• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

ČB - druhá parta aneb mamky prcků pod 1 rok

(Zamčená)
16. října 2009 
autor
Kuk :slight_smile:, jsem tu jenom na pidiskok...takže mišmaš všeho: do Baziliky přijdu taky kolem jedný....jménem jsem Pavlína, takže klidně místo přezdívky :slight_smile: , Kulli super, že to tm takhle dopadlo :dizzy_face: , přeju rychlou rekonvalescenci :slight_smile: ....Velikonoce byly super, včera jsme zahájili sezónu na chalupě v Novohradkách a překvapivě jsme tentokrát nemrzli (jaro tam vždycky přeci jenom dorazí dýl :angry: )
...leni jestli čteš tak četla jsem, odpovím večer, až bude čas, taky jsem z toho jelen :grinning:

Přidávám foto z chalupy a jdu drhnout koupelnu a hajzl :rolling_eyes: ... moje oblíbená dopolední činnost, víte? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
14. dub 2009 v 10:50  • Odpověz
Kulli tak pak dej vědět jak jste spokojený se slunečníkem :wink: Budeme to muset taky nějak pořešit, aby na něj nesvítilo.
No jinak Kubík už je velkej, má 2 zoubky dole, kolik váží ted to nevím, jdeme k Dr. až 29.4. ale když jsme byli naposledy v 7 měsících tak měl 8 kg a 70 cm, on je hrozně dlouhej :sweat_smile: No šíleně to letí, to máš pravdu.Před rokem jsme byly ještě všechny těhule a ted už máme takový velký děti :slight_smile: Viktorince už bude rok v červnu vid? :confused: Je krásná a celej tatka co? :slight_smile: :wink:

Bebi já jsem zrovna nedávno přemýšlela jak ty se vlastně jmenuješ
:grinning: :grinning: Jinak znám všechny jménem, ale u tebe jsem vůbec nevěděla.A kde máte chalupu?Pokud to není tajný :sweat_smile:

Tak já jdu něco uvařit k obídku a letíme ven, dneska je zas tak nááádherně, jsem úplně ve svém živlu když je tak krásně :dizzy_face: :dizzy_face:
14. dub 2009 v 11:25  • Odpověz
Ahoj kočky a malinký koťátka :grinning: ,

tak velikonoce byli fajn? My byli včera na výletu v Třeboni, bylo to hezký.

My taky půjdme ven, bohužel sami. MM je v rachotě až do večera, babička s dědou jeli k dr. na kontrolu, tak jsem taky sama s Anett. Jo vlastně tu s námi je ještě pudlice Zuzana babi a dědy, ale ta je tak praštěná, nenechá se ani pohladit...
14. dub 2009 ve 12:04  • Odpověz
Mamky dobré ránko :dizzy_face: No co to, že tu včera skoro nikdo nebyl? :confused:
15. dub 2009 v 08:11  • Odpověz
bááááááf :grinning: lekly jste se ? :grinning:

jitul sluníčko nás asi všechny oblblo a vytáhlo ven :grinning: já mám pocit že poslední dobou chodíme domu jen spát :grinning:

holky tak se vám musim pochlubit - jsme v káře :grinning: včera nám jí taťka poskládal, už jsem to nevydržela, kraken už se v kočáře šííííleně nudí a točí jak vrtule ... sice nám tam nejdou polohovat nožičky ale to naštěstí zatim nepotřebujem protože krakoška tam ani nedosáhne :grinning: :grinning: jsem na něj zvědavá jak se mu to bude líbit :wink:

jo a byli jsme v tej třeboni v bazénu - můžu jen doporučit - klídek pohoda, skoro žádný lidi, horká voda, super šatny - prostě luxus :dizzy_face: mrňouse jsme po hodině rvali z bazénu skoro násilím :grinning: ... a výřivka se mu taky líbila :grinning:

joooo holky a našla jsem tu šňůrku na dudl :grinning: :grinning: :grinning: jak včera peťa rozebíral boudu :grinning: tak byla normálně až pod tou podložkou :grinning: :grinning:
15. dub 2009 v 08:43  • Odpověz
tááák a konečně jsem vás dočetla :slight_smile:

je ještě volno u gábi na zahradě ? :grinning: :grinning:
15. dub 2009 v 08:52  • Odpověz
Ahojky,
no to koukám, co se to tady děje? Kde jste všichni? :confused: :frowning2:

kousi, tak to se budeÁlíkovi určo líbit v káře. Kamarádka má 8.měsíčního luplíka, a ten jezdí v káře s položenými zády, rozepnutou boudičkou (má tam síťku) a klečí na čtyřech :grinning: :grinning: :grinning:
15. dub 2009 v 09:32  • Odpověz
a jajajaj šári :grinning: to si mě nepotěšila :grinning: :grinning: my jsme teď na kolenou nejradši :grinning: :grinning:

ale dneska je bubáček protivnej jak noc :frowning2: doufám že nebude zas marodnej to by si to hezky vybral na tu svatbu :frowning2: zatracenou :frowning2: .. holky to vám byl porod - švagrina už celkem v poho ale její tchyňa to je záhul :frowning2: s tou já jako fakt už komunikovat nemůžu :frowning2: hrozně protivná pani :frowning2:
15. dub 2009 v 09:45  • Odpověz
Ahoj holky,
Kousi a kdy je ta svatba? Už aby byla za váma co?
15. dub 2009 v 10:47  • Odpověz
příští pátek ... jojo už aby byla :frowning2:
ale na ty tři další se těšim :sweat_smile:

jak jste si včera zakafily ? :grinning:
15. dub 2009 v 11:08  • Odpověz
Jo jo bylo to fajn. Ostatně jako vždy. :dizzy_face: Po druhé jsme s Maruškou a Andrejkou vyjeli. Akorát Andrejka nemohla po cestě zabrat tak nejdřív s náma jel startující traktor a potom malej vejskálek. :grinning: :grinning: Ale zjevně dělala "hudba" Anetce dobře tak spala a ani se nehla. :grinning:

Holky v pátek má pršet. :frowning2:

Kousi jaký další tři? Ty snad chodíš na všechny svatby co se v ČB konaj ne? :grinning: :grinning: I když já jdu v červnu taky teda na dvě. :wink:
15. dub 2009 ve 13:16  • Odpověz
Ahoooj tetičky a robátka

Andrejce se ztratila žirafa prohledali jsme všechno a prostě neni naposledy jsme jí měli ve stromovce asi jsme jí cestou ztratili :cry:

Byli jsme u mudry váha 6,53kg a měříme 68cm :slight_smile:
Za celej den mi to moje dítko spalo jen jednou po o 45minut a teď v 18 hod to zalomila uvidíme třeba bude chrupkat aaaž do rána chachaaa

KOusinko ty si přividěláváš na svatbách? :grinning: ty jim tam děláš tu družbu nebo jak se to jmenuje ne :grinning:

Kamčo dneska jsem mluvila s Gábi tak mi taky říkala že má v pátek pršet aaach jo zrovna teď když jsem si zvykla na sluníčko :sunglasses:
15. dub 2009 v 18:25  • Odpověz
Ahoj holky,

zítra má být ještě hezky, chce se někomu do Kosova? Zahrada je volná, už jsme smontovali trampolínu a musím říct, že se setkala s úspěchem :slight_smile: Dneska jsem tu měli návštěvu a prckové si to moc užili :slight_smile:
15. dub 2009 v 18:25  • Odpověz
Ahoj Gábi :slight_smile:
15. dub 2009 v 18:26  • Odpověz
ahoj Maru,
jdu dát flašku a budu doufat, že usne, pak se tu mihne. Kdyby se vám někomu chtělo vážit cestu, tak dejte vědět, udělám si podle toho plány :slight_smile:
15. dub 2009 v 18:46  • Odpověz
Tak, my už spíme :grinning:
je tu někde někdo? :slight_smile:
15. dub 2009 v 18:55  • Odpověz
už mám malou na ruce :slight_smile: takže si o aaaž do rána můžu nechat jenom zdát
dostala čípek na zoubky tak uvidíme jaká bude noc
Gábi já zajtra jedu za MM mamkou dneska jsem jí to slíbila :unamused: ale na příště se nominuju předem :grinning:
15. dub 2009 v 19:03  • Odpověz
ok Maru :slight_smile:
držim pěsti, aby malá nedala moc zabrat :slight_smile:
15. dub 2009 v 19:07  • Odpověz
malá už je zase v postýlce třeba to teď bude aaaž do rána :grinning: :grinning: :grinning:
15. dub 2009 v 19:14  • Odpověz
jdu sebrat prádlo a rovnou ho vyžehlit papa
15. dub 2009 v 19:15  • Odpověz
a já dolu na véču a pak srovnat nikotýn :slight_smile:
dobrou holky
15. dub 2009 v 19:28  • Odpověz
Jééééé a už jste mi všechny pláchly co??? :unamused: :sweat_smile: U nás už se spinká.

Kousi téééda ty se máš - tolik svateb :slight_smile: , já bych šla taky někam na svatbu.V červnu se vdává bývalá spolužačka ze střední, ale na tu se jedu jen mrknout na obřad na Hlubokou, ale šla bych někam na tu "žranici" :grinning: :grinning: :grinning:

Leeily to je Andrejka taky "dlouhánek" co? :slight_smile: 68 cm v 6 měsících.To je fakt veliká :dizzy_face:

Tak já se jdu odvalit k TV, mějte pěkný večer a dobrou noc :wink:
15. dub 2009 v 19:37  • Odpověz
teda leily jako co mi to děláte ? my spolejhali že aspoň vy nás nepředhoníte :sweat_smile: :sweat_smile:

svatby to je moje :grinning: :grinning: holt se mi to zase letos nějak sešlo no :sweat_smile: jsem si říkala že po loňskejch asi šesti na kterejch jsem se byla podívat už bude ticho a letos tři nevěsty líčim a jednu ne protože jsem pozvaná :grinning: teda peťa jde za svědka, tak jsme s alíkem doprovod :grinning: aby měla charlotka taky nějakýho parťáka tam :grinning:

dneska se alísek vyznamenal - tak dlouho jsem dávala tekutou čokoládu dál a dál ze stolu, až se ála natáh a na sebe jí zvrhnul :frowning2: teda spíš na mě a naštěstí byla už studená :frowning2: ale i tak jsem se dost vyděsila .. prostě s nim už nic ... je to hroznej kraken - ještě že v káře jsou kšíry, točí se i tam :frowning2:
15. dub 2009 v 19:59  • Odpověz
tramtadadaaa žirafa je na světě juchuuu

nechali jsme jí v sobotu u známých na chatě
15. dub 2009 ve 20:23  • Odpověz
Ahojky kočky,

koukám, že se tady píše o stošest!!! Jitulko, koukala jsem do albíčka, Kubíček je kráááásnej, takovej véééélikej, prostě fakt frajer!!! Takže máte dva zoubky? To jste na tom stejně jako my! Jsem zvědavá, jaké se budou klubat dál!

Kousi, někdy člověk nevěří, jak ty malé děti mají dlouhé ruce!!!!! Malá dosáhne v obýváku přes půl stolku, prostě si čapne to, co se jí líbí (hlavně ovladače k telce a program), i kdybych to dala na strop! Je to síla, hlavně, když si uvařím kafe, tak nevím, kam ho mám dát a kde ho vypít!

Kamí, čáááu, jak se s Anetkou máte? Co nového? Chodíte na procházky do Stromovky? My teď začali procházkovat k Vrbenským rybníkům, je tam moc hezky :dizzy_face:

Holky, jdu asi do hajan :slight_smile: Tak papapa zatím :sunglasses:
15. dub 2009 ve 21:13  • Odpověz
Nazdar holky :slight_smile:

Dneska jsem total unavena, odpo jsme byli zas na rehabce, to jsem sla od slepyho ramene k papirnam a pak uz jsem se motala kolem nemocnice... a pak jsem sla jeste s kamoskou do lesa - dost terenni prochajda :slight_smile: a boli me nohy jak cert. Asi se pujdu nalozit do vany :slight_smile:

My jdem k dr. pristi stredu, tak jsem zvedava, kolik budem merit a vazit my :dizzy_face: asi dost :sweat_smile: :grinning: jsme proste velky holky :dizzy_face:

A v sobotu mame konecne vitani obcanku... to bude zabitej celej den asi... ale stejne ma bejt hnusne :confused:
15. dub 2009 ve 21:14  • Odpověz
Ahojky holky,

tak bysme dneska měly využít ještě to krásné počasíčko, cooo? Přemýšlím, že půjdu s Vikí ven jak dopoledne, tak odpoledne :dizzy_face:

Žvíži, to byla teda prochajda!!!!Koukám na tvůj profil a máš tam váhu něco malinko přes 8 kg, to musí být krááásná holčička! Viktorka má teď 9,82kg a 71cm a je to takovej bocháneček, taková baculaťoučká, mě se to moc líbí :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Jinak si užijte vítání občánků, tady v ČB to stálo za nic moc :grinning:
16. dub 2009 v 07:30  • Odpověz
Dobré ránko :dizzy_face: Tak dneska má být ještě pěkně a vypadá to, že bude, ale pak už se má zas ochlazovat a pršet jo???? :confused: :frowning2: :unamused:

Kulli děkujeme za pochavlu Kubíka :dizzy_face: :dizzy_face: Viktorinka je taky kráááásnáááá princeznička :dizzy_face: A taky pěkně veliká teda :confused: A už je jí teda dobře?

Zvizi vy máte vítání v sobotu?To máte dobrý, my ho měli ve středu odpoledne, MM si musel brát dovču a bylo to takový hrrrrr, za 20 minut jsme byli venku. Ale dostali jsme pěknou sadu keramického dětského nádobí i se jménem, dělali to nějaký postižený děti, ale je to fakt pěkný.
Tak at se vám to líbí
:wink:
16. dub 2009 v 08:28  • Odpověz
Ahojky,
hlásím se v polomrtvém stavu po dnešní noci... :sweat_smile: :rolling_eyes:

My máme vítání někdy v červnu, tak musíme pokópit nějaké pěkné šatičky :grinning:

K dr. frčíme za čtrnáct dní, až nám budou 3 měsíce. Budou nám píchat včelku :confounded:

Kuli, a kde ty bydlíš, že chodíte k Vrbenským rybníkům? Na Vltavě?
16. dub 2009 v 08:34  • Odpověz
Šári čáááu :slight_smile: Jste měli blbou noc? :frowning2: No my zas vstáváme pěkně brzy.Sice Kuba spí celou noc ale zas se probouzí ted poslední 3 dny už v 5:30.Já ho teda hned z postýlky nevyndavám, takže ještě půl hodky si tam hraje a povídá, ale pak už ho to nebaví tak vstáváme.
Ty holčičky na tom vítání jsou vždycky kouzelný, jak mají ty šatičky a punčošky :dizzy_face: :dizzy_face:
16. dub 2009 v 08:52  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.