• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

ČB - druhá parta aneb mamky prcků pod 1 rok

(Zamčená)
16. října 2009 
mně se ty rybáři ukázali :wink:
8. dub 2009 v 09:45  • Odpověz
kousi,s těma slevama v Tescu jsi mi připomněla,jak vyprávěla kamarádka,že maminka vyrazila na zlevněný kuřata,ona je takový menší,drobnější postavy,mezi důchodcema se strhl boj a milá kamarádčina maminka,když sahala po posledním kousku do mrazáku,tak jí zalehla nějaká babča a ona z toho měla naražený žebra :sweat_smile: ,rybáři se zobrazej,neukazuje to soupravu s kelímkama,která se mi moc líbí
bebi,účes závidím,já si teď na přání drahé polovičky nechávám dlouhý,ale nejradši bych šla zase na krátko
8. dub 2009 v 09:52  • Odpověz
mis noooo joooo :grinning: to si dokážu živě představit :grinning:

popravdě normálně tohle většinou nechávám na poslední chvíli a pak na to zapomenu :grinning: ale tentokrát jsem fakt potřebovala nakoupit bodíčka - tesco je asi jedinej kdo dělá jednoduchý bílý bodíčka s dlouhym rukávem - aby teda nestály tři stovky :angry: jedno .... tak jsem si říkala že radši vyrazíme dřív než se to úplně rozkřikne a bude to přebraný :frowning2: pak nebudou velikosti a já to opláču :grinning: :grinning:
no docela už jsem měla problém - těch 6-9 měsíců tam byly poslední ...
ale s manžou jsme byli taky jak kobylky :grinning: jsme lítali okolo regálu a dohadovali se kdo našel hezčí věc :grinning: a hlavně co z toho se vezme :grinning:
8. dub 2009 v 10:01  • Odpověz
mňo ale třeba overálky jsme kupovali 3-6 měsíců a jsou větší než ty co nosí ála teď a jsou mu ještě trochu volný :grinning: :grinning:
8. dub 2009 v 10:04  • Odpověz
vono pravda ty bodíčka jsou teda oooobří :grinning: ty nám budou tak na zimu :grinning: zatím si vystačíme s těma našima 0-3 měsíce :grinning:
8. dub 2009 v 10:04  • Odpověz
No kousi, jak je Ála dlouhej? Dyť nám už je všechno 0-3m malý :sweat_smile:
8. dub 2009 v 10:06  • Odpověz
bebí ty se máš :frowning2: já bych taky potřebovala srovnat fazonku ale nejsem schopná se k tomu dokopat :angry: :unamused:
Kousi,já náhodou na cherokácký věci ujíždím,moc se mi líbí,mají výběr za pohodový ceny a málokdy se stane,že se ovládnu a nic nekoupím.Hlavně měli a maji věci opravdu i v malých velikostech(když byla miška malinká) :slight_smile: ,teď v Táboře otevřeli Kik,tak tam se mi věcičky taky líbí
šári my jsme podprůměrná holčička :grinning: :grinning: :grinning: máme 66cm :grinning: ale vono to nějak holt roste s nim no :sweat_smile:
8. dub 2009 v 10:07  • Odpověz
:grinning: My máme nějakých 62 cm :grinning: a fakt je nám všechno malý dneska frčáme něco pokoupit.
8. dub 2009 v 10:08  • Odpověz
kik je taky dobrej ale spíš pro holčičky :dizzy_face: tady v cb je taky a tam chodim očučovat :grinning: ale pro kluky tam mívaj málokdy něco co se mi líbí ... my sme spíš límečkový :grinning: viď gábi :grinning:
8. dub 2009 v 10:09  • Odpověz
kik mi přijde dost drahej... na to že je to diskont
8. dub 2009 v 10:10  • Odpověz
Ahoj tetičky :slight_smile:
mám chvilku než vyrazim ven tak nakukuju
sari tak se koukni do toho tesca - maj tam právě teď na všechno 30% .. to mi poradila kami :grinning: noo dííík :grinning:
jo a boží kecky jsme mu koupili :grinning: musim to pofotit ale jsem lempl to natahat do počítače :frowning2: mám to na čtyřech kartách a nejsem schopná to nacpat do compu :frowning2:
kousi co se dělo na tom náměstí ????
8. dub 2009 v 10:11  • Odpověz
leeily, od Kissu tam házeli z plošiny 100 000,- v padesátikorunách...
8. dub 2009 v 10:19  • Odpověz
ále kiss vyhazoval peníze ze vzduchu a lidi se o to porvali no :angry: prostě klasika ... soudnej člověk by tam nešel - jenže děti samozřejmě těm to nedojde a dospěláci je tam ušlapali no :frowning2: já tam nebyla tak nevim jak přesně to vypadalo ale dokážu si to živě představit, když vim jak vypadá když se někde něco dává zadarmo - natož prachy :grinning: :grinning:

kočičky opustím vás - jdeme si pro pochvalu na rehábku :dizzy_face: jestli nám neřeknou že jsme šikovnej plíživej vojáček tak je kousnu :grinning:
a pak na poslední hexa huuráááá maj jí .. nebudem muset přeočkovat znova :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
8. dub 2009 v 10:19  • Odpověz
aha tak to jo jak jde o prachy tak jsou lidi jak smyslu zbavený :unamused:
8. dub 2009 v 10:22  • Odpověz
holky když je tak krásně tak už můžem začít domlouvat srazík na Oáze coš vi na to ???? tak zkuste hodit pár návrhů kdy a v kolik.
taky mizim ale večer na vás juknu papa
8. dub 2009 v 10:25  • Odpověz
no ,pravda s tím kikem,spíš pro holčičky,nějak jsem si neuvědomila,že některé máte chlapáky,já si teď užívám princeznu :dizzy_face:
8. dub 2009 v 10:25  • Odpověz
autor
Oáza pátek odpolko kdykoli, my budem ve Stromovce celý odpoledne, brouček spící, maminka s knihou :wink: :slight_smile:
Kdo se přidá, bude veeeeelmi vítán :slight_smile:
Následující týden to samé, nemáme zatím plány kromě středy (cvíčo)...já tam přijdu klidně každej den, mám to od domu kousek :slight_smile:

V jednu jdem dneska poprvý cvičit, to se ale těšíme :dizzy_face:
8. dub 2009 v 11:14  • Odpověz
Pic pic,
tak pátek vyhovuje a Oáza platí. :dizzy_face: Snad nám počasí ještě vydrží což?

Jsme byli dneska u dr a máme 71cm a 7,3kg. Prý je akorát, zdá se mi to trochu málo, ale když dr řekla akorát tak to nebudu řešit. Já měla v roce 8,5kg tak snad bude mít víc. :slight_smile:
8. dub 2009 ve 13:11  • Odpověz
Holky tak ještě taky nakukuju než půjdeme ven a mám co dočítat teda :grinning:
8. dub 2009 ve 13:53  • Odpověz
Kousi to je super, že se Álovi líbí na bříšku ve vaničce.....Dobrý nápad, díky :wink: :grinning: Kubíkovi se totiž ležet ve vaně moc nelíbí a jak ještě sám moc nesedí tak to taky jde těžko, ale na to bříško ho zkusím dát, třeba se mu to bude líbit :slight_smile:

Tak to je síla na tom náměstí co se dělo teda :unamused:

Holky tento pátek na srazík určo nedorazím :frowning2: Jedu sice do Budějovic, ale sama, máme večer srazík s pár lidma ze střední.Někde v Krajinský v nějakým Budvar baru či co, prý bývalý Švejk, tak doufám, že je to tam aspon pěkný.Tak snad nám to vyjde příště.Tiše závidím, že se můžete takhle scházet :sweat_smile: Já tady nikoho s dětma moc neznám, takže většinou tady courám s kočárkem sama a o víkendu s MM.

Tak my razíme ven.Mějte se pěkně.Papa
8. dub 2009 ve 14:04  • Odpověz
Tak jsme se vrátili z nákupů, utratila jsem skoro 1500,- a vůbec nevím za co???? :confused: :sweat_smile: V Tecsu super, nakoupili jsme bodýnka v neutrální bílé barvě ( aby bylo i na příště :grinning: ) a taky pár holčičích úlovků - neodolala jsem.... :wink: Oběhli jsme v klokance pojišťovnu, lékárnu ( koukala jsem na ty opalovací krémíky, Daylong měli ale ne pro děti a je pěkně drahej :confounded: , dětskej měli jen Niveu a Astrid...) a do Prioru pro zažehlovací záplatu, páč MM trhá kalhoty v práci o 106 :angry: a šít to nebudu....
8. dub 2009 ve 14:14  • Odpověz
Bebí, koukala jsem na nové fotky - krásné! :dizzy_face: Hele a Honzík už takhle drží hračky????? :confused:
8. dub 2009 ve 14:18  • Odpověz
Šári to peníze jen lítqj co?

My se teprve teď vrátili z venka. Dneska jsme byli venku 3x. :slight_smile: A teď tam začne svítit sluníčko. :confounded:

Jíťo já dávám Anetku do vany na bříško už dlouho a taky jí to hrozně baví. Teď mi i sleze z tý podložky a leze po celý vaně. Máme tam takovej ten schůdek a tam má hračky a sama si je vždycky sundavá.
8. dub 2009 v 17:46  • Odpověz
achoj princezničky ...

tak jsme to s tou hexou teda fakt vyhráli :frowning2: volala jsem kami do toho sucháče, co se jako děje, matoušová má vyplej telefon :confounded: nějaká doktorka nevim zase kdo mi řek že tam normálně jsou ... tak jsem jí říkala že nejsou :frowning2: hrozně se omlouvala - to mi jako pomůže.. a že teda zejtra mám zajet do sucháče nebo přijít odpoledne sem na máj ... tak to zkusim ještě jednou teda zítra ale jinak už nevim - jinak mu to snad ďobnu sama :rolling_eyes:

tatínek teď vyrazil s krakenem ven - dneska vůůůůůbec ani chvíli nespal ... budem muset taky do káry, v kočáře jak neni ve fusaku, tak se točí na břicho a dokolečka :confused:

ale na rehábce jsme za plazivce dostali pochvalu hééééč :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: samozřejmě že ležel nejdřív jak játro ale dneska zabral aspoň na mobil ..
8. dub 2009 v 18:30  • Odpověz
Kousi takže se prostě vypařili z ordinace jo? Úplně tě chápu, že jsi byla naštvaná. Ještě, že bydlíš blízko, vem si, kdyby tam třeba takhle jela Zvizi až ze Včelný. :angry: Asi šli holky na oběd. Ale byly obě dneska nějaký přejetý jak dr tak sestra. Neke že ti Alík vůbec nespal to by byla ta naše k nevydržení. Stačí tři hodiny vzhůru a je protivka protivná nejprotivnější...

A musí Alík ještě cvičit, když je takhle šikovnej?
8. dub 2009 v 19:23  • Odpověz
Tak ještě nakukuju, holky mám tu mega kopici prádla, musím žehlit, bééééééééééééééé :pensive: :sweat_smile: Mně se táááááák necéééééééé :unamused: :grinning:

Koukala jsem na ČT24 na zprávy a ukazovali tam to Budějovický náměstí.Tam se teda dělo, ty lidi jsou blázni, fakt, zabili by ostatní pro prachy :confounded:

Zvizi ty jsi ze Včelný?Tam má MM nějakýho vzdálenějšího přiíbuznýho, já ho teda ani neznám, ale vím, že tam bydlí

:slight_smile:

Kousi a proč chodíte na rehábku? :confused:
8. dub 2009 v 19:30  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.