• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

ČB - druhá parta aneb mamky prcků pod 1 rok

(Zamčená)
16. října 2009 
Eri, tak to uz abyste byli tady v CB..:sweat_smile: takova babicka, to je jeste horsi nez to mimino :sweat_smile: :zipper_mouth:
2. dub 2009 v 19:44  • Odpověz
Zvizi tak já je beru. A jak si je předáme? Si asi pro ně dojedu aby jsi je nemusela někam tahat viď?
2. dub 2009 v 19:48  • Odpověz
No, to bys i mohla :grinning:
2. dub 2009 v 19:59  • Odpověz
Tak se nějak domluvíme. Jdu na Ordinaci i když si vždycky říkám, že už je to tak trapný, že se na to dívat nebudu. :unamused:
2. dub 2009 ve 20:09  • Odpověz
Zvizi pojedu příští týden do práce do Planý tak bych to vzala nějak kolem vás a hodila bych je do auta. :wink:
2. dub 2009 ve 20:10  • Odpověz
Kamco, tak akorat napis, kdy tam pojedes, pac my mame pondeli-streda-patek tu rehabku - od jedny do tri :wink:
2. dub 2009 ve 20:17  • Odpověz
Ahojky holky,
omlouvám se, že vám sem vpadám, potřebovala bych odpověď od někoho kdo má a měl Švece v těhotenství.

Jsem k němu objednaná na kontrolu v 18tt, bude mě posílat ještě na genetiku ve 20tt k Čutkovi nebo ne? Kdyžtak pište prosím do IP, díky moc :wink:
2. dub 2009 ve 20:19  • Odpověz
autor
Zvizi - my teda ve 12 na náměstí a Kamčo pak kolem 2 my ve stromovce, jo? :grinning:

Hele kdo chodíte cvičit ve středu? My jdem příští tejden poprvý :dizzy_face:
V úterý nemůůůůžem....
2. dub 2009 ve 20:22  • Odpověz
autor
Jo, jsem si ráno dělala těhutest, tyjo já se v noci vypsychovala, že co kdyby :confused: :sweat_smile: ....no nejsem, žejo, ale ty nervy, znáte to :grinning:
2. dub 2009 ve 20:24  • Odpověz
Bebi, my se sejdem az ve 13!!! :wink: To bys tam cekala zbytecne... :slight_smile:
Ty jo, tehutest, jo... :sweat_smile: to jsem nejak prehlidla :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth:
2. dub 2009 ve 20:27  • Odpověz
autor
Jo jo jo tak ve 13 :grinning: ... no, i když já bych to čekání lezením po krámech nějak přežila :grinning:

Kamčo tak pak napiš sms, kde jste :wink:
2. dub 2009 ve 20:30  • Odpověz
OK, tak zitra v jednu u kasny :sunglasses:
2. dub 2009 ve 20:34  • Odpověz
autor
V 1 u kašny, těšíme se :sunglasses:
2. dub 2009 ve 20:36  • Odpověz
Tak paaaaaaaaaaaa :dizzy_face:
jdu pokracovat v tv manii :sweat_smile:
2. dub 2009 ve 20:43  • Odpověz
autor
Pa :slight_smile:
Jsem si dala skleničku pivka a jdu vytuhnout :grinning:
2. dub 2009 ve 20:46  • Odpověz
Dobré ránko,
Zvizi já se ti určitě ozvu den předem a domluvíme se...

Bebi jo jo napíšu nebo brnku kde jsme. Už se těším na sluníčko. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Jdu napsat Kousi jestli se nechce přidat.
3. dub 2009 v 08:55  • Odpověz
naždáááár nepiš já jsem tu
3. dub 2009 v 08:56  • Odpověz
ale nedorazim :frowning2: dneska jsem celej den u babičky, teda jako prababičky, děda jde k doktorovi tak jsem slíbila že jí mezitim nabarvim hlavu :grinning: děda dycky hrozně remcá že se tam s tim patlá :grinning:

jééé vidíš já bych ty huggies taky adoptovala :grinning: ale to neva adoptuju někde nějaký v krámě :grinning:

venku bylo včera božsky, jsme spáchali tři procházky - jednu s mamčou, jednu s Peťou a pak ještě jednu skoro sami, než nás Peťa zase dohonil :grinning: mezitim si vyzved auto ze servisu, máme nový okno :grinning: hehehe to je tak čistý až je to divný :grinning:
3. dub 2009 v 08:59  • Odpověz
jo a to naše šílený buzení byl asi taky spurták, už zase spinká normoš :sweat_smile:

kami a dneska jdu kupovat ten dudl na kaši, to je nějakej spešl nebo jen větší dírka ? páč včera zase pokus ale absolutně šílený, vůbec nic nesněd, přitom přes lahev tahá jak pitomej, takže mu chutná, ale nejde mu to :frowning2: zase tak hustý jako zeleninu mu to dělat nechci aby si nezabetonoval bříško na noc .... protože jinak lžičku papá dokonale ... je divnej :grinning:
3. dub 2009 v 09:03  • Odpověz
kde ste gdoooo ? :astonished: :sweat_smile:
3. dub 2009 v 09:03  • Odpověz
Kousi to je škoda no. Tak snad příště. Snad neni všem pěkným dnům konec.

Jo jo je to spešl dudl na kaši. Kupovala jsem ho v DM. Tak to budeš mít dobrý když ti to vybumbá z flašky.
3. dub 2009 v 09:51  • Odpověz
Holky čáááááu, teda dneska bylo úžasně venku co? :dizzy_face: :dizzy_face: Lépe než včera, aspon dnes nefoukal ten vítr.Kamčo tak Kubík už má taky spor´táček a spokojenost největší :dizzy_face: :dizzy_face: :slight_smile: Má pěkně rozhled :slight_smile:

Bebí těhutest jo??? :sweat_smile: :confused: Se říká, že do půl roku věku dítěte když kojíš tak je to antikoncepce, ale co je na tom pravdy nevím :sweat_smile:

Kamčo tak ty plínky vám teda necháme že jste to vy no...A nebudeme se s vámi o ně teda hádat no..... :grinning: :grinning: :grinning:

Ted čekám kámošku, budeme chvíli u nás a pak vyrazíme někam na vínečko na chvilku, MM bude hlídat, tak jsem zvědavá jak to zvládnou kluci jedni :grinning: Už se těším, konečně zas někam vyrazím :slight_smile:

Tak dneska už asi nebudu, tak všem přeji krásný zbytek dne a nádherný víkend - má být zas parádní počasíčko :dizzy_face: Pááááááá
3. dub 2009 v 17:55  • Odpověz
Nazdaaaaaaaaaar :slight_smile:

Jito, no... nebylas tu, tak jsem to priklepla Kamce :sweat_smile: :wink:

Jo, na vinecko, jo.. :dizzy_face: to se mas, tak si to pekne uzijte :grinning:

My dneska stravily cast odpoledne s Bebi a bylo taaaaaaak krasne :dizzy_face: uz aby to pocasko zustalo :dizzy_face:
Tocena zmrzka, kavicka... akorat je z toho Any cela hotova, ani nemela silu sbastit kasi a vytuhla :slight_smile:

Dneska Anetce dosel konecne hrnecek s pitkem, tak jsem zvedava, jak ji ten cajik bude chutnat :slight_smile: murajzna se na to vzdycky tak xichtiiiii :grinning:
A taky jsem objednala plastenku a slunecni clonu na sportak v bejby, tak uz se tesim, az zavolaj...
3. dub 2009 v 19:45  • Odpověz
autor
Kukuč :grinning:

Tak holky včera to bylo super :dizzy_face: , krásně se mi s váma kočárkovalo :slight_smile:, přišla jsem nádherně unavená a ve výstřihu malinko spálená :sweat_smile: ...byl to super den :grinning:
Přesně na tohle jsem se v souvislosti s mateřskou těšila :dizzy_face:

Šári na cvíčo jdem ve středu od 1, klidně tej Mirce taky zavolej (číslo na webu http://www.porodnibaba.unas.cz/), vezme vás taky buď ve středu, nebo v úterý od 1.

My se teď chystáme na vejšlap Litvínovice - Plzeňská ke tchýni na pozdní obídek, moc se těšim ven i na baštu, kterou přede mě někdo postaví :grinning:
4. dub 2009 ve 12:14  • Odpověz
Holky ahoooooj, tak jak jste si užily dnešní sluneční den?Bylo zas tak náááááááááádherně :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Jsme byli venku celé odpoledne a ani se nám nechtělo domů.Snad už to takhle zůstane a bude už takhle teplíčko.

Zvizi ten hrneček s pítkem máme právě taky a Kuba z něj pije hrozně rád, šíleně ho to baví, už si to umí i držet za ta ouška, takže Anetku to bude určitě bavit taky, uvidíš :slight_smile:

Jééééé holky vy jste si včera teda pěkně zakočíkovaly :dizzy_face: A točenou zmrzku bych si taky dala.Tady mají v cukrárně jen kopečkovou, tak tou samozřejmě taky nepohrdnu, ale točená je točená :grinning: :dizzy_face:

Včera jsme byly na tom vínečku a ráno bylo teda krušný :sweat_smile: Šíleně mě z toho vína bolela hlavinka :pensive: :sweat_smile: :grinning:
4. dub 2009 v 19:19  • Odpověz
Ahooooj,
Jíťo zrovna jsem se tě chtěla zeptat jaké bylo vínko. :wink:

Včera to bylo fakt super. :dizzy_face: Dorazili jsme až po páté a Anetka si skoro ani nestihla pohrát a šla spinkat. :dizzy_face: Dneska jsme byli v Holašovicích u tchánovců (vždycky si při tom slově vzpomenu na Bebinku a její slova na tch a tchoř to neni. :grinning: :grinning: ) a bylo to fajn.Pak jsme jeli ještě k tetě popřát k 60 a vrátili se až po šesté.Áňa si zdřímla v autě takže asi bude usínat dlouho. Se nám rozhodil režim. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. dub 2009 v 19:29  • Odpověz
Holky já si dala včera po roce a půl tatarák. MM mi ho přinesl z hospody. To jsem si pošušňávala. Ještě ho mám trochu v ledničce tak jdu asi na něj. :slight_smile:
4. dub 2009 v 19:32  • Odpověz
Kamčo ahojky, vínko bylo dobrý, až moc :grinning: :grinning: Až jsem se ho "přepila" :grinning: :grinning:
Jééé tatarák ten já neměla asi 3 roky :sweat_smile: Ale taky ho můžu.
Jůůůů Kamčo,vy máte tchánovce v Holašovicích?Tam je to úplně úžasný :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: My tam jezdíme vždycky v létě v červenci když jsou tam ty trhy řemeslný. A pak jsme tam byli ještě asi 3x mimo ty trhy, protože se nám tam šíleně líbí, je to tam takový pohádkový ty domečky a ten rybníček na návsi, no úžasný :dizzy_face: :dizzy_face:
4. dub 2009 v 19:54  • Odpověz
Jo, oni jak jsou prckové na vzduchu déle, tak pak usnou hned :grinning: Kubík taky vždycky když přijdeme z venku tak už pak usíná skoro při koupání :sweat_smile:

Holky jdu se odvalit k TV, snad dávají něco pěknýho :slight_smile: Mějte se fajnově a užijte si zbytek večera a zítřejší krásnej den :dizzy_face: :dizzy_face: Pááááááá :dizzy_face:
4. dub 2009 v 19:56  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:
Tak jsme dneska byli skoro cely den na zahrade... :dizzy_face:
Umyla jsem okna - musela jsem je i rozsroubovat (mame jeste stary :wink:), tak jsem si makla, ale jsem spokojena :slight_smile: Taky jsem prevlikla perinky, Anetce taky, hned jsem to vyprala, manza mi pridelal snury na balkon, tak mi to hned uschlo, ted uz jen to zehleni :sweat_smile: Ale je to parada :slight_smile: uz by takhle mohlo to pocasko zustat..
No a taky jsme umyli vsechna nase auta, MM dokonce vymenil i zimni za letni pneu - se prekonal.. nozicka bude asi bolet:frowning2:

Ted bylo ve zpravach, ze pry minuly rok bylo 8°C - to uz si nepamatuju :grinning:

Kamco, mnaaaaaaaam, taky bych si dala :dizzy_face:
4. dub 2009 v 19:59  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.