• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

ČB - druhá parta aneb mamky prcků pod 1 rok

(Zamčená)
16. října 2009 
je a teď koukám že budou mít Hami v tescu o 16% levnější tak asi vyrazim pro zásoby .. a taky huggies za 335 to velký balení kdo používáte :wink:
1. dub 2009 v 15:12  • Odpověz
Ahoj holky,
teda co se stím naším dítětem děje to je děs. Dnes v noci od 1 do 6 vzhůru... tak jsem vyžehlila, protřídila poštu, atd... hrůza děs, jsem hotová... :rolling_eyes:

Doufám že vy se máte líp...
1. dub 2009 v 17:17  • Odpověz
Holky v TV je zas prd
:rolling_eyes: Fotbal :angry: :angry: A to jsem se těšila na Comeback a na odložené případy
:unamused:

Kousi to je jasný, já tomu taky moc nevěřím, že by tam cpali sůl, podle mě by si to snad netroufli,jen jsem to slyšela no.Špenátek jsme ještě neměli, no vidíš, to musíme zkusit :wink:
Jůůů tak ty Huggiesky jsou teda za dobrou cenu :dizzy_face: Ty jsou hodně dobrý, akorát jsou jinak dost drahý když nejsou zrovna někde na akci.

Šári ta vaše Anettka teda moc spavá není vid?
:sweat_smile: Třeba to dnes bude lepší :wink:
1. dub 2009 ve 20:42  • Odpověz
Nazdaaaaaaaaaaar :slight_smile:
Taky koukate na fotbal? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jito, nemas vubec zac :wink:

Prikrmy - kupuju taky jenom Hami... na Hipp jsem neslysela moc chvaly, ale nevim... mam zalusk na tu jejich cuketu, jenze ji nemuzu nikde objevit :frowning2:

Holky, kdybyste nektera chtela, mam tu Huggies premium - dva baliky nenacaty :frowning2: a z tretiho je pulka pryc... nechala bych vam je za 600,- vsechny, pze nam proste nejdou :frowning2:
1. dub 2009 ve 21:01  • Odpověz
Sari, teda :frowning2: tak doufam, ze dneska uz spinkat budete... nema treba spurt? I kdyz je mozna asi brzo, ale co ja vim... :confused:
1. dub 2009 ve 21:02  • Odpověz
No, nikde nikdo :confused: jdu tedy do sprchy :dizzy_face:
1. dub 2009 ve 21:10  • Odpověz
Jani taky mě napadl spurt. Myslíš, že je po druhém měsíci brzy?

Huggiesky mít nemůžeme, jsme cíti... :frowning2:

Fotbal mě taky naštval, tak koukám na Primu... :wink:
1. dub 2009 ve 21:11  • Odpověz
Sari, to se mas, my mame druhou telku v loznici a tam se ted nepousti, kdyz mala spi :rolling_eyes: jinak bych mela zaplou Postu pro tebe :dizzy_face: ale ted uz je asi pozde..
Ja si myslela, jak snesem vsechno a asi ee :sweat_smile:
Nevim.. obecne pisou 3. a 6.tyden a 3. a 6.mesic... ale je mozny, ze to ma Anett ted :wink: predtim spinkala dobre?? a dneska pres den spala jak? Ja myslim, ze se to zas srovna..
1. dub 2009 ve 21:14  • Odpověz
Vytáhla jsem ji na celé odpo do kočáru, aby se vyspala. Teď teda usla, tak doufám že se hned nevzbudí... Takhle blbě spí tak 3tí den, jinak byla zlatá! Snad to bude jen ten spurt...
1. dub 2009 ve 21:22  • Odpověz
Sari, tak to by mohl byt :wink:

A ja jdu konecne do ty sprchy, jinak budu jak tchor :grinning:
1. dub 2009 ve 21:33  • Odpověz
téééda já jsem normálně včera usla v devět :grinning: prcek teda dělal jak bratrstvo černý ruky :grinning: nepkakal to ne :grinning: ale nechtěl spinkat a furt se hrozně tlemil a chtěl si hrát s taťkou :grinning: což se nějak neslučovalo s tim fotbalem :grinning: nooo jooo náš malej hokejista ho bojkotoval - šikovnej kluk .. tak jsem ho musela vzít do postýlky a zalezla si do peřin a usli jsme obá :grinning:
2. dub 2009 v 09:32  • Odpověz
noooo joo :grinning: venku je krásně tak se všechny opalujou :sweat_smile: tak my se teda taky upalujem opalovat :grinning:
2. dub 2009 v 10:25  • Odpověz
Holky ahooooj :slight_smile:

Zvizi nám Huggiesky vyhovují, i když se teda divím, protože Kubík je taky hroznej cíťa, máloco nám vyhovuje, ale Huggies jsou fajn.Já bych si je od tebe koupila, ale asi je máš jen do určitých kil a nevím jestli bysme se ještě vešli??? :sweat_smile: Máme 8 kg :slight_smile:

Šári to má Zvizi asi pravdu, že může mít Anettka ten spurt, to mě ani nenapadlo
:confused: Jak jste spinkali na dnešek?

No dneska je krááásně, my se jdeme teda opalovat až po obídku :grinning: :grinning:
2. dub 2009 v 10:40  • Odpověz
Teda tomuhle říkáte, že toho nakecáme míň?? :angry: :grinning: :grinning: Dočítat nemá cenu, to bych u toho nejspíš zcepeněla :grinning:
Co je teda novýho? Jen jsem zahlídla, že Kousinků Alík už baští mrkvičku a špenát, tak to moooc gratulujem a doufáme, že se mu z jednotlivých poživatin podaří vytvořit na zdi nějakou zajímavou abstrakci :grinning: :grinning: :grinning:

My jsme furt u tchánovců v Rokycanech a k počítači se moc nedostanu, bo se buďto věnuju Víťulovi a nebo hlídám prababičku, aby ho nevyndavala z postýlky, když zrovna bulí... S prababičkou je to záhul, je asi osm let po mozkové příhodě a je tak na úrovni dvouletého dítěte. Všude za mnou chodí, když jsem doma s prckem sama, to třeba kojím a ona si přijde a stoupne si ke mně a kouká, v horším případě začne Víťku i hladit a to je pak s krmením konec. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Takže věčně musím hlídat, jestli náhodou nejde ke mně do pokoje, abych případně stihla včas zamknout... No a z postýlky si ho vyndavá taky náramně ráda, akorát že si neuvědomí, že mrňous ještě nedrží pořádně hlavičku. Plus jako bonus k tomu - něco se jí řekne a babi o tom za dvě minuty už neví. Takže je to docela náročný, no. Už se těším do Budějc... :wink:
2. dub 2009 ve 13:01  • Odpověz
Šári, tak vy spurtujete? Tak to přeju pevné nervy, my jsme si spurty zatím vyžrali úplně všechny, přesně podle příruček - první byl ve třetím týdnu, pak v šestém, teď ve třetím měsíci jsme měli taky "úžasnej" týden a jenom se modlím, aby ten další spurt teda následoval až v šestém měsíci, jelikož i matka má jenom jedny nervy :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
2. dub 2009 ve 13:04  • Odpověz
A koukám, že když už se sem jednou dostanu, tak si tady vedu monology... hm, tak já jdu dělat velikonoční výzdobu a snad se sem ještě dneska podívám...
2. dub 2009 ve 13:07  • Odpověz
Ahoj holky tak jsme vyplavčený a razíme ven... :dizzy_face: :dizzy_face:

Zvizi já bych ty Huggies od tebe koupila. A to jsou trojky? Nám snad ještě chvíli budou. Zase za tak super cenu. Nám zase nevyhovujou jiný. Teď jsem zkusila z DM ekologický a taky nee.
2. dub 2009 ve 14:01  • Odpověz
Tak zase nakukuju... my kupujem taky Huggiesy, ty s medvídkem Pú. Jiný nám taky nevyhovujou. V čem jsou blbý ekologický z déemka? Mně je vychvalovala švagrovka, že jsou kompostovatelný, ale jak fungujou při používání, to nevím :confused:
2. dub 2009 v 16:17  • Odpověz
Už jsme doma. Venku nádherně, ale ten vítr. :angry:

Mumu nám nevyhovujou protože mi přišlo, že má hned červenější pulinku po nich. Ale ona je fakt hajsavka. Vadí jí i Pampersky a Tesco, prostě zatím všechny krom Huggies.

Bebi a Zvizi já to zítra na to náměstí nestihnu. Chodíme ven až kolem druhé. Jedně že bych šla do stromovky a počkala na Bebinku až se bude vracet z města. Co ty na to? Třeba se přidá i Kousi k nám co? :wink:
2. dub 2009 v 16:26  • Odpověz
Mumu teda tu babičku ti nezávidím. To máš fakt na starost dvě děti.
2. dub 2009 v 16:26  • Odpověz
No my asi zatím u těch Huggiesek taky zůstaneme :slight_smile:

Mně šla jezdit s kočíkem tchyňulka, tak jdu relaxovat na zahradu. Ještě sem nakouknu večer, teda možná, protože spíš se asi budu ládovat marlenkou, co jsem dostala k svátku :grinning: :grinning: :grinning:
2. dub 2009 v 16:32  • Odpověz
Mumu vše nej nej k svátku přejeme s Anetkou. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
2. dub 2009 v 16:34  • Odpověz
Holky tam je fakt suprově dneska, jsme byli celé odpoledne venku, ted jsme přišli před chvílí, ale vítr foukal dost :unamused:

Mumu taky se připojujeme k přáníčku - vše nejlepší k svátku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
2. dub 2009 v 17:40  • Odpověz
autor
Kuk :slight_smile:

No jasně, Kamčo, půjdu přes stromovku dom, tak se můžem sejít :slight_smile:

Mumu vše nej, užij si marlenku, zde tichá závist :grinning: :grinning:
2. dub 2009 v 18:04  • Odpověz
autor
Huggiesky máme taky, už trojky :grinning: ... a taky máme nejspíš spurtík, protože včera třeba papal 9x a úplně jako hladovec největší sosal a sosal :sweat_smile:
2. dub 2009 v 18:10  • Odpověz
Bebinko tak super domluveno. Já myslela, že vyjedu dřív a dojdu na to náměstí, ale včera jsem to zkusila a ona mi hned usínala a pak by se vzbudila brzo a nevydržela do koupání.Písnu ti až budu ve stromovce a půjdu ti naproti. Jestli se tu Kousi neobjeví tak jí ráno taky napíšu....A jdeme se koupat.
2. dub 2009 v 18:32  • Odpověz
Nazdarek, tak jsem se sem konecne dostala.. byli jsme odpo venku :dizzy_face: a uz jsme zkouseli i sportak, ale jenom po prochajde doma na zahrade :slight_smile:

Mu, vse nej k svatku!!! :dizzy_face:

Hele, tak se domluvte, ktera je chcete, jo? :slight_smile: Jsou to tusim 4 - od 8-17kg :wink: jeste se dobehnu kouknout.

A hlasim, ze mame poprvy rymajznu jak hrom :frowning2: ted jsem ji to odsavala snad 10 minut a jeste to je malo, ale uz byla unavena a chtela spinkat, tak jsem toho musela nechat...
2. dub 2009 v 19:29  • Odpověz
Kamco, tak to vidis - nam zas nevadi Tesco a Pampers a Huggies vadi :grinning:
2. dub 2009 v 19:32  • Odpověz
Se o ně ještě popereme ne? :sweat_smile: Jestli to jsou 4 tak ještě lepší. :dizzy_face: :dizzy_face:
2. dub 2009 v 19:39  • Odpověz
Kami, jsou to proste uz ty na vetsi :wink: My uz mame 8 kilo a trojky uz byly akorat... ale bohuzel.. tak proste nakoupim jiny..
Budu rada, kdyz si je nektera vezmete :dizzy_face:
2. dub 2009 v 19:44  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.