• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

ČB - druhá parta aneb mamky prcků pod 1 rok

(Zamčená)
16. října 2009 
Kamco, to nekupuj! Zmaknes je sama :wink:

Leeily, cauky :slight_smile: Jeste neee, dala jsem sklenicku :sweat_smile: i vcera :grinning: a zblajzla ji celou!!! Konecne zacala bastit :slight_smile: Ale stejne se pak na to mliko tesi... :grinning:
11. dub 2009 ve 20:02  • Odpověz
Kami, klido jmenem :grinning:
11. dub 2009 ve 20:03  • Odpověz
Jani no to jsem na sebe zvědavá.

TO je Anetka hodná, že pěkně papá. Naše se teď taky hodně rozjedla a jí všechno a hodně. Asi jak se víc hejbe. Snad jí ten apetit vydrží. :slight_smile:
11. dub 2009 ve 20:05  • Odpověz
klíďo píďo mě to neva takže kdo mě neznáte leeily = Maru
11. dub 2009 ve 20:11  • Odpověz
Kamci, to je dobre, ze ji chutna :wink: Zitra budu cekat :slight_smile:

Tak holky, loucim se a jdu na Vratny lahve :dizzy_face: sice jsem to videla nekolikrat, ale rada se kouknu zas :grinning:

Krasny velikonocni vikend!!! :dizzy_face:
11. dub 2009 ve 20:12  • Odpověz
než jsem si vyřídila poštu tak už se tu zase loučí :sweat_smile: tak jdu taky k MM

papa
11. dub 2009 ve 20:14  • Odpověz
Jak jdu taky na Láhve.

Maruško a Jani dobrou noc a ať vás v pondělí moc nevymrskaj. Holky oni určitě dostanou na zadeček poprvé i ty naše prďolky malý. Ještě, že maj ty plínky. :grinning: Od mala nesnáším Velikonoce kvůli tomu mrskání. :unamused:
11. dub 2009 ve 20:14  • Odpověz
na chůvu by si moh zahrát mm, ale to radši, aby nám uvařil, v tom je výbornej :slight_smile:
ne holky, vážně, pokud by se vám někomu někdy chtělo, stačí dát vědět :slight_smile:
zítra hodím pár fotek, ať máte představu :slight_smile:
dobrou
11. dub 2009 ve 21:02  • Odpověz
autor
Kuk :dizzy_face:

Tak já se do gabinaf luxusrezortu nominuju bez bázně a hany, zní to fantasticky :grinning:

Pátek stromovka samo platí :slight_smile:

A v úterý jsem v Bazilice cobydup, v kolik ale?
12. dub 2009 v 08:35  • Odpověz
Ahoooj tetičky :slight_smile:

Za prvé v úterý prochajda s Gabi a Davídkem - cvíčo s Kamí-Anetkou-Leou a Alíkem - po cvíču bazilika se všema tetkama a robátkama z koníka

Za druhé v pátek stromovka s tetičkama, robátkama a taťkama :grinning:

No a zlatá tečka tejdne by mohla bejt u Gábi na zahratě
12. dub 2009 v 09:27  • Odpověz
Holky jinak se vám musim pochlubit už jsem začala na sobě pracovat včera ráno běh a dneska ráno kolo v posilovně (máme jí dole v paneláku) ale gratulace očekávám až bude těch 10 kg dole :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
12. dub 2009 v 09:31  • Odpověz
Holky koukla jsem na těhulky ze San Artu a helik3 už je mamainkou narodila se jí holčička to je krásný tak gratuluju
12. dub 2009 v 09:40  • Odpověz
autor
Ahoj Leeily :slight_smile:

Teda to jsi dobrá, hned poránu na sobě makat, super :slight_smile: A běh, tyjo, to je moje noční můra už od základky, když jsme měli běžet patnáctistovku na čas, tak jsem nasimulovala, že jsem po cestě spadla a bolí mě koleno :sunglasses: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

No ale teda do kolika cvičíte, abych věděla, kdy se při*rat do baziliky :grinning:

Helik je teda mamča už, no to je nádhera :dizzy_face: :dizzy_face:

My za chvilku vyrážíme zase pěšo na Plzeňkou ke tchýňce, tak se moc těším na dlouhou prochajdu :slight_smile:
Jo a i já na sobě pracuju, jak jsem v pátek říkala, že se s prckem bojím řídit, tak včera jsem naší rodinku šoférovala já, poprvý v tom kombajnu, co teď máme :grinning: a moc se mi to líbilo...kombajn má totiž automat, ha! V jednoduchosti je síla :grinning:
12. dub 2009 v 10:05  • Odpověz
Čauky kočky!

Super nová diskuze! Takže musím načumovat! Zdravím všechny maminky!

Včera Láhve byly super, trochu mi to přišlo jako naše manželství s Vildou....chjo, takový stereotyp! :confounded: Teď máme Vildu doma po operaci srdíčka, už 3. týden, někdy je to fakt síla, on se nudí a prudí, mám z něj hlavu jako škopek!!!! Do toho ještě Viktorka, no někdy je to fakt síla!

Holky, to je počásko, to je paráda. Jenže Vikí měla před 14 dny 3 dny vysoké horečky, pak se osypala, doktorka řekla, že je to 6. nemoc, pak měla rýmu a teď od čtvrtka zase teplotu, teď má jenom mírně zvýšenou, vůbec nevím, co s ní je, MUDra řekla, že máme počkat, co se z toho vyvine, ale mám strach, aby to nebylo něco vážnýho! Možná je to k zubům....ale horečka? To spíš zvýšená teplota!

Takže u nás neustálý frmol!!!
12. dub 2009 v 10:16  • Odpověz
Ahojík tety! :dizzy_face:

přejeme krásné velikonoce, užívejte si teplíčka a sluníčka (konečně jaro! :grinning: )

my frčíme ke tchánovcům.... :rolling_eyes: , ale aspoň se koukneme na kamaráda Davídka, co tam je u sousedů, je asi o tři týdny mladší.

včera jsme si byli u tety domluvit hexu a prevenar, tak za 14 dní pomažeme na včeličku a pak za dalších 14 dní na píchnutí naušniček. jo a hexy fakt nejsou, teď nám teta říkala že jích maji 30 pro 80 dětí, který je potřeba ještě naočkovat. :confounded:

tak mi valíme, zatím pá pá :dizzy_face:
12. dub 2009 v 11:14  • Odpověz
Čauky kočky :slight_smile:

Kamí - moc děkuju za ten kontakt, teď o svátcích otravovat nebudu, ale hned v úterý Lence volám :slight_smile:

Holky, vy se máte, já bych se k vám na couračku do Stromovky hned přidala... jsem si jistá, že až konečně budeme v tom květnu opravdu moct se taky přivtírnout, tak bude mrznout až praštět :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

Jé, a Helík má holčičku? Tak to jdu honem pogratulovat! :dizzy_face:

A co je jinak nového?
12. dub 2009 v 11:18  • Odpověz
Jo a krásné Velikonoce všem!!!
12. dub 2009 v 11:19  • Odpověz
Ahoj holky, pěkný večer :slight_smile:
To je počasíčko krásný co??? :dizzy_face: My furt couráme venku, ale pak padne 20:30 a já usínám, jsem z těch procházek unavená asi víc jak Kubík někdy :sweat_smile: :grinning: :grinning:

Kulli tak at jste brzy fit, určitě to nic nebude, třeba jí rostou stoličky, ségry malá měla taky hrozný horečky když se jí prořezávali 2 stoličky najednou.

A oooobrovská gratulace Helče k holčičce. :dizzy_face:

Dneska je nějaká nová pohádka na Nově, tak se chci koukat :grinning: Pěkný večer :wink:
12. dub 2009 v 19:54  • Odpověz
Leeily ještě jsem ti zapomněla napsat, že jsi dobrá, že ses donutila cvičit :wink: Já se odhodlávám půl roku a furt teda jako nic :grinning: :grinning: Tak papa :dizzy_face:
12. dub 2009 ve 20:02  • Odpověz
Ahojky princezny!

Taky přeju hezké Velikonoce!!! A posíláme vééééélikou gratulaci Helče k narozenní princezničky, je to bájo!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

To počasí, to je paráda, my dneska byli na velké procházce u Vrbenských rybníků, byla to paráda!

Jitulko, musím prozkoumat ty stoličky!!!! Kamarádky chlapeček, když mu rostly zoubky, tak měl nejen horečky, ale taky pořádnej průjem! Chudinky dětičky, co všechno si musí vytrpět!

Holky, v čem spinkají vaše miminka? Moje Vikí spinká v takovým tom pyžámku s dlouhou uzavřenou nohavičkou a dlouhým rukávkem a dneska jsem jí oblíkla pyžámko s krátkým rukávkem a krátkou nohavičkou, protože u nás v paneláku je fakt vedroooooo!!!!

Jdu taky na pohádku!
12. dub 2009 ve 20:42  • Odpověz
Pěkný večer je tu někdooo???
12. dub 2009 ve 21:19  • Odpověz
Bebinko s 15ti100vkou si mě pobavila :grinning:
Já si myslim že na mě musel bejt pohled při tom běhání cestou spět jsem myslela že chcípnu a rudá jsem byla až do oběda :grinning: nojono žádná fyzička

Jíťo děkuji za obdiv doufám že mi to nasazení vydrží :sweat_smile:

Kulíšku ať je Vyktorka brzy fit šmudlinka malinká
já Andrejce dávám pyžámko ( s dlouhým rukávem a uzavřenou nohavičkou) a ještě je ve spacím pytli přes něj jí už nepřikrejvám a spíme u otevřenýho okna
12. dub 2009 ve 21:32  • Odpověz
bebi podle toho co píšeš tak máte nějaký hezký autíčko co? a jen tak dál v trénování .

nikdo tu neni tak taky zmizim papa a dobrou noc
12. dub 2009 ve 21:35  • Odpověz
Ahojky holky, to je zase dneska počasí :dizzy_face:

Leeily: My dáváme na noc jenom mikroventilaci, mám strach, aby se malá nenachladila, ale teď jak budou horka, tak budeme spát taky při otevřeným okně! Jinak Andrejka je náááádherná princeznička :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
13. dub 2009 v 10:05  • Odpověz
Holky ahooooj :dizzy_face: Ještě než začnu vařit, tak vás jdu pozdravit :dizzy_face: Dneska bude opravdu zas nádherně, to je super, takovýhle počasíčko bych brala 365 dní v roce :grinning:

Kulli co Viktorka?Je jí lépe? My máme taky na noc jen mikroventilaci a Kubík spinká normálně v pyžamku, pod tím má bodýčko s krátkým rukávem a přikrytý je slabší peřinkou.
13. dub 2009 v 10:48  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:

Kullli, jak je Viki? Ta pata nemoc ted pry radi :unamused: ma ji i kamosky klucik, tak jsme ani nemohli zajit na navstevu :frowning2:

Pocasko je teda parada, jenom cekam, kdy se nam to pokazi :pensive:

Holky - Leeily, Kamco, Gabi a Bebi - hlavne vy 4 :grinning: - zitra budu v tom IGY tak kolem jedny, kdybyste tam nektera z vas jeste nebyla, necham to u Gabci, jo?? :wink: Pze ja pak zas musim jinam :confused: :frowning2: tak ani to kafe nedame... ale priste jo :wink:
13. dub 2009 v 19:03  • Odpověz
Ahoj holky,
tak hlásíme návrat z Lipna. Bylo tam krásně, ale chladněji než tady. Slavili jsme taťkovo 60 a bylo to moc fajn. Akorát už se moc těším až nebudu kojit a bude se moct taky trochu přiopít. Takhle to za mě musel vzít MM a docela ráno trpěl. :grinning:

Jani zítra tam kolem jedné určitě budeme. Cvíčo končí ve 12,30 tak se tam hned přesuneme. :wink:

A jaké byli Velikonoce? Anetka dostala asi deseti pomlázkama. Už když jsme přijeli na chalupu tak tam měla malinká připravenou upletenou mini pomlázku od budoucího švagra. :grinning: :grinning:

Míšo tak Vilda už má po operaci? To je dobře, že je v pořádku. :dizzy_face: Chudák Viki snad bude brzo v pořádku. Byste za náma taky mohli přijít do Stromovky na pifko. :sunglasses: Míšo a jak ti Viktorka spinká? Už jste jí naučili spinkat celou noc? U nás se pořád 2x kojí. :unamused:
13. dub 2009 v 19:48  • Odpověz
Ahojky holky, tak my už jsme v pohodě, teploty byly zase jenom pár dnů, ale nebyly to vyloženě horečky, jen zvýšené teploty a pak se jí zase osypaly zádíčka. Ale to snad byly jenom potničky, protože jsem s ní dneska chtěla zajít k MUDr., ale když už tam nic nemá, tak tam ze sebe nebudu dělat debila :grinning: Takže jsem z toho jelen!

Jojo, Kamí, Vilda má po operaci, vůbec jsme nečekali, že to půjde tak hladce a tak dobře, strašili, že mu vezmou i jeho zdravou chlopeň, že šance pro zachování je 1%, ale nakonec kmu ji nechali, takže parááááááda! Teď ho asi ještě čekají lázně, zatím to vyřizujeme, že bysme tam jeli s ním, ale on tam bude na měsíc a to nevím, jestli s Vikí zvládneme!

Jinak samo nespinkáme celou noc, pořád se taky cca 2x budí na kojení, teď jsem to nějak neřešila, protože byly starosti s Vildou a Vikí byla pořád nějaká chcíplá, ale je načase to řešit nebo se takhle bude budit kdovídokdy!!!!

Jéééé, vy chodíte do Stromovky???? A kam?

My dneska jedeme do Bejbycentra, koupíme slunečník na kočárek, mám tu sluneční stříšku, ale z boků jí do kočárku stejnak svítí sluníčko a ještě okouknout autosedačky, budeme muset nějakou vybrat! Rozhodujeme se mezi Maxi-Cosi Tobi a Römer King Plus, tak uvidíme!
14. dub 2009 v 07:37  • Odpověz
Holky ahoj.
Velikonoce byly fajn, Kubík dostal malinkou pomlázku od dědy a byl z ní celej vedle....furt si jí s otevřenou pusou prohlížel
:grinning: :grinning:

Kulli to je dobře, že už je Viktorce lépe.Když těm dětičkám něco je, to je vždycky nejhorší :unamused: To by člověk vzal fakt raději na sebe všechno.
Slunečník bysme taky potřebovali, svítí nám do kočárku hodně. Máme takovou pitomou stříšku :angry:
14. dub 2009 v 09:22  • Odpověz
Ahojky Jitulko,

právě se chystáme do toho Bejbycentra! My máme stříšku z Teutonie, je dobrá, to néééé že nééé, ale svítí jí tam těma slídama ze stran, takže stejnak nanic!

Jak píšeš, člověk by vzal všechny nemoce na sebe! A co Kubíček? To to letí!!!! Viď??? Kolik váží a měří? A co zoubky?
14. dub 2009 v 09:54  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.