• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

ČB - druhá parta aneb mamky prcků pod 1 rok

(Zamčená)
16. října 2009 
tak se přifaříme :wink:
mizim teď na prochajdu, snad tam nezabloudim :astonished:
6. dub 2009 v 10:45  • Odpověz
ahoooj tetičky :slight_smile:
6. dub 2009 v 10:50  • Odpověz
autor
Kuk kmotry :sunglasses:

Jsem si v noci nějak přeležela záda tak trpim :frowning2:

Ale na veselejší notu: hlásím, že Oáza ve stromovce otevřena, teráska pohodlná, kočárům s menší pomocí přístupná, obsluha milá, pivo chladné, ceny lidové....takže navrhuji srazík tam, jakmile bude počásko k tomu...a neúčast se neomlouvá!!! :grinning:
6. dub 2009 v 11:13  • Odpověz
Bebí, supér! A co tam točí? :grinning:
6. dub 2009 v 11:22  • Odpověz
autor
Neviiiiiim, ale bylo doooobrýýýý :grinning: :grinning: :grinning:
6. dub 2009 v 11:23  • Odpověz
Jé tak to by bylo príma. :dizzy_face:
6. dub 2009 v 11:31  • Odpověz
už jsem myslela že tu nikdo neni a tady to žije :grinning:
6. dub 2009 v 11:33  • Odpověz
ale já už mám andrejku vzhůru tak jedem do práce večer na vás juknu papa
bebí supr zpráva
6. dub 2009 v 11:34  • Odpověz
autor
Takže v Oáze čepujou Plzničku, jsem si to myslela :dizzy_face:

Byly jsme dneska od půl druhý do půl pátý venku, parádička :slight_smile:. Malej spinkal a já si četla :dizzy_face:
6. dub 2009 v 17:07  • Odpověz
jé holky já tak brouzdám po debatách z jižních čech,pocházím z tábora,ale bydlím v Protivíně,v Budějkách jsem prožila kus života na vejšce a hrála jsem tam basket :grinning: :grinning: ,tak vám jen chci říct,že tu Oázu vám moc závidím,hodně jsme tam chodili :sunglasses: :sunglasses: ,tak si to tam s dětičkama užijte a promiňte,že jsem vám sem tak vtrhla :slight_smile:
6. dub 2009 v 18:04  • Odpověz
Ahoj mispuli :slight_smile:
jsi u nás vítána a myslím že mluvím za všechny :wink:
6. dub 2009 v 18:05  • Odpověz
Díky,to já spíš,že to ve mě vyvolává vzpomínky,Stromovka,Bagr,Oáza,prostě mládí a bezstarostnost a s dítětem je to tam úplně ideální :dizzy_face: ,ale jak jste si jistě všimli,já mám dětičky trošku odrostlý,ale zase můžu v lecčems poradit,bude-li zájem :dizzy_face:
6. dub 2009 v 18:12  • Odpověz
Ve Stromovce je to super. Díky za nabídku :dizzy_face: . Koukala jsem do albíček, obě tvoje děti byli takoví mrňousci, to je neskutečný...
6. dub 2009 v 18:16  • Odpověz
taky už mi to přijde neskutečný,ale máme velký bojovníčky a výbornýho doktora :dizzy_face:
6. dub 2009 v 18:18  • Odpověz
Tak hlavně že všechno dobře dopadlo! :wink:
6. dub 2009 v 18:20  • Odpověz
6. dub 2009 v 18:20  • Odpověz
Ahoooooj všichni :slight_smile:

Zvizi ještě krémík na sluníčko nemám a o brejličkách uvažujeme, ale nevím jestli je Kuba snese :unamused:
A máte někdo nějaký tip na dobrý, kvalitní opalovací krémík pro prcíky???A kolikátku tak koupit?Budu vděčná za rady :wink:

Mispul jsi tady vítána :wink: :dizzy_face: Choď časteji :wink:
6. dub 2009 v 18:22  • Odpověz
Jééé Mispul taky jsem ti skoukla albíčko a vaši prcci byli fakt tak malinký a ted už to pěkně dohnali.A jsou nádherný, oba dva :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
6. dub 2009 v 18:23  • Odpověz
díky,k těm krémíkům,já mám ten od avonu,tuším 30,aledělaj i 50,ale záleží na tom,jak a kde ho chceš používat,myslím si,že tady v čechách stačí ta 30 maximálně 40
6. dub 2009 v 18:29  • Odpověz
Díky moc.Budeme jen tady v ČR, takže ta 30 by nám měla stačit.
Od Avonu objednávám dost, ale vůbec jsem si těch krémíků nevšimla, tak musím mrknout pořádně :sweat_smile:
6. dub 2009 v 18:34  • Odpověz
já ho používala i v Itálii a byla jsem s ním spokojená,ale ono je to v podstatě jedno od koho koupíš,zas tak velký cenový rozdíly nebejvaj,i astrid začal dělat dětskej,dermacol ,pantenol,v lékárnách mívaj velkej výběr a poradí :dizzy_face:
6. dub 2009 v 18:38  • Odpověz
ahoj holky,
já loni používala Daylong Kids, je to krém, který odpovídá i Australským normám a prcek byl ok. Je sice trochu dražší (asi 300 za 100ml), ale zato vydrží (je i vodě odolný) a stačí natřít jednou denně.
jdu ještě žehlit, pak se stavím
6. dub 2009 v 19:16  • Odpověz
Taxem tady :slight_smile:

Mis - taky Te tu vitam :slight_smile:

Gabi, nad Daylongem uvazuju :wink: delaji i pro mimca - microsun baby :slight_smile:

Kamco, v kolik by se tak zastavil??? :confused:
6. dub 2009 ve 20:19  • Odpověz
Ahoooj
6. dub 2009 ve 20:30  • Odpověz
Juu nová tvářička ahoj mispuli :slight_smile:

Já jsem se taky nechala inspirovat Gabinaf krémík už mám doma a mažem a mažem a mažem :sunglasses:
6. dub 2009 ve 20:36  • Odpověz
hmm asi jsem tu zase sama :frowning2:

Kamííík dneska jsem koukla do letáku TESCO a od středy tam maj 30% slevu na dětský oblečení a obuv
6. dub 2009 ve 20:37  • Odpověz
Leeily, nejsi tu sama, ale já jsem tu jen na skok. peru a potají sem malýmu ukradla toho jeho šmudlíka na spaní, tak půjdu pověsit a šmudlu asi fenovat, aby byl, až se bude točit :slight_smile:
6. dub 2009 ve 20:39  • Odpověz
K daylongu je v batolatech diskuze, všichni chválí, dokonce prý používají i atopici. Tak by to mělo být i na hodně citlivý papulky :slight_smile:

Mirka na cvičení prodává takový olejíček, že prý děti do roku by neměly krémy, ale já těm olejíčkům moc nevěřím, takže jsem do toho loni nešla :stuck_out_tongue_closed_eyes: Daylong stačil (akorát jsem ho furt ztrácela, takže jsem ve finále koupila asi 4 tuby a vypleskala jednu)
6. dub 2009 ve 20:42  • Odpověz
leeily díky za info o akcích v Tescu, zrovna se nám to hodí! :wink: Nějak rychle rosteme..... :sweat_smile:
6. dub 2009 ve 20:42  • Odpověz
Uf teď jsem si prohlížela mispuli album a jsem z toho nějaká naměko spíš jen tak tak že nepláču
6. dub 2009 ve 20:46  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.