• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

ČB - druhá parta aneb mamky prcků pod 1 rok

(Zamčená)
16. října 2009 
no, oni některý děti musejí bojovat už od malička. Někdo životem projde aniž se ho cokoli dotkne a další si musí všechno vybojovat. jak se říka: Life is a bitch and then you die. Docela to sedí. :frowning2:
6. dub 2009 ve 20:49  • Odpověz
Gabinaf to je milý co rodič všechno dělá pro mrňousky :slight_smile: Od kdy má Davídek toho spícího miláčka??? Andrejka si zatim nic takhle nezamilovala v postýlce má pár nájemníků ale žádnej neni nejoblíbenější
6. dub 2009 ve 20:50  • Odpověz
nějdřív šušňal Blueyho a pak si vzal tuhle "kočičku" (vypadá jak medvídek, ale kdysi mňoukala). Celou noc jí objímá, když je unavenej, tak se ocásek šolíchá pod nosem :slight_smile: začal s tím asi ve 4 měsících a už ho to nepustilo :slight_smile: taky to podle toho vypadá, rozhodně to už neni nic moc hezkýho na pohled. Občas, když je unavenej, tak ocáskem pomůže jídlu do krku :slight_smile:
6. dub 2009 ve 20:52  • Odpověz
Zejtra si vás vyzvednu u igy ale zase jen na procházku úplně se mi vykouřilo z hlavy že jdem ve 13 hod k doktorce.
6. dub 2009 ve 20:52  • Odpověz
dobrou noc :dizzy_face:
6. dub 2009 ve 20:57  • Odpověz
ok :frowning2: tak jen na procházku :frowning2: doufám, že dá delšího šlofíka než minulý týden :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. dub 2009 ve 21:06  • Odpověz
holky díky :slight_smile:
6. dub 2009 ve 21:29  • Odpověz
autor
Dobré ránko :slight_smile:

Gábina jako vždy dobře poradila, díky :slight_smile: , krémík jdu dneska koupit :slight_smile:
A huráááááá, jdu dneska taky k holiči, no kooonečně jsem se dočkala :grinning: :grinning:. Předtím ještě s mm na oběd, jak já se těšim! :dizzy_face:
7. dub 2009 v 10:05  • Odpověz
Ahoj nakukuju než vyrazíme na cvíčo. Dneska jdeme s Kousi pěšky. Je tam nádherně. Doufám, že dorazim domu až kolem čtvrté...

Zvizi tak změna. Nakonec tam MM nejede, znáš chlapy pořád něco mění. Hlavně teda ten můj. Ten si libuje v chaosu. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Takže zítra pojedu kolem třetí do práce tak bych se tam asi stavila já bud před nebo až pojedu domu. Budeš nějak doma? Já bych ti dopoledne brnkla a domluvíme se jo?
7. dub 2009 v 10:09  • Odpověz
Pěkný večír maminy :dizzy_face:

Holky a ten Daylong se dá sehnat normoš v drogérce nebo v lékárně?Jestli je i pro citlivou pokožku tak ten by se nám hodil moc, Kubík právě máloco snese tak mám strach.
7. dub 2009 v 19:52  • Odpověz
Bebí toho holiče závidím :sweat_smile: Potřebovala bych ho taky jak sůl :sweat_smile:
7. dub 2009 v 19:56  • Odpověz
A tady nikdo, tak jdu na VKV, dobrou noc :wink:
7. dub 2009 ve 20:11  • Odpověz
Ahoj tetičky :slight_smile:

koukám že tady nikdo neni

holky chci se zeptat jestli nevíte o hračkách do vody za dobrou cenu???

Jíťo já krém Daylong Kids koupila v lékárně
7. dub 2009 ve 20:27  • Odpověz
Cau mamky :slight_smile:

Ja se na koupi kremiku chystam zitra, doufam, ze ho budou mit v lekose na namesti, pze se tam kolem budu potulovat :slight_smile:
Jinac jsme uz v kare a supeeeeeeeeeeer :wink:

Leeily, tak to bohuzel neporadim :frowning2: my mame akorat obyc zabu a ted jsem ji koupila micky do vody...
Jeste premyslim, co dalsiho koupit, kdyz bude mit tech pul roku, kocka moje :dizzy_face:
7. dub 2009 ve 20:56  • Odpověz
Jooo a Leeily, Daylong kids je i pro nase maly spunty?? :slight_smile:
7. dub 2009 ve 20:56  • Odpověz
http://www.daylong.sk/czech/ochrana_deti.html

zvizi je to tenhle krém tak si to proštuduj
7. dub 2009 ve 21:22  • Odpověz
Dobré ránko, tak dneska jsem tu první :slight_smile: Kubík vstává pokaždé v 6 hodin přesně.Mi přijde že má v hlavě budíka na tu 6. :grinning:
Já jedu v pátek do Bud.tak se poptám v lékárně na ten krémík, díky holky :dizzy_face:

Zvizi tak už jste taky na kárce jo?To se jim líbí jak pěkně vidí ven :slight_smile:

Leeily já taky neporadím s těma hračkama do vody.My dostali kačenky od tchýně, ale kde to koupila a za kolik, to nevím.

Všem pěkný den :dizzy_face:
8. dub 2009 v 07:59  • Odpověz
Jo a Zvizi jak jde Anetce pití z nového hrnečku? :wink:
8. dub 2009 v 08:10  • Odpověz
Leeily, my jsme do dneška skoro nic nekoupili, prcek si vystačí s mm, kterej sedí u vany. Máme sice jenom míčky a v Puntanele jsem koupila zpívající tučňáka (asi proto, že mně rozesmál už v obchodě), ale víc to neřešíme. Občas mám záchvat, že bysme měli něco koupit a pak to zase přejde :slight_smile:
8. dub 2009 v 08:35  • Odpověz
achoooj kočičky moje ..

leeily my něco koupili na mimibazaru od Sassy - kachnu do vody, ale ta za chvíli přestala kvákat :grinning: teda vono jí asi hráblo protože kvákala sama od sebe v noci a pak umžela :sweat_smile: a pak má ještě kachničku a želvu od tý značky - to má jako i takovej puntík aby byla vidět horká voda .. ale ještě jsem nepochopila na jakou barvu se to má změnit :grinning:
a jinak jsme nakoupili normálně něco v tescu - latán, belrybka, róch .. měli je tam před vánocema asi za třicet korun, to jako šlo .. a tatínek si koupil ještě kachnu a velrybku jako natahovací na klíček, že by to mělo plavat ve vodě ale je to nějaký rozbitý :grinning: :grinning: spíš to upadne na bok a válí se to .. ale jak to vyndáš z vody tak to máchá těma ploutvema fest ...

jinak včera v tescu jsem nechala 700 za plíny a 700 za oblečení :grinning: ale zase máme bodíčka a overálky doufám na celý léto :grinning:
8. dub 2009 v 08:41  • Odpověz
jo a taky jsme včera napustili míň vody a dali álu na bříško jak říkala mirka na cvíču :grinning: :grinning: :grinning: nooo vytírala jsem sice potom asi půl hodiny, ale ála byl naprosto blaženej :grinning: mlátil ručičkama, kopal nožičkama, lovil kaknu, jo a taky vlastně máme ty pěnový houbičky co byly k tomu pěnovýmu lehátku, s tím si taky vyhraje...
8. dub 2009 v 08:45  • Odpověz
Ahoj tety,
včera večír mi nějak nezbyl čas sem kouknout. Byli jsme celé odpoledne venku, s kamarádkou na kafíčku ( je ve 21 tt), akorát nám počasí moc nepřálo, tak jsme museli být zalezlí v kavárně, těšíla jsem se někam na zakrádku, no nic i tak to bylo fajn. No a pak jsme šli pěšo z Lidický na Vltavu a my jsme s Any ťapali až na Zaváďu, takže fajn procházka.

Koukám, že se zvizi bude potulovat po městě, škoda že jsem tu včera nebyla, mohli jsme se domluvit, taky totiž potřebuju do města na zdravotku něco vyřídit pro MM.

Nu, jdu si udělat ranní kafčo, ještě jsem ho od sedmi nestihla... :sweat_smile:

Díky za tip na krémík. My jsme měli na segru když byla malinká taky nějakej fakt dobrej, tenkrát jsme ho kupovali v Řecku, byl i snášenlivej na citl. pokožku - mazala jsem se s ním já i moje babička a ta je extra cíťa! Zjistím jak se to jmenovalo a dám vědět. :dizzy_face:
8. dub 2009 v 08:45  • Odpověz
8. dub 2009 v 08:55  • Odpověz
a neni to sice do vody, ale álovo nejmilejší hračka je teď noha od stolu :grinning: dycky se k němu doplíží a pak jí ožužlává ... pokud teda nenajde mojí nohu :grinning: ta je lepší :sweat_smile:
8. dub 2009 v 08:59  • Odpověz
ahoj holky,co se to tam včera dělo na náměstí :frowning2: ,takhle se lidi nechaj zblbnout a málem ušlapat

do vody my máme od značky benniny rybáři do vody,koupila jsem to v hračkárně wiky,nevím jestli v ČB je,ale zkuste kouknout
www.rolnicky.cz/cs/ostatni-hracky/hracky-pro-nejmensi/051889/hracky-do -koupelny
www.rolnicky.cz/cs/ostatni-hracky/hracky-pro-nejmensi/051906/myci-sada-do-koupelny

www.rolnicky.cz/cs/ostatni-hracky/hracky-pro-nejmensi/051907/rybari-do-koupelny
to máme my,přijde mi to cenově dostupný a velice podobný dělá sassi za dvojnásobnou cenu
8. dub 2009 v 09:08  • Odpověz
Jo, to byl mazec na tom náměstí. Já o tom vůbec nevěděla a akorát jsme se tam přichomejtli. Lidi jsou fakt magoři, co kvůli penězům neudělaji! Bylo to tam fakt šílený!!!
8. dub 2009 v 09:12  • Odpověz
zkouším znova tu první adresu,udělala jsem tam mezeru navíc www.rolnicky.cz/cs/ostatni-hracky/hracky-pro-nejmensi/051889/hracky-do-koupelny

taky mi to hlava nebere,jedna dívčina je hospitalizovaná na Jipce :frowning2:
8. dub 2009 v 09:37  • Odpověz
koukám,že se to nechce zobrazit,tak to najdete v těch hračkách pro nejmenší na 7 straně nahoře
8. dub 2009 v 09:40  • Odpověz
mispuli achoooj tebe jsem ještě nezdravila :wink: jsme se tu minule minuly ..

já o tom náměstí věděla ale nikdo by mě tam nedostal ani párem bílejch koní :angry: lidi jsou jak pitomý... já taky se nebránim třeba slevě (viz včera to tesco :grinning: ) ale abych se kvůli ní rvala, tak na to se mám fakt moc ráda ...
8. dub 2009 v 09:42  • Odpověz
autor
Čus, co se dělo na náměstí??? :confused: Já zas nic nevim... :sweat_smile:
Ale zato jsem pěkně ostřihaná :grinning: :grinning: :grinning:

A krém jsme koupili Eucerin Kids SPF 50, paní magistra doporučovala, že je stejnej jako Daylong atp.
8. dub 2009 v 09:44  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.