• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

ČB - druhá parta aneb mamky prcků pod 1 rok

(Zamčená)
16. října 2009 
Jíťo jo jo MM odtud pochází. Mám to tam taky ráda a na slavnostech jsme vždycky každý rok celý víkend tak snad se tam letos potkáme. :wink:

Jdu taky na TV teda.
4. dub 2009 ve 20:01  • Odpověz
baf :-d

no jo flákám to teď flákám ale když ono je venku táááák krásně :dizzy_face: jsme včera procházkovali dopoledne s taťkou a odpoledne s kamarádkou jsme šly do igy se podívat na naše tatínky jak mydlí squash - a než jsme tam došly - pravda flákaly jsme se jak jen to šlo :grinning: tak měly turnaj odehranej :grinning: - ale mrňous aspoň dostal medaili :grinning:
a domu jsme došly dlouho po sedmej fuuuuj :grinning: :grinning: ale bylo to kráááásný
a maličká je takovej krásnej drobeček :dizzy_face: to ála je proti ní normální obřík :sweat_smile: ale pravda je jí vo dost míň no :grinning:

holky kdo papáte zeleninku, já furt bojuju s tim množstvim :frowning2: všude říkaj začít pár lžičkama a von ten náš žroutík jede jak pila, včera spapal půl tý malý Hami skleničky a vypadal že by si dal ještě - ale bojim se aby mi to pak neblink :frowning2: jako že potom trochu blink - ale von hajzlík prostě odmítá chvíli bejt v klidu, hned se točí na břicho... kolik mu toho tak mám dávat ?

jo a kamí :grinning: s tou kaší je to prča, já byla v dm tam jsem zjistila že tam nemaj avent savičky :grinning: tak jsem jela do bejbycentra a tam mi nejdřív prodavačka poradila ať si koupim ten dudl jak je variabilní, že tudy to proteče ale Jana jako majitelka mi pak řekla že neproteče, ať prostřihnu nějakou savičku... tak jsme doma udělali díru - mám asi tři tak mi to nebylo líto .. ale je to díra jak vrata do stodoly :grinning: kraken se přisál na lahev že se málem utopil :grinning: kaše ňam ňam ale půlka mu toho vytekla na bradu jak to nestačil polykat ...
no ale že by spinkal nějak dýl to teda fakt jako ne :grinning: vzbudil se potvůrka zase v jedenáct :confounded:
a druhej den byl bez kaše a vstával ve tři :frowning2: tak já už mu fakt nerozumim :grinning: :grinning:
5. dub 2009 v 09:50  • Odpověz
Ahoj tetičky :slight_smile: ,
to jaro je báječný, co??? :dizzy_face: Já jsem byla s malou od čtvrtka u mamky, bylo tam úžasně! Nadýchali jsme se extra čistého vzdoušku, Anettka tam chněla jako dudek!!! Já jsem si udělala procházku na koníkovi, takže krásnej relax. Včera jsme byli ještě za tchánovcema, pozvali nás na první grilování, že prej budou špízy... A prd špízy na který jsem se tam těšila, ale buřty..... :angry: :grinning: A tak jsme místo špízů dostali svíčkovou na dnešní oběd a buchtu ke kafi... :slight_smile:

MM už se uklidnil - trvalo mu to přesně týden :rolling_eyes: . Teď je jako milius... :grinning:

Autíčko jsem si u maminy taky krásně umyla, vyleštila, vysála,... no a pak jsem jela domů po tej jejich prašnej cestě a autí už čistý moc není :angry: .
Okna mám ještě neumytý, jsou černý jako boty. To jak se přes zimu topí, tak jsou fakt úplně uzený, ble. Musím si koupit bílej Clin a vlítnu na to! :grinning:
5. dub 2009 v 10:17  • Odpověz
šári :grinning: takže i muži mají své dny :grinning: :grinning:

vokna :frowning2: no já je nemeju, já se bojim že vypadnu, a dělá se mi blbě, můžu jen tu vnitřní stranu :grinning: takže zbytek musí dodělat Peťa - to zas bude keců :grinning: :grinning: zase voknáááá ? :grinning:
5. dub 2009 v 10:23  • Odpověz
autor
čaudy :slight_smile:

No počásko báječný, včera jsme se krásně uťapali :dizzy_face: , malej miláček sice moc nespal, ale dneska si to vynahrazuje, jenom papá, pak se na nás chvíli žulí a pak spinká :grinning:

Jů do Holašovic se taky musíme zas zajet podívat :slight_smile: , jezdíme moc rádi na veterány :dizzy_face:
5. dub 2009 v 10:28  • Odpověz
no kousi, to je jasný že chlapy mají svoje dny! Hlavně že nám ženskejm říkaji jak jsme protivný kdy to na nás přijde. Jenže nám to netrvá tejden a rychle vychladneme...Njn, jsou prostě takový plemeno... :grinning:

bebi, ty jsi taky dobrej pěšák, co??? :grinning:

jo, včera jsem se doslechla že by do podzima měli opravit tu cyklistickou stezku kolem řeky, tak hurá. Bude kde jezdit na brusličkách s kočárkem.
5. dub 2009 v 10:54  • Odpověz
Ahoj holky,

kousi, já dávala dokudchtěl, nějak moc jsem doporučený množství neřešila, každý dítě je jinak hladový :slight_smile: Nikdy mi teda nezvracel a už od flašky mi dává dost jasně najevo, že nechce (teď ze sebe serve ten overálek). Když to nezkusíš,tak nebudeš vědět :grinning:

my jsme taky byli celý den venku, mám ale pocit, že nejvíc unavený jsme my s mm a dítě by dalo ještě pár hodin. Už nevím, co s ním. :frowning2: tak dneska zase (aspoň nemusím nic dělat doma) :slight_smile:

pa
5. dub 2009 v 11:25  • Odpověz
Holky ahooooj, tak dnešek zas vypadá slibně, po obídku vyrazíme ven a hrozně mě těší, že dneska nemusím vařit, jdeme ke tchánovcům na obídek :dizzy_face: Aspon k něčemu jsou ty tch a (tchoř to není :grinning: :grinning: ) dobrý :sweat_smile: .

Kamčo letos určitě zas vyrazíme do Holašovic, to si nesmíme enchat ujít, takže se tam třeba fakt potkáme :wink:
5. dub 2009 v 11:40  • Odpověz
Kousi já bych mu to dala celý když ještě chce.....Taky jsem to doporučený množství nijak neřešila.

Šári to je fajn, že už se "konečně" TM umoudřil a je to v pohodě :wink:

Tak my jdeme na ten obídek, mějte se a užijte si dnešní sluníčko :dizzy_face: :dizzy_face: Papa
5. dub 2009 v 11:46  • Odpověz
Ahoj my máme dneska nějakou protivku. Už se těším ven.
Kousi dávej mu klidně už celou skleničku. Jen nový druh se dává pár lžiček.Takže jestli už má bez reakce vyzkoušenou třeba mrkev s bramborou tak přidej pár lžiček novýho druhu a může klidně sníst kolik chce. Celá porce by prý měla být 150-200ml. :wink:
5. dub 2009 ve 13:02  • Odpověz
Ty jo byla jsem v Tescu pro nějakou tenkou čepičku a pro holčičky tam žádnou neměli. :angry: Tak jsem koupila nějakej klobouček od oka a ten jí teda bude tak za dva roky. :unamused: Ale pro chlapečky tam měli krásný kšiltovky.
5. dub 2009 ve 13:04  • Odpověz
Cau mamky :slight_smile:

Kami, ja tam koupila takovej puntikatej klobrc s volankem :grinning: jako velikost 9-12mes. a je ji to skoro maly :sweat_smile: tak se snazim neco uhackovat, ale nevim :confounded:

Sari, tak to je fajn, ze uz je v pohode :slight_smile: to mu to trvalo :grinning: hele a tchanovci maj porad chaticku v Roudnym? Asi jo, co... :wink:

Kousi, ja bych mu asi taky dala klido vic, kdyz mu to chutna :wink: Nase Any sbasti konecne aspon pulku - driv jsme mely sklenicku (tu malou) na tri dny :sweat_smile: tak ted uz jenom na dva a za chvili ji sbasti celou :slight_smile: Ucim ji na cajik a piti z nekapajiciho hrnecku, tak jsem zvedava.. zatim ji to tam tece omylem :grinning:
5. dub 2009 v 19:49  • Odpověz
Zvizi jo jo ten jsem tam viděla ale právě mi přišel hrozně mělkej. A nakonec jsem byla dneska odpo v Kiku a tam sehnala takovou žlutou asi za 50,-. Háčkovat chci zkusit taky pořád nutím mamku ať si to oživí a oživí to v paměti i mně a budeme háčkovat. Naposledy jsem háčkovala na základce v nějakým kroužku.
5. dub 2009 ve 20:02  • Odpověz
Kami, vsak taky je :sweat_smile: ale mi to nejako nedoslo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Hele, to je jednoduchy, ja Ti to klidne ozivim :grinning:
5. dub 2009 ve 20:09  • Odpověz
Holky dneska mám výměnu manželek :grinning: ale jdu vás ještě pozdravit :wink:
Jsme dneska přišli domů, protože se nějak zatahovalo a jen co jsme zavřeli dveře tak začal šííílenej slejvák, padaly tu i kroupy a hřmělo, takže jsme to měli fakt akorát, že jsme nezmokli :sweat_smile:

kamčo já háčkovat a plést nikdy neuměla, takže klobou dolů před každým, kdo to umí :wink: :dizzy_face:
5. dub 2009 ve 20:10  • Odpověz
Tak jdu k TV, mějte se prima, papa zítra :wink:
5. dub 2009 ve 20:11  • Odpověz
Ja taky koukam :slight_smile:
5. dub 2009 ve 20:16  • Odpověz
Já koukám na CT1 na Donutila. Zvizi tak jo dáš mi kurz háčkování. Nebudeš v úterý zase v Basilice?
5. dub 2009 ve 20:19  • Odpověz
Kamco, tohle ut ne, ale pristi se asi zastavim :wink: pze to mame zase rehabku:slight_smile: tak bych to mohla vzit s sebou :grinning:
5. dub 2009 ve 20:25  • Odpověz
Holky, mate uz koupeny kremiky proti slunicku pro prcky?? A nejaky bryle treba???
5. dub 2009 ve 20:26  • Odpověz
achoooj sluníčka :dizzy_face:

díky za rady, tak já mu dneska toho zkusim ohřát víc... on už by mi kliďo si myslim těch 125g zblajznul ...

z teska máme takovou tu oranžovou s opičákem, ta je boží - ale je mu chudinkovi ještě strašně velká :grinning: tak jí musí nosit na stranu, přes kšilt nic nevidí ..

já jsem si včera chovala pětitejdenní zuzičku hééééč :dizzy_face: ta je tak majinká (i když má 4,5 kila :grinning: to jsme měli snad před vánocema :grinning: ) ale nynaná činaná - ála je proti ní normální dospělák :slight_smile:

jo a musim se pochlubit, už se plížíme jak vojáček :dizzy_face: když teda chce - jinak se jen tak mrcasí a zmítá dokud se nedozmítá až kam potřebuje :grinning:
6. dub 2009 v 09:22  • Odpověz
Bre ranko..
to je pocasi teda :frowning2: taky je u vas taaaaaaaakova hmla? :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:

My spinkame a ja asi pujdu na ty karbose... ale nece se mi :unamused:
6. dub 2009 v 09:45  • Odpověz
Ahoj,

kousi, to jste teda šikovný plížilové :grinning:

zvizi, jo pořád maji chajdu v Roudným. Teď plánujou, že tam půjdou i bydled na stálo, maji paneláku plný zuby.

jé, plést a háčkovat taky neumím :frowning2:

jdu koupit květák abych mohla dělat obídek, zatím pá :wink:
6. dub 2009 v 09:49  • Odpověz
No, tak ja jdu na ty karbose.. ale nejradsi bych sla spaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaat :pensive:
jsem nejak K.O. :confounded:
6. dub 2009 v 09:53  • Odpověz
mlha přede mnou plha za mnou ...

jo a kdo jste ještě huggískovatej tak v ternu je teď maj za 209 to balení 52ks ... ale nevim do kdy :sweat_smile:
6. dub 2009 v 09:57  • Odpověz
Dobré ráno,
mlha je hnusná, ale určitě se zvedne a bude krásně. :dizzy_face: :dizzy_face:
Kousi tu čepičku jsem tam včera viděla a teď mě štve, že jsem jí nekoupila. Koupila jsem jí tam takový oranžový lacláčky a měla by je k tomu. Zítra se tam po cvíču stavím a koupím jí. Viděla jsem jí u Rezetky v albu a je krásná i když je klučičí tak j Anetce koupím.

Zvízi budeš zítra doma? On jede tím směrem MM tak by ty plenky prý vyzvedl. Jestli to neva.
6. dub 2009 v 09:58  • Odpověz
kamí já nemyslim že je až tolik klučičí :wink: právě protože je taková jemnější tak jí klíďo bude moc Any nosit :wink: vyrazíme potom na sraz v tričkách se včelou a děti s kšiltovkama :grinning:
6. dub 2009 v 10:15  • Odpověz
Jo jo to se pak musíme nějak sladit. Hlavně až vyjedeme na ten sraz. :grinning:
6. dub 2009 v 10:16  • Odpověz
zítra jdeš na cvíčo pěšo nebo autem ?
6. dub 2009 v 10:20  • Odpověz
Má být zítra krásně tak jdu pěšky. A ty?
6. dub 2009 v 10:40  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.