• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

ČB - druhá parta aneb mamky prcků pod 1 rok

(Zamčená)
16. října 2009 
no jo .. to jsem taky říkala, ještě že to máme za rohem ... ale až zítra je tam nenajdu tak si je najdu :rolling_eyes: blízko neblízko .. kdybysme na to dva tejdny nečekali tak neřeknu ani slovo :frowning2:

cvičit ještě prej jo, novej už jsme žádnej nedostali, ale prej má tendenci si holt dělat náhradní pohyby, tak radši teda ho držet na těhlech cvikách .. ale prej nemusíme nějak úplně moc takže cajk :wink: ale potvora je čímdál rozjetější - před chvílí jsem musela čurat a peťa ve vaně, byla jsem tam snad deset sekund a už byl v kuchyni .. jdu hledat ohrádku..

jinak spal teď prej asi dvacet minut peťovi .. ale kupodivu protivnej neni zas tolik .. naopak si teď našel krabici s těma kroužkama na tyčce, takový ty navlíkací - jsem mu to ještě dávat nechtěla ale když už si to teda našel tak jsem mu to umyla a už to rozházel po celym pokoji :grinning:

náměstí už nebudu komentovat .. jestli je pravda co říkal ten klučina v tej televizi, že tam byla i maminka s kočárem tak tej bych dala do .. a ne peníze :angry: bože můj co asi ty lidi čekali ? že se tam budou chovat všichní slušně a dávat si přednost ? :angry:
8. dub 2009 v 19:39  • Odpověz
Jsem se byla vymydlit ve vaně a už jsem tu.

A proč ten Kiss tam házel ty peníze? To jsou kreteni i oni když tohle dělaj. A kolik tam bylo lidí? Já tu reportáž neviděla.

Jinak u nás taky nová zábava.Zatahám kocoura za ocas a malá dostane neskutenčej záchvat smíchu. :dizzy_face: :dizzy_face:
8. dub 2009 ve 20:00  • Odpověz
Kousi:to znám,obě děti lezli doma jak draci a nebyli k udržení,jakmile jsme přišli na rehábu,tak leželi a dělali mrtvý brouky :slight_smile: ,kam chodíte cvičit? My jezdíme s Honzíkem ke Kolářovej :sweat_smile:
8. dub 2009 ve 20:09  • Odpověz
autor
Nazdar bazar :sunglasses:

Tak Oáza pátek, zatím já a Kamča, kdo se přidá? :slight_smile: Zdůrazňuju, že to pivo je OPRAVDU moc dobrý, kojení prospěšný :grinning: :grinning:

Šári hračky drží jak kdy chce, ale pokud ho nějaká zaujme, tak s ní dost vydrží...no ale předtim mu s ní mávám před čumáčkem a vnucuju mu jí, jako že jaký je to bájo držet jí v ručičce... :grinning:

Jo a cvígo bylo super, moc nás to bavilo, malej se žulil až si málem roztrh hubinku :dizzy_face:

Hele a co Velikonočky? :slight_smile: My budem s maminou v pátek dopoledne nejspíš péct řežábek (velik. nádivku), miluju ho k sežrání :grinning: :grinning:
8. dub 2009 ve 20:39  • Odpověz
autor
No Boženky, kde jste? :confused: Já chci drbat jak stará Blažková a tady ticho :frowning2:
8. dub 2009 ve 21:03  • Odpověz
No bebi, kde máme tvůj nový účes na ukázku????? :confused:
8. dub 2009 ve 21:05  • Odpověz
autor
Eeeeee...tak já se zkusim vyfotit :slight_smile: Jdu do koupelny a uvidíme :grinning:
8. dub 2009 ve 21:16  • Odpověz
autor
:angry: Když se chci vyfotit v zrcadle, tak to neni vidět...mm říkat nebudu, ten by se mi vytlemil, že to chci dávat na net :grinning:
Tak já mu zejtra řeknu, ať mě jako blejskne s malým :wink: ...no a nebo mě budeš muset vidět naživo :grinning:
8. dub 2009 ve 21:21  • Odpověz
autor
Jé Kamí to musí bejt z toho kocour celej odvařenej! :grinning: :grinning:
8. dub 2009 ve 21:22  • Odpověz
ha vidim že tu jste

ahoooj
8. dub 2009 ve 21:28  • Odpověz
jáá se taky přidávám na páteční pokec ve stromovce :grinning:
8. dub 2009 ve 21:30  • Odpověz
autor
No huráááá, budem se těšit, leeily! :slight_smile: Já vim, že Kamča s Anetkou jezdí tak na tu druhou (žejo, K?), takže to rovnou hodíme na plus mínus 14. hodinu odpolední? :slight_smile:
8. dub 2009 ve 21:32  • Odpověz
ok to se mi taky hodí a doufám že nám bude svítit sluníčko :sunglasses: ať to nemá chybu
8. dub 2009 ve 21:34  • Odpověz
autor
Super :dizzy_face:

Jdu chrnět, buenas noches :sunglasses:
8. dub 2009 ve 21:35  • Odpověz
ok dobrou noc
8. dub 2009 ve 21:37  • Odpověz
Bebí, na tento pátek bohužel už něco mám, ale ještě to neni na tuty, tak kdyby náhodou tak jsem taky adept na páteční odpolko.
8. dub 2009 ve 21:47  • Odpověz
Jéééé Kamčo, máš krásnou novou fotečku v PASu :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: Taky musím dát nějakou novou, ale žádnou pěknou nemám.
Tak se jdu dokoukat na odložené případy a chrnět.Dobrou noc :dizzy_face:
8. dub 2009 ve 22:15  • Odpověz
taky bych se možná přifařila :wink:
9. dub 2009 v 09:27  • Odpověz
Dobré ráno,
jéé tak to už se na zítřek moooc těším. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Bebinko takže cvíčo se Honzíkovi líbilo? Je to fajn viď? Děti jsou ve svým živlu a mamky maj aspoň nějakou zábavu. Holky jak my máme ještě to plavání tak normálně na té mateřské fakt nestíhám. To tak všechno letí a už je zase týden pryč. :wink:
9. dub 2009 v 10:00  • Odpověz
autor
Super :slight_smile:, budu se na všechny těšit :dizzy_face:
Dneska taky nestíhááááááám :grinning: :grinning:
9. dub 2009 ve 12:20  • Odpověz
Ahoj holky.Dneska byl hic, ufff, Kubík už chrní, jsme byli venku celé odpoledne a už jsem ho ted sotva umyla a nakrmila, je úplně utahanej a můžu říct, že já teda taky asi dneska brzy padnu :sweat_smile: Zítra si to užijte :dizzy_face: Závidím :grinning: A dejte si za mě jedno pivko :wink: :grinning: :grinning:
9. dub 2009 v 18:14  • Odpověz
Ahojky tak u nás už se taky spí. Jak jsme byli plavat tak byla unavená, brouček jeden. Ale ve čtyři ráno to brouček nebyl, když nechtěla spát. Pak se nalepila na šprcle a natahovala na mě ruku. To se mi jí fakt zželelo a chrněla do půl osmý s náma. :grinning: Do baráku si musíme koupit pořádnou širokooou postel.

Jíťo škoda, že bydlíš tak daleko. :frowning2:
9. dub 2009 v 19:25  • Odpověz
Kamčo ahoooj :dizzy_face: S těma špršlema - Kuba to ted taky dělá,že natahuje ručičku nebo prostě leží na bříšku a hlavičkou je nalepenej na těch špršlích a tak smutně mezi nima na mě kouká, že ho musím vždycky vzít :sweat_smile: Ale v těch 6 hodin je to síla jak se probouzí a už nechce spinkat.To je vždycky budíček.

Taky je mi líto, že bydlím takhle daleko.Bych se k vám jinak furt vtírala

:sweat_smile: :grinning: :grinning:
9. dub 2009 v 19:58  • Odpověz
Ahoooj tetičky :slight_smile:
9. dub 2009 ve 20:17  • Odpověz
Tetičko Leeily platí ta stromovka? Má být kráásněěě. Už vidím to pivíčko orosené. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Jitulko viď to by jim člověk dal korunu. Oni ví jak na nás.
9. dub 2009 ve 20:21  • Odpověz
My dneska vynechali cvíčo Andrejka nechtěla spát a usnula mi až ve 12.45 a cvíčo je od 13 tak jsem jí radši nechala chrnět kdybych jí probudila tak by cvíčo stejnak stálo za prd a takhle jsme se vyslunily venku
9. dub 2009 ve 20:22  • Odpověz
Holky já si to představuju jak tam ty mrňata na vás koukaj a musim se tomu smát :grinning: :grinning:
Kamiiik no jasánek že jdu ale doufám že to s tim pivíčkem nepřeženu aby si pro mě nemusel přijet mm :sweat_smile:
9. dub 2009 ve 20:25  • Odpověz
Kamiiik když tak mi zejtra řekneš co jste probírali vy v úterý ju :wink:
9. dub 2009 ve 20:25  • Odpověz
:grinning: :grinning: Tak se budeme s kočárkama trochu motat cestou domu. :grinning:
9. dub 2009 ve 20:26  • Odpověz
Jo jo my ti to s Anetkou předvedeme. Hra na barvy, nic moc. A pak zase mávání plachtou. :grinning: :grinning:
9. dub 2009 ve 20:27  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.