• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

ČB - druhá parta aneb mamky prcků pod 1 rok

(Zamčená)
16. října 2009 
Jitul já jsem jí to zkoušela dát taky flaškou a nee. Ona si jí prostě neveme.Zase s flaškou máš větší pohodu a je to rychlejší ne?

Jdu koukat na film.Mám rozkoukanej ten Podivuhodnej příběh B. Buttona.Zatím teda nic moooc. :confounded:
31. bře 2009 v 19:33  • Odpověz
Kamčo to mám no, akorát mám tu největší savičku na kaši a stejně jí hodně dlouho, asi mu to málo teče i přes to, myslím, že lžičkou by se najedl rychleji.Tak to příště vyzkoušíme.Ono je to tou lžičkou víc baví co? :slight_smile:

Já měla s Kubíkem problém, že nechtěl bumbat vodu ani čaj, prostě nic a tak jsme zkusili koupit takovej ten dětskej hrneček s ouškama a super, má úspěch, hrozně ho to baví z něj pít, už si to i sám drží a vypije denně skoro litr :slight_smile: Ten fakt doporučuju :grinning:

Holky tak já teda taky jdu, když jste zmizly :slight_smile: Mějte se krásně a dobrou noc :dizzy_face:
31. bře 2009 v 19:37  • Odpověz
Jsem tu ale nevidim to na dlouho

Zvizi jestli to ještě jde tak já bych si taky jednu knížku vzala děkuju

Kamčo to je škoda že jsme rozdělený na cvičení ale já tam chodim společně s Martinou tak jí tam nemůžu nechat samotnou :frowning2: ale bez vás to asi už nebude ono budete nám tam chybět

Martině se ani to úterý nehodí protože odpoledne předcvičuje na spinningu

my jsme dneska pěkně s Gabi vymrzly Jančařík sliboval teplíčko a prdlajs byla zima
31. bře 2009 v 19:41  • Odpověz
Jé leeily spinning, už si taky pěkně dloooho slibuju že budu chodit, ale nechce se mi samotnej...
31. bře 2009 v 19:51  • Odpověz
Caues :slight_smile:
My porad chrnime - to mel byt spanek pred koupanim :stuck_out_tongue_closed_eyes: a ne celovecerni :sweat_smile: :slight_smile: no, tak koupat nebudem, dam ji jenom kasi a spinkat muze dal, murajzna :slight_smile:

Leeily, dobra :wink: Takze Jita, Kamca, Leeily - napisu jim tedy o 3 navic :wink: a mame zadaco postu, tudiz vyjde jedna na necelych 250,- :wink:
31. bře 2009 v 19:59  • Odpověz
Sari, co TM? Uz jste se udobrili? :dizzy_face:
31. bře 2009 v 19:59  • Odpověz
Kamco, ja na tomhle filmu byla v kine a mne se to teda mooooooc libilo :dizzy_face:
31. bře 2009 ve 20:00  • Odpověz
Šárko já jsem ostuda já taky nikam nechodim :confounded: furt si říkám že už něco začnu dělat ale nemůžu se dokopat
31. bře 2009 ve 20:00  • Odpověz
Nee... Už to neřešim... :wink:
31. bře 2009 ve 20:01  • Odpověz
zvízi supr díky moc
Leeily, já musím! Už konečně! Jsem jak kysna!!!!
šárko mě o tom povídej zrovna dneska jsem říkala když si večer lehnu tak si říkám že už fakt začnu no a ráno se probudim a skutek utek jdu se pěkně vydatně nasnídat taky podle toho vypadám mám pořád 10kg nahoře
31. bře 2009 ve 20:04  • Odpověz
Leeily, tak doobjednano :slight_smile:

Jdu, bude Ordinace :dizzy_face: :sweat_smile:

Zitra pa, mamky :wink:
31. bře 2009 ve 20:05  • Odpověz
zvizi papa
31. bře 2009 ve 20:07  • Odpověz
No mě taky přebývá 10 kilíček, radši bych dolů ale víc...
31. bře 2009 ve 20:09  • Odpověz
šárko já taky tak pujdem do toho spolu a s kilíčkama zatočíme ????? :grinning: :grinning: :grinning:
31. bře 2009 ve 20:14  • Odpověz
holky nepřidá se někdo ???
31. bře 2009 ve 20:15  • Odpověz
šárko já už taky vypínám pc tak papapa zítra
31. bře 2009 ve 20:16  • Odpověz
No já souhlasím!!! Dobrou já jdu koukat na tv. PA
31. bře 2009 ve 20:19  • Odpověz
Zdravím, jsem po večerním doplnění nikotýnu :slight_smile:
já bych taky dost potřebovala schodit, skoro 17 měsíců po porodu a tahám se s 10 kg navíc. přestává mně to bavit a ta paní, co na mně ráno kouká do zrcadla je fakt dost nehezká. Ale nemám sílu vracet se po uspání prcka do čb :rolling_eyes:
31. bře 2009 ve 20:41  • Odpověz
autor
Čau nikotýnová :wink: :grinning:

Hele tak si po cígu zacvič u videa s O. Šípkovou :grinning:, určitě tě ten její nezdolnej úsměv a sladkej hlas bude moc bavit :sunglasses: :grinning: :grinning:

Jé hele pamatujete si na Cvičme v rytme, jak to bejvalo v telce? :grinning: :grinning:
31. bře 2009 ve 20:55  • Odpověz
ahój :slight_smile:
neblbni, takhle večer namáhat tělo? Já jsem ráda, že prcek od 7 spí a doufám, že ho minimálně do 6 neuvidim a neuslyšim :slight_smile:
pc je moje maximum
31. bře 2009 ve 20:58  • Odpověz
jéééééé :frowning2: a já jsem vosk ? aáááách jo :frowning2: tak mi jí budete muset někdo holt pučit no :angry: :sweat_smile: :grinning:
1. dub 2009 v 10:02  • Odpověz
jo kami čučela jsem včera v kauflandu na ty příkrmy LittleBee a zaprvý tam kaňouři skoro žádný neměli a ty co měli byly dost drahý :confused: jako je fakt že když jsem je kupovala tak byly v akci ale že by tam původně byla psaná taková cena si nevybavuju :frowning2:
takže jsem nakonec koupila od hippu špenát a dneska budem zelený :grinning:
1. dub 2009 v 10:48  • Odpověz
Ahooooj holky, vy jste toho nakecaly :grinning: Jdu vás trochu dočíst :slight_smile:
1. dub 2009 ve 14:26  • Odpověz
Zvizi díky moc za objednání :wink: To je parádička :dizzy_face:
Holky já se taky nedokopu cvičit, sice mám nahoře od porodu 3 kg, ale cvičit bych taky měla.My máme doma rotoped, ale MM tomu říká lapač prychu, protože na tom nikdo necvičí a jen z toho stíráme tuny prachu :sweat_smile: :grinning:
1. dub 2009 ve 14:30  • Odpověz
tak to já mám o čtyři kila míň :frowning2: ale povolený všechno totál :frowning2: ale cvičit se taky nedokopu :grinning: :grinning:
1. dub 2009 ve 14:32  • Odpověz
Jééé kousinka má nové fotečky :dizzy_face: .Ta s tím špenátem nemá chybu :dizzy_face: :dizzy_face: :grinning: :grinning: :grinning:
Holky ty příkrmy od Hippu - prý nejsou moc kvalitní, slyšela jsem že do toho prý dávají sůl :confounded: ale nevím co je na tom pravdy.Já kupuju Hami.
1. dub 2009 ve 14:32  • Odpověz
Né prychu, ale prachu tam má být :grinning: :grinning: :grinning:
1. dub 2009 ve 14:33  • Odpověz
já mám tak nějak všechno ... voni tam zrovna hami neměli a já chtěla zkusit ten špenát a ten jsem kupodivu předtím žádnej nekoupila ... jinak od Hami toho mám taky hodně .. jsem koukala na tu skleničku a psaná tam není, teda napsaný je tam jako že jí tam nedávaj, složení jsem nenašla .. tak snad by nekecali ne ?
1. dub 2009 ve 14:41  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.