• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

ČB - druhá parta aneb mamky prcků pod 1 rok

(Zamčená)
16. října 2009 
Ja se rada pridam, ale s pivem mam smolika :frowning2: kdyz jsem ridic :unamused: :unamused: :unamused:

Leeily, doufam, ze budes v utery v Bazilice, pac Ti chci predat tu knizku :wink: :grinning:
10. dub 2009 ve 20:05  • Odpověz
Kousi - s tou hexa to je teda sila... vidis, to uz mi normalne prijde, jak kdyby si z Tebe delaly ty doktorky pjdel :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
:grinning:
10. dub 2009 ve 20:06  • Odpověz
Hele, kde jste kdoooooooooooooo :angry: :angry: :angry:

Tak ja jdu do sprchy teda...
10. dub 2009 ve 20:11  • Odpověz
zvizi já jsem tu a na knížku se těšim :wink:
10. dub 2009 ve 20:15  • Odpověz
Já tu jsem takyyy... :grinning:

zvizi, dyť na Čmelnou jezdí socka, ne? Si pivínko můžeš dát :wink:
10. dub 2009 ve 20:18  • Odpověz
Jste tu ještě někdo??? :confused: :confused: :confused:
10. dub 2009 ve 20:51  • Odpověz
autor
čusík :slight_smile:, bylo to super :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:, my jsme vytvrdli cca do půl sedmý, malej krásně ještě spinkal :slight_smile:...no moooc se těším na příště :sunglasses:

Kamčo ta zpěvačka :grinning: :grinning: ...no doufám, že mi Anetka jednou promine, jak si tam v kárce spokojeně prozpěvovala, tak mi fakt mozek vypliv dost koninu :sweat_smile: :grinning: :grinning:
10. dub 2009 ve 21:48  • Odpověz
Zvizi,

jestli Any rostou zoubky, tak to na tý tváři může mít od nich. Náš jedinej příznak jsou červený tváře a trochu jako lišej, takže jenom víc mažu krémem. Takhle u nás probíhali všechny zuby. Tak jestli je to opravdu jenom na tý tvářičce, tak to nic víc nemusí být.
Mažu, mm veze dlouhou klouzačku, tak ať si jí prcek může užít a já mu jdu "montovat" zahradní nábytek :slight_smile:
mějte se hezky, pa
11. dub 2009 v 08:58  • Odpověz
Ahoj holky, přeji pěkné Velikonoce :dizzy_face:
Zvizi ještě jednou díky za tu kuchařku, ted jsem si v tom listovala a je to super :dizzy_face:
11. dub 2009 v 09:00  • Odpověz
Ahoooj tetičky :slight_smile:

Šárko promiň já jsem včera šla za malou a trochu jsem u ní vytuhla takže jsem pozdravila a hned zmizela

Jíťo tobě taky a vlastně úplně všem hezký sluníčkový Velikonoce

Gábi TM je šikovnej to na zahradě buduje Davídekovi takovej soukromej zábavnej dětskej park ne :grinning: třeba Davídek někdy pozve Andrejku :grinning:
11. dub 2009 v 09:25  • Odpověz
Kamí Bebi a Kousi mám od MM vyřídit že jste v poho a že se mu včera na koníkovským srazu líbilo
11. dub 2009 v 09:29  • Odpověz
Nikde nikdo mizim ke sporáku :slight_smile:
11. dub 2009 v 09:45  • Odpověz
Ahoj Leeily,

tak nějak je to v plánu. :slight_smile: máme "bazenové centrum" (tak je to na krabici), pískoviště, houpačky, teď tu klouzačku, mm už se chystá na stavbu - 3 věže, propojený můstkama, z jedný klouzačka, sít na lezení, atd... už se těšim :slight_smile:
přijet může kdo chce, je tu krásně, klid a zahrada je dost velká pro všechny tety koníkovky (i gril) :grinning:
11. dub 2009 v 11:17  • Odpověz
autor
Gril? Jako na maso? Grilovaný maso? Šťavnatý grilovaný maso s kůrčičkou? Já se hlásííííííím i když prnďa na prolejzky ještě prdí!!!! :grinning: :grinning: :grinning:
11. dub 2009 v 17:27  • Odpověz
To viš :slight_smile: už žhavíme, dneska je ideál počásko :grinning: Na prolejky malej možná prdí, ale čerstvý vzduch mu rozhodně neudělá nic špatnýho :sunglasses: můžeme se v úterý domluvit (jestli se s námi sejdeš) :slight_smile:
11. dub 2009 v 18:36  • Odpověz
Kuk holky,
dneska bylo zase nádherně. Si na to počasí zvyknu a pak budu truchlit.

Teda Gábi vy teda budete mít mega hřiště. To my se pak budeme taky vtírat. :sweat_smile: To víš my z paneláku můžeme tak akorát na od psů pochcaný pískoviště mezi blokama. A než budeme mít u baráčku vlastní tak bude Áňa v pubertě.
Ty jo masíčko mňam mňam. Snad se ho zítra taky dočkám na chalupě u našich.
11. dub 2009 v 19:15  • Odpověz
Ahoj baby :slight_smile:

Gabi, tak vidis... ja vim, ze jsi tu o tom mluvila, ale vuuuuubec me to nenapadlo :wink: :wink: :wink:

Holky, v utery vam to privezu, ale bude to rychlovka, nebude to na kaficko :frowning2: pze pojedu i s tchyni a jeste mame nejaky pochuzky :unamused: :rolling_eyes:

Mnaaaaaaam, ja ci taky grilovaaaaaaaaaaat :slight_smile: musime nejdriv uklidit pergolu, je tam spoustu veci, ktery se tam souply pred zimou... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. dub 2009 v 19:17  • Odpověz
Jeee, Kamci, zitra dopo se teda stavite??
11. dub 2009 v 19:18  • Odpověz
Holky, jen se vtírejte, já taky jednou za čas posedím ráda na prdeli doma, ale s návštěvou (moc nám sem nikdo nejezdí, protože jeden vždycky musí řídit). Jinak ještě přihazuju do placu zapuštěný 3.7 x 7,3 bazén pro matky :slight_smile:
11. dub 2009 v 19:24  • Odpověz
Gabi :grinning: bazen pro matky :grinning: tos me pobavila :grinning:
Nj, jste trosku z ruky, ale my to k vam mame docela kousek :slight_smile: :wink:
11. dub 2009 v 19:29  • Odpověz
No, tak ja zas jdu, kdyz jste se mi vsechny schovaly :angry:
11. dub 2009 v 19:36  • Odpověz
Já jsem tady jen jsem se zasekla.

Gábi i bazén pro matky jo? Tak to já si klidně i zajedu pár kiláčků. A chůvu pro děti tam nemáte? :grinning:
11. dub 2009 v 19:39  • Odpověz
Zvizi jen na chvíli v úterý jo? Já myslela, že mi ukážeš to háčkování. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. dub 2009 v 19:41  • Odpověz
Kamci, no... :frowning2: jinac to nejde :frowning2: aspon vam proste dovezu ty veci, Gabce vratim suprkucharku a pojedu dal :slight_smile:
11. dub 2009 v 19:46  • Odpověz
To máš fakt nabitý. Už aby jsi nemusela vozit tm na tu rehábku a měla si víc volna pro sebe a Anetku.
11. dub 2009 v 19:48  • Odpověz
Jooooooo, uz aby to bylo, Kamci :dizzy_face:
Ja bych jinak mohla, ale potrebuju nekam zajit s tchynulou, vis... uplne jsem na to zapomnela :pensive: to se omlouvam, ale tak Ti to hackovani ukazu jindy :grinning: :wink:
11. dub 2009 v 19:49  • Odpověz
Jitul, ja jsem Te rada videla - i kdyz jen na rychlo!!!:dizzy_face: Mas krasny oci :dizzy_face: :slight_smile: Jak jste si to vubec uzily??? Nebylo Ti spatne? :slight_smile:
11. dub 2009 v 19:50  • Odpověz
ahoooj tetičky :slight_smile:

Gábi kolik u vás stojí polopenze :grinning: :grinning: :grinning: to co máte v nabídce vypadá skvěle

Zvízi už si něco vařila podle knížky???

Holky to počasí je úžasnýýý po tý zimě si to fakt užívám ale to asi všichni že :sunglasses: :grinning:
11. dub 2009 v 19:58  • Odpověz
Koukám na počasí a celý týden má být pořád krásně. Bysme mohli v pátek dát zase stromovku. :dizzy_face: :dizzy_face:

Zvizi tak mi to ukážeš jindy, ale chtěla bych to zkusit. Abych jí je nemusela kupovat jinde.
11. dub 2009 v 19:59  • Odpověz
Ahoj Leeily. :dizzy_face: Já to počasí taky miluju. :dizzy_face: :dizzy_face:

Holky můžu vám tu říkat jménem nebo vám to vadí kvůli čumilům a chcete přezdívkama?
11. dub 2009 ve 20:01  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.