tomu ocku - ja si myslim, ze je lepsi obe ockovani najednou - 2x pichnou a je klid... takhle po tydnu by to bylo blby - tot muj nazor, na kterej ses sice neptala... ale to je fuk :grinning:
22. bře 2009 ve 21:07  • Odpověz
nebo ptala? :fearful:
Uz bych mela jit spat asi :sweat_smile: melu kraviny :sweat_smile:

Koukate na Vymenu? Dneska je to husty :grinning:
22. bře 2009 ve 21:10  • Odpověz
zvizi, já koikám, odbíhám a vybaluju nákup z DM, a 1700 kč v p...... za Vendy ňaminky a sušenčičky , a hrneček má novej no jenom jsem u pokladny koukala.ještě že byl s náma mm :grinning:

taky si myslim že je to lepší najednou. ve stř dostanem už jenom prevenar, hexu už máme za sebou
22. bře 2009 ve 21:14  • Odpověz
zvizi, myslím že vás s váhou trumfnem, ne teda Any, ale Mireček - můj bráška a Anči strejda. Má 8 kilo ve třech měsících :confounded: :confounded: :confounded: :sweat_smile:
22. bře 2009 ve 21:15  • Odpověz
Jdu se venovat MM :dizzy_face:
Paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
22. bře 2009 ve 21:28  • Odpověz
Já jdu do hajan. :slight_smile: Mějte se, dobrou noc a ahoj zítra :wink:
22. bře 2009 ve 21:30  • Odpověz
ahoj holky, můžu taky k vám? :wink:
22. bře 2009 ve 22:07  • Odpověz
jééééé to je dobrej název :grinning: :grinning:
dočtu vás zítra, dneska jsem se kubrt zasekla na youtube, když už má ála ty půlrozeniny tak jsem tam rodině nandala trochu výživného materiálu :grinning:

jo a hňa hňa hňa hňa :grinning: takhle mi dneska přáli Ríša s Míšou na streamu :grinning:
za ostatní krásný normální přáníčka dííík :dizzy_face:
22. bře 2009 ve 22:50  • Odpověz
Ahojík holky, pěkné ráno :wink:
Panter určitě můžeš k nám :wink: Budeme moc rádi :wink: :dizzy_face: :dizzy_face:
Jinak moc zdravím Leeily a Kratosku, vás už jsem "neviděla" hrooozně moc dlouho tak snad budete chodit častěji :wink:
Holky mrkněte na tohle, je to fakt zázrak, přišlo mi to na mejlíka, posílala jsem to Kousince, jsme si obě pobrečely, je to fakt dojemný, ale hezký.

http://www.youtube.com/watch?v=zPOayqtX3Ks
23. bře 2009 v 08:50  • Odpověz
Zvizi taky děkuju za pochvalu foteček, vám jsem taky všem zkoukla prcky, jsou všichni krááááásný, ale je síla jak už jsou všechny dětičky veliký :astonished: :sweat_smile: Vždyt nedávno jsme byly všechny ještě těhu v začátku a ted????Za chvíli nám poťapou do školky :slight_smile:
Šári ve 3 měsících 8 kg jo????? :astonished: Tak to je síla...... :slight_smile:
23. bře 2009 v 08:54  • Odpověz
Zvizi na výměnu jsem koukala, bylo to hustý, ten chlap byl teda pěknej vůl, pochybuju že mu ta změna k lepšímu vydrží a nechápu tu ženskou že s ním tak dlouho vydržela :unamused: Chudinky ty děti.
23. bře 2009 v 08:59  • Odpověz
Ahoj holky,
tak jsem taky tady i když se starším prckem.
Bebi, my jsme prevenar dávala od 3 měsíce a to jsme nedonošený. Doktorka nám dala Hexu a pak 2 týdny na to Prevenar. Docela nám to vyhovovalo (ani jednou neměl žádnou reakci na nic), jen jsme museli víckrát do čb. je to na vás :slight_smile:
23. bře 2009 v 09:07  • Odpověz
Jitu, co to sem dáváš? Já řvala jako želva, prej dojemný, to je slabý slovo :sweat_smile: :cry: Chjo, takový věci, to je na mě silný kafe. :cry:
23. bře 2009 v 09:39  • Odpověz
Jinak krásné dobré ráno. Jdu se zkulturnit do provozu schopného stavu, dneska jsme měli totiž malinko noční :confounded:
23. bře 2009 v 09:46  • Odpověz
Gábi, Šári, ahoj :dizzy_face:
Šári já u toho taky včera řvala jako blázen, MM se divil co se děje.
Ale je to pěkný, jak dokážou zachránit takový malinký miminečko.Jsou to fakt borci ty doktoři.
Jak to že bylo noční?Anettka moc nespinkala?Jo a dodatečně vše nejlepší k Anettky včerejším mininarozeninkám :dizzy_face: Už 2 měsíce jo??? :confused: :dizzy_face:
23. bře 2009 v 09:50  • Odpověz
Jééé děkujeme Jitu. No jo, dva měsíce. Už jsme velký holky a tak asi usoudila, že už nemusí spinkat :angry: .

Ti doktoři jsou fakt machři 620g, to je hodně málo. Ale hlavně že to malinká vzládla. To mě včera psala kamarádka, že jí umřela půlroční holčička na syndrom náhlého úmrtí. :frowning2: :cry: Hrůza, byla jsem z toho celá špatná...
23. bře 2009 v 09:53  • Odpověz
autor
Ježiš to mi nedělejte, já tu řvu nahlas :pensive: ... teda ti doktoři jsou fakt machři :slight_smile:

Šárko fakt na syndrom n. úmrtí? :frowning2: Teda to je strašný...radši nemyslet :frowning2:
23. bře 2009 v 11:57  • Odpověz
autor
Jinak - všem opožděně gratulujeme ke všemu, co se dá :slight_smile: :grinning:

Zprávy od nás z vidlákova: Junior dostal dneska na zkoušku MM z lahvičky a super mu to šlo :slight_smile: , tak hurá, můžeme ho v případě potřeby svěřit hlídačům na delší dobu :slight_smile:
A já jsem musela odvolat holiče, protože mi hlídačka-mamka onemocněla :angry: K*rvafix a já se tak těšila :frowning2:

Zvizi samo že mě i tvůj názor zajímá :slight_smile: ... tak do toho taky půjdem najednou :slight_smile:

Ahoj panterko :slight_smile:, vítej u nás :slight_smile:
23. bře 2009 ve 12:07  • Odpověz
Je to děsný bebi, mě se o tom v noci zdálo pořád kolem dokola.

Jééé, k holiči bych taky potřebovala, jako sůl :grinning: Už se nemůžu ani učesat jak se mi to cuchá... :angry:
23. bře 2009 ve 12:10  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.