• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

ČB - druhá parta aneb mamky prcků pod 1 rok

(Zamčená)
16. října 2009 
no to mě pobavilo ale teď mi stačí tááákhle málo a jsem veselá tak aby to tak fakt nedopadlo jo a ještě bude dobrý když tam budem dýl tak já tam budu muset nakojit Andrejku no to bude vypadat na stole pivo a u prsa dítě :grinning:
9. dub 2009 ve 20:29  • Odpověz
no talk jestli u nás mávali plachtou jak minule tak ještě že jsem nešla akorát mě mrzí to přivítání to je boží
9. dub 2009 ve 20:31  • Odpověz
achoooj :slight_smile:
9. dub 2009 ve 20:33  • Odpověz
Ahoooj mumíci jak se vám daří???
9. dub 2009 ve 20:35  • Odpověz
co taťka jak to bez vás zvládá zvikne si na prcka a najednou mu oba zmizíte co :confounded:
9. dub 2009 ve 20:36  • Odpověz
ahojky leeily, nám báječně, škvrně právě usnulo :wink: máte moooc krásný album, teď jsem ho zrovna prolustrovala :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
9. dub 2009 ve 20:37  • Odpověz
no jo, taťka to má těžký, musí ještě v Mexiku zařídit spoustu věcí... ale už se mu to krátí, za tři týdny frčí domů :slight_smile: teď zrovna je někde na výletě s kamarádama :wink:
9. dub 2009 ve 20:39  • Odpověz
jak se máte vy, holky?

kamí, jak to prosímtě vypadá s tou kámoškou na to vaničkování? budeš mi na ni moct dát nějaký kontakt nebo se mám shánět jinde?
9. dub 2009 ve 20:41  • Odpověz
děkuji za pochvalu foteček :dizzy_face:
no to je supr už jen 3 tejdny v tak krásných dnech jako jsou tyhle vám to uteče raz dva jdu omrknout tvoje foto jak rostete :wink:
9. dub 2009 ve 20:42  • Odpověz
leeily, já tam nic moc nového nemám, mám jiný počítač a nemám v něm příslušný fotoeditor, tak prozatím fotky nepřidávám
9. dub 2009 ve 20:44  • Odpověz
to neva ale ty co tam jsou tak jsou kouzelný nej je blaženej výraz po kojení :slight_smile:
9. dub 2009 ve 20:48  • Odpověz
mumu jdu do hajan dneska jsem byla po dvou letech na bruslích a cejtim se jako bych měla za cebou nejmíň maratom.
9. dub 2009 ve 20:50  • Odpověz
pa a dobrou noc vše
9. dub 2009 ve 20:50  • Odpověz
Jé Mumu já na to zapomněla. Pošlu ti hned číslo do IP. Ona už k nám nechodí jak plaveme v bazenu, ale říkala jsem jí to, že se jí ozveš. Jdu ti to hned poslat. :wink:
9. dub 2009 ve 20:51  • Odpověz
Dobrou noc já půjdu taky, mm přišel z treninku.
9. dub 2009 ve 20:54  • Odpověz
Ahoj holky, tak dneska bude opět krááásně :dizzy_face: Já dneska večer razím do ČB na ten srazík, tak jsem zvědavá.
Holky vy jste mě pobavily s tím pivem :grinning: :grinning: Na stole pivko a u prsa dítě :grinning: :grinning: :grinning: Tak kdybych večer potkala motající se partu holek s kočárkama tak vím kdo to je jo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Mumu no nazdáááár, tys tady už dlouho nebyla :slight_smile: Tak tatka vám za chvíli dorazí, už se určitě na sebe těšíte vid?3 týdny utečou jak voda, ono to letí všechno nějak šíleně moc :sweat_smile:
Tak se mějte krásně.Papa a pěkný den :dizzy_face:
10. dub 2009 v 08:12  • Odpověz
Ahoj,
tak jsme byli včera celý den v Krumlově za Mirečkem a jeho mami-naší babi :grinning: :grinning: :grinning: . Udělali jsme si za ten den dva tak pětikilometrové okruhy a byli jsme pak obě totálně ušlý! :grinning: Ale paráda, trochu jsem si opálila xichtík, tak už nějsem jako ředitelka sýrárny :grinning: Janina mi ukázala jejich supééér baby obchůdek, tak jsme si hned koupili nějaké nové hračky a později si tam pojedeme koupit krááásnýýý capáčkový botičky (fakt nádherný, takový jsem jinde neviděla!!!).

Dneska budu doma uklízet, mýt okna a tak... :confounded:
10. dub 2009 v 08:28  • Odpověz
skusim v skratke tiez opisat nas porod... wild horses - mali sme to dost podobne :slight_smile:

Takze - rano v sobotu pred 5 mi zacali kontrakcie, o 3 poobede sme dosli do porodneho domu, to uz boli po 5 minutach. Midwife bola fajn, chcela nas poslat domov, lebo som podla nej bola prilis v pohode na to, aby som rodila :grinning: ale ostali sme tam, dostali sme peknu porodnu salu s balonom, vanou zachodom, roznymi pomockami (pisem to preto, lebo na Slovensku by toto bol tazky nadstandard), pustili sme si hudbu, tancovala som brusne tance, predychavala kontrakcie, midwife nam uvarila caj (mala som specialny na kojenie este z domu) a priebezne nam nosila novy a toasty a lekvar :grinning: potom mi napustila vanu, vliezla som si do nej a bola to prijemna ulava (kontrakcie som mala strasne bolestive - pomahalo mi ich predychavat a pri vydychu robit hlboky zvuk "vuuuuu". A este mi velmi pomahalo, ze ma manzel stale masiroval - mali sme to nacvicene z predporodneho kurzu, takze vedel presne, co ma robit, bol uzasny.). Ozaj, jest neodporucam - ja som si len hryzla z mueslitycinky a hned som sa z toho povracala. :confounded: Ale pila som stale a vela. Potom, ked som tie bolesti uz nevedela vydrzat, poprosila som midwife, ci uz mozem ist do bazena a ona, ze este asi nie som dost otvorena, ale skontrolovala ma a zistila, ze uz som na 6 cm, tak hura do bazena :grinning: no a tam to bolelo este viac, neskor mi ponukla ten entonox, tak som ho skusila a bolo to super :grinning: som z toho bola uplne sfetovana :grinning: no hej a mala som fakt ten orgasmic birth, takze je to pravda, da sa to. (midwife bola dost prekvapena z toho, ako rychlo sa otvaram a ako dobre predychavam kontrakcie, mala som zo seba velmi dobry pocit, som jej vysvetlila, ze robim jogu :wink: ) Potom akurat nastal problem, ze babatko akosi nechcelo ist von, kedze bolo asi take obrovske. Medzitym sa vymenili midwife a to bolo super, lebo ta druha midwife bola uplne uzasna a uz sme ju poznali - ona ma prijimala. Najprv ma len pozorovala, radila mi, co mam robit a ked to neslo, vyhlasila, ze ideme z bazena von, tak sme sli na stolicku, tam sa mi podarilo nieco vytlacit, ale babatko to nebolo :sweat_smile: (midwife ma velmi pochvalila a slo sa dalej), potom sme sli na postel a tlacila som v polosede, jednu nohu som mala zapretu do manzela a druhu do midwife. No a takto som tlacila asi 3 hodiny, lebo Zoranko asi cely cas spinkal :grinning: . Myslela som si, ze umriem, ze ho nevytlacim, ze budem musiet mat cisarsky, nastrih, zvon a neviem co este, no a nakoniec sa nam to podarilo :grinning: bol to ten najkrajsi pocit na svete, ked som pocitila, ze uz konecne ide von a potom, ked som ho uvidela - bol nadherny, najkrajsi na svete :grinning: . Manzel si musel sadnut, lebo toho bolo nanho trochu moc (videl viac ako ja :grinning: . Hned mi Zoranka polozili na brusko a prikryli nasim cervenym uterakom a tak sme tam nejaku dobu ostali a tesili sme sa. Potom mi pomohli prejst na stolicku, kde som vytlacila placentu (bez syntocinonu), midwife ju skontrolovala, ukazala nam ju (Zoranka medzitym drzal dojaty ocko). Potom som presla na postel, midwife ma skontrolovala, mala som male natrhnutie, ktore zasila (dala mi entonox a umrtvovaciu injekciu - vobec to nebolelo a bolo to hned). Potom mi prilozili Zoranka na prsia, ale cuckat sa mu nechcelo, tak sme sa len tak vytesovali. Potom som zaspala.
Idem kojit - dokoncim neskor :wink:
10. dub 2009 v 10:12  • Odpověz
ženský,užijte si plzeňský na Oáze,dětičky čerstvej vzduch a třeba někdy přijedeme za vámi :slight_smile:
my vyrážíme do Tábora,takže nějakou tu zahradní restauraci taky určitě navštívíme,přejeme hezkýVelikonoce :dizzy_face:
10. dub 2009 v 10:18  • Odpověz
Ahoj holky,
teda Kousi to byla story s vakcínou teda. Hlavně, že jsi jí vybojovala a máte to za sebou. Ty jo to Alík spí krásně. Toho my se nedočkáme. :frowning2: A to sní 150ml kaše a jako dost hustý a pak ještě dostane před spaním prso a stejně se včera zase vzbudila v jedenáct. Ale něco jí vzbudilo asi nějakej ošklivej sen, ale pomohlo stejně jen prso.

Já vyrazím po druhé hodině a asi budu muset ještě chvilku kroužit po stromovce než sednu na pivo. Aby spinkala aspoň nějak do tří. No sednu k vám a kdyby se začala kroutit tak se s ní ještě projedu. V tom teple a ve sporťáku mi nějak hůř spinká. Kousi tak půjdeme spolu?
10. dub 2009 v 10:54  • Odpověz
Mispule taky přejeme krásné Velikonoce. :dizzy_face: :dizzy_face:
10. dub 2009 v 10:54  • Odpověz
kami jestli se tu mihneš tak beru .. nám je to putna, my stejně přes den nezalomíme ani na minutu :grinning: mno ale zase spíme v noci :grinning: :grinning:

měla bych udělat vajíčka ale jsem tak strašně líná letos :frowning2: hlavně mám pocit že peťovi i případnejm dalším koledníkům stejně udělám větší radost kindervajíčkem :frowning2: hračka je holt hračka a ty kubrtové i ve třiceti děti :sweat_smile:
10. dub 2009 ve 12:03  • Odpověz
hehehe jen jsem to dořekla tak si fňuknul o jídlo a usnul :grinning:
10. dub 2009 ve 12:14  • Odpověz
Nu čau tety, kde jste všichni? :confused:
10. dub 2009 v 17:52  • Odpověz
Šári byli jsme v té Stromovce. :wink: My se vrátili teď a holky tam ještě jsou. Bylo to supeeer a pivíčko výborný. :dizzy_face: :dizzy_face: Příště musíš jít s náma. Dokonce dorazili i taťkové, jen náš jel na trenink. :frowning2: Fakt bezva den. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Jdeme nakrmit plešatou zpěvačku a do hajan. :grinning:
10. dub 2009 v 18:06  • Odpověz
A kde to tam vůbec je??? :confused:
10. dub 2009 v 18:29  • Odpověz
Ahoooj tetičky koníkovky :wink:
10. dub 2009 v 19:58  • Odpověz
Šárko prostě když budeš ve stromovce tak to nemůžeš minout ničeho se neboj to najdeš
10. dub 2009 ve 20:00  • Odpověz
holky mě se tam s váma taky moooc líbilo příště se můsí přidat i zbytek
10. dub 2009 ve 20:00  • Odpověz
Nazdaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaar :slight_smile:

Kamco, mne Any taky hur spinka - pres den - jak je teplejc a v kare nic moc teda :frowning2:

A taky mi prijde, ze nam rostou zoubky, pze je treba dopo uplne v pohode a najednou zacne znicehonic becet - ale jako uplne slzicky a nejde skoro vubec utisit... :frowning2: uz aby to mela za sebou, mala moje... :slight_smile:

Jo a normalne se ji udelaly na tvari takovy maly pupinky a vuuuuuuubec netusim, co to muze byt :frowning2:
10. dub 2009 ve 20:03  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.